הדברת מעופפים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת מעופפים
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם סוגי רבים של מעופפים, אשר דורשים ניסיון מקצועי. 

שימו סוף למעופפים ולנזקים בבית או בעסק עם קסם הדברות!

✔️אפשרות להדברה קבועה במחיר אחיד 

✔️ מתמחים בכל סוגי המעופפים כולל "עש הבגדים".
✔️ רישיון של המשרד להגנת הסביבה.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ שירות אקספרס עד בית הלקוח בפריסה ארצית.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

הדברת מעופפים של קסם הדברות פועלת ב- 2 מישורים: הדברה והרחקת מעופפים וגם טיפול מונע לאורך זמן! כדי שתוכלו להמשיל לישון בשקט!

הדברת מעופפים – סוגי המעופפים הנפוצים בישראל

גם זבובים נכללים בהגדרה של הדברת מעופפים

זבוב הבית הוא סוג הזבוב הנפוץ ביותר שתמצאו באזור ביתכם. אורך זבוב הבית כ- 5-7 מ"מ וצבעו כהה. לעתים קרובות הם נכנסים דרך דלתות וחלונות פתוחים ויכול להיות מתסכל לתפוס אותם בתוך הבית.

לא רק שזבובים מהווים מטרד, הם גם מסוגלים להפיץ מחלות. למעשה, זבובי הבית אחראים על כמאה מחלות שונות לבני אדם כולל סלמונלה, שחפת ועוד. זבובים מתרבים ונוחתים בזוהמה, הם ניזונים מחומרים צואתיים, מזון מתפורר, זבל, ביוב ועוד ואז נושאים את החיידקים האלה לאזורי האוכל והכנת המזון שלך. הם גם מעבירים מחלות דרך הרוק שלהם ודרך הפרשות הגוף שלהם.

למרות שאינם עוקצים, אורחי הבית המעצבנים והלא רצויים הללו מתרבים במהירות, ואם נותרים ללא הפרעה יכולים להקים אוכלוסיות גדולות בתוך ביתך במהירות.

 

עש

גודל העש משתנה בהתאם למין שלו, כאשר ישנם מינים המגיעים לאורך של 30 ס"מ, וכאלו יותר קטנים בגודל של 2 ס"מ בלבדאף אחד לא רוצה לראות עשים מסתובבים בבית שלו, כיוון שהם ניזונים מבגדים, אוכל ודגנים שונים, ולכן עלולים לגרום להרס רב למדי.

 

מניעת עש

הרחקה היא הדרך הקלה ביותר למנוע התפשטות עש, לכן הקפד לסגור את החלונות שלך באמצעות זכוכית אטומה. דאג לאטום סדקים ופירי אוורור, ושמור על דלתות לאזורים פגיעים (חדרי שינה או מזווה) סגורים כאשר אינם בשימוש. אל תשכח לאחסן דגנים ומזון יבש אחר במכלים אטומים.

אתה צריך גם לבדוק לעיתים קרובות את הבית שלך אחר סימנים של מזיקים אלה. ישנן בשוק מלכודות אשר משתמשות בפרומונים כדי למשוך את העש ולפתות אותו לתוך דבק, מה שהופך את הלכידה והזיהוי שלו לפשוטים. 

ישנן גם מלכודות ללכידת עש הבגדים, אשר שוכן בחדרי השינה בעיקר. גם לאלה יש פיתוי המכוון למין זה, מה שהופך את הזיהוי לפשוט יחסית. 

אתה צריך גם לבדוק באופן קבוע את כל מקומות אחסון המזון של אוכל, דגנים וקמח אחר סימנים לפגיעה של עש. אלה אזורים רגישים במיוחד. 

 

הרחקת עש

ניתן להרחיק את העש באמצעות שימוש בחומרי הדברה על בגדים או שטיחים, אך עבור פריטי מזון עדיף לזרוק את המזון בשקיות ניילון אטומות. השלב הבא יהיה לבחון את האזורים שבהם הם נמצאו ולבדוק כיצד הם נכנסו. ברוב המקרים זה יהיה דרך חלון שלא נסגר כהלכה.

בסופו של דבר, אחסון נכון של האוכל והבגדים שלך יכולה להרחיק את העש מביתך. 

 

הדברת מעופפים – יתושים

למרות המבנה הזעיר שלהם, היתושים הם בין הרוצחים הגדולים ביותר על פני כדור הארץ.

הם ידועים כנשאים של מחלות שונות, כולל מלריה, דנגי, צ'יקונגוניה, וירוס נילוס המערבי וסלמונלה.

למרות שישנן כמה תרופות לטיפול במלריה ולמניעתה, שאר הוירוסים יותר מאתגרים לטיפוך. הדברת יתושים היא אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע מהמחלות הללו להגיע גם אליכם.

 

מה הם יתושים?

הפירוש המילולי של המילה יתוש היא "זבוב קטן", וזה אכן שם לא מפתיע. אמנם ישנם אלפי מינים במשפחה זו, אך לא כולם ניזונים מדם, ולא כל אלה הניזונים מדם יכולים להעביר מחלות. 

תפקידו של הזכר הוא להכניס את הנקבה להיריון. כתוצאה מכך, אין לו את חוטם הניתן לחדירה של הנקבה, אשר צריכה לשרוד עוד קצת זמן כדי להטיל את הביציות שלה. בדרך כלל, הנקבה מטילה את ביציה במים – עד 100 עד 200 במהלך חייה. זוג רבייה מוצלח יכול ליצור אלפי יתושים בזמן קצר מאוד.

 

מניעת יתושים

ליתושים יש עונות רבייה, במהלך תקופה זו, נסה להימנע מהשארת מים במקומות בהם יתושים יכולים להשתמש עבור הטלת ביצים, כמו למשל בצמיגים ישנים, בנזילות מניקוז או במקורות מים עומדים אחרים.

מקור אחד שרוב האנשים לא חושבים עליו הוא המרזבים שלהם. מכיוון שלעתים קרובות מזג אוויר חם ולח מביא גשם, חשוב שהמרזבים יישארו נקיים מפסולת כך שהמים יזרמו מן הבית.

אם מרזבים נסתמים הם יוצרים את התנאים הלחים שהיתושים אוהבים. אם הם זורמים לחבית גשם, ריקון החבית מדי שבוע עלול לשבור את מעגל חיי היתושים, ולהקשות עליהם להתפתח.

קצת גינון יכול גם לעזור מאוד בנושא. אם יש לכם בחצר כלי בו מצטבר באופן קבוע יותר מסנטימטר מים, מומלץ לרוקן אותו. בנוסף, למי שמחזיק בריכה בחצר האחורית שלו – תחזוקה נכונה שלה יכולה להפחית את הסבירות שיתושים ישתמשו בה כשטח רבייה.

ישנם אזורים בהם יש המון מקורות מים עומדים, בעיקר בבתים ששוכנים בטבע. במקרים אלה, הוספת דגים לבריכות עשויה לסייע. דגים אלה אוהבים לאכול את זחלי היתושים, ויוכלו אותם לארוחת בוקר, צהריים וערב. 

 

אמצעים לחיסול יתושים

שיטה אחת לחיסול יתושים היא הצבת דלי גדול עם חומר כימי אשר הורג אותם. מלבד זאת יש בשוק מלכודות רבות כנגד יתושים, כאלה המבוססות על שימוש בדבק, וכאלה אשר קוטלות את היתושים באמצעות שוק חשמלי. 

בסופו של דבר, האמצעים היעילים שיוכלו לעזור לך בצמצום היתושים הם הסרת מקורות המים העומדים בתוך הבית ובסביבתו, ושמירה על ניקיון באזור מטבח בעיקר. 

 

הדברת מעופפים

כפי שניתן לראות ישנם מעופפים רבים שעלולים לאיים על הבית שלך ולהוות מטרד, והשיטה הטובה ביותר להיפטר מהם היא ליצור קשר אתנו בקסם הדברות. אנו בעלי ניסיון רב בתחום, ונדע איך לחסל כל סוג של חרק שיימצא בביתכם, בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אל תהססו וצרו איתנו קשר. 

 

הדברת מעופפים – ג'וקים = מטרד!

זה יכול להרוס ולהוות מטרד לערב שלם, אם החלטתם לשבת בגינה או במרפסת והזמזומים לא מפסיקים לרחוש סביבכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר בדבורים או צרעות שעקיצתן לא נעימה בכלל. אם ניסיתם לרסס, לשים מלכודות שונות, תאורה סגולה ועדיין יש דבורים, זבובים, יתושים ועוד מיני מעופפים למיניהם, זה הזמן להזמין הדברת מעופפים.

 

הדברת מעופפים – למה הזבובים נמשכים?

אותם מעופפים שיכולים לחדור דרך חלון או דלת פתוחים לסביבה הביתית שלנו, ידועים בתור המטרד הכי גדול שיש בעיקר בעונות החמות. מעבר להתקנת רשתות, הקפדה על סגירת הפתחים וריסוסים מדיי פעם, הטיפול בבעיה זו הוא הרבה יותר מורכב.

התדירות של הופעת מעופפים מסוגים שונים ודרך הטיפול בהם תלויה בעיקר באזור בו אנו נמצאים. שיטת ההדברה חייבת להיות מותאמת לסוג המעופף, אחרת הטיפול לא יהיה יעיל.

 

הדברה מקצועית והסוף לדבורים

מדביר מקצועי ימצא את הפתרון הידידותי ביותר לסביבה וינחה את בני הבית לגבי מניעת חזרת המטרד. כאשר אתם פונים לחברת הדברה, חשוב כי תבחנו את הסמכת המדביר לשימוש בחומרים מסוכנים ואת ניסיונו.

חשוב לדעת, רוב בעיות המעופפים מקורה במרחב הציבורי של הבית.

לדוגמה, מצבורי מים שלא יובשו או אשפה שלא פונתה, עצים מסוג שמושך אליו צרעות וכד'.

אם המדביר זיהה כי הבעיה טמונה במרחב הציבורי של הבית, האחריות על ביצוע ההדברה והסרת המפגע חלה על הרשות המקומית לטיפול בשורש הבעיה.

אם המדביר יבצע ריסוס בבית בלבד, המטרד יחזור על עצמו בתוך יום או יומיים.

 

הדברת ג'וקים – למה אצלנו?

לקסם הדברות ניסיון וידע נרחב בזיהוי מקומות דגירה של זני מעופפים רבים ונוכל להמליץ לכם על הדרך הבטוחה ביותר להדברת מעופפים.  פנו אלינו לייעוץ לגבי הטיפול המומלץ.

לחברת קסם הדברות יש ניסיון מקצועי בתחום ההדברות למעלה מעשר שנים.

חברת קסם הדברות מתמחה בכל סוגי המזיקים ופועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת קסם הדברות מעניקה אחריות בכתב לכל הדברה.

בנוסף לכך, חברת קסם הדברות משתמשת בחומרי הדברה שהם ידידותיים לסביבה ולא מזהמים.

בנוסף, חומרי ההדברה של חברת קסם הדברות לא רעילות בכלל עבור בני האדם. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
ריסוס מעופפים

  ריסוס מעופפים? פנו אלינו לקסם הדברות והרחיקו את המעופפים המטרידים מחצר הבית! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️שירותי אקספרס

קרא עוד »
הדברת פסוקאים

  אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם

קרא עוד »
הדברת ברחשים

  אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים

קרא עוד »
ריסוס ברחשים

  ברחשים בכל פינה? פונים לקסם הדברות לקבלת שירותי ריסוס ברחשים ומטפלים במחדל! ✔️ ייעוץ טלפוני ללא עלות בטרם הזמנה.

קרא עוד »
הדברת צרעות

  כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי להיפטר מהן?

קרא עוד »
הדברת דבורים

  כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו שאתם מבינים

קרא עוד »