הדברה בטייבה

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברה בטייבה? עם קסם הדברות שימו סוף לתיקנים לצמיתות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

✔️צוות מדבירים מוסמך ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה.

✔️מתמחים בכל סוגי החרקים והמזיקים.

✔️הדברה ירוקה ובטוחה.

✔️ניתן לקבוע מחיר אחיד.

✔️ שירות 24 שעות.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

ביחד איתנו חיים על פני כדור הארץ אינספור סוגי חרקים. כל עוד הם לא מגיעים לבתים ולעסקים הם כמובן לא גורמים לבעיות - אבל כשלבית בטייבה פולשים ג'וקים, כשליד בית ספר בעיר מתגלה קן צרעות, או כשיש חולדה במחסן של חנות כזו או אחרת, חשוב כמובן לטפל בבעיה באופן מידי. קסם הדברות מספקת שירותי הדברה בטייבה מכל הסוגים, גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. אם אתם מחפשים מדביר בטייבה שיגיע אליכם בהקדם, יבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר האפשרי ובעזרת חומרים טבעיים במקום כימיקלים - אנחנו הכתובת בשבילכם. התחייבות נוספות היא למחירים אטרקטיביים ולשירות אדיב.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

מומחים להדברה ירוקה בטייבה

העולם מתקדם כל הזמן, וגם בתחום ההדברה יש חידושים שכדאי להכיר ועוד יותר כדאי לנצל. הדברה ירוקה בטייבה היא הדברה שמתבצעת בשיטות מתקדמות ובכל מקרה ללא כימיקלים אלא עם חומרים טבעיים. היום יש אופציות רבות לטיפול בכל סוגי המפגעים - למשל הדברת תיקנים גרמנים עם קפסולות בצורת ג'ל שיש בתוכן חומר רעיל, הדברת פשפשי מיטה בקיטור, ריסוס בית נגד ג'וקים עם חומרים ייעודיים שמחקים חומרים שיש בטבע, ועוד שלל אפשרויות.

הדברה ירוקה גם מצמצמת את הפגיעה בסביבה וגם מונעת חשיפה שלכם לחומרים שעלולים להיות בעייתיים. הדברה בטייבה בדרך זו מומלצת במיוחד במקומות שיש בהם ילדים, קשישים, נשים בהריון ואנשים עם מחלות של דרכי הנשימה. כדי ליהנות מכל היתרונות של שיטה זו חשוב להזמין מדביר בטייבה עם ניסיון רלוונטי.

מדביר בטייבה - רק עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה

כשמחפשים מדבירים בטייבה הדבר החשוב ביותר שחשוב לבחון הוא האם יש לו רישיון. מי שמנפיק רישיונות לחברות הדברה ולמדבירים הוא המשרד להגנת הסביבה, ורצוי כמובן לוודא שהרישיון בתוקף. מדבירים מוסמכים הם מדבירים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות ולדעת בוודאות שהם משתמשים אך ורק בחומרים שקיבלו את כל האישורים הרלוונטיים. בנוסף מדביר בטייבה עם רישיון הוא איש מקצוע עם ידע נרחב ולכן הוא יכול לזהות מיד כל סוג של חרק ולדעת מהי שיטת ההדברה המתאימה ביותר כדי לסלק אותו מהבית או העסק שלכם.

הדברה באזור השרון - בזמינות גבוהה במיוחד

מאפיין נוסף של קסם הדברות - מעבר למדבירים המקצועיים, מקצועיות החברה שנובעת מהניסיון הרב (יותר מ-17 שנים בענף) ומהלמידה המתמדת - הוא זמינות מרבית. ברור לנו שנוכחות של חרקים בתוך הבית או העסק גורמת לקושי רב ועוגמת נפש של ממש, ולכן כל הדברה בטייבה וגם באזורי השרון והמרכז מבוצעת על-ידינו במהירות האפשרית. בפרט תוכלו להזמין אותנו מעכשיו לעכשיו במקרים שבהם ישנו חשש אמיתי מפגיעה - למשל נוכחות של חולדה בבית, קן צרעות, חרקי מזון במכולת וכו'.

הדברה בטייבה במחירים הוגנים

עלות השירות של מדביר בטייבה נקבעת על סמך פרמטרים רבים: סוג ההדברה, גודל השטח שאותו מנקים מחרקים, שיטת הפעולה שנבחרת ועוד.

כחלק מהמחויבות שלנו לספק את השירות הטוב ביותר וגם המשתלם ביותר, אנחנו מקפידים לגבות מחיר הוגן מאוד עבור כל הדברה בטייבה. לדוגמה, עבור הדברה נגד ג'וקים במסעדה אנחנו גובים 200-350 ש"ח (כולל טיפול בביובים), הדברת פרעושים תעלה החל מ-300 ש"ח, הדברת יתושים בגינה ציבורית 200 עד 500 ש"ח לפי השטח של הגינה, סילוק קן צרעות בין 250 ל-400 ש"ח, ולכידה של נחש - החל מ-350 ש"ח.

הדברה נגד נמלים בטייבה - דגשים חשובים

אחד הסוגים הנפוצים ביותר של הדברה בטייבה הוא הדברה נגד נמלים. באופן עקרוני יש שתי אפשרויות לטיפול בחרק שנמשך לבתים ולעסקים בגלל שהוא מחפש מזון, ולכן גם עלול לגרום לא מעט נזק (במיוחד בגלל השילוב בין החריצות של הנמלים לבין יכולות התקשורת המפותחות שלהן, כך שאתם עלולים למצוא אצלכם כמות גדולה מאוד של נמלים). כשמיקום הקן ידוע ויש אליו גישה נוחה אפשר לרסס אותו וכך לחסל את המלכה ואת כל הפועלות. כשאי אפשר לרסס את הקן, ההדברה תכלול פיזור קפסולות זעירות עם מרקם של ג'ל ועם חומר שפוגע בהן. הנמלים יאספו את הקפסולות אל הקן, וכך הוא יחוסל. כדאי גם לבצע הדברה מונעת נגד נמלים בתחילת הקיץ, וכך להקדים תרופה למכה.

איך מתבצעת הדברת פשפשי מיטה בטייבה?

פשפשים הם חרקים בעייתיים במיוחד. קודם כל הם בעלי תיאבון מפותח, ופשפש מיטה יכול לעקוץ בן אדם בלילה גם במשך רבע שעה ברציפות. שנית, יש להם קצב ריבוי מהיר ולכן הבעיה מחמירה אם לא מטפלים בה בזמן. סיבה נוספת לקושי היא היכולת של הפשפשים להתחבא בכל מקום כמעט, כולל למשל שקעי חשמל, חריצים זעירים במסגרת המיטה ועוד.

על-מנת להילחם ביעילות במפגע, השלב הראשון יכלול סריקה יסודית של הבית כדי למצוא את כל מקומות המסתור של פשפשי המיטה. השלב השני הוא שאיבה בעוצמה גבוהה, גם של פשפשים בוגרים וגם של ביצי פשפשים שייתכן שכבר נמצאות בשטח הבית שלכם. בהמשך נשתמש בקיטור שמגיע גם למקומות שהשואב לא מצליח להגיע אליהם, ובנוסף החום ממיס את החומר שמדביק את הביצים ומאפשר לחסל אותן. בחלק מהמקרים יתבצע גם ריסוס, אבל לא על המזרון עצמו.

הדברת חרקי מזון בלי לפגוע בסחורה

מדביר בטייבה עם ניסיון יודע גם איך לטפל בסוגים שונים של חרקים עם מינימום פגיעה בשגרה הרגילה. בפרט יש לכך חשיבות כשנדרשת הדברה של חרקי מזון בחנות וכשהמטרה היא מינימום פגיעה בסחורה היקרה. הבסיס לטיפול הוא זיהוי מדויק של סוג החרק, כדי לדעת מהו הפתרון הנכון ביותר עבורו. בין שיטות הפעולה האפשריות: איוד, שימוש במלכודות דבק מיוחדות וגם ריסוס עם חומרים ירוקים טבעיים.

סילוק קן צרעות במקצועיות - 100% הצלחה

גילוי קן צרעות יכול להיות חוויה מפחידה מאוד. צרעות עלולות לבנות קן בתוך ארגז תריס, בסדק בקיר, בעליית גג, מתחת לגג רעפים, במזגן ובעוד מקומות שנמצאים בקרבת בני אדם. בנוסף, בניגוד לדבורה, צרעה יכולה לעקוץ בלי למות ולכן עלולה לעקוץ גם יותר מפעם אחת. סיבה נוספת לכך שמדובר בסיכון ממשי היא שכשצרעה מרגישה מאוימת היא מזעיקה את חברותיה. ההמלצה היא לא להתקרב לקן ולא לנסות לפגוע באף צרעה, אלא להזעיק מיד מומחים בטיפול בהן. קסם הדברות מחסלת קיני צרעות באמצעות איבוק, ריסוס או פיזור פיתיונות רעילים (כשאין גישה לקן ואי אפשר לרסס או לאבק). העבודה המהירה והמדויקת מבטיחה את חיסול הקן תוך זמן קצר ככל האפשר.

לכידת מכרסמים בטייבה - כולל בשיטות הומניות

שירות נוסף שלנו הוא לכידת מכרסמים - עכברים וחולדות. השיטה הטובה ביותר היא פיזור מלכודות בנקודות אסטרטגיות, על בסיס ההיכרות שלנו עם ההתנהגות של המכרסמים. כדאי לדעת שישנן מלכודות שהורגות את העכבר או החולדה, ויש גם מלכודות כלוב. כשמכרסם נתפס במלכודת מסוג זה, הוא נשאר בחיים - ואנחנו חוזרים אליכם, לוקחים איתנו את הכלוב ומשחררים את החולדה או העכבר בשטח פתוח כדי שיחיו את חייהם בלי להפריע לאף אחד.

למה לבחור בנו?

כי יש לנו ניסיון של יותר מ-17 שנים, כי אנחנו מכירים מצוין את כל סוגי החרקים והמזיקים ויודעים בדיוק איך לטפל בכל אחד ואחד מהם, כי אנחנו מקפידים על שירות ברמה גבוהה, כי אנחנו זמינים 24/7 - וגם כי המחירים שלנו הוגנים.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה בטייבה
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

שאלות ותשובות בנוגע להדברה בטייבה

תלוי בשיטת הפעולה. כשההדברה כוללת ריסוס של הבית, תתבקשו לצאת ממנו לפרק זמן מסוים. בגלל שאנחנו עובדים עם חומרי הדברה טבעיים, פרק הזמן קצר במיוחד.

כשיש צורך בפעולה מידית כמו למשל סילוק קן צרעות נגיע אליכם בכל שעה.

כן. אפשר ללכוד חולדה או עכבר ולשחרר אותם בטבע. בדרך זו אתם לא סובלים ממכרסמים אצלכם בבית והם יכולים להמשיך לחיות את חייהם במקום מתאים להם.

הדברה נגד נמלים והדברה נגד ג'וקים – כדי שתוכלו לעבור את העונה החמה בלי אורחים לא רצויים.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
לא נמצאו שירותים
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן