הדברה בחולון

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברה בחולון שתפתור את הבעיה ב-100%!

כאשר מחפשים שירותי הדברה טבעי שיעלו המון שאלות כמו למשל: מתי כדאי לבצע הדברה ירוקה בחולון? כמה יעלה ריסוס לבית בחולון? ומה ההבדל בין ריסוס נמלים לבין הדברת דבורים? לכל השאלות הללו יש תשובות, ואנו נשמח לספק לכם אותן.

בקסם הדברות אנו מספקים שירותי הדברה בחולון, תוך שעושים שימוש בחומרי הדברה ירוקים שעומדים בכל התקנים ובעלי כל האישורים, מספקים כתב אחריות על כל עבודה ומעניקים לכם שירותי הדברה שפשוט עובדים וממגרים את הבעיה במאת האחוזים. אנו יודעים שבעת הדברה בחולון מחיר השירות הוא גורם חשוב ולכן מספקים לכם את השירותים המקצועיים והאיכותיים שלנו במחירים מהמשתלמים בשוק!

מלבד חולון, אנו מבצעים גם הדברה בהרצליה, בתל אביב, ברחובות ובערים אחרות ברחבי הארץ -מוזמנים ליצור אתנו קשר לפרטים נוספים!

מדביר בחולון בזמינות 24/7

כאשר מחפשים שירות מדביר חולון, לזמינות 24/7 יש חשיבות רבה. מדביר מומלץ יכול לספק לכם מענה מיידי כאשר יש לכם בעיית מזיקים דחופה, כמו למשל אם זיהיתם קן דבורים ולאחד מבני הבית יש אלרגיה חריפה וחשוב להרחיק את הדבורים כמה שיותר מהר מהאזור, או אם זיהיתם חולדה באמצע הלילה ותרצו להזמין לוכד חולדות בחולון שיגיע מעכשיו לעכשיו על מנת שיטפל בבעיה בדחיפות.

זמינות מיידית היא יתרון גם כאשר רוצים למנוע החמרה של בעיית מזיקים קיימת. למשל, אם זיהיתם טרמיטים בבית, תוכלו להזמין מומחים להדברת טרמיטים בחולון שיגיעו במהירות וימזערו את הנזק הפוטנציאלי שטרמיטים יכולים לגרום.

בנוסף, מזיקים יכולים להיות בלתי צפויים ולהופיע בכל עת, ביום ובלילה. גם אם אתם מעוניינים להזמין שירותי הדברה מחוץ לשעות העבודה המסורתיות, מדביר בחולון שזמין סביב השעון יספק מענה נוח וגמיש בהתאמה לצרכים שונים, כשהוא יכול להגיע אליכם בכל שעה של היום והלילה.

הידיעה שאתם יכולים להזמין שירותי הדברה בחולון בכל שעה של היום מציעה המון שקט נפשי, מה גם שמובטח לכם טיפול מיידי בבעיות מזיקים.

הדברה בחולון עושים עם קסם הדברות!

חברת הדברה בחולון מחירים הכי טובים בשוק!

✔️ ייעוץ ראשוני חינמי - ללא שום התחייבות

✔️שירות של מדביר בחולון החל מ-200 ₪ בלבד
✔️שירותי הדברה בחולון של מדבירים שמוסמכים ע"י המשרד להגנת הסביבה
✔️הדברת טרמיטים בחולון בזמינות מיידית 24/7
✔️הדברת מזיקים בחולון מכל הסוגים: חולדות, נדלים, נמלים ועוד
✔️ הדברה ירוקה בחולון שמתבצעת ע"י מדביר עם 20 שנות ניסיון
✔️כתב אחריות מלא על כל עבודה - לראש שקט לחלוטין

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

חברת הדברה בחולון עם 20 שנות ניסיון

בחירה בחברת הדברה עם 20 שנות ניסיון יכולה להציע מספר יתרונות. חברת הדברה בחולון עם 20 שנות ניסיון נתקלה במגוון רחב של בעיות מזיקים, מה שאומר שיש לה ידע נרחב על סוגי מזיקים שונים, אורחות החיים שלהם ושיטות הדברה יעילות כדי להתמודד אתם.

מומחיות מאפשרת להתגבר על בעיות קלות כמורכבות, ככל שיש יותר ניסיון, כך גדל הסיכוי שההדברה תהיה הרבה יותר מקצועית ואיכותית, שתהיה היכרות עם שיטות הדברה מגוונות ויכולת לספק פתרונות יעילים. כמו כן, חברה מנוסה תסתגל מהר יותר לכל התקנות, החוקים, הקדמה והשינויים שיחולו בענף ההדברה, לרבות הטכנולוגיות וחומרי ההדברה המומלצים.

לבסוף, ניסיון של 20 שנים בענף משקף שמדובר בחברה בעלת מוניטין שביססה את מעמדה כנותנת שירותים אמינה, מקצועית ומהימנה.

מזמינים מדביר בחולון בעל הסמכות והרשיונות הדרושים

מדבירים נדרשים לציית לחוקים ולעמוד בתקנות של בטיחות ואיכות סביבה. הסמכות ורישיונות מבטיחים לכם שהמדבירים מקפידים על כל החוקים, כמו גם על הבטיחות שלכם ושל בני ביתכם. עמידה בתקני בטיחות הנה קריטית להגנה על בריאותם ורווחתכם וללא הכשרה מתאימה, המדבירים עלולים להשתמש בחומרי הדברה בצורה לא נכונה ולגרום לסיכונים כאלו ואחרים. מדבירים מורשים ומוסמכים יודעים כיצד להשתמש בשיטות וחומרי הדברה בצורה נכונה ובטוחה.

בשורה התחתונה, הסמכות ורשיונות מעידים על כישורים, מקצועיות וניסיון של צוות המדבירים, ואת יכולתם לספק שירותי הדברה יעילים ואיכותיים, לצד הביטחון באיכות העבודה שבוצעה. לבסוף, הסמכות ורשיונות נותנים לכם מעין אחריות לאיכות השירות, ומספקים רמה גבוהה יותר של שקט.

 

מדביר בחולון שמגיע אליכם במהירות ופותר את הבעיה ביעילות

מרכיב נוסף בשירות של קסם הדברות זמינות גבוהה. ברור לנו שבחלק גדול מהמקרים כשמזמינים מדביר בחולון הציפייה היא להגעה מהירה ככל האפשר. מי שלמשל מגלה עכבר במשרד רוצה להיפטר ממנו מיד, כשיש קן צרעות במזגן גם כן השאיפה היא לחיסול מידי של המפגע לפני שמישהו מבני הבית ייעקץ, ולמעשה גם כשמדובר על בעלי חיים פחות מפחידים - למשל נמלים או עכבישים לא ארסיים - אף אחד לא רוצה להמשיך לחיות איתם עוד זמן רב.

אנחנו מודעים לעובדה זו, ולכן מספקים שירותי הדברה בחולון בזמינות גבוהה, כולל מהרגע להרגע במידת הצורך. מציאת הפתרון הנכון תוך זמן קצר ויישומו ביעילות משלימים טיפול במטרד במהירות הגבוהה ביותר האפשרית.

אחריות מלאה על כל הדברה

המטרה המהותית של כל הדברת מזיקים בחולון היא שקט נפשי מלא. כדי להבטיח לכם ראש שקט באמת, וגם לקיים את ההבטחה, אנחנו מעניקים אחריות מלאה על כל הדברה - משך ההדברה משתנה בהתאם לסוג החרקים והמזיקים ולשיטת הפעולה שנבחרה, אבל בכל מקרה תהיה לכם תקופה ארוכה של רווחה (לפחות מאותם חרקים / מזיקים שחיסלנו).

לוכד חולדות בחולון שמומחה גם בלכידת עכברים

אחת הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת מדבירים בחולון היא נוכחות של מכרסמים - עכברים או חולדות - בבית, במשרד, בחנות, במסעדה או בכל מקום אחר בעיר.

ברוב המקרים הדברת מכרסמים היא למעשה לכידתם. אין ריסוס נגד עכברים או חולדות, ולמעשה גם ניסיון לפתור את הבעיה באמצעות רעל עלול ליצור בעיה אחרת - עכבר או חולדה שיאכלו מזון אהוב עליהם שמכיל רעל אמנם ימותו, אבל אין דרך לדעת בוודאות מתי יתרחש המוות, כך שהתוצאה עלולה להיות פגר של בעל חיים במקום נסתר מהעין בבית או בעסק.

כדי להימנע מכך, כדאי להשתמש במלכודות. לוכד עכברים שמכיר היטב את צורת המחשבה, מקומות המסתור ונתיבי התנועה של המכרסמים הקטנים ידע בדיוק איפה להציב את המלכודות כך שגם העכברים בעלי החושים החדים ביותר יילכדו תוך זמן קצר. עוד כדאי לדעת שלכידת חולדות אפשרית גם ביד (כמובן תוך נקיטת אמצעי הגנה) או באמצעות מוט מיוחד.

בכל מקרה יש גם בחירה אם להרוג את המכרסם או להשאיר את העכבר או החולדה בחיים - יש מלכודות שהורגות את בעלי החיים (באמצעות מכת חשמל או מכה חזקה מקפיץ רב עוצמה) ויש מלכודות כלוב שמאפשרות ללוכד לחזור אליכם, לקחת איתו את בעל החיים ולשחרר אותו בשטח פתוח הרחק מכם.

מכרסם לכוד במלכודת הומנית
מכרסם לכוד במלכודת הומנית

 

הצבת תיבות האכלה עם מלכודת קפיץ
הצבת תיבות האכלה עם מלכודת קפיץ

שירותי הדברה בחולון כנגד כל סוגי המזיקים

מזיקים שונים דורשים שיטות הדברה שונות, ולכן חשוב לבחור בחברה להדברת מזיקים בחולון אשר מספקת שירותי הדברה מקיפים כנגד כל סוגי המזיקים. היכרות עם כל סוגי המזיקים היא יתרון משמעותי. מעבר לעובדה שאתם יכולים למצוא מענה מקיף עבור סוגים מגוונים של בעיות מזיקים, החברה יכולה להעניק שירותי הדברה מקצועיים עבור סוגי מזיקים שונים בו זמנית.

לדוגמה, אם נתקלתם בנדלים בבית, החברה תוכל להגיע אליכם כדי לבצע הדברת נדלים ובו בזמן גם לבצע הדברת מזיקים בחולון כנגד המזיקים שמושכים את הנדלים לבית. החברה תוכל להגיע לטפל בבעיית מזיקים קיימת ולמנוע בעיית מזיקים אחרת, לספק לכם מענה כולל ומשולב ולשלב בין שיטות וטכניקות הדברה שונות, בהתאם להתנהגות, הרגלי הקינון, מחזורי החיים והמאפיינים הספציפיים של כל מזיק. התוצאה תהיה הדברה יעילה וממוקדת יותר משמעותית.

הדברה ירוקה בחולון - הבטוחה ביותר בשבילכם

הדברת מזיקים זהו פתרון שמלווה את אורח החיים המודרני כבר שנים ועוזר להרחיק מזיקים לא רצויים מהבית. אולם לאורך השנים התחום התפתח מקצה לקצה, ושיטות ההדברה שהיו נהוגות פעם, כבר פחות שימושיות כיום, עקב המעבר להדברה ירוקה.

הדברה ירוקה בחולון נחשבת לאופציה מאוד בטוחה, מכמה וכמה סיבות. היא שמה דגש על שימוש בשיטות הדברה ידידותיות לסביבה בעת ההתמודדות עם מזיקים, תוך מזעור הסיכונים הפוטנציאליים לבריאות האדם ולבעלי חיים אחרים. בעוד ששיטות הדברה מסורתיות כוללות שימוש בכימיקלים קשים, הדברה ירוקה נשענת על חומרים טבעיים ופחות רעילים ומפחיתה את חשיפתכם לחומרים כימיים מזיקים.

הדברה ירוקה גם ממזערת את הנזק לאורגניזמים שלא מדבירים, היא בטוחה לשימוש בחללים פנימיים כמו סביבות מגורים ומסחר, והיא מונעת זיהום קרקע ומים, שכן גם אם החומרים מחלחלים לאדמה ולמים, הם יותר ידידותיים לכן תהיה להם פחות השפעה. לבסוף, החומרים שמשמשים לטובת הדברה ירוקה בחולון נבחרים בקפידה על סמך הרעילות הנמוכה שלהם והשפעתם המינימלית, תוך שעומדים בתקנים סביבתיים.​

הדברה בחולון מחיר - כמה זה עולה?

אנו בקסם הדברות מספקים שירותי הדברת מזיקים בחולון, המבוססים על ידע וניסיון של 20 שנים בתחום. אנו מבינים שכאשר מחפשים חברת הדברה בחולון מחיר השירות מהווה פרמטר חשוב, ואצלנו אתם זוכים לשירות איכותי ולמחירים מהמשתלמים בשוק.

כמו כן, כאשר אתם מבררים על שירותי הדברה מחיר השירות נקבע באופן ספציפי לגודל הבית, היקף הבעיה וחומרי ההדברה בהם נעשה שימוש. אנו נדאג להתנהל מולכם בשקיפות, להתאים את שיטת ההדברה במדויק ולספק הצעת מחיר אטרקטיבית!

סוג ההדברה שיטת ההדברה מחיר
לוכד עכברים בחולון לוכד עכברים בחולון יגיע אליכם הביתה ויפזר מלכודות עם פיתיונות. 250-600 ₪
הדברת ג'וקים הדברת תיקן אמריקאי תתבצע על ידי ריסוס והדברת תיקן גרמני מתבצעת על ידי פיתיונות ג'ל. 250-450 ₪
הדברת פרעושים הדברת פרעושים מתבצעת בשני שלבים לחיסול הפרעושים וביצי הפרעושים. 250-700 ₪
הדברת נמלים הדברת נמלים מבוצעת על ידי פיזור פיתיונות ג'ל. הנמלים לוקחות את הפיתיון לקן וכאשר המלכה אוכלת ממנו הקן יתפזר. 250-450 ₪
הדברת נמלי אש הדברת נמלי אש מתבצעת על ידי פיזור פיתיונות ג'ל שיחסלו את המלכה, ולאחר מכן ריסוס לבית בחולון לטובת מניעה. 250-650 ₪
הדברת טרמיטים בחולון טרמיטים עשויים לגרום לנזק רב. ההדברה מתבצעת על ידי קדיחות חורים והחדרת חומר הדברה לתוכם. בסיום סותמים את החורים. 400-1,500 ₪
הרחקת דבורים דבורים אסור להדביר, למעט מקרים שבהם קיימת סכנה מידית לחיי אדם. מדביר בחולון יעביר את קן הדבורים למקום אחר. 250-550 ₪
הדברת צרעות ההדברה מתבצעת על ידי מדביר בחולון בשעות הערב, כאשר כל הצרעות בקן. המדביר יסתום את הקן, ירסס אותו וירחיק אותו מהסביבה. 250-450 ₪
הדברת נדלים נדלים הם מזיקים ארסיים ולכן תמיד כדאי להזמין חברת הדברה בחולון שיכולה להתמודד איתם במקצועיות וזהירות. 250-500 ₪
הדברת מעופפים כאשר מזג האוויר מתחיל להתחמם כך יותר מעופפים יגיעו למרחבים החיצוניים. באמצעות הדברת זבובים ומעופפים אחרים תוכלו למזער את המטרד. 250-650 ₪

 

הדברת טרמיטים בחולון - מאבק נחוש בחרקים בעלי פוטנציאל לנזק עצום

הטרמיטים לא מוצצים דם כמו פשפשי המיטה והפרעושים, לא עוקצים כמו צרעות, לא מעוררים גועל כמו הג'וקים ולא מפריעים לישון כמו יתושים - אבל פוטנציאל הנזק שלהם עצום. דווקא החרק הזעיר ביותר, כזה שאי אפשר לראות בלי מיקרוסקופ, הוא אחד האויבים הגדולים ביותר של בני האדם, והסיבה לכך היא התיאבון שלו. ליתר דיוק, התיאבון הרב בשילוב העבודה שהמזון האהוב עליו הוא תאית, מרכיב נפוץ בעץ ולכן בתשתיות הדירות שלנו.

גם לעובדה שמושבת טרמיטים מונה עשרות אלפי פרטים ולפעמים גם מספרים של 6 או 7 ספרות יש כמובן חלק בסכנה - ולכן בכל מקרה שבו יש סימן לבעיה אסור להסס אלא יש לפנות מיד לחברת הדברה. מדביר בחולון עם ניסיון ספציפי במלחמה בטרמיטים ידע לזהות את המקומות שבהם הם פועלים, ולהגיב נכון ובעוצמה. הדברת טרמיטים עשויה לכלול קידוח ברצפה, לאורך הקירות, כדי להחדיר אל המנהרות שהטרמיטים חופרים מתחת לבית חומרים שיחסלו אותם. כשיש נוכחות של טרמיטים בתוך משקוף, הפתרון הוא הזרקת קצף או ג'ל ישירות אל המשקוף כדי להציל אותו. הגעה של טרמיטים אל רהיט עץ מחייבת את הוצאתו מהבית - כדי שאפשר יהיה לעטוף אותו בניילון נצמד מיוחד ולהזרים גז שיחסל את החרקים. פעולה זו נקראת איוד והיא מתבצעת אך ורק במקומות המיועדים ספציפית לכך.

הדברת טרמיטים בחולון עם ובלי קידוח - בהתאם לנדרש

בקסם הדברות אנו מספקים שירותי הדברה בחולון בהתאמה אישית לצרכים שלכם, כך שאם אתם זקוקים להדברת טרמיטים, אנו נגיע אליכם, נבחן את היקף הבעיה ונבחר את פתרון ההדברה הרצוי.

הדברת טרמיטים בחולון יכולה להתבצע עם ובלי קידוח. הדברה בלי קידוח כוללת ריסוס לבית בחולון של האזור הנגוע, בעוד שהדברה עם קידוח כוללת קידוח של חורים ברצפה או בקירות והחדרת חומר הדברה לתוכם. כאשר הקן חוסל והבעיה טופלה, סותמים את החורים מחדש.

אנו תמיד נבחר בשיטה היעילה ביותר בהתאם לחומרת המצב, כאשר לרשותנו עומד ארסנל שלם של שיטות הדברה המאפשר לנו מידה גבוהה של גמישות והתאמת השיטה הספציפית למקרה שעמו מתמודדים.

הדברת מזיקים בחולון עם כתב אחריות מקיף

מומלץ ששירותי הדברת מזיקים בחולון יגיעו עם כתב אחריות מקיף שיעניק לכם תוספת של ביטחון ושקט נפשי. יש המון יתרונות שמגיעים עם אחריות, כמו למשל:

 • התחייבות לתוצאות הכי טובות – אחריות מקיפה היא התחייבות לכך שהחברת תטפל ביעילות בבעיית המזיקים, כך שאם המזיקים יחזרו לאחר ההדברה החברה תשלח מדביר שיגיע לטפל בבעיה ללא עלות נוספת.
 • השקעה משתלמת – בעלי בתים רבים יכולים לשלם על שירותי הדברה בחולון ולגלות שתוך זמן קצר המזיקים חזרו. אחריות היא הבטחה למיגור הבעיה כליל, ללא הצורך בתשלום סכום כספי נוסף. לכן זו השקעה משתלמת.
 • הגנה מפני מזיקים לטווח ארוך – שירות מדביר חולון מספק תוצאות לטווח ארוך ולא מענה נקודתי זמני. חברת הדברה בחולון המספקת כתב אחריות, מעניקה שירות יסודי ויעיל, ותמזער את הסיכוי שהמזיקים יחזרו.
 • הרבה יותר שקט נפשי – כאשר אתם מזמינים שירותי הדברת מזיקים בחולון עם אחריות אתם מקבלים שקט נפשי, מה שמאפשר לכם לסמוך על כך שבעיית המזיקים תיפטר במלואה ללא הצורך בתשלום נוסף.

הדברת מזיקים בחולון עושים רק עם קסם הדברות

אם אתם רוצים תוצאות שעובדות כמו קסם, פנו לקסם הדברות כאשר אתם מחפשים הדברה בחולון. למרות שלמחפשים שירותי הדברה חולון טומנת בחובה אפשרויות שונות, אין תחליף לחברה עם ניסיון של שני עשורים בתחום!

קסם הדברות מביאה שפע של ניסיון ומומחיות ויכולה להתגבר על כל אתגר מזיקים! המחויבות שלנו לספק לכם שירותי הדברה שעובדים, מגובה באחריות על כל עבודה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות האיכותי ביותר.

גם המחירים שלנו הם בין התחרותיים בשוק, והצוות שלנו זמין בכל רחבי ישראל בכל שעה של היום. עם זמינות של 24/7 דעו שאנו תמיד נהיה כאן עבורכם, ביום ובלילה, כדי להתמודד עם כל בעיית מזיקים באופן מיידי. לכל אורך הדרך, נשתמש בחומרים בטוחים וידידותיים לסביבה, נתעדף את שיטת ההדברה הירוקה ונקפיד לעמוד בכל התקנים, והוראות הבטיחות כאשר משתמשים בחומרים האיכותיים והיעילים ביותר שישנם בענף!

הדברה חולון בזמינות מיידית (גם לבת ים)

אנו מספקים שירותי הדברה בפריסה ארצית מה שאומר שנגיע לכל מקום שבו זקוקים לנו: נבצע הדברה בחולון-בת ים, כמו גם הדברה בכפר סבא. אנו מספקים שירות בזמינות של 24/7 ומתגאים ביכולת שלנו לטפל בבעיית המזיקים שלכם בהקדם האפשרי.

בין אם הבחנתם בבעיה שצצה עכשיו ובין אם בבעיה מתמשכת, הצוות שלנו ערוך ומוכן לטפל בכך בכל שעה של היום, בכל יום בשבוע ובכל מקום. כך לא תצטרכו להתמודד בעצמכם עם בעיות מזיקים, כל שכן לסבול את הסיכונים הפוטנציאלים והמטרד שהם מביאים לסביבות המחיה והתעסוקה שלכם.

עם זמני תגובה מהירים, האפשרות להגיע למגוון רחב של יעדים והמומחיות של צוותי ההדברה שלנו, אתם יכולים להיות שקטים. אנו נגיע ליצור עבורכם סביבה נקייה ממזיקים בכל זמן שתזקקו לכך, בחולון ובבת ים כאחד.

הדברת פרעושים בחולון

פרעושים הם עוד חרק זעיר מאוד, כזה שנראה כמו נקודה קטנה שחורה, אבל הצורך שלהם בדם עלול להוביל לעקיצות מרובות  ולגירוד לא נעים מדי יום. הדברה בחולון נגד פרעושים תכלול שאיבה רבת עוצמה, ריסוס עם שני סוגים של חומרים (אחד נגד הפרעושים הבוגרים ואחד נגד התפתחות הביצים שלהם), ובמידת הצורך גם כביסה בטמפרטורה גבוהה של בגדים ומצעים נגועים. במקביל חובה לטפל בחיות מחמד שיש בבית כדי שהפרעושים לא יחזרו.

איך להתכונן להגעת מדבירים בחולון?

הדברה בחולון שכוללת ריסוס מחייבת היערכות מוקדמת. לפני שנגיע אליכם תקבלו מאיתנו הנחיות מפורטות, בהתאם לסוג השירות הספציפי. באופן עקרוני פעולה אחת היא הרחקת רהיטים ופריטים אחרים מהקירות, מפני שאזורים אלה מחייבים ריסוס ממוקד (בגלל שחרקים אוהבים לנוע בצמוד לקירות, שם הם מרגישים מוגנים יותר). בנוסף יש לפנות את כל הרצפות והמשטחים שבהם יבוצע הריסוס (משטח העבודה במטבח, המשטח בחדר הרחצה וכו') מכל הפריטים שעליהם. חשוב להסתיר היטב את הצעצועים של הילדים וגם את אלה של חיות המחמד, ובאופן דומה לוודא שאין מאכלים או כלי אוכל שעלולים להיחשף לריסוס.

הדברה בבית שיש בו חיות מחמד - דגשים חשובים

* אל תמהרו לחזור הביתה - בגלל שכלבים וחתולים נמצאים קרוב לרצפה, הם עלולים להיחשף לחומר המרוסס גם כשבני האדם כבר בטוחים. בהתאם כדאי לדאוג מראש לפתרון לחיית המחמד - לפרק זמן שאותו נגיד לכם (בהתאם לסוג הריסוס). תמיד עדיף לחכות עוד קצת מאשר להזיק לחיה אהובה.

* לפני שהכלב או החתול חוזרים הביתה, ודאו שהרצפה יבשה לחלוטין. עוד קודם לכן, מיד כשאתם חוזרים, פתחו את החלונות כדי שהדירה תתאוורר.

* הדברה באמצעות מיקרוקפסולות בטוחה לחלוטין עבור כלבים וחתולים - החומרים הפעילים פוגעים רק בחרקים (למשל תיקנים גרמנים או נמלים אדומות).

* כל הכלים והצעצועים (קערת המים, עצמות, שמיכה אהובה וכו') של חיות המחמד צריכים להיות מאוחסנים בזמן הריסוס. אם במקרה פריט מסוים נשאר חשוף, מוטב לזרוק אותו לאשפה ולא להסתכן סתם.

* רשמו במקום נגיש (רצוי בסמארטפון) את שם חומר ההדברה שבו נעשה שימוש. אם חלילה יהיה סימן כלשהו לבעיה אצל הכלב או החתול, תוכלו ליידע מיד את הווטרינר מהו סוג החומר הספציפי שבעל החיים נחשף אליו.

* ערנות - בימים הראשונים אחרי ההדברה חשוב להיות ערניים מאוד ולשים לב לכל סימן לתגובה חריגה (רעידות, אפטיות, חוסר תיאבון, נביחות מעבר לרגיל, הפרשות מרובות, דם בצואה או בשתן, הקאות). אסור להתעלם מאף סימן - יש לפנות מיד לווטרינר מנוסה.

הדברת מזיקים בחולון ג'וקים
הדברה נגד ג'וקים במטבח

הדברת פשפשים בחולון - למיגור התופעה לחלוטין

שירותי הדברת פשפשים בחולון צריכים להיות מאוד יסודיים כדי למגר את נזקיהם של מזיקים כמו פשפשים. כדי להדביר פשפשים נדרש ניסיון מקצועי רב, שכן הדברת פשפשים מתבצעת בכמה וכמה שלבים, ודורשת גם שיתוף פעולה מצדכם עם הכנה מקדימה של החלל.

צוות המדבירים שלנו מבצע שירותי הדברה מקיפים שנועדו למגר לחלוטין את בעיית הפשפשים בבית שלכם. הוא יגיע אליכם עם כל הציוד, הידע והניסיון הדרושים, ישתמש בטכניקות המתקדמות ביותר שיש בתחום ומיועדות להתמודדות עם פשפשים ויספק לכם פתרון לטווח ארוך באחריות!

אנו נהפוך כל אבן, ובמקרה הזה כל מזרן, כדי ליצור עבורכם סביבה נקייה מפשפשים ולהבטיח מניעה ארוכת טווח, כך שהחלל שלכם ישמר נקי לאורך זמן רב והפשפשים לא יחזרו.

לוכד חולדות ועכברים בחולון במגוון שיטות 24/7

חולדות הן בין המזיקים היותר טורדניים, ולו רק בגלל שזהו בעל חיים חכם ובעל כושר הסתגלות. לכן, המאבק עם חולדות דורש לוכד חולדות בחולון שמתמחה בלכידת חולדות ויכול ללכוד את החולדה שמטילה אימה בבית, בכמה צעדים.

המאבק עם חולדות ידוע כמשימה מאתגרת, אך המדבירים של קסם הדברות נכונים לכל אתגר. אנו נגיע אליכם לבצע הדברה בגבעתיים, בחולון, בכפר סבא ובכל מקום, עם צוות מדבירים בעל רמת מומחיות גבוהה, אשר מכירים את אורחות חייה של החולדה, מקומות המסתור המועדפים עליה והשיטות השונות ללכידתה.

לוכד חולדות בחולון, בקיא בטכניקות ושיטות שונות ללכידות חולדות, כך שיכול לספק מענה מתקדם ויעיל, ללכד את החולדה בו במקום כאשר מיקומה ידוע, או לפזר מלכודות עם פיתיונות, כדי ללכוד את החולדה שמסתתרת בבית בהקדם האפשרי.

לוכד עכברים בחולון בת ים
לוכד עכברים בחולון

באיזו עונה מומלץ להזמין מדביר בחולון להדברה מונעת?

שירות הדברה חולון צריך להיות מקצועי ואיכותי, אך לא פחות חשוב יהיה להזמין אותו במועד המתאים. שירותי הדברה יהיו הכי יעילים כאשר הם מכוונים לסוג המזיק הספציפי, מחזור החיים שלו, הרגלי הרבייה שלו וכדומה. יחד עם זאת, במקרים רבים, כאשר מעוניינים בהדברה מונעת, עונת האביב ותחילת הקיץ יהיו הזמן המתאים.

בעונת האביב מזג האוויר מתחיל להתחמם והמזיקים מתחילים להיות פעילים יותר, שכן תנאי הסביבה הופכים לאידיאליים עבורם. אם פספסתם באביב, תוכלו לבצע הדברה גם בתחילת הקיץ. בשלב זה המזיקים הופכים להיות פעילים הרבה יותר, הם נמצאים בתהליך של בניית קנים, רבייה או חיפוש מזון, והדברה מונעת בשלב זה יכולה לשבש את מחזורי החיים שלהם במידה משמעותית.

כמו כן, אם יש לכם בעיית מזיקים ספציפית, הבנת מחזורי החיים וההתנהגות האופיינית לאותם מזיקים תעזור לכם לתאם הדברה בחולון בזמן הטוב ביותר למניעה יעילה.

ביצוע הדברה בחולון עמנו אינו מסוכן לבני אדם ובעלי חיים

אנו מחויבים לבצע הדברה ירוקה בחולון, כדי להבטיח את בטיחותכם ובטיחותם של בעלי החיים שלכם. אנו משתמשים בשיטות הדברה ידידותיות לסביבה אשר אינן מסכנות בני אדם ובעלי חיים. כל חומרי ההדברה שאתם אנו עובדים נבחרו בקפידה ועומדים בתקנים המחמירים של המשרד לאיכות הסביבה.

באמצעות הדברה ירוקה בחולון אנו יוצרים עבורכם מרחב מחייה נקי ממזיקים מבלי לפגוע בבטיחות שלכם ושל היקרים לכם. כמו כן, אנו פועלים על פי הנחיות בטיחות קפדניות ומספקים לכם הנחיות לביצוע לאחר ההדברה שישמרו על בטיחותכם המקסימלית.

מה כדאי לעשות לאחר ביצוע הדברת מזיקים בחולון?

לאחר הדברת מזיקים בחולון, מומלץ לנקוט בצעדים הבאים כדי לשמור על יעילות לאורך זמן:

 • עקבו אחר הנחיות המדביר – מדביר חולון יספק לכם הנחיות ספציפיות, עקבו אחריהן בקפידה כדי למקסם את יעילות ההדברה ולהימנע מסיכונים בריאותיים או בטיחותיים.
 • אווררו את האזור – אם הזמנתם חברת הדברה לטובת ריסוס לבית בחולון, הקפידו על אוורור של החלל ופתחו חלונות ודלתות כדי שאוויר נקי יכנס.
 • הרחיקו ילדים וחיות מחמד – אם יש ילדים וחיות מחמד, תקבלו המלצה מהמדביר להרחיק אותם מהבית לפרק זמן מוגדר.
 • ניקוי וחיטוי החלל – לאחר הטיפול יש להימנע מניקוי וחיטוי של האזור בהתאם להמלצת המדביר. אך לאחר שפרק הזמן המוגדר עבר, נקו וחטאו את האזור המטופל.
 • שימו לב למזיקים – בדקו את יש עדיין פעילות של מזיקים לאחר ההדברה. שימו לב אם יש הפחתה משמעותית במהלך הימים שלאחריה. ואם לא, צרו קשר עם החברה.
 • אטמו נקודות כניסה – שימו לב שכל החריצים, החורים, הבעיות המבניות והסדקים אטומים כמו שצריך כדי למנוע גישה קלה של מזיקים לתוך הבית.
 • הקפידו על ניקיון – הקפידו על ניקיון, אחסון נכון של מזון והשלכת פסולת באופן קבוע כדי לא להשאיר למזיקים סיבות להגיע אליכם הבית.
 • תקנו נזילות ורטיבות – ישנם מזיקים רבים שנמשכים לתנאי לחות. לכן נסו שלא ליצור להם תנאים כאלו ותקנו נזילות ורטיבות.
 • תאמו הדברה מונעת – אל תחכו למזיקים בבית! תאמו אחת לשנה עם חברת הדברה בחולון שתגיע אליכם הביתה ותבצע הדברה מונעת נגד מזיקים.
 • צרו קשר עם מדביר בחולון אם אתם מזהים מזיקים – אם אתם מזהים שהמזיקים חזרו או שהטיפול לא נתן פתרון של 100% צרו קשר עם החברה שתשלח אליכם מדביר שוב.
להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה בחולון
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הדברה חולון:

כן, בדרך כלל ניתן לחזור לבית עוד באותו היום, אבל לעיתים יהיה עליכם להמתין כמה שעות עד שתעשו זאת. רצוי למלא אחר הנחיות המדביר.

זה משתנה מבית לבית, אך ניתן לראות ירידה ניכרת בפעילות המזיקים תוך מספר ימים. אם הבעיה נמשכת לאחר שעברו כמה ימים, צרו קשר שוב עם חברת הדברה חולון, זו הסיבה שישנה אחריות.

כדאי לבחור בנו כי יש לנו ניסיון של למעלה מ-20 שנות פעילות, כי אנחנו מתנהלים מתוך מחויבות מוחלטת לכל לקוח ולקוחה, כי אנחנו מקפידים לעבוד רק עם חומרי הדברה טבעיים שלא מסכנים אתכם, כי אנחנו ידועים גם ברמת השירות הגבוהה שלנו וגם כי המחירים שלנו הוגנים מאוד.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן