הדברת חולדות

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים

הדברת חולדות

הדברת חולדות? בקסם הדברות תקבלו שירות יעיל ומקצועי מא' ועד ת'!

✔️ הדברה והרחקה באמצעות חומרים נטולי ריחות וכימיקלים.

✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
 
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
 
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
 
✔️ שירות 24 שעות.
 
✔️שירות מותאם לאזורים פתוחים.
✔️דואגים לבצע חיטוי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אין ספק שלמצוא חולדה מסתובבת בבית זאת חוויה לא נעימה, בלשון המעטה. אך חשוב שתדעו בדיוק מה לעשות כאשר קורה דבר כזה, ואיך ניתן לזהות את הימצאותן של חולדות אפילו מבלי לראות אותן. המשיכו לקרוא ותלמדו מה שצריך לדעת על הדברת חולדות וכיצד ניתן להיפטר מהן. 

הדברת חולדות – עובדות בסיסיות על חולדות

 • גודלן של חולדות משתנה ונע בין כמה סנטימטרים בודדים לחולדות מפלצות בגודל של 25 ס"מ.
 • חולדות הן יצורים חברתיים מאוד שאוהבות להיות עם חולדות אחרות. הן נוטות ליצור קשרים משפחתיים הדוקים ביותר.
 • לחולדות יש שיניים חדות מאוד שצומחות כל הזמן, וכדי לשלוט על גדילתן הן חייבות ללעוס חפצים קשים או מחוספסים.
 • חולדות לועסות חומרים שונים ומגוונים כמו עץ, לבנים, זכוכית, חוטים, תיל ואפילו עופרת.
 • אחת הסכנות של חולדות היא שהן ילעסו דרך חוטים וכבלים חשמליים, דבר שעלול להוביל סכנת שריפה.
 • חולדות מטפסות יוצאות מן הכלל, הן מסוגלות לעלות על עצים להיכנס לביתכם דרך הגג.
 • חולדות הן גם שחייניות מצוינות. חולדה יכולה להיות במים עד שלושה ימים, ולעצור את נשימתם לאורך זמן. כך הן יכולות לשרוד לאחר שטיפה באסלה או לחזור דרך הביוב כדי להיכנס לביתכם.
 • לחולדות יש זיכרון נהדר, כך שברגע שהן ימפו חדר הן יזכרו את כל המסלולים במוחן לזמן רב. 

הדברת חולדות – מה חולדות אוכלות?

חולדות אוהבות ללעוס כמעט הכל. אבל, מה חולדות אוהבות לאכול? ובכן, הכל תלוי איפה אתה גר. הסיבה לכך היא שחולדות עיר וחולדות בר, או חולדות לא עירוניות אוכלות דברים שונים.

כל החולדות הן אוכלי כל ודוגלות באופורטוניזם. אפילו באזורים כפריים הן יאכלו כמעט כל דבר שיתקלו בו ויחליטו כי הוא מריח מעניין, וכדאי לטעום אותו. זה יכול לכלול אפילו פגרים. 

בטבע, חולדות נוטות לאכול דברים כמו פירות, צמחים, זרעים ויותר סביר שיהיו צמחוניות. לעומת זאת, חולדות החיות בעיר אוהבות לאכול זבל ובשר. הן יצרכו מזון לחיות מחמד וכמעט כל מזון אנושי שיתקלו בו. 

לכן חשוב לוודא שמזון ואשפה סגורים בצורה אטומה בפני מכרסמים. אם יש לכם חיות מחמד בחוץ, יש לאחסן את המזון שלהם בצורה נכונה, ולא להשאיר אותו בחוץ במשך הלילה. ודאו כי הכניסות לבית סגורות לחלוטין, כך שחולדות לא ינסו להיכנס לתוך הבית בחיפוש אחר המזון הרב שנמצא בתוכו. 

מה משך החיים של החולדות?

זו לא שאלה קלה לתשובה, ואין משך חיים כולל ומוחלט לכל החולדות למיניהן. ישנם מספר גורמים שיכולים לקבוע כמה זמן חולדות חיים.

אורך החיים של חולדה תלוי אם מדובר בחולדת בר או בחולדה שמוחזקת כחיית מחמד. חולדות הנשמרות כחיית מחמד משפחתית יכולות לחיות עד 4 שנים. חולדות בטבע נוטות לחיות קצת פחות, ויחיו רק שנתיים או שלוש.

מחלות שמועברות על ידי חולדות

חולדות יכולות לשאת מחלות ולהעביר אותן לבני אדם. הן יכולות לעשות זאת דרך הרוק, השתן או הצואה שלהם.

חולדות נושאות גם טפילים ומזיקים כמו פרעושים וקרציות שיכולים אף הם להעביר מחלות. לכן, בנוסף להרס הרכוש בביתכם, ישנם סיכונים בריאותיים בהימצאות חולדות.

בין המחלות שחולדות נושאות:

 • וירוס האנטה – נגיף שעלול להיות קטלני המועבר דרך שתן החולדה. יש לו מגוון רחב של תסמינים, אך מי שנדבק בו נעשה מאוד חולה, מאוד מהר.
 • דבר הבלוטות – מחלה המועברת דרך הפרעושים שחיים על גבי חולדות, והיא המחלה שכמעט חיסלה את מרבית האנושות בימי הביניים. למרות שיש טיפולים, זו עדיין מחלה קשה מאוד.
 • קדחת נשיכת חולדה – מחלה שנמצאת ברוק של החולדה ומועברת באמצעות נשיכה. היא יכולה לגרום לתסמינים כמו חום והקאות ולהתפתח לדלקת קשה בעור.
 • ריקציה – יש כמה מחלות שנכנסות לקטגוריה זו ומגיעות גם הן מהפרעושים והטפילים המצויים בחולדות. 
 • לפטוספירוזיס – מחלה חיידקית שתסמיניה יכולים לנוע בין כאבים וחום, לבין תסמינים חמורים יותר כמו דימום בריאות או אי ספיקת כליות. זה יכול אפילו להוביל לדלקת קרום המוח.

מאפיינים נוספים בחולדות

זנב של חולדה הוא לרוב החלק שגורם לרוב האנשים לצווח מפחד, אך הוא בעל פונקציות נוספות ומעניינות. הזנב מספק איזון ויציבות, כאשר חולדות צריכות לבצע משימה פיזית. הוא אף מווסת את חום גופם, מכיוון שהוא מכיל אספקת דם עשירה קרוב לפני השטח.

בשל ראייתם הלקויה, חולדות מסתמכות במידה רבה על הזיפים שלהן – האמינות כקולטות כמו קצות אצבעותיו של האדם – כדי להרגיש את העולם סביבן. לחולדות אולי אין את הראייה הטובה ביותר, אבל יש להם חוש ריח, טעם ומימוש מפותחים מאוד.

יש להם גם חוש שמיעה חריף, ולעתים קרובות משתמשים באולטרסאונד כדי לתקשר, האולטרסאונד רגיש במיוחד לכל רעש פתאומי.

הדברת חולדות – איך להרחיק חולדות מהבית?

 1. שימו לב לחורים

סגרו חורים בקירות הבית, צינורות וסככות, שכן חולדות זקוקות רק לרווח של 15 מ"מ כדי להיות מסוגלות להיכנס למבנה.

 1. מנעו אתרי קינון

היפטרו ממקומות שעלולים לשמש כאתרי קינון פוטנציאליים על ידי שמירה על החצר נקייה ומסודרת ופינוי ערימות עץ או זבל. ערימות קומפוסט יכולות גם להפוך לאתרי קינון, ויש לרוקן אותן לעיתים קרובות. 

 1. בדקו את הניקוז

ודאו כי מכסי הניקוז במצב תקין וכי כל הצינורות בסביבת הבית שלכם אטומים לחלוטין. 

איך להיפטר מחולדות?

אנו בקסם הדברות מספקים שירותי הדברת חולדות. כיוון שהחולדות מתרבות באופן מהיר במיוחד, לא מומלץ לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם. פנו אלינו ונדאג להעלים את בעיית החולדות בבית שלכם אחת ולתמיד!

הדברת חולדות זהו אחד מההדברות החיוניות והחשובות ביותר במקרים של הימצאות חולדות בבתים של אנשים בישראל. חולדות או עכברים הם חיות אשר לא באמת רוצים להיתקל בהם באף אחד מהחדרים אשר נמצאים בתוך הבתים שלנו.

החיות הללו גדולות, מהירות, וקשה לתפוס אותם בשל המהירות שלהם. לכן, חשוב ביותר לבצע הדברת חולדות ועכברים, כדי להימנע ממצבים כאלה כי קשה מאוד לתפוס חולדות בצורה עצמאית.

זאת בשל הגודל של חולדות והמהירות שלהם.

הדברת חולדות לעומת הדברת נמלים

לשם השוואה יותר קל לטפל ולתפוס נמלים לעומת חולדות אשר חומקות בזריזות ובמהירות. ישנם דרכים רבות להדביר חולדות ומכרסמים והם: חומרי הדברה אשר מותאמים למכרסמים ולחולדות, מלכודות ללכידת חולדות ומכרסמים, מלכודות אשר עשויות מחומרי דבק שונים ועוד.

אין צורך לחכות להופעת החולדות, אלא חשוב לבצע הדברה מקצועית ואיכותית כדי למנוע ולהקדים תרופה למכה. זאת במיוחד עבור מקומות אשר יש בהם פוטנציאל גדול יותר וסיכויים גדולים יותר להופעת חולדות.

חשוב לדעת כי גם חולדות ועכברים ניזונים מפסולת של מזון, שאריות של אוכל, פירורים של אוכל. כמו כן, החולדות והמכרסמים נמצאים בעיקר באזור ביוב, אזור אשפה.

ועוד. לכן, חשוב לטפל בבעיית החולדות והמכרסמים במספר דרכים, כדי לטפל בצורה מקצועית בהופעת החולדות והמכרסמים.

הדברת חולדות איכותית ומקצועית – קסם הדברות

חברת קסם הדברות מבצעת הדברות עבור חולדות בפרט ועבור מזיקים בכלל במדינת ישראל. במיוחד בחודשי הקיץ. חברת קסם הדברות מבצעת מגוון הדברות עבור סוגים שונים של מזיקים בהתאמה.

חברת קסם הדברות בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום ההדברות במדינת ישראל.

בחברת קסם הדברות משתמשים בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה וחומרים שלא מזהמים את הסביבה. בנוסף לכך, חומרי ההדברה לא רעילים עבור דני אדם.

חשוב לציין כי חברת קסם הדברות מעניקים תעודת אחריות לכל הדברה אשר הם מבצעים. מומלץ מאוד לבצע ניקיונות בצורה קבועה ויסודית תוך כדי שימוש בחומרי נוגדים ומזיקים.

זאת במטרה לשמר את ההדברה ולהקטין את הימצאות החרקים והמזיקים. חברת קסם הדברות זמינים במשך כל שעות הפעילות לכל שאלה או בקשה.

צרו קשר עוד היום עם חברת קסם הדברות לקבלת פרטים נוספים.

קשה לומר מראש כמה זמן ייקח הטיפול בבעיה שלכם, אך נשמח לתת הערכה מדויקת יותר לאחר שתפנו אלינו לפירוט הבעיה, או לאחר שלוכד מטעמנו יבקר אצלכם.

למרות ששניהם שייכים למשפחת המכרסמים, יש הבדל בין החולדה והעכבר. את החולדה ניתן לזהות ע"פ אוזניים קטנות ביחס לראש וזנב עבה יחסית.

באפשרותם לבקר באתר האינטרנט שלנו, היכן שמוצגים כל רישיונות העסק ותעודות ההסמכה של הלוכדים שלנו.

המחירים שלנו נוחים לכל כיס, ואנו מזמינים אתכם לבקר במחירון המופיע באתר הבית שלנו, או לחייג אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

לכידת חולדות היא עניין למקצוענים! חייגו אלינו עוד היום, והזמינו לוכד חולדות מומחה בפתח תקווה – 1-700-506-300.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת עכברים

  הדברת עכברים? הרימו טלפון מהיר לקסם הדברות ואנו בדרך לטפל בבעיה! ✔️ביצוע עבודה יסודית כולל טיפול חיטוי. ✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד

קרא עוד »

הדברת חפרפרת

  חפרפרת בגינה? פנו לקסם הדברות לקבלת שירות הדברת חפרפרת מקצועי 24 שעות ביממה! ✔️ ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות. ✔️השירות מותאם לאזורים פתוחים וחוליים.

קרא עוד »
לכידת חולדות
הדברת מכרסמים
protoblo_admin

לוכד חולדות

לוכד חולדות? עם קסם הדברות שמים סוף לחולדות ✔️ ייעוץ ראשוני ממקצוען ללא עלות. ✔️שירות מקיף ומקצועי הכולל חיטוי וניקוי משטחים. ✔️מתמחים בכל סוגי החולדות.

קרא עוד »