הדברה בפינת חי

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברה בפינת חי
הדברה בפינת חי

אין ספק שאחת האטרקציות הכי גדולות בישראל עבור ילדים, בטח בעונת הקיץ, היא פינות החי השונות, בפרט בקיבוצים ובמושבים. הדברה בפינת חי דואגת בראש ובראשונה עבור החיות!

פינות חי כפי שציינו הן אטרקציה מרכזית במקומות שונים בארץ ויתרה מכך הן עסק לכל דבר.

הימצאותם של מזיקים בפינות החי השונות עשויות לפגוע במזון וברכוש וליצור נזקים כלכליים גבוהים ופגיעה במונטין.

עם קסם הדברות שמים סוף "לאורחים" לא רצויים בפינות חי לצמיתות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ הדברה כולל שירות אקספרס 24 שעות ביממה.
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️מותאם לכלובים ולפינות ליטוף.
✔️ מותאם לגני חיות וספארי.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

מה צריך לדעת טרם הזמנת הדברה בפינת חי

זהה את סוג החיה

ראשית יש לבודד את סוג החיה והבעיות שהיא מביאה עמה. כלומר, להתייחס לכל חיה כאל ישות עצמאית ואז להתייחס לכל פינת החי כבעיה קולקטיבית. מגוון בעלי החיים בפינת החי הוא מגוון – יונקים, ציפורים (או בכלל בעלי כנף), זוחלים ועוד – לכל אחד מהם יש תזונה מסוימת, אורח חיים שונה ומבנה ביולוגי אחר.

בהתאם לכך החרקים והמזיקים שיימשכו יהיו שונים מחיה לחיה. למרות שכל מזיק וחיידק נמשך לחיה ספציפית, הם יכולים להשפיע גם על שאר החיות. כך שבעוד שעל חיה אחת הנזק יהיה כמה עקיצות ואי נוחות, לחיה אחרת המזיקים עלולים להוות סכנת חיים.

 

הקפד על ההוראות

דבר נוסף שמאוד חשוב לעשות זה לדעת איך להתנהל עם ההדברה בסביבת ילדים. אם היה מדובר בחצר פרטית, ההדברה הייתה נעשית בקלות ובאופן לא מסוכן שכן היה ניתן להרחיק ילדים מהאזור לכמה זמן שצריך. אך כשמדובר בפינת חי קהילתית יש לנהוג במשנה זהירות.

צריך להקשיב להוראות של חברת ההדברה קסם הדברות, ובמידת הצורך (בעיקר אם נעשה שימוש בחומרים כימיים ורעילים) יש לסגור את פינת החי באופן זמני. כדי למנוע מצב של הדברה כוללת ושל פינת חי סגורה לכמה ימים, כדאי להקפיד על הדברה מבוקרת כל חודש ולא לחכות שתגלו את המזיקים לאחר שכבר התפשטו במקום. 

 

שיטות הדברה בפינת חי

ישנן 3 מזיקים עיקריים אשר מופיעים בפינת החי ולכל אחד מהם יש שיטה נפרדת להדברה:

חולדות – החולדה היא חיה קלאסית אשר מבקרת בפינת החי. החולדות, כמו גם כל משפחת המכרסמים, נמשכות לשאריות מזון שזה בעצם מה שבעלי חיים בפינת החי אוכלים. החולדות עלולות להעביר ולהפיץ מחלות רבות ואף לנשוך בני אדם ובעלי חיים שונים. מכיוון שהחולדות מגיעות מפתחים מזוהמים כמו ביובים, כמות המחלות שהן נושאות איתן היא עצומה. ניתן ללכוד את החולדות באמצעות מלכודות בפינת החי, שזו שיטה יעילה מאוד.

קרציות – קרציות נוטות להדבק על עורן של חיות רבות בפינת החי ולכן אין זה נמנע למצוא אותן בהמוניהן. לאחר זיהוי סוג הקרצייה (יש לא מעט סוגים) יוכל המדביר להתאים לאותו הסוג את ההדברה הנכונה מתוך רצון שהקרציות לא ישובו גם בעתיד. על מנת למנוע הגעה נוספת שלהן, יש לפזר חומר כימי חזק אשר משבש את מחזור החיים של הקרצייה בעודה צעירה ומונע ממנע להתפתח לקרצייה בוגרת.

פשפשים – פשפשים זו אמנם חיה לא מאוד מטרידה אך מדובר במשפחה ענקית ועל כן הטיפול בה מורכב. מסיבה זו חשוב לפנות למדביר מקצועי ובעל ניסיון שיידע לזהות את סוג הפשפש. 

 

הדברה בפינת חי – לסיכום

לסיכום, עדיף לפנות לחברת הדברה בעלת ניסיון וכזו שעושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים. רק באמצעות שימוש בחומרי הדברה טבעיים תבטיחו מקסימום יעילות בהשמדת מזיקים מול מינימום נזקים וסכנות עבור הילדים ששורצים בפינת החי.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת לולים

  אם אתם מאלו שמתחזקים לול, אתם וודאי מכירים את התופעה המציקה והמעיקה בה מגיעים מיני זוחלים וטפילים במטרה להרוס את העופות ובכך גם את

קרא עוד »
Open chat