הדברה 24 שעות

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע - נגד כל המזיקים!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ שירות 24 שעות.
✔️מתמחים בכל סוגי הפשפשים.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

בין הדברים שהפכו לנוחים יותר קיימים גם שירותים של 24/7 וביניהם טיפול רפואי, נפשי, ואפילו דברים כמו הזמנת אוכל ושאר דברים. גם חברות ההדברה הבינו כי השירות שלהן נחוץ לאורך כל היממה והיום הרבה מהן מציעות שירותי הדברה 24 שעות.

בעבר, כל דבר שהיינו צריכים ומזמינים היה לוקח זמן רב. בין אם זה היה דבר זניח כמו לפנות למנהלת בית הספר בטלפון או בין אם היה מדובר בדבר הכרחי ודחוף כמו להשיג בן - אדם באופן מידי בגלל מקרה חירום.

כיום התקצרו משמעותית זמנים אלו על ידי שליחת מייל, הודעת וואטסאפ, לחיצה על כפתור ועוד שלל פתרונות.

זה נשמע טיפה תמוה להזמין מדביר באופן בהול הביתה, אך לעיתים הדבר הוא חשוב ואף הכרחי. על מנת שלא תבהילו את בני הבית ותזמינו ללא סיבה מדביר באופן דחוף.

ריכזנו עבורכם מספר מקרים עיקריים שבגללם כן יש צורך לחייג לחברת הדברה ולוודא שהמדביר יגיע עכשיו ומיד:

הדברה 24 שעות במקרה של מזיקים מסוכנים

לכאורה, המזיקים שבגללם אנחנו נוטים להזמין הדברה 24 שעות לרב מסתכמים בתיקנים, פשפשים, טרמיטים ושאר חיות קטנות שיותר גורמות לחלחלה מאשר מזיקות בפועל.

אך למעשה, גם חיות קטנות שכאלו עלולות ליצור נזק גדול שכן הן נושאות חיידקים ומחלות, ומספיק שאחד מבני הבית בעל רגישות לזיהומים ומדובר במרוץ אחר הזמן.

למשל תהלוכן האורן, הוא בעל פלומה שעירה שבקצוות שלה יש ארס. במרבית המקרים הארס גורם לגירוד קל כשנוגעים בו אך במידה ומדובר במישהו בעל רגישות לחומר הארס, זה עלול להיות מסוכן ולהוביל לבעיות נשימה.

גם הדבורה למשל, אינה מזיקה במיוחד, אלא אם כן היא עוקצת מישהו שיש לו אלרגיה לדבורים. 

בנוסף, ישנם מזיקים אשר מסוכנים באופן גורף לכל מי שבא עמם במגע, ללא קשר לרגישותו: חולדות למשל, הן מעבירות מחלות באופן תדיר שכן הן נמצאות בביובים ובשאר מרעין בישין. נשיכת חולדה עלולה להיות סכנה של ממש עבור בני אדם. 

כך שאם מצאתם לפתע התפשטות בלתי מבוקרת של מזיקים או אם מצאתם מזיקים קטלניים בבית, אל תהססו ותקראו ישר למדביר בכל שעה שהיא.

במקרה של ילדים ותינוקות הנמצאים בבית

בכל המדובר בילדים ובמיוחד בתינוקות שלהם מערכת חיסונית חלשה ורגישה, התפשטות מזיקים בבית עלולה להיות הרסנית ביותר.

אפילו המזיק הכי קל וקטן כמו למשל תיקן עלול לפגוע בעולל הזעיר. התיקן נושא עמו מחלות רבות שכן הוא שוהה בביובים ובמקומות מזוהמים, והמגע שלו עם התינוק הרך עלול להסתיים בהעברת מחלות לא נעימות ובגירוי העור הרגיש שלו. 

ואם נדבר על מזיקים ״קטלניים״ יותר כמו נדלים, עכברים וחולדות, אם אלו יגיעו אל התינוק זה עלול להסתיים בביקור בבית חולים. לכן, במידה ויש לכם תינוק או פעוט בבית, כל מזיק שנמצא בסביבה עלול ליצור נזק בינוני עד גדול, אל תטילו ספק והתקשרו למדביר בהקדם האפשרי.

מקסימום קראתם למדביר לשווא, אבל לפחות מנעתם נזק פוטנציאלי ליקירכם.

במקרה של בית סגור ללא מקום מסתור

קריטריון נוסף לדחיפות הדברה 24 שעות הוא המבנה של הבית. באם מדובר בהתפשטות מזיקים במחסן, אין בעיה לסגור אותו (במידה ולא מדובר במזיק מסוכן מאוד) ולחכות לזמן שפוי על מנת להזמין מדביר.

אך אם מדובר בדירה קטנה ללא פינה מבודדת בה דיירי הבית יכולים להעביר את הזמן עד לזמן בו יהיה ניתן להזמין מדביר, העניין נעשה דחוף ודורש מדביר באופן מידי.

הגודל של הבית נעשה קריטי אף יותר במקרה ומצאתם מזיק קטלני כמו חולדה, גם אם זו לא נראית התפשטות. ככל שהמזיק גדול יותר והמרחב בו אתם שוהים קטן יותר – הופך העניין למסוכן.

הדברה 24 שעות - במקרה של מזיקים בבניין מגורים משותף

אם אתם גרים בבניין משותף ומצאתם מזיק בדירתכם, דעו שיש לכם אחריות על שאר דיירי הבניין. גם אם מדובר במזיק שהוא לא מאוד מסוכן וגם אם אין לכם תינוקות או אנשים עם רגישויות בבית, יכול להיות שאותו מזיק יחול לגרום סכנה לשכנים שלכם.

אינכם יודעים מה המצב אצל שאר הדיירים – האם יש כאלו שאלרגיים לדבורים, האם יש שכנים עם תינוקות שזה עתה נולדו, האם לשכנים מסוימים יש דירה קטנה שהמזיק יכול להתפשט בה במהרה ועוד. 

לכן, אם אתם גרים בבניין משותף, אל תהססו לקרוא להדברה ברגע שאתם מזהים מזיק בדירתכם. המזיק עלול להתפשט במהרה ואף להגיע לדירות הסמוכות ולכל הבניין. האחריות שלכם היא למנוע התפשטות רחבה.

במקרה של החשש הכי קל

נכון, לא מדובר באמבולנס חירום ולכן יש נטייה להתמהמה ולהתלבט האם בכלל צריך להזמין מדביר או שמא ניתן קצת לחכות. הדבר נכון שבעתיים כשמדובר בשעות הלילה או בחגים ושבתות. בגלל נטייה זו אנשים נוטים לזלזל בסיכונים שיש בהתפשטות מזיקים ובעצם לדחות את ההדברה.

אך אין הדבר הוא נכון, שכן אם יש ספק – אין ספק. לרב האנשים אין עין מיומנת שיכולה לזהות את סוג המזיק המדויק ומה הסכנות שהוא מביא. מזיקים רבים הם קטנים ולכאורה נראים בלתי מסוכנים אך לא תמיד כך הוא הדבר. רק עין מקצועית של מדביר מנוסה תוכל לתת מענה לבעיה.

במקרה של אירוע שמתקרב

סיבה נוספת להזמין מדביר במהרה היא למנוע מצב שביתכם יהיה לאחר הדברה 24 שעות כאשר אתם מצפים לארח אנשים. בימים שלאחר ההדברה מומלץ לא לשהות בסביבת הבית והגינה, בגלל שעדיין יש ריח והשפעה של החומרים הרעילים עמם בוצעה ההדברה, אפילו עם ביצעתם הדברה בחצר בלבד.

כך שרק הדברה מידית תוכל ״להציל״ את התכניות שלכם. אופציה אחרת, אם אתם צריכים לבצע הדברת נמלים ברכב לדוגמא, ואתם צריכים להשתמש ברכב, היא פשוט להזמין חברת הדברה אשר עושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים בלבד כך שלא תהיה בעיה להימצא בבית או בסביבתו בימים שאחרי. 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה 24 שעות
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן