הדברת אורי כדורי

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת אורי כדורי
תוכן עניינים

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״.

שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״, אך בשל היכולת המיוחדת שלו להתגלגל לכדור הוא זכה לשם עממי וחמוד במיוחד – ״אורי כדורי״.

עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברת "אורי כדורי" של מדביר מומלץ ומקצועי!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ שירותי הדברה ירוקה ומתקדמת של מדביר מומלץ ומוסמך כולל שירות אקספרס בפריסה ארצית.
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️אפשרות לתחזוקה קבועה במחיר אחיד.
✔️ בעלי כל סוגי הרישיונות.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

מרוב הצורה החמודה של אורי כדורי (חלק מהילדים אפילו משחקים איתו בחצר כאילו היה חיית מחמד כי הם אוהבים לראות אותו מתגלגל לכדור) קשה לראות את חסרונותיו וכמה הוא עלול להזיק.

למעשה, מדובר באחד הזחלים שכדאי להדביר אותם במידה והם נמצאים בסביבתך.

אורי כדורי – נעים להכיר

אורי כדורי

לא הרבה יודעים, אבל אורי כדורי שייך לתת משפחת הסרטנאים. הסרטנאים הם תת קבוצה במשפחת פרוקי הרגליים והם מתאפיינים בגוף המחולק לפרקים. הפרקים הקטנים האלו שיש בשריון של אורי כדורי, הם אלו המאפשרים לו להתגלגל לצורת כדור. 

בין אם הוא בדיוק זוחל או שהוא במצבו המכורבל, השריון שלו מזכיר ארמדיל. למעשה, כנראה שמדענים חשבו על כך לפני כי הם נתנו לו את השם Armadillidiidae.

אורי כדורי חי על הקרקע וניזון בעיקר מחומרים אורגניים הנמצאים בתהליכי ריקבון, שורשים, עלים ופירות וירקות שנושרים על האדמה. הרבה פעמים מכנים אותו ״זחל״ משום שהוא זוחל על הקרקע, אך מבחינה מדעית מדובר בשם לא נכון.

לפי ההגדרה, זחלים הם לא סרטנאים וגופם לא בנוי מפרקים ולכן אינם יכולים להתכרבל לכדור. צבעו לרב נע בין אפור לכחלחל ויש להם שבעה זוגות רגליים קצרות ומחושים.

בדומה לשאר בני משפחת הסרטנאים כמו לובסטר וסרטן, הוא נושם דרך זימים. 

דרך נשימה זו מחייבת את הזימים להישאר לחים ולכן הוא מעדיף אזורים רטובים בגינה או שהוא יזחל לאזורים לחים בבית כמו חדרי אמבטיה וחדרי כביסה.

פיתיונות רעל

מכיוון שלאורי כדורי יש שריון חיצוני קשיח ובגלל שהוא חי באזורים לחים, סביר להניח שרב תרסיסי ההדברה בשוק לא יהיו יעילים למדי.

לכן, כדאי להשתמש בפיתיונות רעילים. מהו פיתיון רעיל? לכאורה מאכל שהמזיק שאתה מעוניין לתפוס אוהב ונמשך אליו, אך רק לאחר שמעכלים אותו יוצא ממנו הרעל והוא הורג. הרעיון הוא שחושי החיה כלל ולא מזהים את הפיתיון כרעיל שכן הריח והמראה שלו נראים לה כמו אוכל רגיל.

במקרה של אורי כדורי כדאי להשתמש בפיתיון יבש. פיתיון יבש הוא כזה המכיל מזון מעורבב עם חומרי הדברה נגד אורי כדורי.

ישנם מספר מותגים אשר מתמחים באופן ספציפי באורי כדורי וחלקם גם יעילים כנגד זבובים, חלזונות, שבלולים וחרקים אחרים החיים על פני האדמה.

שימו לב, לא בכל הפיתיונות ניתן להשתמש בסביבה חקלאית שכן הם עלולים להזיק לגידולי פירות וירקות, לכן בדוק היטב את התווית וההוראות טרם השימוש. 

הדברת אורי כדורי – אופן השימוש בפיתיון

הפיתיון מגיע בדמות גרגרים שאותם צריך לפזר על הקרקע סביב צמחים שהאורי כדורי אוהב לכרסם, אם כי אסור שהפיתיון ייגע בהם.

כדאי לפזר את הפיתיון באופן מחושב ולא אקראי: יש לפזר באופן שווה ככל האפשר בסביבות חצי קילו עבור כל 1,000 מטר של שטח גינה. אם האדמה בגינה יבשה, יש להרטיב אותה לפני פיזור הפיתיון, אך לא להרטיב יתר על המידה כך שלא ייווצרו שלוליות. 

אמנם את האורי כדורי רואים במהלך היום, אך הוא אוכל ופעיל בעיקר בשעות הלילה. לכן, הזמן המיטבי לפיזור הפיתיון הוא בשעות הערב. לאחר פיזור הפיתיון הקפידו שלא להשקות את האדמה, ואם קרה וירד גשם ששטף הכל, פזרו את הפיתיון בשנית. 

כיצד להיפטר מאורי כדורי בבית?

כאמור, אורי כדורי חובב משטחים לחים ורטובים במיוחד.

לכן הוא נוהג להיכנס לאזורים לחים בבתי מגורים כמו מרתפים ומקלחות. לא נעים להתקלח ולמצוא סביבך אורי כדורי ולכן כדאי לשמור על הבית היטב ובכך למנוע ממצב זה לקרות.

הסיבה לכך שאורי כדורי מלכתחילה הגיע לבית היא כי הייתה לו נקודת כניסה כלשהי. אם תדע לאתר נקודות כניסה בחדר האמבטיה ולחסום אותן – זה יהווה טיפול מניעתי יעיל יחסית. 

כדאי לחפש נקודות כניסה במקלחת עצמה – צינורות, אזורי הניקוז של המים, סדקים באמבטיה, פתחי ביוב וכדומה. במידה ותראה פתחים שניתן לחסום, עשה זאת בהתאם.

זה ימנע לא רק פלישת אורי כדורי לביתך אלא גם פלישת חרקים וזחלים נוספים. כדאי גם לבדוק פתחים נוספים שהם לא רק במקלחת כמו סדקים מתחת לדלתות וחלונות, פתחים סביב לצינורות הבית וכדומה.

שמור על ניקיון הגינה

בסופו של יום, האורי כדורי שהגיע לחדר האמבטיה הגיע מבחוץ.

הסיבה לכך היא שיש לך קן של אורי כדורי בגינה. במידה ותתחזק ותנקה את הגינה ואת כל הסביבה שמחוץ לבית – תצמצם את מספר הזחלים, החרקים והאורי כדורי שיש בסביבתך.

כיצד ניתן לעשות זאת? מכיוון שמשפחת פרוקי הרגליים ניזונה מחומרים אורגניים ומפסולת, במידה ותשמור על הגינה נקייה מאשפה, הם יימשכו פחות לאזור וכך לא תצטרך להתמודד עמם.

להלן מספר טיפים שיעזרו לך במשימה זו: נקה את כל העלים שנשרו, הסר אבנים וסלעים שאינך זקוק להם, כסח את הדשא לעיתים קרובות, תגזום את הצמחים שגדלו מעבר למידה, נקה את השטח משאריות צמחים ועלים והשתדל לא להשקות מעבר למה שצריך.

נסה הדברה טבעית

ואם כל זה לא הלך תמיד ניתן לפנות לפתרון הקלאסי: הדברה. הדברת אורי כדורי זה בעצם פעולת ריסוס על הגינה ופתחי הבית מה שבעצם גורם להרג של החרקים והמזיקים מסביב.

גם אורי כדורי ניתן להדביר באופן יעיל באמצעות חומרים כימיים אך אין הדבר מומלץ בכלל. אורי כדורי הוא חרק בייתי ולכן הוא נמצא או בגינה או באזורים פנימיים בבית. כל הדברה כימית באזורים אלו תביא לנזק בריאותי לדיירי הבית.

אז מה עושים? הדברה טבעית. הדברה טבעית הינה מחומרים טבעיים בלבד אשר לא גורמים לנזק ולא מפיצים רעל ולכן יותר בטוחים לסביבה הביתית. קסם הדברת מספקת שירותי הדברה טבעית ברחבי הארץ. מהדברה באור יהודה, ברעננה, במודיעין ועד להדברה בגדרה וגם הדברה בבני ברק – אנחנו כאן לשירותכם!

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ