הדברה באבן יהודה

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברה באבן יהודה ? עם קסם הדברות שימו סוף לכל סוגי המזיקים!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

✔️שירות אקספרס בכל גוש דן.
✔️מתמחים בכל סוגי החרקים.
✔️ביצוע עבודה יסודית מא' ועד ת'
✔️ניתן לקבוע מחיר אחיד.
✔️ שירות 24 שעות.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

מזיקים ששורצים בביתך יכולים לגרום לבעיות רבות. לכן חשוב, ברגע שנחשפים לאחד מהם, לקרוא למדביר באופן מיידי.

אנו בקסם הדברות מתחייבים להגיע במהירות האפשרית על מנת לבצע הדברה באבן יהודה, ולדאוג להיפטר ממנו בצורה הטובה והיעילה ביותר. נפרט כאן על כמה מסוגי המזיקים שאנו מתמחים בהדברתם.

הדברה באבן יהודה

היום אתם עסוקים במיוחד. מחר את מארחים את כל המשפחה שלכם באבן יהודה לערב החג ואתם כל היום במטבח מבשלים מטעמים מיוחדים. נשארו לכם עוד הרבה בישולים וגם לקנות קניות אחרונות לחג. שלחתם את הילדה שלכם לקנות מפה וכל מה שצריך כדי להכין שולחן חג מושלם.

אתם בדיוק מכינים את התבשיל שאתם הכי אוהבים ופתאום בזווית של העין, אתם קולטים שורה ארוכה ארוכה של נמלים הולכת לה מהמטבח שלכם אל הסלון. אתם לא מאמינים למראה עינכם ושואלים- למה דווקא יום לפני ערב חג??

הרי ממש אין לכם זמן עכשיו ללכת לטפל בצרה הזו.

מזל, שיש את קסם הדברות. טלפון אחד והדברה ירוקה ובטיחותית בדרך אליכם, על מנת לטפל בנמלים שהחליטו שגם הן רוצות להיות אורחות בחג שלכם.

מבלי לצאת הבית, תתבצע הדברה אורגנית וירוקה שתפגע אך ורק בנמלים המשוטטות במטבח שלכם.

התקשרו עכשיו וקבלו את כל הפרטים אודות הדברה באבן יהודה.

לעיתים, הרבה אנשים שואלים, אם זה כל כך פשוט, מדוע שלא נבצע את ההדברה בעצמנו.

קסם הדברות, כאן כדי לשפוך אור על השאלה-

מי יכול לבצע הדברה?

הדברה היא לא עניין של מה בכך. גם אם מדובר בהדברה אורגנית ובוודאי אם מדובר בהדברה כימית, מבצע ההדברה חייב להיות בעל ידע וניסיון וכמובן הסמכה על מנת לבצע את ההדברה באופן הראוי.

על המדביר להיות בעל רישיון להדברה והוא מחויב להראות לכם אותו אם תבקשו. אנו מבקשים מכם, אל תתביישו ובקשו מהמדביר שהזמנתם לראות את תעודת המדביר שלו. מדביר מקצועי ישמח להראות לכם את תעודות ההסמכה שלו.

לפעמים, הדברה שאינה מאושרת על ידי משרד הבריאות או מבוצעת באופן לא נכון, יכולה לפגוע בבריאות ואפילו בחיי אדם, לכן, חשוב שתבחרו בחברת הדברה מוכרת או במדביר מקצועי בעל רישיון הדברה.

מדבירים מקבלים את הרישיון רק לא

חר שעברו הכשרה מקיפה בתחום ההדברה והציגו תעודת יושר. וודאו שתעודת הרישיון אכן של המדביר שבחרתם ושלא מדבר בזיוף כך תהיו בראש שקט.

איך תזהו שיכול להיות שמדובר בנוכל?

אם תשמעו משפטים כמו, "אני שם כמה שיותר, ככה בטוח שהחרקים ייעלמו", תדעו שמדובר במשהו לא תקין. לכל הדברה וסוג הדברה, יש את כמות החומר המדויקת שצריך הדביר איתה. אם המדביר ישתמש ביותר חומר מן הראוי זה לא יתן תוצאה טובה יותר אלא יכול אפילו לגרום נזק.

מדביר מקצועי, ישים בדיוק את כמות החומר בה הוא צריך להשתמש.

בנוסף, מדביר מקצועי צריך להתעדכן בכל עת ברשימת החומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות. מדי כמה זמן, מורדים או מוספים לאתר משרד הבריאות חומרים שנמצאו מזיקים בבדיקות מסוימות.

מדביר מקצועי חייב להקפיד על הוראות משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה כדי להבטיח לכם הדברה באבן יהודה, מקצועית ובטיחותית.

לבדיקת מדביר מורשה היכנסו לאתר של משרד הבריאות ( קישור לאתר)

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה באבן יהודה
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
לא נמצאו שירותים
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן