הדברה 24 שעות

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה 24 שעות
תוכן עניינים

הדברת פשפש המיטה? עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות וביעילות בפשפש המיטה כולל טיפול מונע!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ שירות 24 שעות.
✔️מתמחים בכל סוגי הפשפשים.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

בין הדברים שהפכו לנוחים יותר קיימים גם שירותים של 24/7 וביניהם טיפול רפואי, נפשי, ואפילו דברים כמו הזמנת אוכל ושאר דברים. גם חברות ההדברה הבינו כי השירות שלהן נחוץ לאורך כל היממה והיום הרבה מהן מציעות שירותי הדברה 24 שעות.

בעבר, כל דבר שהיינו צריכים ומזמינים היה לוקח זמן רב. בין אם זה היה דבר זניח כמו לפנות למנהלת בית הספר בטלפון או בין אם היה מדובר בדבר הכרחי ודחוף כמו להשיג בן – אדם באופן מידי בגלל מקרה חירום.

כיום התקצרו משמעותית זמנים אלו על ידי שליחת מייל, הודעת וואטסאפ, לחיצה על כפתור ועוד שלל פתרונות.

זה נשמע טיפה תמוה להזמין מדביר באופן בהול הביתה, אך לעיתים הדבר הוא חשוב ואף הכרחי. על מנת שלא תבהילו את בני הבית ותזמינו ללא סיבה מדביר באופן דחוף.

ריכזנו עבורכם מספר מקרים עיקריים שבגללם כן יש צורך לחייג לחברת הדברה ולוודא שהמדביר יגיע עכשיו ומיד:

הדברה 24 שעות במקרה של מזיקים מסוכנים

לכאורה, המזיקים שבגללם אנחנו נוטים להזמין הדברה 24 שעות לרב מסתכמים בתיקנים, פשפשים, טרמיטים ושאר חיות קטנות שיותר גורמות לחלחלה מאשר מזיקות בפועל.

אך למעשה, גם חיות קטנות שכאלו עלולות ליצור נזק גדול שכן הן נושאות חיידקים ומחלות, ומספיק שאחד מבני הבית בעל רגישות לזיהומים ומדובר במרוץ אחר הזמן.

למשל תהלוכן האורן, הוא בעל פלומה שעירה שבקצוות שלה יש ארס. במרבית המקרים הארס גורם לגירוד קל כשנוגעים בו אך במידה ומדובר במישהו בעל רגישות לחומר הארס, זה עלול להיות מסוכן ולהוביל לבעיות נשימה.

גם הדבורה למשל, אינה מזיקה במיוחד, אלא אם כן היא עוקצת מישהו שיש לו אלרגיה לדבורים. 

בנוסף, ישנם מזיקים אשר מסוכנים באופן גורף לכל מי שבא עמם במגע, ללא קשר לרגישותו: חולדות למשל, הן מעבירות מחלות באופן תדיר שכן הן נמצאות בביובים ובשאר מרעין בישין. נשיכת חולדה עלולה להיות סכנה של ממש עבור בני אדם. 

כך שאם מצאתם לפתע התפשטות בלתי מבוקרת של מזיקים או אם מצאתם מזיקים קטלניים בבית, אל תהססו ותקראו ישר למדביר בכל שעה שהיא.

במקרה של ילדים ותינוקות הנמצאים בבית

בכל המדובר בילדים ובמיוחד בתינוקות שלהם מערכת חיסונית חלשה ורגישה, התפשטות מזיקים בבית עלולה להיות הרסנית ביותר.

אפילו המזיק הכי קל וקטן כמו למשל תיקן עלול לפגוע בעולל הזעיר. התיקן נושא עמו מחלות רבות שכן הוא שוהה בביובים ובמקומות מזוהמים, והמגע שלו עם התינוק הרך עלול להסתיים בהעברת מחלות לא נעימות ובגירוי העור הרגיש שלו. 

ואם נדבר על מזיקים ״קטלניים״ יותר כמו נדלים, עכברים וחולדות, אם אלו יגיעו אל התינוק זה עלול להסתיים בביקור בבית חולים. לכן, במידה ויש לכם תינוק או פעוט בבית, כל מזיק שנמצא בסביבה עלול ליצור נזק בינוני עד גדול, אל תטילו ספק והתקשרו למדביר בהקדם האפשרי.

מקסימום קראתם למדביר לשווא, אבל לפחות מנעתם נזק פוטנציאלי ליקירכם.

במקרה של בית סגור ללא מקום מסתור

קריטריון נוסף לדחיפות הדברה 24 שעות הוא המבנה של הבית. באם מדובר בהתפשטות מזיקים במחסן, אין בעיה לסגור אותו (במידה ולא מדובר במזיק מסוכן מאוד) ולחכות לזמן שפוי על מנת להזמין מדביר.

אך אם מדובר בדירה קטנה ללא פינה מבודדת בה דיירי הבית יכולים להעביר את הזמן עד לזמן בו יהיה ניתן להזמין מדביר, העניין נעשה דחוף ודורש מדביר באופן מידי.

הגודל של הבית נעשה קריטי אף יותר במקרה ומצאתם מזיק קטלני כמו חולדה, גם אם זו לא נראית התפשטות. ככל שהמזיק גדול יותר והמרחב בו אתם שוהים קטן יותר – הופך העניין למסוכן.

הדברה 24 שעות – במקרה של מזיקים בבניין מגורים משותף

אם אתם גרים בבניין משותף ומצאתם מזיק בדירתכם, דעו שיש לכם אחריות על שאר דיירי הבניין. גם אם מדובר במזיק שהוא לא מאוד מסוכן וגם אם אין לכם תינוקות או אנשים עם רגישויות בבית, יכול להיות שאותו מזיק יחול לגרום סכנה לשכנים שלכם.

אינכם יודעים מה המצב אצל שאר הדיירים – האם יש כאלו שאלרגיים לדבורים, האם יש שכנים עם תינוקות שזה עתה נולדו, האם לשכנים מסוימים יש דירה קטנה שהמזיק יכול להתפשט בה במהרה ועוד. 

לכן, אם אתם גרים בבניין משותף, אל תהססו לקרוא להדברה ברגע שאתם מזהים מזיק בדירתכם. המזיק עלול להתפשט במהרה ואף להגיע לדירות הסמוכות ולכל הבניין. האחריות שלכם היא למנוע התפשטות רחבה.

במקרה של החשש הכי קל

נכון, לא מדובר באמבולנס חירום ולכן יש נטייה להתמהמה ולהתלבט האם בכלל צריך להזמין מדביר או שמא ניתן קצת לחכות. הדבר נכון שבעתיים כשמדובר בשעות הלילה או בחגים ושבתות. בגלל נטייה זו אנשים נוטים לזלזל בסיכונים שיש בהתפשטות מזיקים ובעצם לדחות את ההדברה.

אך אין הדבר הוא נכון, שכן אם יש ספק – אין ספק. לרב האנשים אין עין מיומנת שיכולה לזהות את סוג המזיק המדויק ומה הסכנות שהוא מביא. מזיקים רבים הם קטנים ולכאורה נראים בלתי מסוכנים אך לא תמיד כך הוא הדבר. רק עין מקצועית של מדביר מנוסה תוכל לתת מענה לבעיה.

במקרה של אירוע שמתקרב

סיבה נוספת להזמין מדביר במהרה היא למנוע מצב שביתכם יהיה לאחר הדברה 24 שעות כאשר אתם מצפים לארח אנשים. בימים שלאחר ההדברה מומלץ לא לשהות בסביבת הבית והגינה, בגלל שעדיין יש ריח והשפעה של החומרים הרעילים עמם בוצעה ההדברה, אפילו עם ביצעתם הדברה בחצר בלבד.

כך שרק הדברה מידית תוכל ״להציל״ את התכניות שלכם. אופציה אחרת, אם אתם צריכים לבצע הדברת נמלים ברכב לדוגמא, ואתם צריכים להשתמש ברכב, היא פשוט להזמין חברת הדברה אשר עושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים בלבד כך שלא תהיה בעיה להימצא בבית או בסביבתו בימים שאחרי. 

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה לבניין
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לבניין

עבודת בניית בניין, או כל אתר מסחרי שהוא, היא עבודה ארוכה ולא קלה. בתוך רשימת המטלות הנחוצות וההכרחיות נכנסת לרשימה גם הדברה לבניין. מ- 2

קרא עוד »
הדברה בחדר מדרגות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בחדר מדרגות

בתור בעל בניין יש לך אחריות על הרבה דברים – לדאוג תמיד לתקינות הדירות ולוודא שהכל עובד כשורה. שים לב! שהדברה בחדר מדרגות תופיע ברשימת

קרא עוד »
הדברת ביוב
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת ביוב

המטרד הכי גדול שאפשר למצוא בבית זה מזיקים. מזיקים יכולים להיות ג׳וקים, פרעושים, פשפשים ואפילו חיות גדולת יותר כמו עכברים וחולדות. המקור המרכזי הינו הביוב!

קרא עוד »
הדברה לפני כניסה לדירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לפני כניסה לדירה

מזל-טוב! בשעה טובה אתם עוברים לבית חדש. יש דבר אחד שלא כדאי להשמיט מרשימת ה״חובה לעשות״, הדברה לפני כניסה לדירה! הימצאותם של מזיקים לפני כניסה

קרא עוד »
הדברה בפינת חי
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בפינת חי

אין ספק שאחת האטרקציות הכי גדולות בישראל עבור ילדים, בטח בעונת הקיץ, היא פינות החי השונות, בפרט בקיבוצים ובמושבים. הדברה בפינת חי דואגת בראש ובראשונה

קרא עוד »
הדברת חדר אשפה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת חדר אשפה

כל בית עסק אשר נמצא בבניין, או כל בית מגורים שהוא חלק מבית משותף, מכיר את חדר האשפה של הבניין. הדברת חדר אשפה דואגת עבור

קרא עוד »
הדברת לולים
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת לולים

אם אתם מאלו שמתחזקים לול, אתם וודאי מכירים את התופעה המציקה והמעיקה בה מגיעים מיני זוחלים וטפילים במטרה להרוס את העופות ובכך גם את הפרנסה.

קרא עוד »
מדביר למוסדות

ישנם מזיקים רבים שעלולים לתקוף מוסדות – פשפשים, יתושים, זבובים, נמלים, ג'וקים ועוד רבים. מדביר למוסדות מקצועי ומנוסה אשר מכיר את העבודה, מכיר את כל

קרא עוד »
הדברת מחסנים

  תעשיית ההדברה התקדמה משמעותית בעשורים האחרונים. השינוי וההתפתחות הובילו לפתרונות מתקדמים וידידותיים יותר מבעבר! הדברת מחסנים דורשת אמצעים מתקדמים בוודאי שמדובר במחסני מלאי גדולים.

קרא עוד »
הדברת פטריות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת פטריות

פטריות הן אורגניזם מיוחד, הן לא צמחים ולא בעלי חיים, ובעלות צורת חיים ייחודית. אך הן מופיעות במקרים בהם יש עובש כתוצאה מהזנחה, סביבות מים

קרא עוד »
פינוי פגרים עם חיטוי
שירותי הדברה
protoblo_admin
פינוי פגרים

פינוי פגרים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית גילוי פגרים בסביבת המגורים שלכם יכול להפוך למטרד מהמון מבחינות, ומעבר לכך גם להוות סיכון ממשי. בין אם

קרא עוד »
הדברה בגג
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בגג

הדברה בגג זה כבר עסק למקצוענים! עם קסם הדברות תקבלו מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול ב"מבקרים" לא רצויים. ✔️ שמירה על איכות הסביבה עם הדברה

קרא עוד »
הדברת דירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת דירה

נתקלת בבעיית מזיקים בדירה שלך? אתה לא לבד. המוני ישראלים סובלים מחרקים ומכרסמים אפילו בבנייני דירות, וחשוב ללמוד מה לעשות במקרים כאלו. במאמר הבא נסביר

קרא עוד »
הדברה בחצר
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בחצר

הדברה בחצר? עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים באחריות ובבטיחות! ✔️ מותאם לחיות מחמד בבית. ✔️שירותי הדברה ירוקה לבית ולכל שטח. ✔️ הדברה ירוקה מקצועית

קרא עוד »
הדברה לבית
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לבית

מזיקים בבית מהווים גורם מפריע אשר יכול לפגוע באיכות החיים ולעיתים אף פגיעה כלכלית ונזקים ברכוש! הדברה לבית של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: הדברה

קרא עוד »
מדביר מומלץ
שירותי הדברה
protoblo_admin
מדביר מומלץ

מדביר מומלץ ומוסמך בזמינות 24/7! מצאתם חרקים, נמלים, פשפשים או אפילו חולדות בבית או בעבודה? כנראה שיש לך בעיית מזיקים. ההמלצה שלנו: קראו למדביר מומלץ

קרא עוד »
לכידת חתולים הומאנית
שירותי הדברה
protoblo_admin
לוכד חתולים

לוכד חתולים מוסמך שיפתור את הבעיה 100% בהתחייבות! לוכד חתולים הוא למעשה בעיקר מחלץ חתולים. בכל מצב שבו חתול תקוע במקום שהוא לא יכול להיחלץ

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ