הדברה בהוד השרון

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

נמאס לכם מהזבובים, הג'וקים או העכברים ששורצים בדירה שלכם ומהווים מטרד מתמיד? זה הזמן לעשות משהו בנושא וליצור קשר עם קסם הדברות. קסם הדברות מספקת שירותי הדברה בהוד השרון ובכל אזור השרון.

דואגים להעניק ללקוחותינו את השירות הכי איכותי ומקצועי. 

הדברה בהוד השרון? עם קסם הדברות שימו סוף ל"ביקורים" הלא הצפויים לצמיתות! 

✔️ אפשרות לשירות קבוע במחיר אחיד!

✔️ שירותי הדברה לבניין משרדי או מגורים בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️ייעוץ ראשוני ללא עלות.
✔️ שימוש באמצעים מתקדמים וידידותיים לסביבה.
✔️בעלי הסמכות של המשרד לאיכות הסביבה. ????
✔️ הדברה ירוקה נטולת ריחות וידידותית לחיות המחמד.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

האוויר הצח הוא ברשות כולם, כך שכל אחד מאיתנו יכול לפתוח את החלון או את המרפסת ולהנות ממה שיש לבריזה להציע.

הבעיה מתחילה כאשר אנחנו נמצאים במקום בו יש מזיקים וחרקים, אשר מונעים מאיתנו להנות מהפסטורליות ולהתמסר לאוויר מבלי פחד שיביא איתו אורח לא רצוי.

לשם כך הוקמו שירותי הדברה, כאשר המדביר מגיע לאזור הנגוע ומבצע בו הדברה שמסירה את האיום.

אם אתם תושבי הוד השרון והסביבה, ודאי חשבתם לעצמכם האם כדאי לכם לשכור מדביר בהוד השרון.

אצלנו תוכלו למצוא את צוות המדבירים האיכותי והמקצועי ביותר בהוד השרון.

בעיית המזיקים שלכם תהפוך מיד לבעיה שלנו, ואנו מתחייבים למצוא לה את הפתרון הטוב ביותר.

לקבלת מידע נוסף על מחיר מדבירים בהוד השרון, חייגו אלינו עוד היום.

 

מתי יש צורך לקרוא למדביר בהוד השרון?

מזיקים קיימים כמעט בכל בית או שטח, כאשר הכמות שלהם והזהות שלהם מושפעת מהמשתנים הסביבתיים.

כלומר, אדם שחי במושב, שסובבים אותו שטחים חקלאיים רבים או שהוא מתגורר בבית קרקע, יהיה חשוף ליותר זנים של מזיקים ובצורה משמעותית יותר.

אין נורא מלמצוא לפתע בבית קן נמלים, נחיל של צרעות או מקקים שחולפים באגביות מקצה אחד של הבית למשנהו.

במקרים קיצוניים יותר יכולים גם להיות עכברים שמתרוצצים בבית. בכל אחד מהמקרים שמנינו להלן, קריאה למדביר בהוד השרון תהיה במקום. הוא יסייע לכם בפתרון הבעיה, ויבטיח את מניעת אי הנוחות שאתם חשים.

שיטות הדברה

מדביר בהוד השרון יכול להשתמש במספר שיטות לשם הדברה בהוד השרון. כל השיטות מובילות לאותה התוצאה, אולם כל אחת מהן עושה זאת בדרך אחרת תוך שימוש בחומרים שונים.

ישנם סוגי הדברות שכוללים שימוש ברעלים ובצמחים בעלי ריח חזק במיוחד, אשר מבריחים את המזיקים, אולם פוגעים על הדרך משמעותית באיכות הסביבה.

לעומת זאת, יש סוג אשר מקטין את הפגיעה בסביבה למינימום, תוך שימוש בחומרים על בסיס צמחי בלבד, אשר לא מכילים רעלים או מדיפים ריחות חזקים מדי.

אלו הם סוגי ההדברות:

 1. הדברה ביולוגית.
 2. הדברה אורגנית.
 3. הדברה ירוקה.

מהו סוג ההדברה המומלץ?

צוות המדבירים בהוד השרון נוהג להשתמש בשיטה שהכי פחות מזיקה לטבע מסביב, אלא מתמקד נטו בבעיה הנקודתית והיא המזיקים. סוג ההדברה המומלץ הוא הדברה ירוקה. כדי להבין לחלוטין מדוע, כדאי שנבין תחילה כיצד פועלות ההדברות האחרות.

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית מביאה לשינוי בסביבת חייו של המזיק, וגורמת למעשה להכחדת זן המזיק בשטח בו הוא מתקיים. באמצעות ההדברה הזו, מתבצעת קטילה של "מנהיגת" הקן (למשל הרג הצרעה המלכה בקן צרעות) ובאקט הזה מתבצעת הברחה המונית של יתר המזיקים.

הדברה אורגנית

בהדברה אורגנית, המדביר משתמש בחומרים אורגניים שעשויים מצמחים. הצמחים הללו נושאים ריח חזק או רעלנים מסוימים, אשר מרחיקים באופן מידי את המזיקים מהסביבה בה המדביר פיזר אותם.

הדברה ירוקה

הדברה מסוג זה כוללת שימוש בחומרים על בסיס צמחי, בדומה להדברה האורגנית, אולם הם דווקא לא רעילים ואין להם ריח חזק. השימוש בהדברה ירוקה מבטיח את ביטחון הסובבים, ושומר על איכות הסביבה מפני חומרים מזהמים ורעלים מזיקים.

מה שיטת ההדברה בה משתמשים המדבירים בהוד השרון?

שיטת ההדברה הנהוגה היא שיטת ההדברה הירוקה. חשוב לנו להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה, כאלו שלא מזיקים לסביבה בריח שלהם וברעלים שהם מכילים.

הדבר מאפשר לנו להבטיח בטיחות מקסימלית לאורך תהליך ההדברה וגם בסיומו. מעבר לזה, אנו מסייעים בכך בהקטנת הפגיעה באיכות הסביבה.

סוגי הדברות אפשריות:

אצלנו מבצעים הדברות של מני זנים וסוגים של מזיקים:

 1. נמלים ופרעושים.
 2. מזיקים.
 3. יתושים.
 4. קרציות.
 5. כינים.
 6. תיקנים.

המדביר המקצועי שיגיע לביתכם יבחן את השטח המדובר בו מתקיימים המזיקים. באמצעות הניסיון רב השנים וההקשבה למצוקתכם, הוא יידע כיצד לתפעל את בעיית המזיקים המדוברת ולסייע לכם בנושא. חשוב להציג בפניו את הבעיה במלואה, ואם יש חשדות בנוגע לאזורים נגועים אחרים בבית, גם שווה לעשות בדיקה נוספת ולוודא את העניין.

האם אפשר להדביר לבד?

כל אדם יכול להצטייד עצמאית בחומרי הדברה בהוד השרון ולהתחיל במלאכה. הדבר פחות מומלץ, מאחר והחומרים עלולים להיות מסוכנים לשימוש ולפגוע בבטיחות האישית שלכם.

שירותי הדברה בהוד השרון לנדל"ן מסחרי

איך למנוע ממזיקים להרוס את העסק שלך?

מזיקים בתוך הנכס המסחרי שלך עלולים לגרום לבעיות עבור העובדים שלך וליצור רושם מוטעה גם אצל לקוחותיך. אם שמתם לב למזיקים כלשהם, התקשרו מיד לשירותי הדברה בהוד השרון והזמינו אותנו לסיור בעסק כדי לבחון את שיטת הטיפול הטובה והמתאימה ביותר לסיטואציה.

אל תהססו ביצירת הקשר איתנו. לקוח שייתקל אפילו במזיק אחד בעסק שלכם עלול להשבית אותו לתקופה ארוכה או אפילו לנצח. סמכו עלינו שנגיע לעסק שלכם במהירות, ברגע שתקראו אלינו, ונעזור לכם בכל צרכיכם.

שירותי הדברה למגורים בהוד השרון

לא תתקלו אצלנו באנשי מכירות ממולחים או בחוזים ארוכי טווח. אצלנו בקסם הדברות תקבלו שירות הדברה ישר ולעניין. כל אנשי ההדברה שלנו מבצעים בדיקות רקע מקיפות, ועוברים הכשרה חודשית כדי להתעדכן באופציות החדשניות ביותר לסילוק מזיקים.

קבל שירותי הדברה איכותיים למגורים

אם ביתך שורץ כל סוג של מזיק, אתה לא צריך לחכות זמן רב כדי להיפטר מהם, וחשוב מאוד שלא להתעכב עם טיפולי ההדברה. הרחקת מזיקים תפחית את הסיכונים הבריאותיים ותבטיח כי ביתכם לא יסבול מכל נזק נוסף.

אנו מציעים מגוון סוגים של טיפולים:

 • טיפול חד פעמי
 • לוח זמנים חצי שנתי לטיפול
 • לוח זמנים רבעוני לטיפול
 • לוח זמנים עונתי לטיפול: אפריל עד דצמבר
 • לוח זמנים חודשי לטיפול

הדברת מכרסמים בהוד השרון

אל תאפשרו לעכברים או למכרסמים אחרים לגעת בדברים היקרים שלכם ולפגוע בבית שלכם. תנו לשירות ההדברה להיות הפתרון לבעיות המכרסמים שלכם.

האם הבחנת בעכברים או חולדות בביתך או במשרדך? היעזר באנשי המקצוע בשירותי הדברה של קסם הדברות בכדי להסיר אותם בהקדם האפשרי.

אנשי המקצוע שלנו מבינים שהעבודה לא מסתיימת רק בהרחקת עכברים וחולדות. אנו מספקים גם שיטות מניעה ואוטמים את ביתך כדי שלא יקבלו שוב גישה למגורים או לעסק שלך.

צרו איתנו קשר כבר היום לקבלת שירותי הדברת מכרסמים.

הדברת פשפשים בהוד השרון

פשפשי מיטה קיבלו את שמם מכיוון שהם נמצאים בדרך כלל במיטות, אך ניתן למצוא אותם גם במקומות אחרים בהם בני אדם מבלים זמן רב: מלונות, מטוסים וספות. תנו לשירות ההדברה לטפל בפשפשי המיטה שנמצאים בביתם.

הימצאות פשפש המיטה היא סיוט לכל בעל בית. אם ננשכתם על ידי פשפשים או שמתם לב אליהם בבגדיכם או במצעיכם, חשוב שתפעלו במהירות ותבטיחו את הסרתם המיידית.

אנשי ההדברה הם המומחים בכל הנוגע להדברת פשפשים. אנו עושים זאת כבר מעל ל- 20 שנה ויודעים בדיוק איך להיפטר מהם בצורה הכי מהירה ומקצועית. קסם הדברות גם נבדלת מהמתחרים בזמן התגובה המהיר שאנו מציעים לכל מקרה.

הדברת טרמיטים

אל תתנו לטרמיטים לגרום נזק רב ומשמעותי לרכושכם. סמכו עלינו לספק את התוכניות הטובות ביותר להדברת טרמיטים שיבטיחו את השקט הנפשי שלכם. התקשרו אלינו מיידית בהיתקלות עם המזיק ההרסני הזה לקבלת הערכה והצעת מחיר.

אנו בקסם הדברות נשלוט בטרמיטים לפני שהם ישתלטו על הנכס שלכם. יש לנו את הניסיון והידע הדרושים כדי להיפטר מהטרמיטים אשר אוכלים את מוצרי העץ של ביתכם. .

הצוות שלנו יעניק לכם אפשרויות הדברת טרמיטים יוצאות דופן, הן עבור נכסים מסחריים והן עבור מגורים.

שיטות הדברת טרמיטים

ישנן שיטות רבות בשוק לטיפול בטרמיטים, ונוכל להתאים את שיטת הטיפול בהתאם לצורך שלכם.

אנו יכולים להשתמש בשיטות מסורתיות או בטכנולוגיה החדשה ביותר של מערכות פיתיון.

תחנות הפיתיון המתקדמות שלנו פועלות באופן רציף במשך כ- 18 חודשים! תחנות אלו פירושן שכאשר הטרמיטים מוצאים את דרכם לתחנה, הם בולעים את המוצר מיד ומובילים אותו חזרה למושבה! שיטה זו מבטיחה התמוטטות מהירה של המושבה והיעלמות מהירה של המזיק שפוגע ביותר ברכוש.

גם אם נתקלתם במזיק אחר, שאינו מופיע במאמר לעיל, סביר להניח שאנו מטפלים בו. צרו איתנו קשר כמה שיותר מהר ונטפל בבעיה.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה בהוד השרון
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

שאלות נפוצות

מחיר ההדברה יימסר במעמד השיחה. ספרו לנו מהי בעיית המזיקים שיש לכם בבית, ואנו ניתן לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר!

להזמנת מדביר מקצועי תוכלו ליצור איתנו קשר במספר הטלפון שלנו, או לחלופין להשאיר את פרטיכם באתר שלנו ואנו ניצור איתכם קשר.

יש להקפיד לעבוד עם מדבירים מוסמכים בלבד, כדי לא לגרום נזקים לבריאותכם ולסביבת המחייה שלכם! צרו עמנו קשר להזמנת מדביר מוסמך ומקצועי.

שירותי ההדברה שלנו מוצעים לקהל הרחב. אנחנו עובדים עם בתי עסק ורשתות רבות, כך שנוכל להגיע ולסייע בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם במפעל או בית עסק ציבורי.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן