הדברת קרדית האבק

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת קרדית האבק
הדברת קרדית האבק

 

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם.

הדברת קרדית האבק? צרו קשר עם הצוות של קסם הדברות ואמרו ביי ביי ללכלוך ולנזקים!

✔️ כולל שירותי ריסוס ושאיבה.

✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.
✔️מותאם לגני ילדים ולצהרונים.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מותאם למגזר העסקי והפרטי.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הקרדית יכולה לחיות על גבי מקומות רבים ברחבי ביתנו, וחשוב לדעת יותר עליה כדי שתוכלו להיפטר ממנה במידת הצורך. המשיכו לקרוא ולמדו כל מה שצריך לדעת על קרדית האבק. 

 

מה היא קרדית האבק?

קרדית האבק היא מזיק מיקרוסקופי דמוי חרק המייצר כמה מהחומרים הפנימיים הנפוצים ביותר – או אלרגנים – העלולים לעורר תגובות אלרגיות ואסטמה אצל אנשים רבים.

מאות אלפי קרדיות האבק יכולות לחיות במצעים, במזרנים, ברהיטים המרופדים, בשטיחים או בווילונות בביתכם. הן ניזונות מתאי העור האנושיים המתים הנמצאים באבק.

קרדיות האבק אינן טפילות. הן לא נושכות, עוקצות ולא חודרות לתוך עורנו. האלרגן המזיק שהן מייצרות נובע מהפרשות הגוף שלהן ומחלקי גופן.

קרדית האבק נמצאת כמעט בכל מקום, בערך בארבעה מתוך חמישה בתים בישראל יש רמות ניתנות לזיהוי של אלרגן לקרדית האבק במיטה אחת לפחות.

 

כיצד אלרגנים של קרדית האבק משפיעים על הבריאות?

קרדית היא אחד מהגורמים העיקריים לאנשים הסובלים מאלרגיות ואסטמה. 

חשיפה כרונית ומתמשכת לקרדית האבק בבית יכולה להשפיע באופן דרמטי על בריאותם של חולי אסתמה ובעלי אלרגיות, או כאלו הרגישים במיוחד לקרדית. אלרגנים אלה גורמים לתגובה של מערכת החיסון, המכונה נזלת אלרגית. אלרגיה לקרדית האבק יכולה לנוע בין קלה לחמורה. 

מקרה קל עלול לגרום לנזלת מדי פעם, עיניים דומעות ועיטושים. במקרים חמורים, המצב מתמשך, או כרוני, והסימפטומים עלולים להיות התעטשות מתמשכת, שיעול, גודש באף או התקף אסתמה קשה.

אנשים הסובלים מאסטמה הרגישים לקרדית מתמודדים עם סיכון מוגבר להסתבכות במצב או להתקף אסטמה.

 

מהיכן מגיעה?

קרדית האבק מופיעה באופן טבעי ויכולה לשכון כמעט בכל הבתים. לחות היא הגורם החשוב ביותר בקביעה האם בבית יש ריכוז גבוה של קרדית האבק.

קרדית האבק לא שותה מים כמונו, היא סופגת את הלחות מהאוויר. קרדית האבק לא יכולה לשרוד באזורים עם לחות נמוכה, כמו מדבריות.

 

מי צריך לחשוש לגבי קרדית האבק?

אנשים הסובלים מאלרגיה לקרדית האבק או עם אסתמה המופעלת על ידי אלרגיות לקרדית האבק, צריכים לדאוג להפחית את קרדית האבק בבתיהם. בתים ישנים יותר, בתים הממוקמים באזורים עם אקלים לח, בתי מגורים מוזנחים, ובתים שבהם קיים ריח מעופש או טחב הם בעלי סיכויים גבוהים יותר לקרדית אבק.

אלרגנים לקרדית האבק, בניגוד לאלרגנים לחיות מחמד, בדרך כלל לא נשארים באוויר. הם נצמדים לחלקיקים שהינם כבדים מכדי להישאר באוויר זמן רב. אלרגנים לקרדית האבק מתמקמים בתוך דקות באבק או בבדים, כמו כריות, מצעים או רהיטים מרופדים, המשמשים כקנים עבורם. רוב החשיפה לאלרגנים של קרדית האבק מתרחשת בזמן השינה וכאשר האבק מתפזר במהלך סידור המיטה או תנועות אחרות.

 

טיפים שחשוב לדעת לפני?

אתה יכול לנקוט כמה פעולות שונות להפחתה או לסילוק קרדית האבק מביתך.

  • הפחת את הלחות – כדי למזער את הצמיחה של קרדית האבק, שמור כי ביתך יהיה מתחת ל -50 אחוזי לחות. באזורים לחים, מיזוג אוויר ומסירי לחות יכולים לעזור. בימים יבשים, פתח את החלונות למשך שעה אחת ביום כדי לסייע בהורדת אחוז הלחות בבית.
  • צמצם את המקומות בהם קרדית האבק יכולה לגדול. היפטר מחלק מהריהוט או השתמש ברהיטים עם משטח חלק, הסר וילונות וכסה מזרנים וכריות. שטוף מצעים במים חמים פעם בשבוע. כך תפחית משמעותית את המקומות בבית בהם ייתכן שתתפתח קרדית האבק. 
  • החלף שטיחים. יש להיפטר מהשטיח הקיים בבית, במיוחד אם הדיירים אלרגיים לקרדית האבק.
  • שטוף את הרצפה עם סמרטוט לעיתים קרובות. אם אתה חייב להישאר עם השטיח הישן, השתמש בשואב אבק עם פילטר בעל יעילות גבוהה או בשואב אבק מרכזי. בעת שאיבת האבק, השתמש במגב לח או במטלית לחה כדי להפחית את כמות האבק.

 

איך להיפטר מקרדית האבק?

הדרך הטובה ביותר לגרום לקרדית האבק לעזוב את ביתכם, ולמנוע התקפי אלרגיה אפשריים היא לקרוא לחברת הדברה מקצועית. אנו בקסם הדברות מיומנים בהדברות קרדית האבק, ואנשי המקצוע שלנו יודעים בדיוק איך להיפטר ממנה לתמיד. 

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

ריסוס חיפושיות

  ריסוס חיפושיות באמצעות חומרי ריסוס והדברה ירוקים ידידותיים לסביבה המקצרים את זמני ההמתנה לאחר

מדביר חרקים

  כאשר אתה חושב על מזיקים שמופיעים בבית שלך, חרקים יהיו כנראה הראשונים שיעלה במוחך.

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל?

הדברת מקקים ונמלים

  הדברת מקקים ונמלים הם שניים מהמזיקים הנפוצים ביותר בארץ, כולנו נתקלנו בהם בעבר בביתנו,

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »

הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה

קרא עוד »

הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה

קרא עוד »

הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא

קרא עוד »

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו

קרא עוד »

הדברת תהלוכן האורן

  תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או

קרא עוד »

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא

קרא עוד »

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »

הדברת מקקים ונמלים

  הדברת מקקים ונמלים הם שניים מהמזיקים הנפוצים ביותר בארץ, כולנו נתקלנו בהם בעבר בביתנו, וכולנו מקווים שזה לא יחזור בשנית. הדברת מקקים ונמלים? עם

קרא עוד »

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל? עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

קרא עוד »

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »

מדביר חרקים

  כאשר אתה חושב על מזיקים שמופיעים בבית שלך, חרקים יהיו כנראה הראשונים שיעלה במוחך. אחרי הכל, מי אוהב לראות נמלים או זבובים שורצים בביתו?

קרא עוד »

ריסוס חיפושיות

  ריסוס חיפושיות באמצעות חומרי ריסוס והדברה ירוקים ידידותיים לסביבה המקצרים את זמני ההמתנה לאחר סיום העבודה. ✔️ שירות 360 מותאם גם לגנים ולצהרונים. ✔️

קרא עוד »