הדברת פרעוש החתול

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת פרעוש החתול
תוכן עניינים

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות! 

✔️מתאים לכל סוגי החתולים.

✔️הדברה ירוקה ובטוחה לשאר בני הבית.
✔️מנוסים ומוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️מאתרים בקלות וביעילות את כל סוגי הפרעושים.
✔️כתב אחריות מלא על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

קשה למצוא פרעושים על חתולים. למען האמת, חתולים ידועים בכך שהם ״מסתירים״ את זה שהם סובלים מפרעושים. למרבה ההפתעה, הפרעושים לא תמיד יגיעו רק לחתולי רחוב או חתולים השורצים מחוץ לבית, הרבה פעמים פרעושים מגיעים גם לחתולים החיים אך ורק בתוך הבית.

ככה שאם בבעלותך חתול נקי שלא יוצא החוצה – אין זה אומר שהפרעושים לא יחגגו עליו.

קל נורא לזהות אותם כשמסתכלים על פרוות החתול מקרוב: יצורים זעירים ומהירים שמתרוצצים על עור החתול, ניזונים מדמו וגורמים לגירוד.

לעיתים מדובר בגירוד קל בלבד, ולעיתים הם גורמים לנשירת שיער חמורה ולגירודים קשים. החדשות הטובות: הדברת פרעושים בחתולים היא לא רק אפשרית אלא גם יחסית קלה.

 

איך אוכל לדעת אם לחתול שלי יש פרעושים?

הפרעוש הנפוץ ביותר שניזון מדם החתול נקרא בהתאמה ״פרעוש החתול״. סימן הזיהוי הראשון הוא שהחתול מתגרד.

כדי לוודא שמדובר בפרעוש החתול תוכל לנסות לסרק אותו עם מסרק מיוחד לפרעושים ולראות אם על המסרק קיימות נקודות שחורות קטנטנות. הנקודות הקטנטנות האלו הן בעצם הפרשות שהפרעושים משאירים ולא הפרעושים עצמם.

אם אתה לא רואה על המסרק את הנקודות הללו, עדיין אין זה אומר שהן לא נמצאות שם, כי הפרעושים יכולים להיות נוכחים גם בכמויות זעירות מאוד. לפרעוש החתול יש את היכולת להסתתר היטב על החתול ובמקרים מסוימים יש צורך בעין מיומנת של ווטרינר כדי למצוא את אותן נקודות שחורות (במיוחד אם מדובר בחתול עבות שיער ובצבע כהה).

אם אתה מוצא את אותן נקודות, השתמש בנייר סופג ולח כדי להוריד אותן מהמסרק ולמעוך אותן. אם לאחר המעיכה הן יהפכו לנקודות אדומות או בצבע חלודה אז סימן שהן אכן מעידות על פרעושים. הצבע האדום הוא למעשה שאריות הדם שהפרעוש מצץ מעור החתול.

 

הדברת פרעוש החתול – חיים שכאלו

אז מי הוא פרעוש החתול? איך הוא חי ומדוע הוא כל-כך אוהב את דם החתול? אם תדע את אורח חייו של הפרעוש, תוכל לזהותו יותר בקלות ולטפל בו בהתאם. לפרעושים ישנם שלבים מרובים וארוכים שהם עוברים עד שהם מגיעים לגיל בגרות.

כמו רבים בעולם, הם מתחילים את חייהם כביצים. פרעושים נוהגים להטיל את הביצים על החיה עליה הם נמצאים, ושם לרב יתקיים כל מחזור החיים של הפרעוש.

ביצים אחרות נושרות ברחבי האזור בו החיה נמצאת לרבות על המצעים של חיית המחמד, השטיחים ואפילו על המיטה שלך.

לאחר שהביצה מספיק בשלה, בוקע ממנה הזחל. הזחלים ניזונים מהצואה שהשאיר הפרעוש הבוגר  והם ממשיכים לגדול ולהתפתח כזחלים במשך תקופה של כ- 7 חודשים.

לאחר שהזחל התבגר ויצר סביבו פקעת (ממש בדומה לפרפר), הוא הופך לגור פרעוש. בתוך הפקעת הוא ימשיך להתפתח עד שיהפוך לפרעוש בוגר. שלב זה יכול לקחת גם שנה.

השלב האחרון במחזור החיים של פרעוש החתול הוא השלב שבו הוא עוזב את הפקעת והופך לפרעוש בוגר הניזון מדם החיה. הוא ממשיך את מעגל החיים על ידי הזדווגות וכן הלאה.

מכיוון שכל מחזור החיים של הפרעוש מתקיים על החתול, ישנה חשיבות גדולה מאוד בהדברתו. החתול עלול לסבול מאוד מכל הפרעושים ואם הם לא יודברו הם לא יעזבו את החתול אלא להיפך – יקימו דור חדש. גם אם מדובר בחתול שהתגנב לביתכם וסילקתם בעזרת לכידת חתולים, פרעוש החתול עדיין יכול להישאר במטרד בבית שלכם שידרוש הדברה כוללת אם לא תטפלו בו בהקדם.

 

הנזקים ומחלות גורם פרעוש החתול

מעבר לגירודים הידועים, ישנן מחלות רבות אשר נגרמות על ידי פרעושים. למעשה, גירוד ועקצוץ הם רק חלקים קטנים מהנזקים שפרעוש החתול גורם. להלן הנזקים העיקריים שבהם:

אנמיה: נגיעות לא מבוקרות של פרעושים בעור החיה עשויות לגרום לאנמיה בשל אובדן דם. במקרים מסוימים הדבר עלול להיות קטלני, במיוחד אצל גורים. אחד מסימני הזיהוי שהאנמיה השתלטה על גוף החתול זה חניכיים חיוורות אצל גורים. זהו סימן מובהק לכך שיש צורך בהתערבות ווטרינרית.

תולעים: פרעושים נושאים עמם הרבה פעמים תולעים שמועברות לעור החיה ועלולות לגרום לזיהומים רבים בעור ולמחלות.

המוברטונלוזיס (Mycoplasma Haemofelis): פרעושים יכולים לגרום להיוולדות טפיל בדם הנקרא המוברטונלוזיוס. חיידק זה עלול לגרום לאנמיה, חום ומחלות קשות. ההמוברטונלוזיוס יכול להיות מובחן רק בבדיקת מעבדה ולרב מטפלים בחתול הנשא באמצעות אנטיביוטיקה ובמקרים חמורים יותר גם בעירוי דם.

 

אילו מוצרי הדברה טובים לחתול?

ישנם מספר מוצרים שרלוונטיים להדברת פרעוש החתול שפועלים על ידי השפעה על העצבים של הפרעוש. נהוג למרוח אותם על עור החתול בעיקר בחלק האחורי של הצוואר.

תדירות השימוש היא בין פעם לפעמיים בחודש. רק לאחר ארבעה חודשים לפחות, תוכלו לדעת אם נפטרתם לגמרי מהפרעושים או לא. מרבית הווטרינרים ממליצים על שימוש בחומר לאורך כל השנה, שכן הפרעוש נמצא על החיה גם כשהוא ביצה בודדת שלא ניתן כמעט לזהותה, במיוחד אם מדובר בחתול עם היסטוריה של פרעושים.

המחלות והזיהומים שהפרעושים עלולים לגרום לחתול מצדיקים לדעת רבים את השימוש בחומר הדברה רק בשביל המניעה שבדבר.

חשוב מאוד להימנע משימוש במוצרים אשר ייעודיים לכלבים. אמנם גם כלבים עשויים לסבול מפרעוש מאוד דומה (קרוי ״פרעוש הכלב״), אך לחתולים וכלבים תכונות פיזיולוגיות שונות והם בעיקר שונים בסוג העור שלהם ורגישותו.

הימנעו מלהשתמש באבקות וקולרים למיניהם. להם לרוב יש השפעה לא מוצלחת על החתול והם מפזרים את החומרים הכימיים הדומיננטיים ברחבי הבית.

הדרך הכי סטרילית ובריאה לגרום לחתול להפסיק לסבול מפרעושים היא באמצעות הדברה טבעית. ישנן חברות המשתמשות כיום בחומרי הדברה טבעיים ויעילים.

מה שאומר שניתן למזער את הנזק הבריאותי לחתול ולסביבתו בעת השימוש בחומרי הדברה, וכל זאת מבלי לפגוע ביעילות החומר. דבר זה חשוב שבעתיים כאשר מדובר בהדברה אשר מתבצעת בעור של חיה.

לעיתים החומר הכימי כנגד הפרעוש פוגע בחתול יותר מהפרעוש עצמו.

קסם הדברות מספקת שירותי טיפול והדברה לפרעוש החתול כחלק ממגוון רחב של שירותי הדברה שאנחנו מספקים. אנחנו עובדים בהמון איזורים ברחבי הארץ כמו – הדברה בחדרה, הדברה בראש העין, ביבנה, הדברה בהרצליה ועוד.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ