הדברת כיני יונים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת כיני יונים
תוכן עניינים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה. בשנים האחרונות ישנה יותר ויותר מודעות לנזק נוסף וחמור שגורמות היונים לבני אדם.

שמים סוף לכיני יונים עם הדברת כיני יונים של קסם הדברות!

✔️ ייעוץ מקצועי ללא עלות!

✔️ הדברת כיני יונים כולל שירות אקספרס עד בית הלקוח בפריסה ארצית.
✔️ הצוות שלנו בעל אישורים של המשרד לאיכות הסביבה.
✔️ שירות הדברה ירוקה לעסקים.
✔️ טיפול מונע לאורך זמן.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הבאת כיני יונים יוצרות בעיה מרכזית לא קטנה ולצערנו יש להן השלכות גם עלינו בני אדם אשר באים במגע עם יונה נגועה. בשום פנים ואופן אל תנסו לבצע פעולות חיסול או הדברה בעצמכם!

הצוות של קסם הדברות מיומן ומנוסה בדרכי טיפול ברורות הדואגות גם להרחקת יונים לאורך זמן ובצורה ייסודית ובטוחה!

 

מאיפה מגיעות כיני היונים?

כיני היונים בדרך כלל ניזונות מדם של ציפורים. לאחר שהיונים הצעירות, לדוגמה, עוזבות את הקן שלהן, הכינים עשויות להיתקל בבני אדם בעת חיפוש אחר מארח חדש למצוץ את דמו. כיני היונים יכולות לנשוך כל מקום בגוף האדם אך לעתים קרובות מעדיפים לעשות זאת לעור חשוף. למרות שהן יכולות להיות ניזונות מדם אנושי, כיני היונים לא מסוגלות להשלים את מחזור חייהם על בני האדם, והן לא מתחפרות בתוך עור בני אדם.   

כיצד נראות כיני יונים?

המראה של כיני היונים משתנה בהתאם לסוגים השונים של המזיק. בדרך כלל הן קטנטנות במיוחד, באורך של 0.3 סנטימטר או פחות. גם צבעם משתנה בין הסוגים, ויכול לנוח בין חום, לחום כהה, וישנן כינים שהינן אפילו בצבע לבן-קרם.   

התנהגותן של כיני היונים?

מספר מיני כינים נצמדים לסוגים שונים של ציפורים. ידוע כי בחוות או שטחים חקלאיים כינים לעיתים מדביקות עופות, וכך הופכות לבעיה ברפתות לדוגמה. הן יכולות לנשוך את בני אדם שעובדים עם העופות. לרוב בבתים ובבניינים מסחריים, כינים הפוגעות בעופות שמהווים מטרד, כמו יונים ודרורים, עשויות למצוא את דרכן לחללי מגורים של בתים.  למרות שכינים כאלה אינן מסוגלות לחיות אך ורק מדם ​​אנושי, ישנם מקרים בהם הם נושכים גם בני אדם. בדרך כלל, ניתן למצוא אותן על אדן החלון, על הרצפה, או אולי על שולחנות אליהם יכלו לגשת דרך חלון או מהתקרה. ככלל, מקרים כאלה נובעים מציפורים המקננות בעליית הגג, בקירות או בקצה החיצוני של גג הבניין.  כינים בדרך כלל עוזבות את קן הציפור ומחפשות מארחים חדשים לאחר שעזבו הציפורים את הקן. פעילות ציפורים בתוך מבנה מסחרי שלא נעצרת בזמן עלולה להפוך לגדולה במיוחד, ולהוביל את כיני היונים לחיפוש אחר בני אדם מארחים.   

סביבת החיים של כיני היונים

כמו כל הכינים, כיני היונים חייבות להישאר על המארחים שלהם או קרוב מאוד אליהם כדי לשרוד. כתוצאה מכך, הם יכולות להימצא בקרבת קיני ציפורים, או בתוך בניינים בהם נמצאות ציפורים.   

בלבול נפוץ באבחון כיני יונים

קשה מאוד להבדיל בין עקיצות כיני יונים לבין נגיעות קרדית העופות וחרקים אחרות, כגון סקביאס, פרעושים, כינים, יתושים, זבובים מסוגים שונים, עכבישים, פשפשים, קרציות וכו'. לעיתים קרובות לא ניתן לאבחן את כיני היונים בעצמכם, ויש להיעזר באיש מקצוע עבור כך.   

איך ניתן לאבחן כיני יונים?

ניתן לחשוד בכך שאדם נדבק בכיני יונים במידה והמטופל הציג סימפטומים של מחלת הסקביאס, אך אינו מגיב לטיפול המתאים עבור מחלה זו. יש לקחת בחשבון את ההיסטוריה של דברים שנחשפים אליהם האשם, וחשוב להתחשב בעונת השנה ובשעה ביום בה מופיעים הסימפטומים, בעיסוקו של המטופל, תחביביו ותנאי מחייתו. כיני היונים קטנות מכדי שניתן יהיה לראותם ללא הגדלה. ניתן לנסות לאסוף אותם בעזרת סלוטייפ שקוף ולהתייעץ עם איש מקצוע במבין בתחום.  

ריסוס כיני יונים – איך למנוע את כיני היונים?

ניתן למנוע הידבקות בכיני יונים על ידי הסרת קני ציפורים הנמצאות בסמוך לאזורי מגורים או העבודה בהן נמצאו כיני יונים. חשוב לשים לב:
  • ללבוש ביגוד מגן מלא במהלך התהליך כדי למנוע את מעבר כיני היונים לבני אדם.
  • אם יש נגיעות של כיני יונים בבניין, יתכן שיהיה צורך להתייעץ עם מדביר מוסמך.
  • למיגור כיני היונים, יש לטפל באזור באמצעות תרסיס קוטל חרקים או אבקה קוטלת חרקים.
  • ייתכן שיהיה צורך להיפטר מרהיטים בהם הייתה הידבקות קשה בכיני יונים, ולהחליף אותם ברהיטים חדשים. 
  • נדרש לשאוב אבק משטיחים לעיתים קרובות, או במקרים בהם הייתה נגיעה קשה של כיני יונים בבית, ייתכן ויהיה צורך להחליף את השטיחים.
  • יש להחליף מצעים או בגדים ולשטוף אותם במים חמים לעיתים קרובות.
 

טיפים לשליטה בכיני יונים

כינים עלולות להתגלות בבניין כאשר הן נמצאות בחיפוש אחר מארח למצוץ את דמו. מצב זה יטופל בצורה הטובה ביותר על ידי איש מקצוע מנוסה. זיהוי נכון של הכינה על ידי מדביר הוא המפתח לקביעת מקור הכינים.  כדי לשלוט בכיני יונים, יש לבטל או למנוע את פעילות הציפורים בתוך הבניין או בגג הבניין, ולהסיר את כל חלקי הקן. אזורים בהם נמצאים קינים דורשים לעיתים קרובות טיפול בכדי לסלק את כל הכינים בסביבתן. בנוסף, ייתכן שיהיה צורך לקדוח ולטפל בחללים אחרים בקירות, בהתאם למצב.  אנו בקסם הדברות יודעים איך לזהות את כיני היונים ולטפל בהן בצורה המתאימה, כך שלא תצטרכו לחשוש יותר מהגירוד המעצבן שהן מביאות עימן. כמובן שטיפול בכיני יונים יכול לכלול גם את הדברת היונים עצמן, שמהוות מקור הבעיה.

תרחישים אפשריים שבהם תיאלצו לקרוא להדברת כיני יונים

כיני יונים – (לא) נעים להכיר

כיני יונים הן סוג של חרקים הניזונים מנוצות היונה. דרך פעולת הכינה היא הצמדות לפלומת היונה בעזרת טפרים ייעודיים המסוגלים לעשות זאת. כיני היונים מסוגלות לעוף, מה שמאפשר להן מעבר קל בין יונה אחת לשנייה.  מחזור החיים של הכינה כולל ביצה, נימפה וכינה בוגרת. הכינה היא אליפטית ובעלת צבע חיוור בדומה לנוצות היונה, על מנת להיטמע בה כהלכה. שריון הכינה הוא קשיח על מנת להתגונן מפני הסביבה, וגודלה הוא זעיר עד מאוד כך שקשה עד בלתי אפשרי לזהות אותה בעין לא מיומנת. התזונה שלהן כוללת דם של יונים ועופות בכללי, וזאת בעזרת עקיצה בעור החיה ושתיית דמה.  

כיני היונים ובני אדם

למרות שכינת היונה משפיעה קודם כל על יונים ועופות, היא בהחלט מגיעה גם לבני האדם ואף מזיקה להם. יונים אשר מקננות בפתחי הבית (מרפסות וחלונות למשל) עלולות להעביר את הכינים בעקבות מגע עם חלקי הבית, או באמצעות הנוצות שמנשירות במקום. ברגע שהכינה מריחה דם אדם, היא אינה בוחלת באמצעים ועוקצת גם אותו, וזאת למרות שהוא כלל לא ממשפחת העופות. להבדיל מעקיצות חרקים אחרים ששכיחות בהרבה כמו יתושים ופשפשים ושמהוות מטרד מגרד ולא מעבר, כשכיני היונים עוקצות בני אדם הדבר לא מסתכם בגירוד מקומי בלבד ולעיתים עלול לגרום לסכנה של ממש. בזמן שהכינה עוקצת ושותה את הדם, היא מעבירה לנעקץ הפרשה רירית שגורמת לפריחה. אם בעקיצות יתוש ופשפש מדובר בפריחה מקומית, אז בעקיצת כינת יונה הפריחה עלולה להתפשט בכל הגוף. במידה והיא מתפשטת בכל הגוף, הדבר עלול לגרום לדלקות עיניים ולדלקת ריאות שעלולה להסתבך. לכן עוד בשלב העקיצה על הנעקץ לקבל טיפול רפואי מידי כדי למנוע התפשטות בשאר חלקי הגוף.   

פתרונות 

אז אם יש לכם קן יונים במרפסת, חינני ככל שיהיה, הוא עלול להביא צרות שישפיעו על כל בני הבית. אם הבחנתם בהתנהגות מוזרה אצל יונה שנמצאת בקרבתכם, ובוודאי אם אתם חשים סימנים מוזרים על גופכם, זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע שיאתר האם ישנה בעיה ואת מקורה המדויק. במידה ואכן הגיעו כיני יונים אל ביתכם, ידרוש הדבר הדברה מידית, שכן הכינים מתפשטות מהר. על ההדברה להיות מקצועית ולא חובבנית, שכן מדובר בסכנת חיים. אל תנסו להדביר לבד את הבית באמצעות שיטות לא מוכחות, כי הדבר עלול לגרום אף לנזק גדול יותר (כמו למשל שתחשפו יותר למקור ההדבקה). חשוב להקפיד על הדברה מלאה ולא חלקית. דהיינו, הדברה של כל חלקי הבית, הפתחים, המרפסות, הדלתות, החלונות וכל דבר שאפשר לחשוב עליו. רק הדברה יסודית של כל החלקים הללו (בין אם הם נמצאו כנגועים בכיני יונים ובין אם לא) תבטיח שכיני היונים יושמדו ולא יזיקו לבני הבית. בקסם הדברות ישנם מדבירים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בטיפול בבעיה מטרידה ולא נפוצה זו. מעבר להקפדה על הדברה מלאה בכל חלקי הבית, משתמשים המדבירים בחומרי הדברה טבעיים כך שמצד אחד יהיו מספיק אפקטיביים כדי להשמיד את כיני היונים ולמנוע חזרתם לסביבת המגורים, אך מצד שני אינם רעילים כך שלא יפגעו בבריאות בני הבית ובאיכות הסביבה.

כיני יונים נמשכות לתנאים לחים וחמים ונמצאות בדרך כלל בקרבת אזורי קינון ובתי עופות. אם הן עוברות לחללי מגורים הן בדרך כלל נוהגות לטפס על קירות ותקרות, או מסתובבות על המצעים במיטות.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, התשובה היא לא. למרות שכיני יונים עשויות לנשוך בני אדם, הן אינן חיות עלינו וירדו מגופנו לאחר שקיבלנו את מנת הדם שהיו צריכות.

לא – בניגוד לטפילים אחרים שעושים זאת, כיני היונים מסתובבות על גבי הגוף ולאחר מכן יורדות ממנו, ולא נכנסות לתוכו. 

כיני היונים לא חיות על בני אדם, ולכן גם לא חיות על בגדים. אך אם עלו על בן אדם מסוים על מנת למצוץ את דמו, ייתכן שייתפסו "טרמפ" על בגדיו כדי להגיע לחלקים נוספים בבית. 

עקיצות כיני היונה נראות בדרך כלל כבליטות אדומות שעלולות לגרום לגירוי בעור. עקיצות אלו דומות לעקיצות פשפש המיטה ושל קרדיות אחרות, ולכן לעיתים קשות לזיהוי. 

קרם נגד גירוד עשוי להפחית את הגירוי הנגרם על ידי כיני היונה. העקיצות אמנם מעצבנות אך אינן מזיקות ולא גורמות להפצת מחלות.

מחזור החיים של כיני יונה מורכב מארבעה שלבים: ביצה, זחל, נימפה, מבוגר. הן מתבגרות מביצים למבוגרות תוך שבוע, ומבוגרות חיות כ- 90 יום.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת דבורים

  כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו שאתם מבינים הדברת דבורים היא לא עסק

קרא עוד »

הדברת רימות

למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד – אם

קרא עוד »

הדברת צרעות

  כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי להיפטר מהן? ואם כן – כיצד עושים

קרא עוד »

הדברת תיקן גרמני

  מזיקים הם אחד המטרדים הגדולים ביותר שיש לאדם הבורגני במאה ה- 21. מי צריך חבורת ג׳וקים ומיני מטרידים באמצע הבית, כשאין לך דרך ראויה

קרא עוד »

הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »

הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה

קרא עוד »

הדברת תיקן אמריקאי

  ברגע שנראה אותו, הדבר הראשון שנרצה לעשות זה להרים את הנעל באוויר. אי אפשר להישאר אדיש אליו! הדברת תיקן אמריקאי מקצועית מתבצעת על ידי

קרא עוד »

הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה

קרא עוד »

הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »

הדברת פשפש הכותנה

  פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו

קרא עוד »

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו

קרא עוד »

הדברת תהלוכן האורן

  תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או

קרא עוד »

מדביר תולעי עץ

  במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי

קרא עוד »

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא

קרא עוד »

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »

הדברת נמלים ברכב

  אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל? עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

קרא עוד »

הדברת ברחשים

  אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים

קרא עוד »

הדברת זבובונים

  אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה

קרא עוד »

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »

הדברת פסוקאים

  אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת קרדית האבק

  הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו

קרא עוד »

הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »

הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »

הדברת יתוש הנמר האסייתי

  יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש

קרא עוד »

הדברת זבוב הבית

  ״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב

קרא עוד »

הדברת תיקן מזרחי

  הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך

קרא עוד »

הדברת נמלים במטבח

אין דבר יותר מעצבן מהמוני נמלים שמסתובבות במטבח , וקשה במיוחד גם להיפטר מהן. לפעמים הדברה מקצועית זה הפתרון הטוב ביותר, אך חשוב גם ללמוד

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת גוקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים? עם קסם הדברות שמים סוף לכל סוגי המזיקים והג'וקים עם קסם הדברות! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה

קרא עוד »
הדברת זבובים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת זבובים

בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים זה מטרד בלתי נסבל. זה לא קל לחיות ביחד עם

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת טרמיטים

הנמלים חוגגות, נמצאות בכל מקום ונדמה שקשה עד בלתי אפשרי להיפטר מכולן. זה הזמן לקרוא לשירות הדברת טרמיטים מקצועית ומנוסה שיודעת לטפל בבעיה ולמנוע הופעת

קרא עוד »
הדברת יתושים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת יתושים

ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף, הקיץ מביא איתו גם חבר לא רצוי –

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת פרעושים

הניסיונות לבצע הדברת פרעושים באופן עצמאי בבית עלולים לעלות במאמצים יקרים. בניגוד לשאר המזיקים הביתיים, הפרעושים נושכים חיות מחמד, בעיקר כלבים וחתולים ואפילו אנשים! עקיצת

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו! הסיוט של כולנו הוא למצוא על המזרון חרקים קטנים שמהלכים להם, מטפסים עלינו ואף עוקצים אותנו בכל

קרא עוד »
הדברת פשפשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל טיפול מונע! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️ מענה מהיר ובפריסה ארצית כולל כתב אחריות על

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה. ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »