הדברה בגג

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה בגג
תוכן עניינים

הדברה בגג זה כבר עסק למקצוענים! עם קסם הדברות תקבלו מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול ב"מבקרים" לא רצויים.

✔️ שמירה על איכות הסביבה עם הדברה נטולת כימיקלים!

✔️ שירותי הדברה ירוקה לעסקים ולמוסדות חינוך בפריסה ארצית.
✔️שירות 24 שעות.
✔️ שימוש באמצעים מתקדמים וידידותיים לסביבה.
✔️ביצוע עבודה ייסודית מא' ועד ת' כולל חיטוי.
✔️ הדברה ירוקה נטולת ריחות וידידותית לחיות המחמד.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אתה שומע רעשי שריטה, שריקה או זחילה מהתקרה? אולי אלו קולות מעליית הגג? אך סביר להניח שמשפחה קטנה, פרוותית או נוצית בנתה לעצמה בית בגג הבית שלך. זוהי בעיה חמורה שיש לטפל בה מיידית. המשיכו לקרוא כדי ללמוד הכל בנושא ועל מגוון שירותי הדברה שקיימים. 

מה מקור הרעשים מהגג שלך?

ישנם שלושה אשמים אשר עלולים להיות הגורמים לרעשים אלה.

ציפורים

עופות מזיקים כמו מיינות או יונים גורמים להרס ולבלאגן, כאשר גללי הציפורים שלהם משחיתים רכוש, ובעלי פוטנציאל גדול להפצת מגוון מחלות. בפרט, המיינה היא מזיק לא רק לבני אדם אלא לבעלי חיים אחרים. הן מיינות והן יונים פוקדות אזורים כפריים ומחפשות מקום לקינון בחללי הגגות, וכן בכל מקום שיש בו מספיק מחסה.

איך לזהות הימצאות ציפורים בגג?

זיהוי הסימנים להימצאות הציפורים וקבלת פתרון מיידי יכולים להפחית באופן דרסטי את משך הזמן הדרוש להדברה יעילה של עופות מזיקים. הסימנים האפשריים כוללים:

 • רעשי ציפורים – בכי רציף של ציפורים, במיוחד מגוזלים צעירים.
 • קני ציפורים – חומרי קינון מפוזרים על הגג.
 • ציוד פגום –  כתוצאה מניקור ואכילת הציפורים.
 • צואה – מרוכזת באזורים שבהם הציפורים מתעופפות.
 • פסולת מקנים ונוצות – עלולה לחסום מערכות מרזבים וניקוז, מה שעלול להוביל לנזק ולרטיבות. 

איפה כדאי לחפש את הציפורים?

 • היונים משתמשות באזורים של בניינים גבוהים וגגות שטוחים כדי לקנן.
 • כל פער גדול מ- 25 מ"מ המאפשר גישה לבניין שלך הוא נקודת כניסה פוטנציאלית ליונים.
 • יונים מעדיפות שטחי גג לשהות בהם, ויכולות להזיז אריחים רפויים או פגומים כדי לקבל גישה לבית.

חולדות

חולדות הם מזיק פולשים שגורמים למגוון בעיות במשקי בית ובעסקים. המזיקים הידועים לשמצה הללו, פעילים ביותר במהלך הלילה. בזמן הזה תוכל לשמוע את קולות רגליהם הקטנות בחלל הגג שלכם. הרעשים שהם משמיעים הם שילוב של לחישה, פטפוט, גירוד, כרסום וחריקה. תדירות הרעש משתנה, לעיתים חזק יותר ולעיתים חלש יותר, בהתאם למצב הרוח שלהם.

איך לזהות הימצאות חולדות או עכברים?

ישנם מספר סימנים שמעידים על הימצאות המכרסמים הללו בגג שלכם:

 • צואת חולדות – בדרך כלל מצויה באזורים מרוכזים שכן חולדות מייצרות עד 40 גללים בלילה. גללי עכברוש חומים הם חומים כהים ומחודדים, באורך של 9 מ"מ – 14 מ"מ. הם יכולים להידמות לגרגר אורז גדול.
 • רעשי גירוד – חושבים שאולי יש לכם חולדות בגג? חולדות שחורות הן מטפסות זריזות ויכולות להגיע בקלות לקומות עליונות של בניינים. שמיעת רעשי גירוד בלילה מלמעלה עשויה להצביע על נוכחותן.
 • עקבות (מסלולי ריצה) – חולדות משאירות סימני כף רגל וזנב באזורים מאובקים ופחות בשימוש של מבנים. הסתכלות באמצעות פנס חזק בזווית נמוכה אמורה לחשוף מסלולים בצורה ברורה. כדי לקבוע אם נגע פעיל, ניתן לשפוך קמח לאורך רצועת רצפה קטנה ליד העקבות ולבדוק אם יש מסלולים טריים למחרת.
 • סימני שפשוף – חולדות בוחרות במסלולים הצמודים לקירות, בדרך כלל, בשל ראייתם הגרועה. השומן והלכלוך על גופן מותיר כתמים וסימנים כהים על המשטחים אליהם הן נצמדות. סימנים אלו עשויים להצביע על פעילות מכרסמים, אך מכיוון שמריחות עשויות להישאר לאורך זמן, הם אינם מדד טוב להדבקה פעילה.
 • נזק – לחולדות יש שיניים שצומחות באופן רציף. הן צריכות לכרסם עץ ופלסטיק כדי לשמור עליהן מחודדות. יש להן פוטנציאל לגרום לשריפות על ידי לעיסת כבלים חשמליים. יתכן שתבחין גם באריזות מזון קרועות, שכן חולדות נוטות לעשות זאת ולהשאיר סימני שיניים. 
 • קנים – חולדות בונות קנים במקומות חמים ונסתרים באמצעות חומרים כמו עיתון ובדים. קנים יכילו לעיתים קרובות גורי חולדות, ובדרך כלל יהיו ממוקמים בסמוך למקור מזון. בדוק מאחורי ומתחת מכשירי חשמל, ובפרט באזור המקרר. 

מדוע מזיקים בגג הם בעיה?

יש אנשים שלא מפריעים להם שיש להם ציפורים על הגג, בהנחה שהן לא גורמות נזק. אמנם נכון שציפורים לא גורמות לנזק חמור תמיד, אך עדיין ישנן סכנות בהימצאותן על הגג שלכם.

מזיקים אלו עלולים להפיץ מחלות שונות, ולגרום לסביבה לא הגיינית ומסוכנת בריאותית. שלא לדבר על הצואה שלהן שסביר להניח שתהיה מפוזרת בכל רחבי הגג שלכם, אם תתנו להן להמשיך להתעופף ולקנן בו. 

מכרסמים נחשבים לבעיה גדולה עבור משקי הבית. הצורך הבלתי פוסק שלהם לכרסם אומר שהם יכרסמו את הבידוד והחוטים בין הקירות שלכם או בחלל הגג שלכם. מכרסמים לעיתים לועסים דרך מעטפות בידוד המגנות על חוטים וברגע שנחשפו, החוטים הופכים למפגע בטיחותי ועלולים לגרום לשריפות.

בנוסף, מכרסמים יכולים להפיץ חיידקים מזיקים במידה ובני אדם נחשפים למקומות או פריטים שזוהמו על ידי גלליהם. חיידקים כאלו יכולים לגרום למחלות כמו לפטוספירוזיס, סלמונלה ועוד.

חשוב להיות ערניים למה שקורה בגג, בין אם מדובר במזיקים, מכרסמים או חתולים שנתקעו וזקוקים לחילוץ. ככה נוכל להימנע מנזקים בריאותיים וגופניים ולשמור על סביבה נוחה בבית.

איך להיפטר ממזיקים בגג?

ראשית, אנו ממליצים לך לברר עם בעל הבית שלך מי אחראי על התשלום על טיפולי ההדברה, במידה ונמצאים מזיקים על גג הבניין. ישנם נוסחים שונים של הסכמי שכירות, בעלי מדיניות שונה כלפי טיפולי הדברה.

ישנם הסכמים שאומרים שבעל הדירה אחראי לטיפול בכל נזק בדירה, כולל בעיות של מזיקים, וישנם כאלה שאומרים כי עליו לשלם על הטיפול כיוון שכמו במקרה של הדברה בחדר מדרגות או הדברה בבניין, מדובר בנזק לבניין ולא לדירה. לכן, חשוב מאוד שתשימו לב שאינכם משלמים על הטיפול במקום בעל הדירה. 

הדרך הטובה ביותר להיפטר מהמזיקים ששוכנים על הגג שלכם היא לפנות לחברת הדברה מקצועית. אנו בקסם הדברות, חברת הדברה בעלת ניסיון של 20 שנה, נפתור לכם כל בעיית ציפורים או מכרסמים. אנחנו מבטיחים יחס מקצועי וטיפול מקיף, שיעלים את המזיקים מביתכם לתמיד! אנו מספקים שירות במגוון אזורים בארץ – מהדברה בגבעת שמואל ובלוד ועד להדברה בשוהם והדברה בראש העין – אנו נספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה לבניין
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לבניין

עבודת בניית בניין, או כל אתר מסחרי שהוא, היא עבודה ארוכה ולא קלה. בתוך רשימת המטלות הנחוצות וההכרחיות נכנסת לרשימה גם הדברה לבניין. מ- 2

קרא עוד »
הדברה בחדר מדרגות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בחדר מדרגות

בתור בעל בניין יש לך אחריות על הרבה דברים – לדאוג תמיד לתקינות הדירות ולוודא שהכל עובד כשורה. שים לב! שהדברה בחדר מדרגות תופיע ברשימת

קרא עוד »
הדברת ביוב
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת ביוב

המטרד הכי גדול שאפשר למצוא בבית זה מזיקים. מזיקים יכולים להיות ג׳וקים, פרעושים, פשפשים ואפילו חיות גדולת יותר כמו עכברים וחולדות. המקור המרכזי הינו הביוב!

קרא עוד »
הדברה לפני כניסה לדירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לפני כניסה לדירה

מזל-טוב! בשעה טובה אתם עוברים לבית חדש. יש דבר אחד שלא כדאי להשמיט מרשימת ה״חובה לעשות״, הדברה לפני כניסה לדירה! הימצאותם של מזיקים לפני כניסה

קרא עוד »
הדברה בפינת חי
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בפינת חי

אין ספק שאחת האטרקציות הכי גדולות בישראל עבור ילדים, בטח בעונת הקיץ, היא פינות החי השונות, בפרט בקיבוצים ובמושבים. הדברה בפינת חי דואגת בראש ובראשונה

קרא עוד »
הדברת חדר אשפה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת חדר אשפה

כל בית עסק אשר נמצא בבניין, או כל בית מגורים שהוא חלק מבית משותף, מכיר את חדר האשפה של הבניין. הדברת חדר אשפה דואגת עבור

קרא עוד »
הדברת לולים
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת לולים

אם אתם מאלו שמתחזקים לול, אתם וודאי מכירים את התופעה המציקה והמעיקה בה מגיעים מיני זוחלים וטפילים במטרה להרוס את העופות ובכך גם את הפרנסה.

קרא עוד »
מדביר למוסדות

ישנם מזיקים רבים שעלולים לתקוף מוסדות – פשפשים, יתושים, זבובים, נמלים, ג'וקים ועוד רבים. מדביר למוסדות מקצועי ומנוסה אשר מכיר את העבודה, מכיר את כל

קרא עוד »
הדברת מחסנים

  תעשיית ההדברה התקדמה משמעותית בעשורים האחרונים. השינוי וההתפתחות הובילו לפתרונות מתקדמים וידידותיים יותר מבעבר! הדברת מחסנים דורשת אמצעים מתקדמים בוודאי שמדובר במחסני מלאי גדולים.

קרא עוד »
הדברת פטריות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת פטריות

פטריות הן אורגניזם מיוחד, הן לא צמחים ולא בעלי חיים, ובעלות צורת חיים ייחודית. אך הן מופיעות במקרים בהם יש עובש כתוצאה מהזנחה, סביבות מים

קרא עוד »
פינוי פגרים עם חיטוי
שירותי הדברה
protoblo_admin
פינוי פגרים

פינוי פגרים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית גילוי פגרים בסביבת המגורים שלכם יכול להפוך למטרד מהמון מבחינות, ומעבר לכך גם להוות סיכון ממשי. בין אם

קרא עוד »
הדברת דירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת דירה

נתקלת בבעיית מזיקים בדירה שלך? אתה לא לבד. המוני ישראלים סובלים מחרקים ומכרסמים אפילו בבנייני דירות, וחשוב ללמוד מה לעשות במקרים כאלו. במאמר הבא נסביר

קרא עוד »
הדברה בחצר
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בחצר

הדברה בחצר? עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים באחריות ובבטיחות! ✔️ מותאם לחיות מחמד בבית. ✔️שירותי הדברה ירוקה לבית ולכל שטח. ✔️ הדברה ירוקה מקצועית

קרא עוד »
הדברה לבית
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לבית

מזיקים בבית מהווים גורם מפריע אשר יכול לפגוע באיכות החיים ולעיתים אף פגיעה כלכלית ונזקים ברכוש! הדברה לבית של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: הדברה

קרא עוד »
הדברה 24 שעות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה 24 שעות

הדברת פשפש המיטה? עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות וביעילות בפשפש המיטה כולל טיפול מונע! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית

קרא עוד »
מדביר מומלץ
שירותי הדברה
protoblo_admin
מדביר מומלץ

מדביר מומלץ ומוסמך בזמינות 24/7! מצאתם חרקים, נמלים, פשפשים או אפילו חולדות בבית או בעבודה? כנראה שיש לך בעיית מזיקים. ההמלצה שלנו: קראו למדביר מומלץ

קרא עוד »
לכידת חתולים הומאנית
שירותי הדברה
protoblo_admin
לוכד חתולים

לוכד חתולים מוסמך שיפתור את הבעיה 100% בהתחייבות! לוכד חתולים הוא למעשה בעיקר מחלץ חתולים. בכל מצב שבו חתול תקוע במקום שהוא לא יכול להיחלץ

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ