הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
תוכן עניינים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות!

✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות.

✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס מחיר אחיד.
✔️הדברה ירוקה ובטוחה גם לאחר ביצוע.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ צוות מנוסה כולל הסמכות של המשרד להגנת הסביבה.
✔️ כתב אחריות מלא.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

בכל שנה בקיץ, מגיע הרגע בו אנו מבחינים במיני חרקים לא נעימים – ג׳וקים, טרמיטים, עכברים, פשפשים ושאר חיות שמרימות את ראשן בעונה החמה.

באותו הזמן אנחנו גם נתקלים במיני נמלים, ואפילו בכאלו שהולכות על הרצפה ושיש להן כנפיים! ולפתע כל האוויר מתמלא באותן נמלים מטרידות, ולנו נותר רק לדאוג שהן לא ייכנסו לנו לפה או לכל חור אחר.

האם הכנפיים באמת גורמות להן להתעופף? מי הן בכלל ומאיפה הן הגיעו אלינו?

 

נמלים מעופפות – מי אתן?

נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות ידועות גם בשם ״אלטים״. בעקרון נמלה מעופפת היא נמלה בוגרת מינית. אמנם יש לה כנפיים אך היא עפה רק בתקופה מאוד מסוימת בשנה.

בגלל שסימן ההיכר של הבשלות המינית של הנמלים המעופפות הוא הכנפיים, הן עפות בתקופת הרבייה כאשר הן מצפות להתרבות. עונת הקיץ היא עונת הרבייה של הנמלים ולכן רב הזמן הן יהיו בחוץ ויתעופפו להן.

לעיתים הן ייכנסו הביתה דרך פתח או סדק כדי לעשות סיבוב אך כאשר הן יראו שאין הזדווגות פוטנציאלית באזור הן יחזרו למרחב הציבורי. 

בתקופת החורף, במיוחד באזורים הקרים יותר, הנמלה כלל ולא מחפשת להתרבות, לכן האוויר נהיה פתאום נקי מנמלים מעופפות שכן הן אינן חיות ומתרבות בחיק הטבע.

משמעות הדבר היא שאם תראו בסביבתכם נמלים מעופפות במהלך החורף, סביר להניח שמדובר בנמלים החיות בתוך מבנה הבית, ואף גרוע מכך – סיכוי גבוה שיש קן נמלים בתוך הבית.

 

כיצד תבדילו בין נמלה מעופפת לטרמיט?

נמלה מעופפת מאוד נפוצה בישראל, אך לעיתים קרובות מבלבלים אותה עם טרמיט. טרמיט זה סוג אחר של חרק שלמראית עין מאוד דומה לנמלה מעופפת.

ההבדל העיקרי ביניהן הוא שהנמלה גדולה משמעותית מהטרמיט, בוודאי כשמדובר במינים מסוימים שנחשבים לגדולים יותר ביחס לשאר משפחת הנמלים.

מכיוון שיש מספר מינים וגדלים של נמלה מעופפת, כדאי להיצמד לעוד מאפייני זיהוי כמו למשל זה שהנמלה תהיה בצבע כהה, בעלת גוף צר, מחושים כפופים וכנפיים אחוריות צרות משמעותית מהקדמיות.

כמו כן, סבירות גבוהה שנמלים מעופפות ייראו בשטח פתוח מאשר טרמיטים. בעוד שנמלים מעופפות וגם טרמיטים עלולים להיות הרסניים ביותר לבתים, הטרמיטים נוהגים לאכול את העץ בו הם מסתתרים ואילו נמלים מעופפות רק מקננות בו ואין הן אוכלות אותו.

לכן אם תמצאו פירורי עץ, כנראה שמדובר בטרמיט שכרסם את העץ ולא בנמלה מעופפת.

 

הטיפול בנמלים מעופפות

נמלים מעופפות יכולות להימצא בעץ יבש, אך לרב הן יקננו עץ רטוב, לח או נרקב. השלב הראשון בפתרון הבעיה הוא תיקון או החלפה של העץ הרקוב כדי להסיר את החלק החיצוני ובכך למנוע התפשטות עתידית.

במידה וזה לא עוזר (מדובר יותר על טיפול מניעתי) יש לפנות לשימוש בקוטל חרקים כדי להשמיד את הנמלים שהתמקמו בקינים ובמושבות בבית עם דגש על המטבח.

ישנם כמה חומרים אשר יכולים להביא את הישועה ולהותיר את הסביבה כנטולת נמלים מעופפות. האפשרות הראשונה היא תרסיס קוטל חרקים ייעודי לנמלים מעופפות ולשימוש בתוך הבית.

זה יכול להיות מרוסס לתוך האזור בהן הנמלים מקוננות, ואם קשה להגיע לאזורים אלו אפשר לקדוח חורים קטנים על מנת שיהיה ניתן לרסס יותר עמוק. אופציה שנייה היא השמדה באמצעות פיתיון רעיל.

להבדיל מהתרסיס, הפיתיון פועל לאט יותר אך הוא קל ובטוח יותר לשימוש. פיתיון הוא בעצם חומר דמוי אוכל, שמריח ונראה כמו משהו אכיל עבור נמלים, רק שהוא מעורבב עם חומרי הדברה. 

בעת חיפושן אחר מזון, יאספו הנמלים את הפיתיון מתוך מחשבה שהוא אכיל וייקחו אותו איתן עד למושבה עבור המלכה האם. ברגע שהפיתיון יעוכל חומר ההדברה יעבוד ויהרוג את הנמלה.

כך פיתיון אחד מסוגל לחסל מושבה שלמה. ישנן בשוק פיתיונות רבים אשר כל אחד מיועד לסוגי נמלים שונות ולכן כדאי לקרוא את התווית בעיון רב על מנת להבטיח שהפיתיון מיועד לנמלים מעופפות ולא לסוג אחר. 

 

הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים הדרך

מעבר לפיתיונות, תמיד ניתן לפנות לאפיקי ההדברה השונים. ישנם שני פתרונות הדברה עיקריים: הדברה כימית והדברה טבעית. 

הדברה כימית זו בעצם ההדברה ה״קלאסית״ – ריסוס באמצעות חומרים כימיים אשר נועדו לקטול חרקים ומיני מזיקים. בסוג הדברה זו עושים שימוש במשך שנים רבות והיא כמעט תמיד הוכחה כיעילה.

היתרון הבולט: כמו שנאמר, יעילות, יעילות ויעילות. חומרי הריסוס הורגים כמעט כל יצור חי שנקרה בדרכם והם גם מבטיחים שהם לא יחזרו לאזור עוד זמן רב.

החיסרון המרכזי: חומרי הדברה כימיים הם מאוד מסוכנים לאדם ולסביבה. בדיוק כפי שהם יכולים להרוג כל יצור חי שנקרה בדרכם, כך הם גם מזיקים ליצורים תמימים שבאים עמם במגע כמו למשל בני אדם וחיות מחמד.

הנזק לדרכי הנשימה הוא עצום עד כדי כך שבעלי רגישויות מסוימות עלולים להגיע לטיפול דחוף בבית חולים. לא סתם דורשים שבני הבית יפנו את הבית לכמה ימים טובים לאחר ההדברה.

בימינו אחוז הרעלים בחומרי ההדברה הוא גבוה במיוחד על מנת שיהיה יעיל ובעקבות כך גם רווחי ונמכר, כך שאף מותג לא מנסה להוריד קצת במינון הרעלים ולהיות פחות מסוכן.

לעומת זאת, הדברה טבעית זו הדברה יחסית חדשה בשנים האחרונות.

מדובר בסוג הדברה אשר עושה שימוש אך ורק בחומרים טבעיים שאינם מזיקים לסביבה.

כל חומר הדברה הוא ייעודי להשמדת מזיק אחר ולכן צריך קודם כל לזהות את סוג המזיק ורק לאחר מכן להתאים את חומר ההדברה.

היתרון העיקרי של שיטה זו הוא שהיא כלל לא מסוכנת לאדם ולסביבה והיא לא עושה נזק בריאותי לאף אחד.

הזמינו עוד היום מדביר מקצועי שעושה שימוש בחומרים טבעיים על מנת שיסביר לכם בדיוק איך השיטה עובדת.

קסם הדברות מציעה שירותי הדברה ברחבי הארץ – החל מהדברה באלעד או בגני תקווה ועד להדברה בגן יבנה או אזור – אנו נשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ