לוכד עכברים בראשון לציון

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

לוכד עכברים בראשון לציון לריסוס וטיפול בעכברים!

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

✔️ עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' - ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

גם אם זה קורה לכל אחד, גם אם הם רק חיות, זו אף פעם לא חוויה נחמדה לראות עכבר מתהלך לכם בבית. אבל אתם יכולים להישאר אופטימים, היום יש המון דרכים בהם תוכלו לבחור כדי להרחיק את ההולכים ה4 הללו מהבית. השיטה הכי טובה להרחיק את העכברים היא שימוש בלוכד עכברים בראשון לציון. רוצים לדעת מה צריך בשביל לבחור את הלוכד הטוב ביותר ולהבין מה צריך לעשות מראש? קראו את הטקסט הבא והכל יתבהר.

 

כמה עולה לוכד עכברים בראשון לציון?

כל לוכד עכברים בראשון לציון לוקח מחיר אחר והוא מותאם לכמות המזיקים שנמצאי בבית וכמובן לזמן שבו הזמנתם את הלוכד (בסוף השבוע יהיה מחיר גבוה יותר). המחיר שלנו הוא המחיר הטוב ביותר והזול ביותר המאפשר לכידה לכל אדם. פנו אלינו במספר שהוספנו למטה ובדקו את המחיר המדויק.

 

אך יודעים אם  מדובר בעכבר ולא בחולדה?

למרות שהם מאוד דומים, ניתן להבדיל בין העכבר והחולדה בעזרת לא מעט הבדלים ברורים שאתם יכולים להבחין בהם כשאתם רואים את אותם מזיקים. יש גם הבדלים בין העקבות שהם יכולים להשאיר מאחוריהם כמו צואה או כרסומים. הינה כמה הבדלים שיעזרו לכם לדעת באיזה זוחל מדובר.

  1. החולדה גדולה בהרבה מהעכבר באופן מאוד ניכר.
  2. לחולדה יש ציפורניים ארוכות ולעכבר אין.
  3. העכבר משאיר גללי צואה מאוד קטנים ועגולים וגללי החולדה גדולים יותר
  4. רוב העכברים בצבע אפור ורוב החולדות בצבע שחור.
  5. עכברים מכרסמים רק מוצרי מזון והחולדה יכולה לכרסם כל דבר.

 

הכנת הבית לקראת הגעתו של לוכד העכברים בראשון לציון

כדי שהטיפול יהיה כמה שיותר מהיר וקל, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי שלוכד העכברים בראשון לציון ימצא את העכבר במהירות. הרבה פעמים אנשים עושים טעות ופותחים את כל הדלתות והפתחים כדי שהעכבר ייצא אבל זה דווקא יכול ליצור פעולה הפוכה לגמרי ולגרום לעוד זוחלים או מזיקים להיכנס לבית שלכם.

לפני שהגעת הלוכד, נסו לסמן את המקום האחרון שבו ראיתם את העכבר ולצמצמם את המקומות שאליהם הוא יכול לברוח על ידי סגירה של כל הפתחים מסביב לאיפה שראיתם את העכבר. נסו לסגור חורים בקירות, ארונות ודלתות אחרות. כשהלוכד מגיע הראו לו איפה האיזור שתיחמתם.

 

מה עדיף – שימוש בהדברה או שימוש בלוכד עכברים בראשון לציון

יש כמה סוגים ושיטות של הדברה למשל שימוש ברעלים כמו ויטמין K, הכנסת תמיסות רעילות למקורות מים שהעכברים שותים מהם או דגנים כאלה ואחרים. אבל הדברה יכולה ליצור המון בעיות שלוכדי עכברים בראשון לציון ולוכדי עכברים באופן כללי לא יגרמו להן:

 

טיפול בפגרים

העכברים יכולים למות בכל מיני מקומות בבית ואתם תצטרכו לפנות אותם בעצמכם במקום שלוכד ייקח אותם במקומכם.

 

נזק לחיות אחרות

הרעל נשאר בגוף של העכבר גם אחרי שהוא מת ואם חייה אחרת תאכל אותו היא עלולה לחטוף הרעלה בעצמה וכך תוכלו לגרום למות של חיות בר שונות או אפילו לחיית המחמד שלכם בטעות. זה יכול ליצור תגובת שרשרת לא רצויה.

 

גופות שלא תוכלו לפנות

הרעלים שבהם משתמשים היום גורמים למוות של העכבר רק לאחר כמה ימים ולכן בהרבה מקרים העכברים מתים בתוך המחילות שלהם. במקרה כזה לא תוכלו להגיע אל הפגר שלה והיא יכולה לגרום לסירחון בכל הבית שיכול להימשך כמה ימים

 

האם כדאי לכם לתפוס את העכברים בעצמכם?

כמובן שלא יזיק לכם לנסות לתפוס את העכברים בעצמכם ואתם מוזמנים לקנות מלכודות עכברים מתאימות (רצוי לבחור במלכודות שלא הורגות את העכברים כמו שהסברנו מקודם) ולשים אותם ברחבי הבית אבל לרוב לא תשימו אותם במקומות הנכונים.

לוכד עכברים בראשון לציון יכול לבחור את השיטה המתאימה ללכידה ולשים את המלכודות במקום מתאים ונכון וברוב המקרים יעלה לכם יותר כסף לנסות ללכוד את העכברים בעצמכם. בנוסף, לא בטוח שתוכלו לדעת אם מצאתם את כל העכברים שיש בבית.

אל תפלו בפח של מדבירים שרלטנים

בגלל שהשוק הזה יחסית פרוץ, יש לא מעט לוכדי עכברים בראשון לציון שעובדים בלי רישוי או בלי תעודה. הם יכולים לעשות טיפול לא מקצועי מספיק, לא לפתור את הבעיה באמת ולמרות זאת לבקש תשלום. אל תתביישו לבקש מהלוכד שיגיע רישיון או תעודה להיותו מדביר מקצועי. אצלנו הלוכדים עוברים הכשרה מקצועים וכולם מחזיקים בתעודה כזו. נשמח לתת לכם שירותי הדברה בראשון לציון.

בקסם הדברות תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי הדברה כמו הדברה חקלאית או הדברה ירוקה ומגוון של שירותי הדברה רבים בכל אזור המרכז (צפו באזורי הדברה): הדברת מכרסמים, הדברת מזיקים, לכידת עכברים, לכידת חולדות, ריסוס לבית, ועוד.

לכידת חולדות בראשון לציון

מי שמחפש לוכד חולדות בראשון לציון, יגלה שקיים היצע גדול של בעלי מקצוע בתחום. שירות סילוק ולכידת חולדות הוא פופולארי במיוחד בעונות הקרות, אך אנשים משתמשים בו בכל ימות השנה. החולדה היא חיה אמיצה, חכמה ועיקשת, והתכונות האלה מדרגות אותה בין המזיקים הקשוחים ביותר שעלינו להתמודד עמם.

אם גם אתם חושדים שקיימת אצלכם בעיית חולדות, חייגו אלינו עוד היום לקבלת הצעה משתלמת מלוכד מקצועי!

 

חולדות בסביבת המגורים שלנו

החולדות מוצאות את המבנים שלנו מאוד נוחים לצורך מציאת מזון ומסתור. בעונות הקרות, אנו רואים שיותר חולדות נוטות להיכנס לבתי מגורים, בניינים ומפעלים, כדי לחפש מחסה מהקור. כמו כן, מאגרי המזון המצויים במבנים השונים, מאפשרים לחולדות נוחות מבחינת הישרדות והתרבות.

 

האם יש זמן שבו הכי מתאים לקרוא ללוכד עכברים בראשון לציון?

הזמן הכי טוב להזמין לוכד היא עכשיו או כמה שיותר מהר ולא להתמהמה או למרוח את הזמן כי עכבר אחד בבית הופך בן רגע לכמה עכברים ולבעיה גדולה יותר. אם יש לכם עכבר בבית זה יכול להיות סימן לעכברים אחרים שהבית הזה הוא מקום מקלט טוב לעכברים והם יכולים גם להתרבות ולהמליט עוד עכברים אצלכם בבית.

אל תהססו להזמין לוכדי עכברים בראשון לציון שעובדים 24 שעות ביממה ו7 ימים בשבוע. הרימו את הפלאפון עכשיו והתקשרו לקסם הדברות.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
לוכד עכברים בראשון לציון
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

שאלות נפוצות

אתם יכולים להיכנס לאתר שלנו ולבדוק עוד פרטים וכמובן להתקשר אלינו במספר למטה.

כל הלוכדים שלנו יצאו ללמוד ולעבור את ההכשרה שמאושרת במשרד לאיכות הסביבה.

אנו פועלים בכל אזור גוש דן עד רחובות.

החברה שלנו מקפידה להיות מהיר ויעילה ואנו נגיע אליכם תוך שעות ספורות מרגע השיחה.

מחפשים לוכד עכברים בתל אביב ? רוצים אחד מקצועי ורציני? התקשרו אלינו עכשיו: 1-700-506-300.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן