להזמנת מדביר מקצועי

הדברה בחצר

תוכן עניינים

יש לך בעיית מזיקים בחצר? לא יודע איך להיפטר מהם? אנחנו כאן כדי להסביר כל מה שצריך בנושא. המשיכו לקרוא את המאמר הבא בשביל ללמוד על הדברה בחצר הבית שלך.

 

מה זה הדברה בחצר?

שירות הדברה חיצוני מתמקד בדרך כלל במיגור מזיקים ספציפיים שמקורם מחוץ לבית, כמו יתושים, קרציות ונמלי אש. בעוד שמזיקים אלה עשויים שלא לפלס את דרכם לביתך, הם יכולים להשפיע על הנאתך מהחצר שלך.

אם יתושים או מזיקים אחרים הופכים את הדשא בחצר למקום שלא נעים להיות בו, התקשרו לקסם הדברות, אנו מספקים שירות הדברה חיצוני. חשוב במיוחד לדאוג לקרוא להדברה אם יש לך ילדים או חיות מחמד שמשחקים באופן קבוע בחוץ. מחלות שמעבירים חרקים מסוימים כמו נגיף מערב הנילוס ומחלת ליים הם דאגה נוכחת בימינו, לכן אל תהפוך את עקיצות היתושים או נשיכות הקרציות למטרד רגיל בחצר הבית שלך.

בונוס נוסף של הדברה חיצונית הוא שלעתים קרובות היא משמשת כמחסום לחרקים ולמכרסמים שעלולים לפלס את דרכם לתוך הבית.

 

הצבת ההדברה

המדביר ישתמש בחומרי ההדברה מחוץ לבית באחריות רבה, כמו שהיה עושה בתוך הבית שלך. אנשי המקצוע שלנו מבינים בהדברה ויודעים כיצד לבצע אותה בצורה הטובה והבטוחה ביורת. חשוב מאוד לא לשכוח לציין האם קיימים בחצר צמחים עדינים ו / או אכילים שיש צריך להימנע מריסוסם בחומרי ההדברה.

אם אתה מעדיף להימנע מריסוס חומרי הדברה בחוץ, שאל את המדביר אודות חומרי הדברה בסיכון נמוך כמו חומצת בור ואדמה דיאטומית. מיטב אנשי ההדברה שלו יידעו להשתמש באפשרויות אלה בצורה יעילה ומבלי לפגוע בשאר חלקי החצר. אם יש לך מזיקים בעייתיים ספציפיים, ככל הנראה המדביר שלך ימליץ על מלכודות פיתיון.

 

תיקונים חיצוניים דרושים

איטום חורים סביב הצנרת, תיקון מרווחים סביב דלתות וחלונות, ואיטום מרתפים וחללי זחילה הם דרכים יעילות להרתיע מזיקים מלהיכנס לביתך.

סביב החלק החיצוני של הבית שלך, איש ההדברה שלך ישים לב במיוחד לכל ההפרות והחורים בחיפוי החיצוני של הבית. לדוגמה, פתחים קטנים ליד יסודות הבתים שמאפשרים את יציאת הלחות מהבית צריכים להיות מכוסים בחומר מסוים או שיש לטפל בהם בחומרי הדברה.

 

דרכי הדברה יעילות במיוחד

בתור בעל בית, אתה יכול להשלים את העבודה של אנשי המקצוע על ידי הפיכת החצר שלך לפחות אטרקטיבית למזיקים.

  • הרחק את כל מקורות המזון והמים למזיקים על ידי הקפדה על פינוי האשפה באופן קבוע, וכן הסרת מכלים שאוספים מי גשמים מהחצר. 
  • ערום את עצי ההסקה שלך הרחק מהבית – לפחות כמה עשרות מטרים. 
  • וודא כי אתה גוזם באופן קבוע את הדשא והשיחים שלך. 

אל תשכח כי צמחים מסוימים מושכים חרקים מועילים אשר טורפים מזיקים בעייתיים. התייעץ עם איש המקצוע לקבלת טיפים כיצד לנהל את החצר שלך כדי להרחיק את המזיקים ככל האפשר. 

יש לשים לב כי מחירי שירותי הדברה בחצר חיצוניים נקבעים פעמים רבות לפי גודל המדשאה ומגוון המזיקים שאתה מנסה להרחיק מהגינה שלך. 

 

הדברה בחצר – הערה מיוחדת על טרמיטים

בעוד שמזיקים אחרים יכולים להוות מטרד או אפילו להשפיע על בריאותך והרווחה שלך ושל משפחתך, הטרמיטים גורמים גם לנזק כספי משמעותי, בעקבות הרס העץ בבית שלך.

שיטות הטיפול בטרמיטים משתנות בהתאם לבית הספציפי והיקף הנגיעה – אין באמת פתרון יחיד לטרמיטים, למרבה הצער. חומרי הדברה המכוונים לטרמיטים מחולקים לשתי קטגוריות רחבות: טיפולים נוזליים ותחנות פיתיון.

 

טיפולי טרמיטים נוזליים

טיפולי טרמיטים נוזליים מתחלקים גם הם לשני סוגים: תכשירים דוחים ולא דוחים.

תכשירים דוחים מונעים מטרמיטים לעשות את דרכם לביתך. הם לא יכולים להגיע למקור המזון שלהם, ולכן הם מתים. טרמיטים שכבר נמצאים בבית מתים בסופו של דבר מכיוון שהם לא יכולים להגיע לקרקע.

תכשירים ללא דחייה הורגים ישירות את הטרמיטים באזור הטיפול.

 

תחנות פיתיון

פיתיונות טרמיטים עשויים מחומר שהטרמיטים חושבים שהוא טעים במיוחד – בדרך כלל מוצר נייר – מעורבב עם רעל. הטרמיטים נמשכים לאוכל בתחנות הפיתיון, וכשהם צורכים אותו ומחזירים אותו לקן שלהם, המושבה כולה מתה אט אט.

אל תנסה לטפל בעצירת טרמיטים בעצמך! התקשר תמיד אלינו בקסם הדברות. אנשי ההדברה המקצועניים שלנו יעריכו את היקף הבעיה ויעצבו פתרון מותאם אישית.

 

בשורה התחתונה

הדברה דורשת מיומנות וידע רב, ואנשי המקצוע הטובים ביותר להדברת מזיקים שונים מתעדכנים לעיתים קרובות בשיטות המחקר והטיפול הנוכחיות. לא משנה עם איזו בעיה אתה מתמודד, עדיף לסמוך על איש מקצוע אשר ירכיב ותכנית לטיפול בה – אנו מתחייבים כי התכנית תהיה מצוינת ותפתור את הבעיה.

זכור את כללי האצבע הבאים:

  • אם מצאת בתוך ביתך מזיק, תזדקק לטיפול מיידי בפנים. איש ההדברה שלנו יצטרך כנראה לבצע הערכה וטיפול חיצוניים.
  • אם אתה מחפש רק אמצעי מניעה, ולא סובל מבעיית מזיקים חמורה, או שיש לך בעיית מזיקים מחוץ לבית, כמו יתושים, פנייה אלינו בקסם הדברות ובקשה להדברה חיצונית היא הדרך להרחיק את החרקים או המזיקים השונים מביתך ומהחצר שלך.

הנוכחות הלא רצויה של מזיקים בבית ובסביבתו מלחיצה. אם כי השליטה בבעיה עשויה להיראות בלתי אפשרית, יש לך שפע של אפשרויות להרחקת המזיקים מביתך ומהחצר שלך. 

אנו בקסם הדברות בעלי ניסיון של עשרות שנים בהדברות מזיקים. נדע לפתור כל בעיה של מזיקים שתתקל בה בצורה המתאימה ביותר עבור החצר שלך ועבורך. אנשי המקצוע שלנו יגיע לבדיקה בבית, יעריכו את היקף הנגיעה של המזיק המדובר, ויגבשו תכנית פעולה מפורטת ומקיפה. אנו מבטיחים כי המזיקים יעזבו את החצר שלך לתמיד!

מחפשים מדביר? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות בנושא