הדברת חרקים

תוכן עניינים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת חרקים
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו:

למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו לא מזהים, הדבר גורם לתחושת גועל לא נעימה! למזלכם, יש את קסם הדברות אשר מטפלים בכל סוגי החרקים הנפוצים ומכירים את כל השיטות המקצועיות להדברתם.

אז מה ניתן לעשות כדי למנוע התפשטות? מתי פונים להדברה? באילו אמצעים כדאי להדביר? נהדר ששאלתם.

✔️ הדברת חרקים ומזיקים מקצועית היא לא משחק ילדים! השאירו את העבודה למומחים של קסם הדברות.

✔️  מגיעים עד בית הלקוח בשירות אקספרס ובפריסה ארצית.

✔️עבודה ירוקה מאושרת על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
✔️שירות 24 שעות ביממה.
✔️עובדים עם חברות תחזוקה.
✔️ כתב אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

ידע זה כח – הדברת חרקים עם חומרים מיוחדים

קודם כל על מנת לדעת כיצד להיפטר מהחרקים בצורה הטובה ביותר, או אפילו כיצד להדביר אותם, יש ללמוד על סוג החרק הספציפי שיש אצלכם בבית. לאחר שתדעו מול איזה חרק אתם עומדים, תוכלו להתמודד עמו בצורה הטובה ביותר. החרקים נבדלים זה מזה באורך החיים שלהם, במקומות בבית בהם הם מתקבצים, במהירות התנועה שלהם, בגודל, והכי חשוב – בעמידות שלהם מפני חומרי הדברה כימיים.

צעדי מניעה – הדברת חרקים

לפני שמגיעים למצב בו החרקים כבר השתלטו על כל הבית, ניתן למנוע הופעת חרקים באמצעות כמה צעדים פשוטים. תנאים סניטריים טובים יכולים לעשות עבודה טובה כך שלא יהיה צורך אפילו בהדברה. ראשית, יש לאחסן מזון באופן הרמטי במכלי פלסטיק או זכוכית אטומים. מה שאומר גם לא להשאיר מזון לחיות מחמד במשך הלילה (גם אם זה מחוץ לבית).

שנית, כל מיכל עם אשפה או שאריות מזון, יש לכסות היטב. שאריות מזון הן הגורם מספר אחת להתפשטות חרקים, כמעט מכל סוג. שלישית, הקפידו לתקן כל מקור מים שדולף, ובאופן כללי אל תתנו למים להצטבר בשום אזור בבית.

זו קרקע פורייה לחיידקים שמביאים חרקים. רביעית, היפטרו מכל דבר שמעמיס על הבית – ערימות של עיתונים, קרטונים וכדומה. העומס מספק לחרקים מקומות בהם הם יכולים להסתתר ולהתרבות. ודבר אחרון ואולי הכי יעיל – הקפידו לסגור כל מקום אליו יכולים החרקים להיכנס ולהסתתר.

לדוגמא, סדקים ושקעים סביב ארונות. 

במידה וכל אמצעי המניעה הללו לא הועילו, אין מנוס מאשר לעבור להדברה. הדברת חרקים זה עניין מורכב, ולעיתים אפילו מסוכן הן למדביר והן לבני הבית. לכן, יש לעשות זאת בצורה בטוחה לאחר בירור והכנה קפדנית. טרם ההדברה יש להרחיק את כל בני הבית (בעיקר ילדים) כולל חיות מחמד, אל מקום מחוץ לבית. 

איזו הדברה כדאי?

אחד הדברים החשובים הוא בחירת חומר ההדברה. ישנם הרבה חומרי הדברה בשוק, וכאן נכנס לעניין סוג החרק אותו אתם מנסים להדביר. לאחר שתדעו את סוגו תוכלו לקבל החלטה מושכלת באיזה חומר כדאי להשתמש. ישנם חומרי הדברה כימיים ומאוד חזקים, ואלו לרוב יעשו עבודה נפלאה בהשמדת החרקים, אך מנגד גם יותירו רעל ואוויר מסוכן לנשימה בבית.

עד כדי כך שלרוב מומלץ להיעדר מהבית לפחות ארבעה ימים מיום ההדברה. תוכלו למצוא גם חומרים פחות חזקים, שמכילים אחוז חומר רעיל נמוך בהרבה, ואלו לא תמיד יעילים בהשמדת החרקים (ועוד יותר לא יעילים במניעת חזרת החרקים לאותו אזור).

לא משנה באיזה חומר תבחרו להשתמש, זכרו כי הרבה סוגי חרקים פיתחו עמידות נגד חומרי הדברה מסוימים, ולכן צריך לדעת בדיוק במה להשתמש (או יותר נכון – במה לא להשתמש).

היעזרו באיש מקצוע להדברת חרקים

אם אתם לא רוצים לקחת סיכון ולהתעסק בזה בעצמכם, או במידה וכל הפעולות שנקטתם לא עזרו, אין מנוס מהדברה מקצועית.

חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון תדע לאתר את סוג החרק ששורץ בביתכם, ולהתאים את שיטת ההדברה הראויה להשמדתו. המדבירים יידעו לזהות את מקור הבעיה ולא רק לרסס ללא הכר (למשל, ייתכן מאוד שאסלה דולפת גרמה להבאת החרקים והתיקון שלה ימנע את הופעתם בהמשך). והדבר הכי חשוב שחברת הדברה תעשה הוא לאתר את הסדקים והמחילות מהן יצאו החרקים ולרסס באופן נקודתי ולא את כל החדר.

ב״קסם הדברות״ יודעים המדבירים לזהות הן את סוג החרק והן את מקור הבעיה, כך שההדברה תתבצע במינימום סיכון לבני הבית ובמקסימום יעילות להשמדת החרקים.

בקסם הדברות משתמשים בהדברה בחומרים טבעיים ונטולי ריח על בסיס צמחים. חומרים אלו בעלי רעילות אפסית, מה שמבטיח בטחון בריאותי לכל בני הבית, גם בתקופה שאחרי ההדברה. הדברת חרקים באמצעות חומרים טבעיים מהווה את האיזון הנכון בין שמירה על איכות הסביבה לבין היפטרות ממטרד סביבתי.

הדברת חרקים איכותית מתחילה מבחירת המדביר

כל מי ששוקל הדברת חרקים צריך לדעת: הדברת חרקים מקצועית היא לא דבר פשוט. הדברה על ידי גורם לא מוסמך, שמשתמש בחומרים לא מתאימים או במינון לא נכון, יכולה לגרום לפגיעה בסביבה ואף לנזק בריאותי לדיירי הבית. הדרך הנכונה להדברת חרקים מתחילה מבחירת שיטת ההדברה הנכונה, לכן אסור להתפשר על מדביר מקצועי. אל תתפתו למחירים נמוכים במיוחד, בסופו של דבר אתם רוצים שתתבצע עבודה איכותית ובטיחותית. אם אתם חשים שהמדביר לא מתנהג בצורה מקצועית, אל תתביישו לשאול אותו. בררו באילו חומרים הוא הולך להשתמש, ומהי השפעתם.

הדברת חרקים בחצר

כאשר מדברים על הדברת חרקים בחצר של בית פרטי או כל שטח פתוח, יש להביא בחשבון שהשפעת הריסוס יכולה להשפיע על כל אזור הבית, חומרי הריסוס יכולים לפגוע בציפורים, בחיות מחמד ובכל יצור חי ברחבי הגינה. מסיבה זו בשנים האחרונות פותחו מספר שיטות של הדברה ירוקה, כלומר לאחר ההדברה לא יגרם נזק אקולוגי לאזור ולבעלי החיים.

זיהוי מוקדי הנגיעות

כאשר מגיעים למצב של התפשטות חרקים בחצר, יש לבצע זיהוי של מוקד הנגיעות. מדובר על המקום שממנו החרקים מגיעים. במרבית המקרים החרקים יגיעו מערימות של זבל או בפינות שבהן ישנה הצטברות של חול ומים, מדובר למעשה בסוג של ביצה בחצר המושכת חרקים ומאפשרת להם תנאי מחייה נוחים.

טיפים לבחירת המדביר

תעודת הסמכה

בדקו שלמדביר ישנה תעודת תקפה המסמיכה אותו לבצע הדברה מקצועית. צריכה להיות לו תעודה מטעם המשרד להגנת הסביבה, תעודה זו מפרטת מהם שיטות ההדברה שהוא מוסמך לבצע. חשוב גם לבדוק באיזה סוג של הדברה הוא מתמחה, לא כל מדביר יכול לבצע את כל סוגי עבודות ההדברה.

עשו סקר שוק מקיף

לפעמים זה נראה שאתם חייבים לבצע את ההדברה עוד היום, אבל אל תחליטו לגבי חברת ההדברה בזמן שאתם בלחץ, תעשו סקר שוק וקבלו את ההחלטה הסופית לאחר שבדקתם כמה אופציות. תנסו לבדוק מהן ההמלצות שיש על החברה, בימינו חברות ההדברה נוהגות להקפיד על שירות איכותי. כמו כן כדאי לבדוק האם לחברה ישנה תוכנית ריסוס שנתית, יש חברות שמציעות תוכנית שנתית, בדרך זו תקבלו שירות קבוע מאותה החברה ותחסכו בעלויות.

הכנות לקראת ההדברה

המדביר צריך לתת לכם הנחיות ברורות לקראת ההדברה, מה להזיז ומה לא, מתי מותר לחזור לבית.

מדובר בהוראות חשובות שיעזרו לכם לשמור על בריאותכם. במקרים מסוימים חברת ההדברה תערוך ביקור מקדים לפני ההדברה, כך המדביר ידע כיצד לפעול בצורה מדויקת בעת ההגעה.

אחריות

בררו מראש מהו השירות שתקבלו לאחר ההדברה, האם ישנה אחריות ומענה לאחר קבלת השירות.

חברה אמינה ורצינית תספק לכם שירות הוגן גם לאחר השירות. חשוב מאוד לבקש תעודת אחריות בכתב לאחר ההדברה.

מחירון הדברת חרקים

שאלות ותשובות

פעם היינו צריכים לחכות כ 6 שעות לאחר סיום ההדברה, עם ההדברה הירוקה אפשר להיכנס בתוך שעה לבית (:

קסם הדברות עובדת עם הטכנלוגיה הכי חדשה בתחום ההדברות 

אנחנו מבטיחים לכם אחריות ב 100% על כל הדברה 

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
ריסוס חיפושיות

  ריסוס חיפושיות באמצעות חומרי ריסוס והדברה ירוקים ידידותיים לסביבה המקצרים את זמני ההמתנה לאחר סיום העבודה. ✔️ שירות 360

קרא עוד »
מדביר חרקים
מדביר חרקים

  כאשר אתה חושב על מזיקים שמופיעים בבית שלך, חרקים יהיו כנראה הראשונים שיעלה במוחך. אחרי הכל, מי אוהב לראות

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת קרדית האבק

  הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי

קרא עוד »
הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל

קרא עוד »
הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר

קרא עוד »
הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם

קרא עוד »
הדברת רימות

למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו

קרא עוד »
Open chat