הדברה בכפר קאסם

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברה בכפר קאסם? הדברה לבתים פרטיים, בניינים ועסקים כולל חיטוי וטיפול מונע! 

✔️ שמירה על איכות הסביבה עם הדברה נטולת כימיקלים!

✔️ שירותי הדברה ירוקה לעסקים ולמוסדות חינוך בפריסה ארצית.
✔️ייעוץ ראשוני ללא עלות.
✔️ שימוש באמצעים מתקדמים וידידותיים לסביבה.
✔️בעלי הסמכות של המשרד לאיכות הסביבה.
✔️ הדברה ירוקה נטולת ריחות וידידותית לחיות המחמד.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

נמלים, פרעושים, פשפשים, תיקנים מכל הסוגים, צרעות, עכברים, חולדות, יתושים, נחשים - כל בעלי החיים האלה, ויש כמובן עוד, עלולים לפגוע בשגרת החיים הרצויה בבית או בעסק. הדברה בכפר קאסם מונעת את הנזק ומאפשרת לחיות חיים נעימים ורגועים. כשמחפשים מדביר בכפר קאסם חשוב לבחון את היקף הניסיון, את החומרים שבהם הוא משתמש, את הזמינות שלו וגם את המחיר - עם קסם הדברות אתם יכולים לסמן V על כל הסעיפים החשובים, ולדעת בוודאות שתקבלו תמורה מלאה לכסף ובית או עסק נקי לגמרי ממזיקים.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הדברה בכפר קאסם בלי כימיקלים מזיקים

המאבק בחרקים המזיקים ובשאר בעלי החיים שעלולים לפגוע בנו נמשך כבר שנים רבות וסביר להניח שיימשך גם בעתיד. פשפשים עקצו בני אדם גם כשחיינו במערות, על ג'וקים נהוג לומר שהם ישרדו גם מלחמה גרעינית ובאופן כללי כדור הארץ מלא בחרקים מאינספור סוגים. אבל יש גם הבדלים ולמעשה תחום ההדברה השתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות. השינוי הבולט ביותר הוא פיתוח חומרי הדברה טבעיים - כך שכיום ניתן לבצע הדברה בכפר קאסם גם בלי כימיקלים שאמנם מחסלים את החרקים אבל עלולים להזיק גם לבני אדם.

היתרונות של הדברה ירוקה בכפר קאסם הם גם לבני הבית, שלא צריכים להיחשף לאותם כימיקלים בעייתיים שבהם השתמשו בעבר, וגם לסביבה. עוד יתרון שהוא שלא צריך לפנות את הבית לשעות רבות בזמן ההדברה. קסם הדברות מקפידה להשתמש אך ורק בחומרי ההדברה הטבעיים המתקדמים ביותר שיש, וכך מצליחה לסלק את המפגע שנוצר אצלכם גם בלי כימיקלים.

הניסיון שמבטיח הדברה אפקטיבית במיוחד

אחד הפרמטרים המרכזיים לבחירת מדביר בכפר קאסם הוא כאמור ותק בתחום. הניסיון הוא זה שמבטיח זיהוי מידי ומדויק של סוג החרק או בעל החיים שנמצא אצלכם בעסק או בבית, היכרות עם ההתנהגות וההרגלים שלו ולכן גם את מציאת הפתרון הנכון ביותר. אנחנו פועלים בתחום ההדברות ובפרט מבצעים הדברה באזור המשולש כבר למעלה מ-17 שנים (היכנסו לרשימת אזורי ההדברה שלנו), כך שצברנו ניסיון רחב היקף שמתורגם לבקיאות ולהצלחות. הוותק מעיד כמובן גם על שביעות רצון גבוהה של לקוחות לאורך כל השנים - הוכחה נוספת לכדאיות הבחירה בנו.

מדביר בכפר קאסם 24/7

עוד מרכיב חיוני בשירות של מדביר בכפר קאסם הוא מידת הזמינות שלו. כמעט תמיד הצורך בשירותי הדברה מכל הסוגים מתאפיין בדחיפות. כשהמשימה היא הדברת חולדה, לכידת עכבר או סילוק קן צרעות כבר נדרשת הגעה מידית, ועוד דוגמה לשירות שאסור לדחות היא פינוי פגר. גם כשיש בבית או בחנות "רק" פשפשים או פרעושים, עכבישים או יתושים, מן הסתם תרצו שנגיע אליכם במהירות.

בזכות היעילות שבה אנחנו מתנהלים נוכל להגיע אליכם תוך זמן קצר ואפילו מעכשיו לעכשיו במקרי חירום, ועוד כדאי לדעת שאנחנו זמינים עבורכם בכל הימים ובכל השעות, 24/7.

כל האפשרויות של הדברה במשולש

אנחנו מספקים מגוון רחב מאוד של שירותי הדברה במשולש (וגם באזור השרון ובמרכז הארץ) - הדברה נגד נמלים, הדברת נמלים אדומות, הדברת תיקנים אמריקאים ותיקנים גרמנים, הדברת חרקי מזון מכל הסוגים, חומיינים, ברחשים, פשפשי מיטה, הדברת פרעושים, יתושים, יתושעשים, הדברת טרמיטים, הדברת חיפושיות, חדקונית הדקל, זבובים, נדלים, חגבים, ערצבים, ברחשים וגם לכידת עכברים וחולדות, חיסול קן צרעות, סילוק פגרים, הדברת כיני יונים ועוד ועוד.

את כל השירותים הנ"ל אנחנו מספקים על בסיס הידע המקצועי הרב שלנו, ומתוך אחריות מלאה לאפשר לכם לחיות בשקט בלי אורחים לא רצויים. השירות ניתן בבתים פרטיים, משרדים, חנויות, מפעלים, גני ילדים, בתי ספר, גינות ציבוריות, מוסדות ציבור ובעצם בכל מקום שבו התגלו חרקים או מכרסמים.

הדברת חרקים במחירים משתלמים במיוחד

מדביר בכפר קאסם שהמטרה שלו היא הצלחה לטווח ארוך יעשה כמובן הכל כדי להבטיח מקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח ולקוחה. כחלק מהמחויבות הזאת, אנחנו מציעים גם את כל אותם שירותי הדברה במשולש במחירים הוגנים (היכנסו למחירון הדברה שלנו) מאוד ואפילו נמוכים.

לדוגמה, הדברת חרקי מזון במחיר של החל מ-250 ש"ח, הדברת פשפשי מיטה בכפר קאסם תמורת 500 ש"ח לחדר, הדברת עכבישים במחיר של החל מ-250 ש"ח, הרחקת יונים בעלות של 40-140 ש"ח למטר רבוע, סילוק קן צרעות תמורת 300-800 ש"ח על סמך מידת המורכבות של השירות ולגודל הקן, והדברת בית של 4 חדרים נגד ג'וקים במחיר של 330 ש"ח.

לכידת מכרסמים בכפר קאסם בשיטות הומניות

עכברים וחולדות עלולים לגרום נזק של ממש בבית או בעסק. הם נמשכים לאוכל שיש בכל מקום ובנוסף לנזק למזון עכברים עלולים לפגוע בכבלי חשמל ותעלות מזגן בגלל הנטייה שלכם לכרסם כל דבר שהם נתקלים בו (כדי לחדד את השיניים). עוד בעיה היא תוקפנות של חולדות כשהן מרגישות מאוימות - ונשיכה של חולדה היא בהחלט חוויה לא נעימה.

קסם הדברות עוזרת לכם להיפטר מהמטרד. אופציה אחת היא באמצעות תיבות האכלה שיש בהן רעל, ועוד אפשרות היא הצבת מלכודות כלוב במקומות שאליהם אנחנו יודעים על סמך הניסיון שלנו שהמכרסמים יגיעו. אחרי שהעכבר או החולדה נתפסים במלכודת ונמצאים בתוך הכלוב אנחנו חוזרים אליכם, לוקחים את הכלוב ומשחררים את בעל החיים בשטח פתוח מחוץ לישוב, כך שהוא יוכל לחיות את חייו ולכם לא יהיו אורחים לא רצויים.

הדברת פשפשי מיטה בכפר קאסם - פעולה משולבת ויעילה במיוחד

פשפשי מיטה הם חרק מאתגר במיוחד עבור כל חברת הדברה בכפר קאסם. הסיבה העיקרית לכך היא היכולת שלהם להסתתר בכל מקום כמעט, בזכות מבנה הגוף הפחוס שלהם והיותם קטנים מאוד. על-מנת לחסל את כל הפשפשים שיש אצלכם בבית נבצע קודם כל סריקה יסודית של כל החדרים וכל החללים, ונעבור על כל פינה כדי לא לפספס אף פשפש וגם לא את הביצים שלהם.

לאחר מכן תתבצע פעולה משולבת: גם שאיבה בעוצמה גבוהה, גם שימוש בקיטור חם שממיס את החומר הדביק שמחזיק את ביצי הפשפשים וגם ריסוס. הריסוס כולל שימוש בשני חומרי הדברה - אחד לפגיעה בפשפשי מיטה בוגרים ואחד למניעת התפתחות של ביצים ונימפות, והוא לא מתבצע על המיטה עצמה אלא במקומות אחרים בחדר.

הדברת נמלים במטבח

עוד שירות מבוקשת במיוחד של הדברה באזור המשולש הוא הדברת נמלים. כדאי לזכור שגם כמות קטנה יחסית של נמלים תהפוך תוך זמן קצר לכמות גדולה מאוד של נמלים אצלכם במטבח של הבית, המשרד, בית הקפה או המפעל, ולכן רצוי לפעול במהירות. ניתן להיפטר מהנמלים בשתי דרכים - ריסוס או פיזור פיתיונות ג'ל עם חומר רעיל עבור הנמלים. כשאנחנו מאתרים את הקן שממנו מגיעות אליכם הנמלים, ואם יש אליו נגישות והוא נמצא בשטח שבאחריותכם, נבצע גם ריסוס של הקן כדי להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה בכפר קאסם
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

שאלות ותשובות בנוגע להדברה בכפר קאסם

בדרך כלל בין שעה לשעתיים, תלוי בכמות הפשפשים שנמצא ובפיזור שלהם.

במקרה כזה נבצע הדברת נמלים באמצעות קפסולות ג'ל עם חומר רעיל.

כן, ישנן שיטות הדברה ירוקות אפקטיביות מאוד נגד זבובים.

הזמן הטוב ביותר לבצע הדברה מונעת כדי לא לסבול מנוכחות של ג'וקים הוא כבר באביב, עוד לפני שמגיע הקיץ ואיתו החרקים.

כי אנחנו מגיעים לכל לקוח במהירות רבה ואפילו מעכשיו לעכשיו במידת הצורך, כי אנחנו בעלי ניסיון רב בתחום (יותר מ-20 שנות הדברה), כי אנחנו משתמשים רק בחומרים טבעיים שקיבלו את כל האישורים הנחוצים, כי אנחנו מקפידים על שירות קשוב ואדיב, כי אנחנו מומחים בהדברת כל סוגי המזיקים וכי המחירים שלנו הוגנים ואפילו נמוכים.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
לא נמצאו שירותים
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן