מה הורג טרמיטים?

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

מה הורג טרמיטים - המומחים שלנו מסבירים על הפתרונות האפשריים

מבין כל המזיקים, טרמיטים יכולים לגרום להכי הרבה נזק לבית, ומכיוון שהם מסתתרים עמוק בתוך הקירות או מתחת לאדמה, הרבה פעמים לא תדעו שהם שם עד שהנזק יהיה כבר חמור מדי. לכן, ברגע שמגלים שיש טרמיטים בבית - חשוב לפעול בהקדם האפשרי. אם אתם רוצים לדעת מה הורג טרמיטים, איך מזהים טרמיטים בבית ואיך להיפטר מטרמיטים אחת ולתמיד - אנו נשמח לספק לכם את כל התשובות ואת כל הפתרונות האפשריים, על מנת שתוכלו להגיד לטרמיטים שהשתלטו על ביתכם שלום ולא להתראות!

✔️ ייעוץ ראשוני טלפוני לגמרי בחינם

✔️ התקשרו ונסביר לכם בדיוק מה הורג טרמיטים

✔️ עם 20 שנות ניסיון אנחנו יודעים איך נפטרים מטרמיטים אחת ולתמיד!

✔️ תנו לנו לעזור לכם לגלות איך להיפטר מטרמיטים עם 5 שנות אחריות על העבודה!
✔️מחירים הכי משתלמים בתחום

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

איך נפטרים מטרמיטים אחת ולתמיד?

אז איך נפטרים מטרמיטים לתמיד? זו אכן שאלת השאלות. כדי לענות עליה, ויותר מכך, ליישם, חשוב לדעת איך ואיפה טרמיטים חיים. כאשר מבינים מהן דרכי הפעולה שלהם ומהיכן הם מגיעים, הרבה יותר קל להיפטר מהם. לרוב הם נמצאים בקינים מתחת לאדמה, אך זה לא נדיר למצוא טרמיטים בקיר, במשקוף או ברהיטי עץ מסוגים שונים. כאשר מזהים שיש טרמיטים יש שתי דרכים עיקריות להיפטר מהם סופית:

  • להיפטר מהמלך והמלכה – בדומה לנמלים, המלכה היא הלב של הקן וברגע שנפטרים ממנה הקן יתרסק. במקרה של טרמיטים יש גם להשמיד את המלך במקביל.
  • יצירת חיץ בין הקן לבית שיטה נוספת להיפטר מטרמיטים היא ליצור חיץ בין הבית לבין הקן, כך שלטרמיטים לא תהיה יותר גישה לבית, מה שיעניק לכם שקט נפשי.

מה הורג טרמיטים ובאילו חומרי הדברה כדאי להשתמש למטרה זו?

כאשר נלחמים בטרמיטים יש לבחור את שיטת וחומר ההדברה הטובים והיעילים ביותר. מכיוון שישנן כמה שיטות להדברה טרמיטים, ולכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה, חשוב להכיר אותן לעומק כדי לבחור את האחת הכי יעילה למקרה שלכם.

  • הדברה בעזרת קידוח – הדברה בעזרת קידוח כוללת קידוח של חורים ברצפה והחדרת חומר הדברה נוזלי לתוך האדמה. חומר זה יוצר חיץ בין הקן לבית, וימנע מהטרמיטים את הגישה לבית שלכם.
  • הדברת נמסיס – מדביר מוסמך מגיע אליכם הביתה ומדביר את הטרמיטים באמצעות תחנות האכלה שכוללות פיתיונות רעילים. שיטה זו דורשת כמה ביקורים של המדביר והיא נחשבת ליעילה.
  • איוד בגז – זו שיטה אשר נחשבת ליעילה יותר עבור טרמיטים שנמצאים ברהיטי עץ והיא אינה מתאימה לטרמיטים שנמצאים באדמה. לכן אם יש לכם טרמיטים ברהיטי העץ, זו תהיה הטכניקה המתאימה.
  • פיתיונות ג'ל - בשיטה זו מוחדרים פיתיונות ישירות לתוך תעלות הבוץ שיצרו הטרמיטים. פתרון זה נחשב להרבה יותר נקודתי וממוקד, אך הרבה פחות מקיף. הוא יהיה פחות יעיל בהדבקת בסדר גודל נרחב.
מה הורג טרמיטים בקיר
מושבת טרמיטים בקיר

איך להיפטר מטרמיטים בתוך הבית שלכם?

כאשר מגלים שיש טרמיטים בתוך הבית זה מלחיץ, מה גם שלא תמיד כולם יודעים איך להיפטר מטרמיטים בתוך הבית או מה לעשות כשזה קורה. אין יותר מדי מה להסתבך, פשוט ליצור קשר עם חברת הדברה. מדבירים מקצועיים ידעו איך נפטרים מטרמיטים לתמיד, הם יודעים מה הורג טרמיטים ויש להם את כל הידע והניסיון הדרושים כדי לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

שיטת הטיפול משתנה בהתאם למיקום שבו הטרמיטים נמצאים. כאשר טרמיטים נמצאים בתוך רהיטי עץ אפשר לחסל אותם על ידי איוד בגז, זו אומנם פעולה שנמשכת כמה ימים אך נחשבת ליעילה. אופציה נוספת היא להחדיר קצף עם חומרים רעילים לרהיט. כאשר ישנם טרמיטים במשקופים ניתן לקדוח חורים במשקוף ולמלא אותם בחומר הדברה נוזלי או מוקצף, כל שכן לצבוע את המשקופים עם חומצה ייעודית. לבסוף יהיו מקרים שבהם המצב יחייב קידוח חורים קטנים ברצפה, לצורך החדרת החומר הרעיל ולמניעת הגישה של הטרמיטים לבית שלכם מהאדמה.

איך להיפטר מטרמיטים בגינה?

כאשר מגלים טרמיטים בגינה חשוב לבצע שתי פעולות באופן מידי, הראשונה היא לטפל במפגע בהקדם האפשרי, והשנייה היא ליצור חיץ בין הגינה לבית כך שהטרמיטים לא יוכלו לחדור מהחצר לבית שלכם. כדי לפעול, חשוב גם להכיר את סוג הטרמיטים שאתם מתמודדים. ישנם כמה סוגי טרמיטים שפועלים בישראל ולכל סוג המאפיינים שלו, שחשוב להכיר על מנת לדעת כיצד לפעול.

למשל, טרמיט ננסי בונה את הקן שלו באדמה, הוא יוצר תעלות בוץ וזה סימן ההיכר שלו, ועל כן יכול לנוע במרחב ולהגיע לבית שלכם. אם אתם רואים תעלות בוץ, כדאי לפעול מהר ולהזמין מדביר מקצועי. טרמיט מרושת, לרוב פוגע רק בעצים ועלול לחסל את עצי הגינה שלכם, כאשר הוא נמצא בשטח יעלה הצורך להזריק חומר הדברה לעץ כדי להיפטר ממנו. וישנו גם טרמיט סיני אשר ניזון בעיקר מעצים יבשים.

האם אפשר להרוג טרמיטים עם חומרים ביתיים?

ישנן כל מיני שיטות ביתיות להתמודדות עם טרמיטים כמו למשל תרסיס נגד חרקים. אולם ריסוס הטרמיטים זהו אינו פתרון יעיל, שכן הטרמיטים שרואים מעל פני הקרקע הם רק חלק קטן מהתמונה המלאה. ישנם עוד אינספור פריטים בקן שחיים מתחת לפני השטח, בין אם באדמה, בין אם בתוך העץ ובין אם בקירות הבית שלכם. לכן ריסוס או כל חומר ביתי אחר שיטפל בבעיה נקודתית, אינו יעיל. כדי להיפטר מטרמיטים בצורה מוצלחת יש לטפל בבעיה באופן מקיף ויסודי ועל ידי הדברה מקצועית.

מהן השיטות המקצועיות להרוג טרמיטים לצמיתות?

ישנן כמה שיטות יעילות להרוג טרמיטים, לכל שיטה יש את היתרונות שלה ויש לבחור את השיטה הנכונה בהתאם לסוג הטרמיטים, מיקומם בבית והיקף הבעיה. יחד עם זאת, כאשר מודדים את יעילותן של כל השיטות, אין ספק שהדברת טרמיטים באמצעות קידוח נמצאת במקום הראשון. בשיטה זו קודחים חורים קטנים ברצפה ומחדירים לתוכם חומר רעיל. חומר זה יוצר אזור חיץ בין הקן של הטרמיטים לבין הבית שלכם, מה שאומר שהם לא יוכלו להיכנס אליו יותר.

לכן לעומת שיטות אחרות שיטת הקידוח נחשבת לאפקטיבית ביותר. גם הדברת נמסיס יחסית יעילה, אך לא במאת האחוזים, מה גם שלוקח לה זמן לעבוד ולא תמיד מחסלת את כל הקן, ובמקרים מסוימים הטרמיטים יחזרו. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם חברת ההדברה אשר יודעת הכי טוב מה הורג טרמיטים.

כמה עולה להרוג טרמיטים לצמיתות עם מדביר מקצועי שלנו?

המחיר של הדברת טרמיטים משתנה בהתאם לשיטת ההדברה. המחיר של הדברה באמצעות קידוח מתחיל ב- 1,500 ₪, הדברת נמסיס דורשת כמה ביקורים ומחירה יחל ב- 2,500 ₪. הדברה באידוי גז מתאימה כאשר מדובר בטרמיטים שנמצאים ברהיטים ולא באדמה ומחירה יחל ב- 450 ₪ והדברת עם פיתיונות ג'ל תספק הפוגה זמנית ופתרון נקודתי ומחירה יתחיל ב- 300 ₪.

ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
מה הורג טרמיטים בקיר
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא איך להיפטר מטרמיטים:

כאשר קן הטרמיטים אינו נמצא בבית שלכם, אלא בחצר או בגינה יהיה יותר פשוט להתמודד עמו בלי מדביר. אולם סביר להניח שהם יחזרו שוב ושוב עד שתבצעו הדברה מקצועית.

הדברת טרמיטים באמצעות קידוח זו השיטה היעילה ביותר להיפטר מטרמיטים. ובכלל, הדברה מקצועית ומדביר שיודע מה הורג טרמיטים, אלו שיטות שיאפשרו לכם להיפטר מהבעיה בצורה יעילה.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן