חולדה בצנרת

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

חולדות חיות במרחבים העירוניים ובזכות היכולת שלהן לשחות הן מגיעות במקרים רבים לצנרת הביוב - וממנה לחצרות הבניינים וגם ישירות לבתים. נוכחות של חולדה בצנרת עלולה לגרום נזק ולהוביל לנזילות, ובנוסף רוב בני האדם מן הסתם לא רוצים לארח אצלם את המכרסם. קסם הדברות מטפלת בבעיית חולדה בצנרת מכל סוג שהוא ביעילות ובמהירות, ומאפשרת לכם לישון בשקט.

אל תתעסקו לבד עם חולדה בצנרת – היא נושכת!

החולדה היא מכרסם קטן יחסית. האורך של חולדות בוגרות הוא בדרך כלל 20-30 ס"מ, ולכן יש אנשים שמאמינים שיוכלו ללכוד אותן בלי עזרת איש מקצוע. שימו לב: כשחולדה מרגישה מותקפת, היא עלולה לנשוך והנשיכה שלה כואבת מאוד. בנוסף, חולדות הן חכמות וערמומיות, ולכן ברוב המקרים יצליחו להתחמק מאדם לא מיומן - ולמצוא מקום מסתור.

טיפול בחולדות בתוך הביוב

אם יש חולדה בצנרת של הביוב והיא לא יצאה ממנו עדיין, פתרון פרקטי יכול להיות פיזור רעל בתוך בור הביוב עצמו. אנחנו מקפידים על שימוש בפיתיונות שכוללים מזון שחולדות אוהבות וגם ציפוי עמיד למים, כדי שהם יהיו באמת אפקטיביים. פיזור פיתיונות רעל בתוך הביוב מקטין את הסיכון גם להופעת חולדות נוספות בדרך זו.

אם החולדות לא בביוב, לא מומלץ לבצע הדברת חולדה בדרך של הרעלה, מפני שאי אפשר לדעת מתי בדיוק יתרחש המוות - כך שאתם עלולים להיתקע עם חולדה מתה במקום נסתר מהעין ובעצם עם פגר שמרקיב בהדרגה ומייצר מפגע חמור (ולכן גם הדברת עכבר עם רעל לא מומלצת, פרט למקרים ספציפיים מאוד).

חולדה בצנרת
חולדה בצנרת שתפסנו

איך ניתן ללכוד חולדה בצנרת?

חולדה בצנרת ביוב עלולה להגיח מהאסלה וגם מבורות שלא מכוסים באופן מלא. חולדות יודעות לאתר גם סדקים בצינורות ולהשתחל דרכם החוצה. כשמגלים חולדה בבית, הפתרון הטוב ביותר הוא לכידה שלה.

לוכד חולדות מיומן יצליח לתפוס את המכרסם באמצעות מוט מיוחד, ולפעמים אפילו ביד (כשכמובן הוא מכסה את עצמו באמצעי מגן כדי להימנע מנשיכות מזיקות). אם החולדה הצליחה להתחבא לפני שאנחנו מגיעים אליכם, נדע לאתר אותה על סמך ההיכרות שלנו עם המכרסמים הנפוצים. אופציה נוספת היא הצבת מלכודות. בדיוק כמו במקרה של לכידת עכברים בתל אביב, יש מספר סוגים של מלכודות - כאלה שהורגות את החולדה (באמצעות מכת חשמל או במכה חזקה) וגם מלכודת כלוב שמשאירה את בעל החיים בחיים. במקרה כזה, נחזור אליכם אחרי הלכידה, ניקח את החולדה איתנו ונשחרר אותה הרחק מהבית בשטח פתוח כך שהיא לא תפריע לכם יותר.

זמינות גבוהה וטיפול מידי בבעיית חולדה בצנרת

חולדה בתוך צנרת עלולה לכרסם אותו ולגרום לנזק חמור - כולל נזילה והצפה. זוהי עוד סיבה טובה לכך שאסור להתעלם מהבעיה. לחולדות יש אינטליגנציה גבוהה וחושים חדים, ואם הן נמשכות למקום שהן מזהות שיש בו עבורן מזון בשפע, הן לא ייעלמו מעצמן. אנחנו מתנהלים ביעילות רבה ולכן יכולים להבטיח זמינות מרבית - וגם לקיים את ההבטחה ולטפל באופן מיידי בכל חולדה שנמצאת בצנרת או מגיחה ממנה.

שירות לכידת חולדות בצנרת ביוב בבפריסה רחבה

קסם הדברות מטפלת בבעיית חולדות בצנרת בכל אזור המרכז והשרון. בנוסף, אנחנו מבצעים הדברת מזיקים מכל הסוגים - נמלים, נמלים אדומות, תיקנים אמריקאים, תיקנים גרמנים, עכבישים, פרעושים, פשפשים, נדלים, קרציות ועוד. כל הפעולות שלנו מבוססות על ידע שצברנו במשך יותר מ-17 שנות פעילות, ועל חומרים מתקדמים ללא כימיקלים שעלולים להיות בעייתיים. בנוסף לזמינות הגבוהה מתאפיין השירות שלנו בעבודה מסודרת, תוך שמירה על הסדר ועל השקט.

ייעוץ מקצועי בסבלנות ומכל הלב

עוד מרכיב מרכזי ב-DNA שלנו הוא מתן ייעוץ סבלני, מכל הלב ובגובה העיניים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה שמטרידה אתכם: איך להרחיק עכבר? איך לפתור בעיית זבובים? מתי הזמן האידיאלי לביצוע הדברת ג'וקים? איך נפטרים מחרקי מזון בלי להזיק למזון עצמו? וכמובן מה עושים כשיש חולדה בצנרת?

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
חולדה בצנרת
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חולדה בצנרת:

חולדות עלולות לשאת איתן חיידקים וטפילים, אבל הסיכוי להידבקות אדם נמוך מאוד. בכל מקרה, כדאי לא להתקרב לחולדה אלא להשאיר את הטיפול לאיש מקצוע.

לא. כשמשחררים את החולדה במרחק גדול מהבית (ק"מ או יותר) הסיכוי שהיא תחזור אליכם אפסי.

אנחנו נעזור לכם לאתר נקודות תורפה, כולל כאלה שלא קשורות לצנרת, ונמליץ לכם על פתרונות לחסימת מכרסמים.

במקומות רבים: בתוך ארונות, מאחורי המקרר במטבח, בתעלות מזגן, בתוך קירות גבס, במחסן ועוד.

יש לנו ניסיון נרחב בלכידת חולדות (20 שנה בתחום). בנוסף, אנחנו מגיעים אליכם תוך זמן קצר מאוד ומשתמשים בשיטות מתקדמות, ולכן פותרים לכם את הבעיה במהירות שיא. עוד שתי סיבות משמעותיות הן שירות אדיב ומחירים אטרקטיביים.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן