הדברת עכבישים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ".

יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת סיכון!

הדברת עכבישים - כל עוד לא מדובר ב"איש העכביש" אנו נגיע לטפל בבעיה!

✔️ ייעוץ ראשוני מקצועי ללא עלות!

✔️ הדברת עכבישים מקצועית ומנוסה עד בית הלקוח
✔️ צוות מדבירים מוסמך ומאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה
✔️ שירות הדברה ירוקה מתקדמת
✔️ טיפול מונע לאורך זמן
✔️ תינתן אחריות רשמית על העבודה

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אם ננשכת על ידי העכביש הלא נכון כמו למשל אלמנה שחורה והגוף שלך מגיב רע לארס – אתה יכול לגמור בבית חולים ובמקרים נדירים ביותר, ישנם אפילו מקרי מוות בעקבות נשיכת עכביש.

הצוות של קסם הדברות מיומן ומנוסה בדרכי טיפול והדברת עכבישים לצמיתות! בצורה ייסודית ובטוחה!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הדברת עכבישים - 3 טיפים של מומחים

יצאנו למשימה

לא הרבה יודעים, אבל להשמיד עכבישים זו אחת המשימות הקשות ביותר בעולם ההדברה. להבדיל מהדברה כימית בחרקים אחרים, במקרה של עכבישים אל תצפו לחסלם באופן מושלם שכן חומרי ריסוס לא תמיד יעילים נגדם. עכבישים מאופיינים ברגליים ארוכות אשר שומרות אותם גבוה מעל פני האדמה, ובעיקר את הבטן שלהם שזה החלק הכי פגיע ורגיש בגופם.

לכן, קוטלי חרקים ושאריות ריסוס אשר מרוססים על משטחים ולא על העכבישים עצמם יגעו רק בכפות רגליהם.

לצערנו, מגע הרעל בכף הרגל לא מספיק בשביל להשמיד את העכבישים שכן אין להם מערכת זרימת דם שתוביל את קוטל החרקים מכפות הרגליים עד לאיברים הפנימיים בגופם כך שימותו.

למעשה, מהבחינה הזו עכבישים לא נחשבים חרקים לפי ההגדרה.

חרקים אמיתיים (כמו נמלים ותיקנים למשל) משתמשים בפה שלהם כדי להתנקות, כך שבסופו של דבר הם אוכלים את חומר ההדברה שנדבק לרגליהם.

אך עכבישים לעומת זאת, לא ישתמשו באופן שגרתי בפה כדי לנקות את עצמם.

דבר נוסף שמקשה על חיסול עכבישים זה צורת החיים שלהם. כידוע, עכבישים נוהגים לחיות בקורים שהם טווים לעצמם. להגיע לקורי עכביש ולרסס אותם זה לא דבר קל לזיהוי ולרוב גם מסוכן שכן מדובר בריסוס שהוא לא על משטח אלא ״באוויר״ מה שמסכן את בני הבית.

מסיבה זו, אין ברירה מאשר לרסס באופן ישיר על העכביש או המקום בו הוא שורץ – בתוך נעל, בחריצים שמהם הוא יוצא וכמובן אם רואים עכביש אז לרסס אותו ישירות. עוד דבר שיכול להיות יעיל הוא לרסס חומר הדברה על פני סדק ממנו יוצא העכביש.

זו הדרך היחידה בה העכביש כמעט בוודאות יבוא במגע בכל גופו עם חומר ההדברה, ולא רק באמצעות רגליו.

הדברת עכבישים בשליטה

אם רוצים להגיע לשליטה מלאה על העכבישים בבית, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות גישה למקורות המזון שלהם באזור. עכבישים ניזונים מחרקים קטנים, ככה שהפחתת החרקים בסביבת הבית תפחית גם את מקורות המזון שלהם מה שיגרום להם לחפש סביבה אחרת.

בנוסף, מרבית העכבישים אוהבים להסתובב ליד מקורות אור, על מנת ללכוד חרקים מעופפים שנמשכים לאור. השתדלו להימנע מהדלקה של הרבה מקורות אור, מה שיגרום לעכבישים לוותר ולחפש מקורות מזון אחרים, או יותר טוב – נצלו את ההזדמנות להיפטר מהחרקים הקטנים.

הדברה מקצועית

האופציה הכי יעילה היא פשוט להשתמש בהדברה מקצועית.

איך מדביר מקצועי יצלח את האתגר וייפטר מהעכבישים? יש כמה שיטות משוכללות, כשהנפוצה שבהם היא מלכודות דבק. מלכודות דבק, כשמן כן הן, ״לוכדות״ את העכביש וכך הוא מת באופן מידי. הבעיה היא שלא ניתן לכסות שטח גדול באמצעות המלכודת כך שחשוב למקם אותה במקום בו קיים הסיכוי הכי גבוה שעכביש יעבור לידה.

מה הם המקומות הללו? אזורים חשוכים ושקטים כמו למשל ארונות, בין המיטה לקיר, ליד רהיט כלשהו וכדומה. מקומות אלו הם אזורי שוטטות נפוצים לעכבישים.

חברות הדברה פועלות גם בשיטת הפיתיון – לשים חרק קטן שהעכבישים ניזונים ממנו במלכודת הדבק, מה שיגרום לעכביש להימשך למלכודת באופן כמעט אוטומטי.

עוד יתרון שיש למלכודת דבק הוא שהיא תכוון אתכם למקור ההתפשטות כך שתוכלו לגלות דרך איזה פתח העכבישים נכנסים לתוך הבית. לדוגמא, אם נלכדים חמישה עכבישים בצד שמאל של המלכודת, הסתכל לכיוון שמאל, לאורך הקיר, ובדוק אם יש פתחים או סדקים בסביבת המקום.

אם מדובר בחורים שניתן למלא – עשה זאת. אולי זה מה שישים קץ לתופעת העכבישים בביתך.

נכון שהרבה דברים ניתן לעשות לבד, אך עכבישים הם מזיקים שלא קל בכלל להיפטר מהם.

רק הדברה מקצועית תוכל להבטיח את השמדת העכבישים באופן יעיל ובטוח, כך שלא יחזרו לבית להרבה מאוד זמן.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת עכבישים
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן