הדברת חדר אשפה

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

כל בית עסק אשר נמצא בבניין, או כל בית מגורים שהוא חלק מבית משותף, מכיר את חדר האשפה של הבניין. הדברת חדר אשפה דואגת עבור כלל הדיירים והעובדים ומונעת ביקורים לא נעימים של מזיקים בחדרי אשפה לנוכח כמויות האשפה הגדולות אשר מהוות סביבה "נוחה" למכרסמים וזוחלים.

הדברת חדר אשפה של קסם הדברות פועלת ב- 2 מישורים: הדברה והרחקת מזיקים וגם טיפול מונע לאורך זמן!

עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים בחדרי אשפה לצמיתות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ הדברת חדר אשפה כולל שירות אקספרס בפריסה ארצית.
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️אפשרות לתחזוקה קבועה במחיר אחיד.
✔️ עובדים עם ועדי בתים וחברות תחזוקה.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הסיבות שבהן נזדקק להדברת חדר אשפה?

למי שאינו מכיר או בקיא במזיקים, הדבר עלול להראות כשולי למדי.

מה כבר יכול להיות נורא במזיקים אשר נמשכים לאשפה? הרי גם ככה חדר האשפה הוא רחוק מדירת המגורים ומעטים באים עמו במגע.

אז זהו, שזה לא מדויק בכלל.

חדר האשפה הוא חלק בלתי נפרד מבניין המגורים / משרדים עצמו ולכן כאשר המזיקים נמשכים לאשפה הם בעצם נמצאים בסמיכות למבנה בו אתם גרים / עובדים ומכאן קצרה הדרך אל הדירות עצמן ולמשרדים. וברגע שהם מגיעים לסביבת המגורים עצמה – הם כבר מזיקים לאדם ולסביבתו הקרובה.

זבובים, נמלים, ג׳וקים, קרציות, חולדות, עכברים, ציפורים ואפילו חיות בר – כולם יכולים לזהות ריח של זבל ממרחקים ובכך להימשך אל חדר האשפה במקום. המשיכה של המזיקים מהאשפה נובעת בגלל שאריות אוכל בעלות ריח עז.

גם אם דיירי הבניין מקפידים לאגור את כל האשפה בשקיות סגורות ולזרוק לפח, לעיתים קרובות הנוזלים שנאגרו בשקית עלולים לחלחל אל כל פחי הזבל, פתחי האשפה ומעברי האשפה, מה שיכול למשוך מזיקים גם זמן רב לאחר איסוף הזבל.

מעבר לכך שמדובר במטרד סביבתי לכולם, הימצאותם של חלק מהמזיקים עלולה להוות סיכון בריאותי כבד לבני האדם הנמצאים בבניין ובמיוחד לאלו אשר נכנסים לחדר האשפה. דבורים וצרעות עלולות לעקוץ, עכברים וחולדות לנשוך, ותיקן אמריקאי ושאר מזיקים עלולים להעביר מחלות וחיידקים.

 

אפקט ההרתעה

מעבר לסיכון הבריאותי ולכך שמזיקים נהנים לעשות מסיבות בחדרי אשפה, יש גם את אפקט האסתטיקה.

אשפה שנשפכת מהפחים, שקיות פתוחות, זבל בסביבת הפחים, ריחות חזקים ובעיקר פעילות מזיקים גלויה לעין – אלו רק חלק מהדברים שעלולים להרתיע לקוחות, חברים ודיירים. 

מסיבה זו, רבים בוחרים להשתמש בגדרות או בסוג אחר של מחיצות כדי ליצור הפרדה בין חדר האשפה לשאר הבניין. כיום מקובל לבנות בניינים כאשר חדר האשפה הוא חיצוני לגמרי ואינו נמצא אפילו בבניין.

יחד עם זאת, גם אם חדר האשפה מוסתר באופן סטרילי ונמצא הרחק מהעין, אין זה אומר שהוא צריך להיות מוזנח. מזיקים רבים יכולים לקלוט את הריחות המפתים גם מבעד למחיצה ולמצוא את דרכם בקלות אל חדר האשפה.

 

אופן הטיפול והתחזוקה

בדומה לפחי אשפה גדולים שנמצאים ברחוב, כך גם חדרי אשפה בבניינים הם מקור למזיקים.

לכן, יש לשמור על טיפול נכון בחדרי האשפה באמצעות ניקיון ותחזוקה ראויה על מנת למנוע התפשטות מזיקים בחדר האשפה ובעקבות כך גם בבניין עצמו. יש לשים לב במיוחד לסדקים ברצפות ובקירות, ניקוזי רצפה וכדומה. כל אלה יכולים לצבור פסולת ולחות המאפשרים התרבות מזיקים.

דבר נוסף שמאוד מקובל בבניינים ומביא לנזק רב הוא פיר האשפה. פירי האשפה נפוצים במיוחד בבניינים מרובי משפחות או במעונות ומכללות, בשל דירות המגורים הרבות בבניין אחד.

פיר האשפה הוא בעייתי בעיקר מכיוון שהוא נותן גישה ישירה מחדר האשפה אל הקומות הגבוהות איפה שנמצאות דירות מגורים ומשרדים.

דבר זה מאפשר לחולדות ועכברים לטפס למעלה ולמזיקים מעופפים לעוף אל הקומות הגבוהות ולאזורים נוספים בבניין.

בנוסף, במידה ונתקעת פסולת בפיר זה עלול לאפשר למזיקים להתרבות בתוך הפיר ובאזורים חסרי גישה כך שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להדביר שם. ניקוי קבוע של פירי האשפה יסייע בשמירתם נטולי מזיקים.

כאשר אתם לוקחים מדביר לצורך הדברת חדר האשפה, וודאו כי הוא דואג גם לכל הפתחים של החדר ובפרט לפירים המגיעים אל הבניין עצמו.

 

כיצד מדבירים את חדר האשפה?

הדברת חדר אשפה היא פשוטה מצד אחד, שכן מדובר בחדר חיצוני שאינו חלק מהבית. אך מצד שני, מדובר בחדר אשר כל דיירי ועובדי הבניין באים עמו במגע בצורה כזו או אחרת.

הדברה כימית יכולה להיפטר מכל המזיקים שבחדר ואף להבטיח שלא יחזרו לזמן הקרוב. הבעיה מתחילה כאשר מדבירים את פירי האשפה ואז העסק הופך להיות מסוכן.

מכיוון שמדובר בבניין עם אנשים רבים, לא ניתן לפנות אותם למספר ימים עבור הדברת פחי אשפה בודדת ולכן הם סופגים את כל הרעל שבהדברה וזה עלול לפגוע להם בבריאות.

פירי האשפה ידאגו לפזר את כל החומרים הכימיים ברחבי הבניין והנזק עלול להיות בלתי הפיך.

דבר נוסף שעלול להיות בעייתי זה שמכיוון שמדובר בפחי אשפה אשר מתחלפים תדיר, כל עוד מגיעה אשפה חדשה – המזיקים עלולים להימשך אליה גם אם בוצעה הדברה. לכן חשוב שהדברה תבוצע כל תקופת זמן מסוימת, מה שימזער את הנזקים של המזיקים אך יגרום לדיירי הבניין להיות חשופים תדיר להדברות ולחומרים כימיים.

 

הדברה טבעית מחומרים ידידותיים לסביבה

בין מגוון שירותי ההדברה הקיימים, הפתרון הטוב ביותר שקיים בשוק בימינו זה הדברה טבעית. אמנם לא מדובר בשיטה שכל חברות ההדברה נוקטות בה (למעשה רובן המכריע עדיין דוגלות בשיטה הכימית והמסורתית) אך יש מספיק חברות שעושות זאת כדי שתוכלו לבחור אחת המתאימה לכם.

הדברה טבעית מבוצעת באמצעות חומרים טבעיים ובכלל ללא חומרים כימיים. אם בעבר השיטה הטבעית לא הייתה כה יעילה שכן היא לא השמידה את כל המזיקים, אשר כיום בעזרת אמצעי זיהוי חדשניים ניתן להתאים את חומר ההדברה לסוג המזיק ובכך למקסם את היעילות בהשמדתו.

רק דרך זו תבטיח לכם השמדה מוחלטת של המזיקים וגם שמירה על איכות הסביבה ובריאות הדיירים, גם אם ההדברה תבוצע לעיתים תכופות.

קסם הדברות מספקת הדברה זו ועוד מגוון שירותי הדברה נוספים ברחבי הארץ. החל מהדברה בכוכב יאיר ועד להדברה בכפר קאסם או הדברה בטייבה, נשמח לעמוד לשירותך עם שירות מקצועי.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת חדר אשפה
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן