אודות

אודות קסם הדברות

השירות שאנו מעניקים בקסם הדברות, מושתת על מספר עקרונות חשובים – שאותם אנו מקדשים בכל מצב! השילוב בין עקרונות אלו – הוא זה שעושה את כל הקסם, ומאפשר לנו להעניק לכם את השירות הייחודי שלנו כבר מעל 20 שנים!

מקצועיות ללא פשרות

מדבירים מקצועיים, מבססים את ההצלחה שלהם על ידע וניסיון. המדבירים שלנו יידעו לבחור בדיוק את החומרים הנדרשים לפתרון הבעיה, ויידעו כיצד להשתמש בהם בצורה הנכונה.

שנים רבות של ניסיון דרושות על מנת לדעת אם להציב פיתיונות, מלכודות, או בכלל להשתמש בריסוס נוזלי. מקצועיות מבטיחה את פתרון הבעיה באופן יעיל, וחוסכת עבורכם עוגמת נפש והוצאות נוספות.

שירותי הדברה קסם הדברות

חברת הדברה עם מגוון לקוחות עסקיים:

בטיחות בהדברה

אצלנו – הבטיחות היא לפני הכל! לפני שאנו מדבירים, חשוב לזכור שאנו מטפלים בסביבת המחייה שלכם. חומרי הדברה שהם בטוחים לשימוש ואינם רעילים, מאפשרים לכם להמשיך לנהל את שגרת חייכם ברוגע, ובלי הצורך בהשבתת הבית או העסק למספר שעות או ימים.

שמירה על הסביבה

הדברה ירוקה היא פופולארית במיוחד לאחרונה, ונובעת מהבנת החשיבות שבשמירה על הסביבה. מעבר לעובדה שחומרי ההדברה שלנו הם בעלי רעילות אפסית לבני אדם, הם גם ירוקים וידידותיים לסביבה. חומרי הדברה על בסיס צמחי מאפשרים את פתרון הבעיה באופן נקודתי, ומבלי לגרום לתופעות נלוות ובלתי רצויות מבחינה סביבתית.

יחסי אנוש גבוהים

לפני שאנו מטפלים במזיקים, אנו קודם כל עובדים עם בני אדם. מאחורי כל לקוח ניצבת בעיה שמפריעה לו ולשגרת החיים שלו. בקסם הדברות, אנו מאמינים שההקשבה וההבנה היא המפתח לשירות איכותי, ואת זה תוכלו להרגיש כבר בשיחה הראשונה עמנו.

מדבירים מוסמכים

שוק ההדברות מציע מגוון רב של בעלי מקצוע, ולצערנו לא כולם אמינים ומוסמכים. הדברה היא נושא רציני, והיא טומנת בחובה סיכון פוטנציאלי לסביבה ולדיירים.

לכן, אנו מקפידים שכל המדבירים שלנו יהיו מוסמכים ומורשים, ואת רישיונותיהם אנו מפרסמים באתר שלנו:

חשוב לציין

שכל הסמכה מייעדת את המדביר לעבודה במקומות שונים – ואנו לא "מעגלים פינות" בעניין זה. מדבירים מוסמכים מבטיחים לכם בטיחות מרבית, פתרון יעיל של הבעיה, והימנעות מהוצאות כלכליות נוספות.

התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן