הדברה לבית

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה לבית
תוכן עניינים

מזיקים בבית מהווים גורם מפריע אשר יכול לפגוע באיכות החיים ולעיתים אף פגיעה כלכלית ונזקים ברכוש! הדברה לבית של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: הדברה והרחקת מזיקים וגם טיפול מונע לאורך זמן!

הדברה לבית? עם קסם הדברות עושים סוף לכל סוגי המזיקים בבית לצמיתות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ הדברה לבית כולל שירות אקספרס עד בית הלקוח בפריסה ארצית.
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מותאם גם לפרוייקטים גדולים ולועדי בתים.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הדברה לבית כל סוגי המזיקי הנפוצים בישראל

הדברה לבית – ג'וקים

ג'וקים מותירים אחריהם סימנים ברחבי הבית שקל לזהות אותם, אפילו לפני שאתה צפוי לראות אחד חי מסתובב בביתך.

כיצורים ליליים, ג'וקים בדרך כלל מתחבאים מחוץ לטווח הראייה ביום ונעשים פעילים רק בשעות הלילה כדי לחפש מזון.

חשוב לגלות את הימצאות הג'וקים כמה שיותר מהר, כך שיהיה ניתן לנקוט במהירות אמצעים כדי למנוע את התפשטותם והתרבותם, ולמזער את הסיכונים הבריאותיים שמביא איתם חרק לא היגייני זה.

המקומות בהם ניתן למצוא ג'וקים תלוי הסוג הג'וק שפלש לביתך, ובתנאי האקלים בסביבת הבית שלך.

יש סוגים שמעדיפים תנאים חמים ולחים, ולכן מוגבלים יותר באקלים קריר, בעוד שאחרים מעדיפים תנאים קרים יותר.

אחד המקומות הנפוצים בהם מסובבים ג'וקים הוא במקלחות וחדרי רחצה.

תוכלו לחפש אחריהם בחלק האחורי של ארונות האמבטיה או בארונות תרופות, כמו גם באינסטלציה שמאחורי כיורים, אמבטיות ושירותים.

סביר למצוא אותם בכל מקום בו הם יכולים להסתתר בחושך ולקבל גישה למים גם אם זה רק עיבוי של מים. ג'וקים יאכלו בשמחה שאריות סבון, נייר טואלט ואף שאריות של תאי עור ושיער.

הדברה לבית – עכברים

עכבר הבית נחשב לאחד המזיקים המטרידים ביותר בישראל.

עכברי בית חיים ומשגשגים במגוון תנאים בבתים ובסביבתם. הם צורכים מזון המיועד לבני אדם או לחיות מחמד, מזהמים את משטחי הכנת המזון בצואה שלהם, שיכולה להכיל את החיידק הגורם להרעלת מזון – סלמונלה.

הכרסום המתמיד שלהם גורם נזק למבנים ורכוש.

גללים, כרסום טרי וסימני הליכה מצביעים על אזורים בהם העכברים היו פעילים. ניתן גם למצוא קיני עכברים, העשויים מנייר מגורר או מחומר סיבי אחר, שנמצאים לעתים קרובות במקומות נסתרים ומוגנים.

לעכברי הבית יש ריח אופייני שניתן לזהות באמצעותו את נוכחותם. לרוב הם מסתובבים בשעות הלילה, אך עכברים יכולים להיראות מדי פעם בשעות האור.

כדי למנוע את הגעת העכברים, או הישארותם יש לשים לב לתברואה בבית. עכברים יכולים לשרוד באזורים קטנים מאוד עם כמויות מוגבלות של מזון ומקלט.

כתוצאה מכך, לא משנה כמה טובה התברואה, רוב הבניינים בהם מאוחסן או בהם נעשה שימוש במזון עלולים להוות מקלט לעכברים.

למרות שתברואה טובה לרוב לא תחסל עכברים, תברואה לקויה ודאי תמשוך אותם ותאפשר להם לשגשג ולגדול למספרים גדולים יותר.

תברואה טובה תפחית גם את המזון ומקומות המקלט האפשריים לעכברים קיימים. שימו לב במיוחד לסילוק מקומות בהם עכברים יכולים למצוא מחסה.

אם יש להם מעט מקומות לנוח, להסתתר או לבנות קנים ולגדל את גורי העכברים, הם לא יוכלו לשרוד בכמויות גדולות.

הדברה לבית – חולדות

חולדות נמצאות במקומות בהם ניתן להשיג מזון, מים ומקלט. מקור המזון יכול להיות בארונות שלך, בשקיות זבל, באוכל לחיות מחמד שנשאר בחוץ או שאריות של אוכל שנשארות מחוץ למקרר בלילה.

חולדות נושאות חיידקים פתוגניים מדבקים שנותרים על גבי משטחים שהן עוברות עליהם. חולדות בדרך כלל גרות בביוב וייתכן שהן יופיעו בביתכם אם מערכת הניקוז נפגעת, במקרה כזה אין מנוס מלבצע הדברת ביוב כוללת. 

חולדות הן מכרסמים ארוכים ורזים בעלי עיניים ואוזניים גדולות, אף מחודד וזנב ארוך. לחולדות יש פרווה רכה וחלקה, בדרך כלל חומה עם כתמים שחורים. החלק התחתון שלהן הוא לרוב לבן, אפור או שחור.

חולדות בוגרות הן באורך 16-20 ס"מ, מבלי להתחשב בזנבן. זנבותיהן ארוכים יותר מראשיהם וגופם, והינם באורך של 19-25 ס"מ. המשמעות היא שחולדות יכולות להיות ארוכות יותר מ- 40 ס"מ.

הן שוקלות בדרך כלל 150-250 גרם, אך במקרים קיצוניים יכולות להגיע למשקל של אפילו 340 גרם. 

ישנם מספר אינדיקטורים מרכזיים לכך שמסתובבת לכם חולדה בבית. הסימן המשמעותי ביותר הוא ראיית מכרסם ממשי, מת או חי, דבר שמעיד על כך שאכן היה לפחות חולדה אחת, אם לא משפחה שלמה.

סימן נפוץ נוסף הוא הימצאות גללים בבית. גללי חולדות טריים הם רכים ולחים ואילו גללים ישנים קשים ומיובשים.

הצואה הינה בדרך כלל באורך של 12-13 מ"מ ובעלת קצוות מחודדים. גילוי סימני כרסום, ציוד פגום בבית, קנים או סימני שפשוף שומניים מצביעים גם הם על פעילות חולדות.

סימנים נפוצים נוספים של חולדות הם רעשים בעליית הגג או בקירות הבית וחוטי חשמל פגומים בעקבות כרסום. לכן, כשבודקים לגבי הדברת חולדות בבית, מומלץ לבדוק לגבי הדברת הגג בנוסף.

הדברת פשפשים

לפשפשים יש גוף קטן ושטוח בצורת אליפסה, והם חסרי כנפיים. קיימים המון סוגים של פשפשים. הנפוצים יותר בארץ הם פשפש המיטה, פשפש כותנה ופשפש הברונזה

הסיכון הגדול ביותר שמציבים הפשפשים הוא גירוי של עקיצות או חשש פסיכולוגי שמוביל לחוסר שינה ולחץ.

עקיצות פשפשים בדרך כלל לא נראות לעין יום או יותר לאחר נשיכת החרק, אם בכלל, מכיוון שאנשים מסוימים לא מגיבים כלל לכך שננשכו. בתגובות קיצוניות, עלולה להופיע נפיחות גדולה. 

פשפשים מבוגרים הם בצבע חום, אם כי גופם מאדים לאחר מציצת דם.

פשפשים בוגרים נעים לאט יחסית ואורכם בין 4 ל -5 מ"מ. לבעלי בתים יש לעיתים תפיסה מוטעית לפיה פשפשים קטנים מכדי לראותם בעין בלתי מזוינת.

הנימפות יכולות להיות קטנות וקשות לראייה, אך ניתן לזהות את המבוגרים גם ללא אמצעים מיוחדים, וניתן למצוא אותן בסדקים ונקיקים שבהם הם משתמשים כדי להסתתר.

קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפשים לכל סוגי החללים והתנאים הסביבתיים. נשמח לעמוד לשירותך ולתת לך את השירות ברמה המקצועית והגבוהה ביותר!

איך להיפטר ממזיקים?

אנו בקסם הדברות מציעים מגוון פתרונות לריסוס והדברה לבית לסיום בעיית המזיקים בביתכם, שמשתנים בהתאם להיקף הימצאות המזיק וחומרת הנזק שנגרם. 

אנשי המקצוע שלנו מיומנים בתחום, ויודעים איך לטפל בכל סוג של מזיק, מהדברה לדג הכסף, הדברה לתיקן הגרמני ועד לקרדית האבק, בצורה המתאימה ביותר, שתעלים אותו מחייכם לתמיד. לפרטים על שירותי הדברה נוספים לחצו כאן, ולשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו אלינו עכשיו!

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה לבניין
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לבניין

עבודת בניית בניין, או כל אתר מסחרי שהוא, היא עבודה ארוכה ולא קלה. בתוך רשימת המטלות הנחוצות וההכרחיות נכנסת לרשימה גם הדברה לבניין. מ- 2

קרא עוד »
הדברה בחדר מדרגות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בחדר מדרגות

בתור בעל בניין יש לך אחריות על הרבה דברים – לדאוג תמיד לתקינות הדירות ולוודא שהכל עובד כשורה. שים לב! שהדברה בחדר מדרגות תופיע ברשימת

קרא עוד »
הדברת ביוב
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת ביוב

המטרד הכי גדול שאפשר למצוא בבית זה מזיקים. מזיקים יכולים להיות ג׳וקים, פרעושים, פשפשים ואפילו חיות גדולת יותר כמו עכברים וחולדות. המקור המרכזי הינו הביוב!

קרא עוד »
הדברה לפני כניסה לדירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לפני כניסה לדירה

מזל-טוב! בשעה טובה אתם עוברים לבית חדש. יש דבר אחד שלא כדאי להשמיט מרשימת ה״חובה לעשות״, הדברה לפני כניסה לדירה! הימצאותם של מזיקים לפני כניסה

קרא עוד »
הדברה בפינת חי
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בפינת חי

אין ספק שאחת האטרקציות הכי גדולות בישראל עבור ילדים, בטח בעונת הקיץ, היא פינות החי השונות, בפרט בקיבוצים ובמושבים. הדברה בפינת חי דואגת בראש ובראשונה

קרא עוד »
הדברת חדר אשפה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת חדר אשפה

כל בית עסק אשר נמצא בבניין, או כל בית מגורים שהוא חלק מבית משותף, מכיר את חדר האשפה של הבניין. הדברת חדר אשפה דואגת עבור

קרא עוד »
הדברת לולים
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת לולים

אם אתם מאלו שמתחזקים לול, אתם וודאי מכירים את התופעה המציקה והמעיקה בה מגיעים מיני זוחלים וטפילים במטרה להרוס את העופות ובכך גם את הפרנסה.

קרא עוד »
מדביר למוסדות

ישנם מזיקים רבים שעלולים לתקוף מוסדות – פשפשים, יתושים, זבובים, נמלים, ג'וקים ועוד רבים. מדביר למוסדות מקצועי ומנוסה אשר מכיר את העבודה, מכיר את כל

קרא עוד »
הדברת מחסנים

  תעשיית ההדברה התקדמה משמעותית בעשורים האחרונים. השינוי וההתפתחות הובילו לפתרונות מתקדמים וידידותיים יותר מבעבר! הדברת מחסנים דורשת אמצעים מתקדמים בוודאי שמדובר במחסני מלאי גדולים.

קרא עוד »
הדברת פטריות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת פטריות

פטריות הן אורגניזם מיוחד, הן לא צמחים ולא בעלי חיים, ובעלות צורת חיים ייחודית. אך הן מופיעות במקרים בהם יש עובש כתוצאה מהזנחה, סביבות מים

קרא עוד »
פינוי פגרים עם חיטוי
שירותי הדברה
protoblo_admin
פינוי פגרים

פינוי פגרים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית גילוי פגרים בסביבת המגורים שלכם יכול להפוך למטרד מהמון מבחינות, ומעבר לכך גם להוות סיכון ממשי. בין אם

קרא עוד »
הדברה בגג
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בגג

הדברה בגג זה כבר עסק למקצוענים! עם קסם הדברות תקבלו מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול ב"מבקרים" לא רצויים. ✔️ שמירה על איכות הסביבה עם הדברה

קרא עוד »
הדברת דירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת דירה

נתקלת בבעיית מזיקים בדירה שלך? אתה לא לבד. המוני ישראלים סובלים מחרקים ומכרסמים אפילו בבנייני דירות, וחשוב ללמוד מה לעשות במקרים כאלו. במאמר הבא נסביר

קרא עוד »
הדברה בחצר
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בחצר

הדברה בחצר? עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים באחריות ובבטיחות! ✔️ מותאם לחיות מחמד בבית. ✔️שירותי הדברה ירוקה לבית ולכל שטח. ✔️ הדברה ירוקה מקצועית

קרא עוד »
הדברה 24 שעות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה 24 שעות

הדברת פשפש המיטה? עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות וביעילות בפשפש המיטה כולל טיפול מונע! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית

קרא עוד »
מדביר מומלץ
שירותי הדברה
protoblo_admin
מדביר מומלץ

מדביר מומלץ ומוסמך בזמינות 24/7! מצאתם חרקים, נמלים, פשפשים או אפילו חולדות בבית או בעבודה? כנראה שיש לך בעיית מזיקים. ההמלצה שלנו: קראו למדביר מומלץ

קרא עוד »
לכידת חתולים הומאנית
שירותי הדברה
protoblo_admin
לוכד חתולים

לוכד חתולים מוסמך שיפתור את הבעיה 100% בהתחייבות! לוכד חתולים הוא למעשה בעיקר מחלץ חתולים. בכל מצב שבו חתול תקוע במקום שהוא לא יכול להיחלץ

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ