הדברת נמלי אש

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת נמלי אש
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות!

✔️ מקצועניים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית.

✔️מותאם גם למוסדות ממשלתיים.
✔️מדבירים מנוסים ומקצועיים לכל סוגי הנמלים והמזיקים הנפוצים והשמורים.📜
✔️חומרים נטולי ריח וללא כימיקלים. 
✔️ עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת'.
✔️שירות 24 שעות.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

נמלי אש זהו שמם של קבוצת נמלים מיוחדת מאוד. הן קיבלו את שמן בשל צבען האדמדם ובשל כך שהן אוהבות להיות במקומות חמים מאוד. ההבדל בינן לבין נמלים רגילות זה הגודל שלהן והעובדה שהן כן עוקצות ואף גורמות נזק למי שרגיש אליהן.

בהתחלה הן התגלו באזורים החמים של דרום ארצות הברית, אך מהר מאוד הן הגיעו גם לישראל, במיוחד באזור הלוהט של בקעת הירדן. כיום, אזורים רבים בארץ נאלצים להתמודד עם התפשטויות מרובות של נמלי אש והדבר כלל לא קל. על מנת להיפטר מהן כהלכה, יש לדעת תחילה את אורח החיים שלהן, ההרגלים שלהן וכיצד הן פועלות.

 

נמלי האש – קווים לדמותן

נמלי האש הן בצבע אדום – חום, ולעיתים נוטות לצהבהב ואילו הבטן שלהן שחורה לגמרי. הצבע האקזוטי והחריג שלהן בנוף החרקים העניק להן את שמן המיוחד. גודלן נע בין 0.5 ס״מ ל- 1.5 ס״מ, תלוי בסוג.

לנמלי האש נטייה לבנות קנים באזורים שטופי שמש ובאדמות לחות ומושקות. אין זה מקרה נדיר למצוא מושבות נמלים במדשאות, גנים, חצרות בתי ספר, פארקים ואפילו על מגרשי גולף. לרב הקנים יהיו ממוקמים באדמה או בקרבת מבנים וקירות. מעטות הפעמים בהן הנמלים יקימו קנים בתוך בתי מגורים, ואם כן יעשו זאת זה יקרה בגלל שתהיה להן גישה קלה לבית באמצעות מזגנים ופתחי אוורור שונים ואז הן יקימו נחלה מאחורי קירות ובסדקים של רצפות.

 

האם נמלי האש מהוות איום?

הנזק העיקר שהן מביאות לסביבה הביתית הוא שבשל משיכתן לתיבות החשמל הראשיות הן מסתובבות סביב מגעים חשמליים וכך הן עלולות לגרום לכל מיני בעיות חשמל ונתקים, ואפילו לנזקים חמורים יותר.

נזק נוסף שהן גורמות הוא לצמחייה, והן עלולות להיות הרסניות ביותר כאשר מדובר במושבה עם נמלים רבות. היכולת של הנמלים לעקוץ חיות ובני אדם מאיימת ולכן מפרה את הסדר בטבע.

 

כיצד ניתן לזהות?

נמלי אש בונות קנים בחול ובאדמה ואלו נראים כמו גבעה או תלולית באמצע השטח. להבדיל מנמלים רגילות וקטנות, לקן של נמלי האש אין פתח בחלק העליון ולכן קשה להגדיר את גודל הקן וגודל המושבה שיש מתחת. יכול מאוד להיות שיש בביתכם או בחצר שלכם קן נמלי אש מפלצתי ואתם אפילו לא מודעים לכך.

קנים אלו יכולים גם להגיע לעומק של שני מטרים! אינדיקציה לכך שיש מושבת נמלים אש בסביבתכם היא אם תראו כמה נמלים זוחלות לכם במטבח ועובדות לקושש מזון למלכת המושבה.

נמלים חיות אך ורק במושבות, כך שאם תמצאו נמלים בודדות תדעו בוודאות שהן חלק מקבוצה הרבה יותר גדולה.

 

איך מונעים פלישה של נמלי האש?

מעבר להשמדה של הנמלים הקיימות, ניתן להקדים תרופה למכה ולמנוע מהן להתמקם בבית על ידי מספר פעולות מניעה. לפני שניגשים למלאכה, יש לקחת בחשבון שהנמלים פועלות בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות ושעות הערב המאוחרות, אז המזג אוויר נעים יותר (במיוחד בקיץ), הן יוצאות מהקן לחפש מזון, וזה הזמן שלכם לפעול.

ניתן לפזר חומר כימי על הדשא אשר הורג את הנמלים ברגע שהן באות עמו במגע, וכך תבטיחו שהמושבה תיכחד והן לא יקימו קנים נוספים בתוך הבית. חומר נוסף הקיים בשוק זה אוכל כימי – מפזרים על הדשא גרגרים קטנים אשר נראים לנמלים כמו אוכל וכך הן צדות אותו ומביאות למלכה האם ולשאר המושבה. ברגע שהן ניזונות מהחומר המדובר הוא הופך לרעיל והורג אותן.

בשני המקרים הללו, יש לשים תשומת לב יתרה לתלוליות על הדשא והאדמה – הן מעידות על קיומו של קן נמלי אש, ולכן כדאי לפזר יותר חומר רעיל באזור הזה.

 

ואם בכל זאת זה לא עוזר?

סביר להניח שגם אחרי כמה שיטות שתנסו להשמיד את הנמלים, הן עדיין יהיו שם. החומרים שצוינו למעלה הם אכן טובים אך לא כל אחד יודע להשתמש בהם באופן נכון ויעיל.

בנוסף, מדובר בחומרים רעילים, שלא רק שהם כימיים מספיק בשביל לחסל נמלים אלא גם מספיק רעילים כדי לפגוע בבריאות בני הבית ובמיוחד בילדים וחיות מחמד אשר באות במגע עם החצר והדשא באופן תדיר.

לכן, הכי טוב להביא מדביר מקצועי שיש לו ניסיון רב שנים בהתמודדות עם מושבות של נמלי אש, ורצוי גם כזה שמשתמש בחומרי הדברה טבעיים כך שלא ייגרם נזק לאף אחד חוץ מלנמלים עצמן.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!