הדברת כיני יונים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת כיני יונים
הדברת כיני יונים

 

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה. בשנים האחרונות ישנה יותר ויותר מודעות לנזק נוסף וחמור שגורמות היונים לבני אדם.

שמים סוף לכיני יונים עם הדברת כיני יונים של קסם הדברות!

✔️ ייעוץ מקצועי ללא עלות!

✔️ הדברת כיני יונים כולל שירות אקספרס עד בית הלקוח בפריסה ארצית.
✔️ הצוות שלנו בעל אישורים של המשרד לאיכות הסביבה.
✔️ שירות הדברה ירוקה לעסקים.
✔️ טיפול מונע לאורך זמן.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הבאת כיני יונים יוצרות בעיה מרכזית לא קטנה ולצערנו יש להן השלכות גם עלינו בני אדם אשר באים במגע עם יונה נגועה. בשום פנים ואופן אל תנסו לבצע פעולות חיסול או הדברה בעצמכם!

הצוות של קסם הדברות מיומן ומנוסה בדרכי טיפול ברורות הדואגות גם להרחקת יונים לאורך זמן ובצורה ייסודית ובטוחה!

 

תרחישים אפשריים שבהם תיאלצו לקרוא להדברת כיני יונים

כיני יונים – (לא) נעים להכיר

כיני יונים הן סוג של חרקים הניזונים מנוצות היונה. דרך פעולת הכינה היא הצמדות לפלומת היונה בעזרת טפרים ייעודיים המסוגלים לעשות זאת. כיני היונים מסוגלות לעוף, מה שמאפשר להן מעבר קל בין יונה אחת לשנייה. 

מחזור החיים של הכינה כולל ביצה, נימפה וכינה בוגרת. הכינה היא אליפטית ובעלת צבע חיוור בדומה לנוצות היונה, על מנת להיטמע בה כהלכה. שריון הכינה הוא קשיח על מנת להתגונן מפני הסביבה, וגודלה הוא זעיר עד מאוד כך שקשה עד בלתי אפשרי לזהות אותה בעין לא מיומנת.

התזונה שלהן כוללת דם של יונים ועופות בכללי, וזאת בעזרת עקיצה בעור החיה ושתיית דמה.

 

כיני היונים ובני אדם

למרות שכינת היונה משפיעה קודם כל על יונים ועופות, היא בהחלט מגיעה גם לבני האדם ואף מזיקה להם. יונים אשר מקננות בפתחי הבית (מרפסות וחלונות למשל) עלולות להעביר את הכינים בעקבות מגע עם חלקי הבית, או באמצעות הנוצות שמנשירות במקום. ברגע שהכינה מריחה דם אדם, היא אינה בוחלת באמצעים ועוקצת גם אותו, וזאת למרות שהוא כלל לא ממשפחת העופות.

להבדיל מעקיצות חרקים אחרים ששכיחות בהרבה כמו יתושים ופשפשים ושמהוות מטרד מגרד ולא מעבר, כשכיני היונים עוקצות בני אדם הדבר לא מסתכם בגירוד מקומי בלבד ולעיתים עלול לגרום לסכנה של ממש.

בזמן שהכינה עוקצת ושותה את הדם, היא מעבירה לנעקץ הפרשה רירית שגורמת לפריחה. אם בעקיצות יתוש ופשפש מדובר בפריחה מקומית, אז בעקיצת כינת יונה הפריחה עלולה להתפשט בכל הגוף. במידה והיא מתפשטת בכל הגוף, הדבר עלול לגרום לדלקות עיניים ולדלקת ריאות שעלולה להסתבך. לכן עוד בשלב העקיצה על הנעקץ לקבל טיפול רפואי מידי כדי למנוע התפשטות בשאר חלקי הגוף. 

 

איך מבחינים?

כאמור, את הכינה עצמה מאוד קשה לזהות שכן היא קטנה מראש של מחט, אך יש מספר סימנים שיעזרו לזהות יונה שנגועה בכינים. יונה נגועה לרוב תפתח נוצותיה לאות מצוקה מהגירוי הנגרם לה בעור ותסבול מירידה דרסטית במשקל (יונה שדופה היא אינדיקציה מעולה לכינים). סממן נוסף הוא בהתנהגות היונה – היונים יהיו נסערות וחסרות שקט בגלל הגירוי הכבד הנגרם להן.

 

פתרונות 

אז אם יש לכם קן יונים במרפסת, חינני ככל שיהיה, הוא עלול להביא צרות שישפיעו על כל בני הבית. אם הבחנתם בהתנהגות מוזרה אצל יונה שנמצאת בקרבתכם, ובוודאי אם אתם חשים סימנים מוזרים על גופכם, זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע שיאתר האם ישנה בעיה ואת מקורה המדויק.

במידה ואכן הגיעו כיני יונים אל ביתכם, ידרוש הדבר הדברה מידית, שכן הכינים מתפשטות מהר. על ההדברה להיות מקצועית ולא חובבנית, שכן מדובר בסכנת חיים.

אל תנסו להדביר לבד את הבית באמצעות שיטות לא מוכחות, כי הדבר עלול לגרום אף לנזק גדול יותר (כמו למשל שתחשפו יותר למקור ההדבקה).

חשוב להקפיד על הדברה מלאה ולא חלקית. דהיינו, הדברה של כל חלקי הבית, הפתחים, המרפסות, הדלתות, החלונות וכל דבר שאפשר לחשוב עליו. רק הדברה יסודית של כל החלקים הללו (בין אם הם נמצאו כנגועים בכיני יונים ובין אם לא) תבטיח שכיני היונים יושמדו ולא יזיקו לבני הבית.

בקסם הדברות ישנם מדבירים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בטיפול בבעיה מטרידה ולא נפוצה זו. מעבר להקפדה על הדברה מלאה בכל חלקי הבית, משתמשים המדבירים בחומרי הדברה טבעיים כך שמצד אחד יהיו מספיק אפקטיביים כדי להשמיד את כיני היונים ולמנוע חזרתם לסביבת המגורים, אך מצד שני אינם רעילים כך שלא יפגעו בבריאות בני הבית ובאיכות הסביבה.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

מדביר כיני יונים

  יונים יכולות להוות מטרד בבית, במשרד או בכל מקום אחר, הרבה פעמים בגלל הרעש שעושות והלשלשת שמשאירים באזור הבית. אך לא רבים יודעים שהן

קרא עוד »

ריסוס כיני יונים

ריסוס כיני יונים? עם קסם הדברות מטפלים בכל סוגי הכינים וכיני היונים, הרימו טלפון! ✔️ מתמחים באיתור כיני יונים. ✔️ מענה מקיף לכל סוגי המזיקים

קרא עוד »
הדברת כיני יונים בתל אביב
הדברה במרכז
protoblo_admin

הדברת כיני יונים בתל אביב

אין צורך לדאוג מכיני יונים – קסם הדברות מבצעים הדברת כיני יונים בתל אביב. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול

קרא עוד »
Open chat