לוכד עכברים בבאר יעקב

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

לוכד עכברים בבאר יעקב לריסוס מקצועי של עכברים!

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

✔️ עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' - ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

איזה מבאס זה לראות עכבר שרץ בכל רחבי הבית, נכנס למבטח ואוכל מהאוכל שלנו? התופעה הזו תמיד קרתה לכולנו וזה תמיד מעצבן שיש לך עכברים בבית. אם יש לכם עכברים, כדאי לכם לפתור את זה כמה שיותר מהר, והיום לא חסר פתרונות בשביל לעשות את זה.

כמובן שהפתרון הכי טוב ויעיל הוא לוכד עכברים בבאר יעקב שיכול להעלים את העכברים בלי הרבה בלאגן ולגרם לכם לשכוח מהם ברגע. אם אתם מחפשים לוכד ואתם לא סגורים על כל מה שצריך בשביל להזמין אחד, המשיכו לקריאת הכתבה ופנו אלינו בסוף.

 

האם כל לוכד עכברים בבאר יעקב לוקח את אותו המחיר?

העלות לכל טיפול משתנה כל הזמן, בעיקר לפי מספר העכברים שיש לכם בבית, השעה והיום (אם הזמנת בשבת לדוגמה או ב12 בלילה) שבו הזמנתם את לוכדי העכברים בבאר יעקב או סוג הטיפול שבו צריך להשתמש אך אנחנו שומרים על מחיר זול, נוח ומותאם לכל אחד וכל לקוח.

 

יש הבדל בין עכבר לחולדה?

כמובן שיש הבדלים וניתן לראות אותם ממש בבירור. חשוב שתדעו לזהות מה היא סוג החיה שראיתם כדי שתדעו להסביר ולפרט ללוכד שיגיע מה מתרוצץ אצלכם בבית. הינה כמה דברים ששונים בניהם ולא קשה לפספס:

  1. החולדה הרבה יותר גדולה מהעכבר.
  2. הציפורניים של החולדה הרבה יותר ארוכות וניתנות לזיהוי
  3. גללי הצואה של העכבר קטנים בהרבה.
  4. העכבר אפור ואילו החולדה שחורה.
  5. עכבר ייגש רק למוצרי מזון או מאכל והחולדה יכולה לאכול כל דבר שיש בבית.

 

מה צריך לעשות כדי לתפוס את העכברים בעצמי?

היום יש המון מלכודות פשוטות שתוכלו להשתמש בהן על מנת לתפוס עכברים כמו מלכודת דבק או מלכודת עכברים רגילה שכולנו מכירים, אבל האמת היא שלא כל כך פשוט לתפוס עכבר. הם הרבה יותר חכמים וחשדנים ממה שאתם חושבים וייקח זמן עד שתצליחו למצוא אותם.

מה גם שלא תצליחו בהכרח לדעת כמה עכברים יש לכם בבית. לוכד עכברים בבאר יעקב יידע לשים את המלכודות במקומות הנכונים, לאתר את כל העכברים ולטפל בהם במהירות. לפעמים לנסות ללכוד לבד יעלה לכם הרבה יותר מאשר להזמין איש מקצוע.

 

האם יש הכנות שצריך לעשות לפני הגעת לוכד עכברים בבאר יעקב?

הדבר הכי פשוט שאתם צריכים לעשות לפני שהלוכד מגיע הוא לסגור את כל החלונות, דלתות ופתחי הבית. לרוב, אנשים שוגים ודווקא פותחים את הדלתות כדי שהעכבר ייצא, אבל זו טעות ממש לא טובה בגלל שפתיחת הבית יכולה לגרום לתוצאה ההפוכה של כניסת מכרסמים נוספים או מזיקים אחרים. נסו למצוא את המקום האחרון שבו ראיתם את העכבר ולאטום אות מכל כיוון עד להגעת הלוכד כדי שאולי העכבר יישאר במקום אחד.

 

מה הבדלים בין הדברה ללכידת עכברים?

יש כמה שיטות שונות להדברה אך ברובם משתמשים באותם הרעלים והמטרה העיקרית היא כמובן להרוג את העכבר, אבל הדברה הרבה פעמים יכולה לגרום לנזקים שדווקא לוכד עכברים בבאר יעקב יידע להימנע מהם כמו ההבדלים האלה:

 

פינוי הפגר של העכבר

הרבה פעמים אתם תצטרכו להתמודד עם סילוק העכברים המתים בגלל שעוברים כמה ימים מאז ההרעלה, מה שרוב האנשים רוצים להימנע ממנו. לוכד עכברים בבאר יעקב יפנה את העכברים באותו הרגע.

 

נזק לחיות אחרות

אם העכבר ימות מחוץ לבית או בגינה יכול להיות שחיות בר יאכלו אותו או חיות המחמד שלכם כשעוד יש לו רעל בגוף מה שיגרום גם להם למות מבלי שהתכוונתם. ככה תיצרו תגובת שרשרת לא רצויה.

 

עכברים מתים שלא תוכלו לפנות

העכבר יכול לאכול את הרעל במקום אחד ולמות במקום אחר אחרי כמה ימים. לפעמים הם יכולים לחזור למחילות שלהם ולמות שם מה שיגרום לזה שלא תוכלו להגיע את הפגרים הללו ואז הם יסריחו לכם את כל הבית לכמה ימים.

 

הזמנת לוכד חולדות בבאר יעקב

בעוד חלק מהאנשים מעדיפים לנסות ולטפל בחולדות בעצמם, אחרים מעוניינים לפתור את הבעיה באופן קבוע ומקצועי ומחפשים לוכד חולדות בבאר יעקב. בעת שאנו מזמינים לוכד חולדות, חשוב לוודא שמדובר איש מקצוע מוסמך שיידע לבחור את הפתרון המתאים עבורנו.

 

5 שיטות ללכידת חולדות

  1. מלכודת "זאפטה" (מלכודת הרג).
  2. הדברה בחומרים כימיים.
  3. הדברה בחומרים ירוקים.
  4. לכידה ע"י מלכודת כלוב.
  5. הרחקה באמצעים אלקטרוניים.

 

כמה עולה לוכד חולדות בבאר יעקב?

כשאנו מחפשים לוכד חולדות מקצועי, נגלה שלכל לוכד חולדות בבאר יעקב מחיר שונה. כל איש מקצוע עובד בצורה מעט אחרת, אך ריכזנו עבורכם את האלמנטים שבדרך כלל משפיעים על מחיר לוכד חולדות בבאר יעקב:

 

איך אני יודע איזה לוכד עכברים בבאר יעקב כדאי להזמין?

הכי חשוב שתשימו לב שאתם בוחרים מישהו עם הכשרה מקצועית מתאימה ועם רישיון רשמי לעסוק בתחום. יש המון לוכדי עכברים בבאר יעקב שעובדים בלי אישור ויכולים לעשות יותר נזק מתועלת או להיכשל בפינוי כל העכברים ולדרוש כסף למרות זאת. נסו לבקש מהלוכד תעודה או רישיון מקצועי או שתבדקו את זה לפני. אנו מספיק שירותי הדברה נוספים בבאר יעקב

בקסם הדברות תמצאו מגוון רחב של סוגי הדברה שונים כמו הדברה ירוקה או הדברה חקלאית ומגוון של שירותי הדברה רבים בכל אזור המרכז (צפו באזורי הדברה): הדברת מזיקים, הדברת מכרסמים, לכידת עכברים, לכידת חולדות, ריסוס לבית, ועוד.

 

יש חשיבות לכמות הזמן שהזמנתי לוכד עכברים בבאר יעקב?

עכבר הוא חייה שמתרבה די מהר ולכן חשוב להזמין לוכד עכברים ורצוי מקסם הדברות 🙂 כמה שיותר מהר. העניין העיקרי הוא שאם יש לכם עכבר בבית, זה יכול להוות הוכחה טובה לעכברים אחרים שהבית שלכם מוגן ושהם יכולים לבוא אילו בחופשיות ואז יהיו לכם הרבה יותר עכברים בבית. ככל שתזמינו לוכד מהר יותר ככה טוב יותר. חפשו לוכד 24 שעות ביממה ו7 ימים בשבוע כדי שלא תסיימו כמו בית מחסה לעכברים.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
לוכד עכברים בבאר יעקב
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

שאלות נפוצות

אתם יכולים להתקשר אלינו כל הזמן במספר שמצורף למטה או להיכנס לאתר ולקרוא עוד על לכידה והדברות.

כלל הלוכדים שלנו מחזיקים ברישיון המאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה והם עוברים הכשרות מקצועיות כל הזמן.

אנחנו פועלים בכמה אזורים שונים, מוזמנים לבדוק באתר אם אנחנו מגיעים אליכם.

לוכד מגיע בדרך כלל תוך כמה שעות, אנחנו משתדלים לתת מענה מהיר ויעיל.

מחפשים לוכד עכברים בבאר יעקב ? רוצים אחד מקצועי ורציני? התקשרו אלינו עכשיו: 1-700-506-300.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן