הדברה לבית

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

מזיקים בבית מהווים גורם מפריע אשר יכול לפגוע באיכות החיים ולעיתים אף פגיעה כלכלית ונזקים ברכוש! הדברה לבית של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: הדברה והרחקת מזיקים וגם טיפול מונע לאורך זמן!

הדברה לבית? עם קסם הדברות עושים סוף לכל סוגי המזיקים בבית לצמיתות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ הדברה לבית כולל שירות אקספרס עד בית הלקוח בפריסה ארצית
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
✔️ מותאם גם לפרוייקטים גדולים ולועדי בתים
✔️ כתב אחריות על העבודה

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הדברה לבית כל סוגי המזיקי הנפוצים בישראל

הדברה לבית - ג'וקים

ג'וקים מותירים אחריהם סימנים ברחבי הבית שקל לזהות אותם, אפילו לפני שאתה צפוי לראות אחד חי מסתובב בביתך.

כיצורים ליליים, ג'וקים בדרך כלל מתחבאים מחוץ לטווח הראייה ביום ונעשים פעילים רק בשעות הלילה כדי לחפש מזון.

חשוב לגלות את הימצאות הג'וקים כמה שיותר מהר, כך שיהיה ניתן לנקוט במהירות אמצעים כדי למנוע את התפשטותם והתרבותם, ולמזער את הסיכונים הבריאותיים שמביא איתם חרק לא היגייני זה.

המקומות בהם ניתן למצוא ג'וקים תלוי הסוג הג'וק שפלש לביתך, ובתנאי האקלים בסביבת הבית שלך.

יש סוגים שמעדיפים תנאים חמים ולחים, ולכן מוגבלים יותר באקלים קריר, בעוד שאחרים מעדיפים תנאים קרים יותר.

אחד המקומות הנפוצים בהם מסובבים ג'וקים הוא במקלחות וחדרי רחצה.

תוכלו לחפש אחריהם בחלק האחורי של ארונות האמבטיה או בארונות תרופות, כמו גם באינסטלציה שמאחורי כיורים, אמבטיות ושירותים.

סביר למצוא אותם בכל מקום בו הם יכולים להסתתר בחושך ולקבל גישה למים גם אם זה רק עיבוי של מים. ג'וקים יאכלו בשמחה שאריות סבון, נייר טואלט ואף שאריות של תאי עור ושיער.

הדברה לבית - עכברים

עכבר הבית נחשב לאחד המזיקים המטרידים ביותר בישראל.

עכברי בית חיים ומשגשגים במגוון תנאים בבתים ובסביבתם. הם צורכים מזון המיועד לבני אדם או לחיות מחמד, מזהמים את משטחי הכנת המזון בצואה שלהם, שיכולה להכיל את החיידק הגורם להרעלת מזון - סלמונלה.

הכרסום המתמיד שלהם גורם נזק למבנים ורכוש.

גללים, כרסום טרי וסימני הליכה מצביעים על אזורים בהם העכברים היו פעילים. ניתן גם למצוא קיני עכברים, העשויים מנייר מגורר או מחומר סיבי אחר, שנמצאים לעתים קרובות במקומות נסתרים ומוגנים.

לעכברי הבית יש ריח אופייני שניתן לזהות באמצעותו את נוכחותם. לרוב הם מסתובבים בשעות הלילה, אך עכברים יכולים להיראות מדי פעם בשעות האור.

כדי למנוע את הגעת העכברים, או הישארותם יש לשים לב לתברואה בבית. עכברים יכולים לשרוד באזורים קטנים מאוד עם כמויות מוגבלות של מזון ומקלט.

כתוצאה מכך, לא משנה כמה טובה התברואה, רוב הבניינים בהם מאוחסן או בהם נעשה שימוש במזון עלולים להוות מקלט לעכברים.

למרות שתברואה טובה לרוב לא תחסל עכברים, תברואה לקויה ודאי תמשוך אותם ותאפשר להם לשגשג ולגדול למספרים גדולים יותר.

תברואה טובה תפחית גם את המזון ומקומות המקלט האפשריים לעכברים קיימים. שימו לב במיוחד לסילוק מקומות בהם עכברים יכולים למצוא מחסה.

אם יש להם מעט מקומות לנוח, להסתתר או לבנות קנים ולגדל את גורי העכברים, הם לא יוכלו לשרוד בכמויות גדולות.

הדברה לבית - חולדות

חולדות נמצאות במקומות בהם ניתן להשיג מזון, מים ומקלט. מקור המזון יכול להיות בארונות שלך, בשקיות זבל, באוכל לחיות מחמד שנשאר בחוץ או שאריות של אוכל שנשארות מחוץ למקרר בלילה.

חולדות נושאות חיידקים פתוגניים מדבקים שנותרים על גבי משטחים שהן עוברות עליהם. חולדות בדרך כלל גרות בביוב וייתכן שהן יופיעו בביתכם אם מערכת הניקוז נפגעת, במקרה כזה אין מנוס מלבצע הדברת ביוב כוללת. 

חולדות הן מכרסמים ארוכים ורזים בעלי עיניים ואוזניים גדולות, אף מחודד וזנב ארוך. לחולדות יש פרווה רכה וחלקה, בדרך כלל חומה עם כתמים שחורים. החלק התחתון שלהן הוא לרוב לבן, אפור או שחור.

חולדות בוגרות הן באורך 16-20 ס"מ, מבלי להתחשב בזנבן. זנבותיהן ארוכים יותר מראשיהם וגופם, והינם באורך של 19-25 ס"מ. המשמעות היא שחולדות יכולות להיות ארוכות יותר מ- 40 ס"מ.

הן שוקלות בדרך כלל 150-250 גרם, אך במקרים קיצוניים יכולות להגיע למשקל של אפילו 340 גרם. 

ישנם מספר אינדיקטורים מרכזיים לכך שמסתובבת לכם חולדה בבית. הסימן המשמעותי ביותר הוא ראיית מכרסם ממשי, מת או חי, דבר שמעיד על כך שאכן היה לפחות חולדה אחת, אם לא משפחה שלמה.

סימן נפוץ נוסף הוא הימצאות גללים בבית. גללי חולדות טריים הם רכים ולחים ואילו גללים ישנים קשים ומיובשים.

הצואה הינה בדרך כלל באורך של 12-13 מ"מ ובעלת קצוות מחודדים. גילוי סימני כרסום, ציוד פגום בבית, קנים או סימני שפשוף שומניים מצביעים גם הם על פעילות חולדות.

סימנים נפוצים נוספים של חולדות הם רעשים בעליית הגג או בקירות הבית וחוטי חשמל פגומים בעקבות כרסום. לכן, כשבודקים לגבי הדברת חולדות בבית, מומלץ לבדוק לגבי הדברת הגג בנוסף.

הדברת פשפשים

לפשפשים יש גוף קטן ושטוח בצורת אליפסה, והם חסרי כנפיים. קיימים המון סוגים של פשפשים. הנפוצים יותר בארץ הם פשפש המיטה, פשפש כותנה ופשפש הברונזה

הסיכון הגדול ביותר שמציבים הפשפשים הוא גירוי של עקיצות או חשש פסיכולוגי שמוביל לחוסר שינה ולחץ.

עקיצות פשפשים בדרך כלל לא נראות לעין יום או יותר לאחר נשיכת החרק, אם בכלל, מכיוון שאנשים מסוימים לא מגיבים כלל לכך שננשכו. בתגובות קיצוניות, עלולה להופיע נפיחות גדולה. 

פשפשים מבוגרים הם בצבע חום, אם כי גופם מאדים לאחר מציצת דם.

פשפשים בוגרים נעים לאט יחסית ואורכם בין 4 ל -5 מ"מ. לבעלי בתים יש לעיתים תפיסה מוטעית לפיה פשפשים קטנים מכדי לראותם בעין בלתי מזוינת.

הנימפות יכולות להיות קטנות וקשות לראייה, אך ניתן לזהות את המבוגרים גם ללא אמצעים מיוחדים, וניתן למצוא אותן בסדקים ונקיקים שבהם הם משתמשים כדי להסתתר.

קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפשים לכל סוגי החללים והתנאים הסביבתיים. נשמח לעמוד לשירותך ולתת לך את השירות ברמה המקצועית והגבוהה ביותר!

איך להיפטר ממזיקים?

אנו בקסם הדברות מציעים מגוון פתרונות לריסוס והדברה לבית לסיום בעיית המזיקים בביתכם, שמשתנים בהתאם להיקף הימצאות המזיק וחומרת הנזק שנגרם. 

אנשי המקצוע שלנו מיומנים בתחום, ויודעים איך לטפל בכל סוג של מזיק, מהדברה לדג הכסף, הדברה לתיקן הגרמני ועד לקרדית האבק, בצורה המתאימה ביותר, שתעלים אותו מחייכם לתמיד.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה לבית
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן