מדביר למוסדות

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

ישנם מזיקים רבים שעלולים לתקוף מוסדות – פשפשים, יתושים, זבובים, נמלים, ג'וקים ועוד רבים. מדביר למוסדות מקצועי ומנוסה אשר מכיר את העבודה, מכיר את כל סוגי המזיקים הנפוצים והפוטנציאליים במוסדות ממשלתיים, חינוכיים וכ'ו.

עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מוסדות מומלץ ומקצועי!

✔️ ייעוץ ראשוני למוסדות ללא עלות!

✔️ שירותי הדברה ירוקה כולל שירות אקספרס בפריסה ארצית
✔️ תעודות ואישורים של המשרד לאיכות הסביבה
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
✔️מותאם גם למוסדות חינוך ובתי ספר
✔️ מותאם לגנים ולצהרוני עירייה
✔️ כתב אחריות על העבודה

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

מדביר למוסדות - סוגי מזיקים נפוצים

מדביר למוסדות - פשפשים

לפשפשים יש גוף קטן ושטוח בצורת אליפסה, והם חסרי כנפיים. למבוגרים יש שרידי כנפיים, אך הן אינן מתפתחות לחלוטין לכנפיים פונקציונליות.

גופם מאפשר להם להסתתר בקלות מהעין במהלך היום - הזמן בו הם אינם פעילים. הם מסתתרים במזרנים, מסגרות מיטה, מצעים, רהיטים או שטיחים בחדר השינה.

לרוב הם נמצאים בתפרים של מזרנים או בקפיצים של המזרון. עם זאת, אין צורך לאתר את הפשפשים עצמם לזיהוי נגיעה. הפרשותיהם משאירות כתמים חומים עד שחורים על מזרנים ומצעים, וכתמי דם עשויים להיות גלויים במקום בו נמצאו פשפשים.

הפשפשים מועברים בדרך כלל בתוך מזוודות, מה שמאפשר להם להתפשט בכל מקום בו בני אדם שוכנים. סביר לחשוש מפשפשים בבתים, בתי מלון, מעונות או מקומות אחרים בהם קיימים שטיחים ומיטות. בגלל גודלם הקטן והנטייה להסתתר בתוך מזרנים ורהיטים, השתלטות על התפשטות הפשפשים יכולה להיות קשה.

מדביר למוסדות - יתושים

כאשר יתושים מוצאים את דרכם לתוך לביתך או מוסד אחר, הם בדרך כלל נחים באזורים חשוכים ונסתרים, אך יוצאים בלילה בחיפוש אחר מנת דם מבני האדם. ניתן למצוא לפעמים יתושים מתחת לכיורים או בארונות ובחדרי כביסה.

יתושים מתרבים במים עומדים, ולכן מוסדות השוכנים בסמוך לבריכות או ביצות שאוספים מי גשמים נמצאים בסיכון. יש מיני יתושים פעילים בשעות שונות ביום, אך רובם מופיעים ממש לפני רדת החשכה ופעילים בלילה.

סימני פעילות של יתושים כוללים זמזום של הנקבות ועקיצות על גבי גופם של אנשים. לבני אדם שונים יש תגובות שונות לעקיצות, החל מגירוי קל ועד לדלקות ונפיחות עזה. נוכחותם של מים עומדים יכולה גם לספק את הסביבה האופטימלית להתרבות יתושים.

נימפות של יתושים נמצאות באזורי מים עומדים כמו קערות מים לחיות מחמד, עציצים ובריכות עומדות. בקיצור, כאב ראש אחד גדול. דברו עם מדביר יתושים על מנת שייתן לכם את הפתרון המושלם לבעיה.

זבובים

ישנן דרכים רבות בהן זבובים יכולים להגיע למוסדות שונים. החרקים יכולים להיכנס לבתים על מוצרי מזון או לעוף דרך חלונות ודלתות פתוחים. הם עשויים גם להימשך ולהתפתח בחומר אורגני מתפרק בניקוז.

הם עלולים גם להימשך לבעלי חיים מתים בקירות, בעליית גג או במקומות נסתרים אחרים בתוך הבית. מינים מסוימים מעדיפים חום ונמשכים לחלקים שטופי שמש בבניין או לקומות העליונות. 

מכיוון שזבובים מקושרים במוחנו ללכלוך וזוהמה, מזיקים אלה מגעילים את אלו שנתקלים בהם, מסיבות נכונות. החרקים יכולים להעביר מחלות כאשר הם נוגעים במזון ובמשטחי מטבחים. בנוסף, מיני זבובים מסוימים עלולים לגרום לנשיכות כואבות לבני אדם ובעלי חיים. 

מיליוני מיקרואורגניזמים פורחים במעיים של זבוב אחד, בעוד שחצי מיליארד נוספים רוחשים מעל גופו ורגליו. לכן, זבובים מפיצים מחלות בקלות. הם עוברים במהירות מאשפה רקובה ועמוסת מחלות למאכלים וכלים אנושיים חשופים.

בכל פעם שזבוב נוחת, הוא משליך אלפי חיידקים העלולים לגרום למחלות קשות כמו - זיהומים בדם, שלשול, הרעלת מזון ואפילו, במקרים קיצוניים, דלקת קרום המוח. 

נמלים

תברואה לקויה היא הגורם העיקרי להגעת נמלים. השארת כלים מלוכלכים בכיור, שאריות מזון על השיש, פירורים על הרצפה ואשפה שלא נזרקת לעיתים קרובות, מספקים מקורות מזון לנמלים.

מה שמתחיל במספר קטן של נמלים שנכנסות למוסד יכול להפוך לבעיה גדולה אם הן מקימות מושבות בקירות, במדשאות או מתחת ליסודות הבניין.

אחת הבעיות הגדולות ביותר הקשורות לנמלים בבית היא זיהום מזון. נמלים נושאות חיידקים על גופן, שמתפשטים כשהן זוחלות במזווה ועל פני משטחים. ידוע שרק כמה מינים מעבירים מחלות, אך מציאת כל סוג של נמלה בקרבת אוכל היא חוויה לא נעימה ומטרידה.

מינים מסוימים, כמו נמלה קמפונית ונמלת אש, גורמים לבעיות נוספות. נגע של נמלים קמפוניות עלול לגרום לנזק יקר בעקבות לעיסת מנהרות דרך קורות עץ. עקיצות של נמלי אש עלולות לגרום לכאב ולתגובות אלרגיות בקרב אנשים בעלי רגישות יתר לעקיצות נמלים. 

ג'וקים

אנשים רבים מניחים כי בעיית ג'וקים מקורה בניקיון לקוי של המוסד. אמנם ניקוי רצפות, מטבחים וחדרי מדרגות שימושי וחשוב מאוד להפחתת מקורות המזון המשמשים ג'וקים, אך הם עלולים להיכנס פנימה ולהתפשט ברחבי הבית מסיבות שונות.

מזיקים אלה יכולים להגיע על גבי חפצים שהוכנסו לתוך המוסד, או להיכנס אליו דרך סדקים ונקיקים בחלקו החיצוני, להיכנס דרך ניקוז או צינורות ביוב, וישנם אפילו מיני ג'וקים שיכולים לעוף פנימה משום שהם נמשכים לאור.

הג'וקים הם אחת מבעיות המזיקים הנפוצות ביותר, ואין ספק שהם גם העקשניים ביותר. קשה להיפטר מההתפשטות שלהם מכיוון שהם מסתתרים בשלל אזורים, מתרבים במהירות ועשויים לפתח עמידות בפני חומרי הדברה.

ג'וקים לעיתים קרובות פוגעים באוכל עם חיידקי אי-קולי וסלמונלה, כך שאנו לא ממליצים להתעלם מהימצאות מזיקים אלו במוסד שלכם. חשיפה לצואת ג'וקים ולחלקי הגוף של ג'וקים מתים לאורך זמן יכולה אפילו לעורר אלרגיות ואסטמה.

משך הזמן שנדרש להיפטר מג'וקים במוסד שלך תלוי במידה רבה בסוג הג'וק ובהיקף הנגיעות. מוצרים רבים ללא מרשם שאנשים משתמשים בהם פעמים רבות מתגלים לבסוף כלא יעילים כנגד נגע של ג'וקים. 

איך להיפטר ממזיקים?

הדרך הטובה ביותר להיפטר מכל הסוגים שפירטנו לעיל, ועוד רבים, היא להיעזר בחברת הדברה מקצועית. אנו בקסם הדברות מספקים מגוון רחב של שירותי הדברה כבר שנים רבות, ויודעים איך להיפטר מכל סוג של מזיק שיגיע לביתכם. אנשי המקצוע הם מיומנים, אמינים ובעלי ניסיון רב, כך שתוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות שיעלימו את המזיקים מביתכם. אנחנו מבצעים הדברה במגוון מקומות בארץ - החל מהדברה ברחובות והדברה בחולון ועד להדברה בכפר סבא או ברמת גן- אנחנו נשמח להיות שם בשבילכם!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
מדביר למוסדות
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן