הדברת מעופפים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת מעופפים
תוכן עניינים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם סוגי רבים של מעופפים, אשר דורשים ניסיון מקצועי. 

שימו סוף למעופפים ולנזקים בבית או בעסק עם קסם הדברות!

✔️אפשרות להדברה קבועה במחיר אחיד 

✔️ מתמחים בכל סוגי המעופפים כולל "עש הבגדים".
✔️ רישיון של המשרד להגנת הסביבה.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ שירות אקספרס עד בית הלקוח בפריסה ארצית.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הדברת מעופפים של קסם הדברות פועלת ב- 2 מישורים: הדברה והרחקת מעופפים וגם טיפול מונע לאורך זמן! כדי שתוכלו להמשיל לישון בשקט!

הדברת מעופפים – סוגי המעופפים הנפוצים בישראל

גם זבובים נכללים בהגדרה של הדברת מעופפים

זבוב הבית הוא סוג הזבוב הנפוץ ביותר שתמצאו באזור ביתכם. אורך זבוב הבית כ- 5-7 מ"מ וצבעו כהה. לעתים קרובות הם נכנסים דרך דלתות וחלונות פתוחים ויכול להיות מתסכל לתפוס אותם בתוך הבית.

לא רק שזבובים מהווים מטרד, הם גם מסוגלים להפיץ מחלות. למעשה, זבובי הבית אחראים על כמאה מחלות שונות לבני אדם כולל סלמונלה, שחפת ועוד. זבובים מתרבים ונוחתים בזוהמה, הם ניזונים מחומרים צואתיים, מזון מתפורר, זבל, ביוב ועוד ואז נושאים את החיידקים האלה לאזורי האוכל והכנת המזון שלך. הם גם מעבירים מחלות דרך הרוק שלהם ודרך הפרשות הגוף שלהם.

למרות שאינם עוקצים, אורחי הבית המעצבנים והלא רצויים הללו מתרבים במהירות, ואם נותרים ללא הפרעה יכולים להקים אוכלוסיות גדולות בתוך ביתך במהירות ומומלץ לבצע הדברה לזבובים או הדברה לזבובי הבית לפני שהם הופכים לבעיה גדולה מידי.

הדברת עש

גודל העש משתנה בהתאם למין שלו, כאשר ישנם מינים המגיעים לאורך של 30 ס"מ, וכאלו יותר קטנים בגודל של 2 ס"מ בלבד אף אחד לא רוצה לראות עשים מסתובבים בבית שלו, כיוון שהם ניזונים מבגדים, אוכל ודגנים שונים, ולכן עלולים לגרום להרס רב למדי. לכן צריך לאבחן באיזה סוג עש מדובר ולפיכך נדע איזה סוג הדברת עש אנו צריכים.

מניעת עש

הרחקה היא הדרך הקלה ביותר למנוע התפשטות עש, לכן הקפד לסגור את החלונות שלך באמצעות זכוכית אטומה. דאג לאטום סדקים ופירי אוורור, ושמור על דלתות לאזורים פגיעים (חדרי שינה או מזווה) סגורים כאשר אינם בשימוש. אל תשכח לאחסן דגנים ומזון יבש אחר במכלים אטומים.

אתה צריך גם לבדוק לעיתים קרובות את הבית שלך אחר סימנים של מזיקים אלה. ישנן בשוק מלכודות אשר משתמשות בפרומונים כדי למשוך את העש ולפתות אותו לתוך דבק, מה שהופך את הלכידה והזיהוי שלו לפשוטים. 

ישנן גם מלכודות ללכידת עש הבגדים, אשר שוכן בחדרי השינה בעיקר. גם לאלה יש פיתוי המכוון למין זה, מה שהופך את הזיהוי לפשוט יחסית. 

אתה צריך גם לבדוק באופן קבוע את כל מקומות אחסון המזון של אוכל, דגנים וקמח אחר סימנים לפגיעה של עש. אלה אזורים רגישים במיוחד. 

הרחקת עש

ניתן להרחיק את העש באמצעות שימוש בחומרי הדברה על בגדים או שטיחים, אך עבור פריטי מזון עדיף לזרוק את המזון בשקיות ניילון אטומות. השלב הבא יהיה לבחון את האזורים שבהם הם נמצאו ולבדוק כיצד הם נכנסו. ברוב המקרים זה יהיה דרך חלון שלא נסגר כהלכה.

בסופו של דבר, אחסון נכון של האוכל והבגדים שלך יכולה להרחיק את העש מביתך. 

מאפייני החרקים

מרבית החרקים עוברים מחזור חיים המורכב מארבעה שלבים: ביצה, זחל, גולם (לעתים קרובות אטום בתוך פקעת) ובוגר, שיש לו בדרך כלל כנפיים.

לחרקים יש שלד חיצוני עם גוף בעל שלושה חלקים, המורכב מראש, בית חזה עם שש רגליים ובטן. חרקים מעופפים מצוידים במערכת כנפיים אחת או שתיים המחוברות לבית החזה שלהם.

חרקים מעופפים כמזיקים

חרקים מעופפים יכולים להיות לא רצויים בסביבה האנושית ממספר סיבות:

  • נשיכות ועקיצות גורמות לכאב ונפיחות.
  • עקיצות יכולות להעביר מספר רב של מחלות חיידקיות, נגיפיות וטפיליות קשות לבני אדם ולבעלי חיים.
  • אלרגנים המיוצרים על ידי החרקים בבית ובבניינים אחרים עלולים לגרום לאסתמה.
  • זיהום מזון, מים ומשטחים על ידי העברה של מחלות.
  • אכילה, קלקול וזיהום של מוצרי מזון באחסון.
  • הזנה ממוצרי בד, כמו ביגוד וריהוט, ועל ידי כך – פגיעה בהם.
  • נזק למבני עץ ומוצריו.

ריסוס מעופפים – נמלים מעופפות

נמלים בדרך כלל מהוות מטרד יותר מאשר סכנה, אם כי מינים מסוימים אכן נושכים ועוקצים. מרבית מיני הנמלים מתפשטים במהלך עונת רבייה קצרה, שהטריגר שלה הוא עליית טמפרטורה באביב או בשמים.

הקן מייצר מספר רב של נמלים 'פוריות' ממין זכר ונקבות מכונפות אשר מתאחדות ומתרבות.

הן לעתים רחוקות גורמות לבעיה מכיוון שהן נעלמות במהירות וקל להבריח אותן אם הן מופיעות בתוך הבית. למידע נוסף כנסו לדף שלנו אודות הדברת נמלים מעופפות.

הדברת מעופפים – יתושים

למרות המבנה הזעיר שלהם, היתושים הם בין הרוצחים הגדולים ביותר על פני כדור הארץ.

הם ידועים כנשאים של מחלות שונות, כולל מלריה, דנגי, צ'יקונגוניה, וירוס נילוס המערבי וסלמונלה. בנוסף, ישנם יתושים עם עקיצות הרבה יותר אגרסיביות כמו – הנמר האסייתי.

למרות שישנן כמה תרופות לטיפול במלריה ולמניעתה, שאר הוירוסים יותר מאתגרים לטיפול. הדברת יתושים היא אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע מהמחלות הללו להגיע גם אליכם.

מה הם יתושים?

הפירוש המילולי של המילה יתוש היא "זבוב קטן", וזה אכן שם לא מפתיע. אמנם ישנם אלפי מינים במשפחה זו, אך לא כולם ניזונים מדם, ולא כל אלה הניזונים מדם יכולים להעביר מחלות. 

תפקידו של הזכר הוא להכניס את הנקבה להיריון. כתוצאה מכך, אין לו את חוטם הניתן לחדירה של הנקבה, אשר צריכה לשרוד עוד קצת זמן כדי להטיל את הביציות שלה. בדרך כלל, הנקבה מטילה את ביציה במים – עד 100 עד 200 במהלך חייה. זוג רבייה מוצלח יכול ליצור אלפי יתושים בזמן קצר מאוד.

מניעת יתושים

ליתושים יש עונות רבייה, במהלך תקופה זו, נסה להימנע מהשארת מים במקומות בהם יתושים יכולים להשתמש עבור הטלת ביצים, כמו למשל בצמיגים ישנים, בנזילות מניקוז או במקורות מים עומדים אחרים.

מקור אחד שרוב האנשים לא חושבים עליו הוא המרזבים שלהם. מכיוון שלעתים קרובות מזג אוויר חם ולח מביא גשם, חשוב שהמרזבים יישארו נקיים מפסולת כך שהמים יזרמו מן הבית.

אם מרזבים נסתמים הם יוצרים את התנאים הלחים שהיתושים אוהבים. אם הם זורמים לחבית גשם, ריקון החבית מדי שבוע עלול לשבור את מעגל חיי היתושים, ולהקשות עליהם להתפתח.

קצת גינון יכול גם לעזור מאוד בנושא. אם יש לכם בחצר כלי בו מצטבר באופן קבוע יותר מסנטימטר מים, מומלץ לרוקן אותו. בנוסף, למי שמחזיק בריכה בחצר האחורית שלו – תחזוקה נכונה שלה יכולה להפחית את הסבירות שיתושים ישתמשו בה כשטח רבייה.

ישנם אזורים בהם יש המון מקורות מים עומדים, בעיקר בבתים ששוכנים בטבע. במקרים אלה, הוספת דגים לבריכות עשויה לסייע. דגים אלה אוהבים לאכול את זחלי היתושים, ויוכלו אותם לארוחת בוקר, צהריים וערב. 

אמצעים לחיסול יתושים

שיטה אחת לחיסול יתושים היא הצבת דלי גדול עם חומר כימי אשר הורג אותם. מלבד זאת יש בשוק מלכודות רבות כנגד יתושים, כאלה המבוססות על שימוש בדבק, וכאלה אשר קוטלות את היתושים באמצעות שוק חשמלי. 

בסופו של דבר, האמצעים היעילים שיוכלו לעזור לך בצמצום היתושים הם הסרת מקורות המים העומדים בתוך הבית ובסביבתו, ושמירה על ניקיון באזור מטבח בעיקר. 

הדברת מעופפים

כפי שניתן לראות ישנם מעופפים רבים שעלולים לאיים על הבית שלך ולהוות מטרד, והשיטה הטובה ביותר להיפטר מהם היא ליצור קשר אתנו בקסם הדברות. אנו בעלי ניסיון רב בתחום, ונדע איך לחסל כל סוג של חרק שיימצא בביתכם, בצורה הטובה והמקצועית ביותר. בין אם מדובר בהדברת ברחשים או הדברת זבובונים, אל תהססו וצרו איתנו קשר. 

הדברת מעופפים – ג'וקים = מטרד!

זה יכול להרוס ולהוות מטרד לערב שלם, אם החלטתם לשבת בגינה או במרפסת והזמזומים לא מפסיקים לרחוש סביבכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר בדבורים או צרעות שעקיצתן לא נעימה בכלל. אם ניסיתם לרסס, לשים מלכודות שונות, תאורה סגולה ועדיין יש דבורים, זבובים, זבובונים, יתושים ועוד מיני מעופפים למיניהם, זה הזמן להזמין הדברת מעופפים.

הדברת מעופפים – למה הזבובים נמשכים?

אותם מעופפים שיכולים לחדור דרך חלון או דלת פתוחים לסביבה הביתית שלנו, ידועים בתור המטרד הכי גדול שיש בעיקר בעונות החמות. מעבר להתקנת רשתות, הקפדה על סגירת הפתחים וריסוסים מדיי פעם, הטיפול בבעיה זו הוא הרבה יותר מורכב.

התדירות של הופעת מעופפים מסוגים שונים ודרך הטיפול בהם תלויה בעיקר באזור בו אנו נמצאים. שיטת ההדברה חייבת להיות מותאמת לסוג המעופף, אחרת הטיפול לא יהיה יעיל.

הדברה מקצועית והסוף לדבורים

מדביר מקצועי ימצא את הפתרון הידידותי ביותר לסביבה וינחה את בני הבית לגבי מניעת חזרת המטרד. כאשר אתם פונים לחברת הדברה, חשוב כי תבחנו את הסמכת המדביר לשימוש בחומרים מסוכנים ואת ניסיונו.

חשוב לדעת, רוב בעיות המעופפים מקורה במרחב הציבורי של הבית.

לדוגמה, מצבורי מים שלא יובשו או אשפה שלא פונתה, עצים מסוג שמושך אליו צרעות וכד'.

אם המדביר זיהה כי הבעיה טמונה במרחב הציבורי של הבית, האחריות על ביצוע ההדברה והסרת המפגע חלה על הרשות המקומית לטיפול בשורש הבעיה.

אם המדביר יבצע ריסוס בבית בלבד, המטרד יחזור על עצמו בתוך יום או יומיים.

הדברת ג'וקים – למה לבחור בקסם הדברות?

לקסם הדברות ניסיון וידע נרחב בזיהוי מקומות דגירה של זני מעופפים רבים ונוכל להמליץ לכם על הדרך הבטוחה ביותר להדברת ג'וקים.  פנו אלינו לייעוץ לגבי הטיפול המומלץ.

לחברת קסם הדברות יש ניסיון מקצועי בתחום ההדברות למעלה מעשר שנים.

חברת קסם הדברות מתמחה בכל סוגי המזיקים ופועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת קסם הדברות מעניקה אחריות בכתב לכל הדברה.

בנוסף לכך, חברת קסם הדברות משתמשת בחומרי הדברה שהם ידידותיים לסביבה ולא מזהמים להדברת חרקים.

בנוסף, חומרי ההדברה של חברת קסם הדברות לא רעילות בכלל עבור בני האדם. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

טרמיטים מעופפים

מושבות טרמיטים מייצרות 'טרמיטים מתרבים' בעלי כנפיים באופן זמני במהלך עונת רבייה קצרה, ולעיתים קרובות מתבלבלים ביניהן לבין נמלים מעופפות. נחילי טרמיטים מופיעים בדרך כלל בתחילת עונה גשומה (תחילת האביב או הסתיו) כאשר יש פחות סיכון להתייבשותם מחוץ לקן.

הטרמיטים המתרבים, הזכר והנקבה, עוזבים את המושבה ועפים בנחילים כדי למצוא בני זוג. הם מזדווגים ונופלים לקרקע, מאבדים כנפיים תוך כדי וזוחלים כדי למצוא מקום מתאים להקמת מושבה חדשה. מספר גדול של טרמיטים מעופפים יכול לפלוש לחצרות, ובתוך מבנים, הם נמשכים לאורות בלילה.

 

צרעות

צרעות נתפסות כאיום בגלל העוקץ הכואב שלהן, שאנשים מסוימים אלרגיים אליו.

צרעות עוקצות רק כדי להגן על עצמן. עם זאת, הן הרבה יותר אגרסיביות מאשר דבורים ודורשות הפרעה מועטה מאוד בכדי ליזום התקפה.

צרעות מועילות למעשה לגינות ולגידולי מזון, וטורפות חרקים מזיקים רבים כדי לאכול את הזחלים שלהם.

כאשר צרעות בונות את הקן שלהן בבתים ובבניינים אחרים, הן מסתכנות בשיבוש ההתרחשויות היומיומית של בני אדם על ידי חיפושן אחר מזון באזורי הכנת האוכל ואכילתו. כנסו למידע נוסף דרכי ההתמודדות והדברת צרעות.

 

ריסוס מעופפים

אנו בקסם הדברות מרססים את כל מיני המעופפים המופיעים לעיל. נעשה זאת בצורה המקצועית, המהירה והבטוחה ביותר, ותוכל להיות בטוח שהם לא ישובו להטריד אותך בביתך.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ