הדברה בחצר

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה בחצר
תוכן עניינים

הדברה בחצר? עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים באחריות ובבטיחות!

✔️ מותאם לחיות מחמד בבית.

✔️שירותי הדברה ירוקה לבית ולכל שטח.
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
✔️ צוות מדבירים מוסמך לעבודה כולל אישורים של המשרד להגנת הסביבה.
✔️ שירות הדברה בחצר 24 שעות.

✔️ ניתן להיכנס הביתה כשעה בלבד לאחר סיום עבודה!

✔️ אחריות רשמית על העבודה בסיום ההדברה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

יש לך בעיית מזיקים בחצר? לא יודע איך להיפטר מהם? אנחנו כאן כדי להסביר כל מה שצריך בנושא. המשיכו לקרוא את המאמר הבא בשביל ללמוד על הדברה בחצר הבית שלך.

מה זה הדברה בחצר?

שירות הדברה חיצוני מתמקד בדרך כלל במיגור מזיקים ספציפיים שמקורם מחוץ לבית, כמו יתושים, קרציות, אורי כדורי ונמלי אש. בעוד שמזיקים אלה עשויים שלא לפלס את דרכם לביתך, הם יכולים להשפיע על הנאתך מהחצר שלך.

אם יתושים או מזיקים אחרים הופכים את הדשא בחצר למקום שלא נעים להיות בו, התקשרו לקסם הדברות, אנו מספקים שירות הדברה חיצוני. חשוב במיוחד לדאוג לקרוא להדברה אם יש לך ילדים או חיות מחמד שמשחקים באופן קבוע בחוץ. מחלות שמעבירים חרקים מסוימים כמו נגיף מערב הנילוס ומחלת ליים הם דאגה נוכחת בימינו, לכן אל תהפוך את עקיצות היתושים או נשיכות הקרציות למטרד רגיל בחצר הבית שלך.

בונוס נוסף של הדברה חיצונית הוא שלעתים קרובות היא משמשת כמחסום לחרקים ולמכרסמים שעלולים לפלס את דרכם לתוך הבית וכאזור אסטרטגי הדברת זחלים.

הצבת ההדברה

המדביר ישתמש בחומרי ההדברה מחוץ לבית באחריות רבה, כמו שהיה עושה בתוך הבית שלך. אנשי המקצוע שלנו מומחים במגוון שירותי הדברה ויודעים כיצד לבצע אותה בצורה הטובה והבטוחה ביורת. חשוב מאוד לא לשכוח לציין האם קיימים בחצר צמחים עדינים ו / או אכילים שיש צריך להימנע מריסוסם בחומרי ההדברה.

אם אתה מעדיף להימנע מריסוס חומרי הדברה בחוץ, שאל את המדביר אודות חומרי הדברה בסיכון נמוך כמו חומצת בור ואדמה דיאטומית. מיטב אנשי ההדברה שלו יידעו להשתמש באפשרויות אלה בצורה יעילה ומבלי לפגוע בשאר חלקי החצר. אם יש לך מזיקים בעייתיים ספציפיים, ככל הנראה המדביר שלך ימליץ על מלכודות פיתיון.

תיקונים חיצוניים דרושים

איטום חורים סביב הצנרת, תיקון מרווחים סביב דלתות וחלונות, ואיטום מרתפים וחללי זחילה הם דרכים יעילות להרתיע מזיקים מלהיכנס לביתך.

סביב החלק החיצוני של הבית שלך, איש ההדברה שלך ישים לב במיוחד לכל ההפרות והחורים בחיפוי החיצוני של הבית. לדוגמה, פתחים קטנים ליד יסודות הבתים שמאפשרים את יציאת הלחות מהבית צריכים להיות מכוסים בחומר מסוים או שיש לטפל בהם בחומרי הדברה.

דרכי הדברה יעילות במיוחד

בתור בעל בית, אתה יכול להשלים את העבודה של אנשי המקצוע על ידי הפיכת החצר שלך לפחות אטרקטיבית למזיקים.

  • הרחק את כל מקורות המזון והמים למזיקים על ידי הקפדה על פינוי האשפה באופן קבוע, וכן הסרת מכלים שאוספים מי גשמים מהחצר. 
  • ערום את עצי ההסקה שלך הרחק מהבית – לפחות כמה עשרות מטרים. 
  • וודא כי אתה גוזם באופן קבוע את הדשא והשיחים שלך. 

אל תשכח כי צמחים מסוימים מושכים חרקים מועילים אשר טורפים מזיקים בעייתיים. התייעץ עם איש המקצוע לקבלת טיפים כיצד לנהל את החצר שלך כדי להרחיק את המזיקים ככל האפשר. 

יש לשים לב כי מחירי שירותי הדברה בחצר חיצוניים נקבעים פעמים רבות לפי גודל המדשאה ומגוון המזיקים שאתה מנסה להרחיק מהגינה שלך. 

הדברה בחצר – הערה מיוחדת על טרמיטים

בעוד שמזיקים אחרים יכולים להוות מטרד או אפילו להשפיע על בריאותך והרווחה שלך ושל משפחתך, הטרמיטים גורמים גם לנזק כספי משמעותי, בעקבות הרס העץ בבית שלך.

שיטות הטיפול בטרמיטים משתנות בהתאם לבית הספציפי והיקף הנגיעה – אין באמת פתרון יחיד לטרמיטים, למרבה הצער. חומרי הדברה המכוונים לטרמיטים מחולקים לשתי קטגוריות רחבות: טיפולים נוזליים ותחנות פיתיון.

טיפולי טרמיטים נוזליים

טיפולי טרמיטים נוזליים מתחלקים גם הם לשני סוגים: תכשירים דוחים ולא דוחים.

תכשירים דוחים מונעים מטרמיטים לעשות את דרכם לביתך. הם לא יכולים להגיע למקור המזון שלהם, ולכן הם מתים. טרמיטים שכבר נמצאים בבית מתים בסופו של דבר מכיוון שהם לא יכולים להגיע לקרקע.

תכשירים ללא דחייה הורגים ישירות את הטרמיטים באזור הטיפול.

תחנות פיתיון

פיתיונות טרמיטים עשויים מחומר שהטרמיטים חושבים שהוא טעים במיוחד – בדרך כלל מוצר נייר – מעורבב עם רעל. הטרמיטים נמשכים לאוכל בתחנות הפיתיון, וכשהם צורכים אותו ומחזירים אותו לקן שלהם, המושבה כולה מתה אט אט.

אל תנסה לטפל בעצירת טרמיטים בעצמך! התקשר תמיד אלינו בקסם הדברות. אנשי ההדברה המקצועניים שלנו יעריכו את היקף הבעיה ויעצבו פתרון מותאם אישית.

בשורה התחתונה

הדברה דורשת מיומנות וידע רב, ואנשי המקצוע הטובים ביותר להדברת מזיקים שונים מתעדכנים לעיתים קרובות בשיטות המחקר והטיפול הנוכחיות. לא משנה עם איזו בעיה אתה מתמודד, עדיף לסמוך על איש מקצוע אשר ירכיב ותכנית לטיפול בה – אנו מתחייבים כי התכנית תהיה מצוינת ותפתור את הבעיה.

זכור את כללי האצבע הבאים:

  • אם מצאת בתוך ביתך מזיק, תזדקק לטיפול מיידי בפנים. איש ההדברה שלנו יצטרך כנראה לבצע הערכה וטיפול חיצוניים.
  • אם אתה מחפש רק אמצעי מניעה, ולא סובל מבעיית מזיקים חמורה, או שיש לך בעיית מזיקים מחוץ לבית, כמו סוגים שונים של יתושים כמו הנמר האסייתי, פנייה אלינו בקסם הדברות ובקשה להדברה חיצונית היא הדרך להרחיק את החרקים או המזיקים השונים מביתך ומהחצר שלך.

הנוכחות הלא רצויה של מזיקים בבית ובסביבתו מלחיצה. אם כי השליטה בבעיה עשויה להיראות בלתי אפשרית, יש לך שפע של אפשרויות להרחקת המזיקים מביתך ומהחצר שלך. 

תמיד עדיף לבצע הדברה לפני שמרהטים את החצר או הגינה בשביל להבטיח הדברה יסודית, אבל מדביר מקצועי ומנוסה יידע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר בכל מקרה. אנו בקסם הדברות בעלי ניסיון של עשרות שנים בהדברות מזיקים וריסוס הגינה והבית. נדע לפתור כל בעיה של מזיקים שתתקל בה בצורה המתאימה ביותר עבור החצר שלך ועבורך. אנשי המקצוע שלנו יגיע לבדיקה בבית, יעריכו את היקף הנגיעה של המזיק המדובר, ויגבשו תכנית פעולה מפורטת ומקיפה. אנו מבטיחים כי המזיקים יעזבו את החצר שלך לתמיד!

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה לבניין
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לבניין

עבודת בניית בניין, או כל אתר מסחרי שהוא, היא עבודה ארוכה ולא קלה. בתוך רשימת המטלות הנחוצות וההכרחיות נכנסת לרשימה גם הדברה לבניין. מ- 2

קרא עוד »
הדברה בחדר מדרגות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בחדר מדרגות

בתור בעל בניין יש לך אחריות על הרבה דברים – לדאוג תמיד לתקינות הדירות ולוודא שהכל עובד כשורה. שים לב! שהדברה בחדר מדרגות תופיע ברשימת

קרא עוד »
הדברת ביוב
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת ביוב

המטרד הכי גדול שאפשר למצוא בבית זה מזיקים. מזיקים יכולים להיות ג׳וקים, פרעושים, פשפשים ואפילו חיות גדולת יותר כמו עכברים וחולדות. המקור המרכזי הינו הביוב!

קרא עוד »
הדברה לפני כניסה לדירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לפני כניסה לדירה

מזל-טוב! בשעה טובה אתם עוברים לבית חדש. יש דבר אחד שלא כדאי להשמיט מרשימת ה״חובה לעשות״, הדברה לפני כניסה לדירה! הימצאותם של מזיקים לפני כניסה

קרא עוד »
הדברה בפינת חי
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בפינת חי

אין ספק שאחת האטרקציות הכי גדולות בישראל עבור ילדים, בטח בעונת הקיץ, היא פינות החי השונות, בפרט בקיבוצים ובמושבים. הדברה בפינת חי דואגת בראש ובראשונה

קרא עוד »
הדברת חדר אשפה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת חדר אשפה

כל בית עסק אשר נמצא בבניין, או כל בית מגורים שהוא חלק מבית משותף, מכיר את חדר האשפה של הבניין. הדברת חדר אשפה דואגת עבור

קרא עוד »
הדברת לולים
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת לולים

אם אתם מאלו שמתחזקים לול, אתם וודאי מכירים את התופעה המציקה והמעיקה בה מגיעים מיני זוחלים וטפילים במטרה להרוס את העופות ובכך גם את הפרנסה.

קרא עוד »
מדביר למוסדות

ישנם מזיקים רבים שעלולים לתקוף מוסדות – פשפשים, יתושים, זבובים, נמלים, ג'וקים ועוד רבים. מדביר למוסדות מקצועי ומנוסה אשר מכיר את העבודה, מכיר את כל

קרא עוד »
הדברת מחסנים

  תעשיית ההדברה התקדמה משמעותית בעשורים האחרונים. השינוי וההתפתחות הובילו לפתרונות מתקדמים וידידותיים יותר מבעבר! הדברת מחסנים דורשת אמצעים מתקדמים בוודאי שמדובר במחסני מלאי גדולים.

קרא עוד »
הדברת פטריות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת פטריות

פטריות הן אורגניזם מיוחד, הן לא צמחים ולא בעלי חיים, ובעלות צורת חיים ייחודית. אך הן מופיעות במקרים בהם יש עובש כתוצאה מהזנחה, סביבות מים

קרא עוד »
פינוי פגרים עם חיטוי
שירותי הדברה
protoblo_admin
פינוי פגרים

פינוי פגרים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית גילוי פגרים בסביבת המגורים שלכם יכול להפוך למטרד מהמון מבחינות, ומעבר לכך גם להוות סיכון ממשי. בין אם

קרא עוד »
הדברה בגג
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה בגג

הדברה בגג זה כבר עסק למקצוענים! עם קסם הדברות תקבלו מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול ב"מבקרים" לא רצויים. ✔️ שמירה על איכות הסביבה עם הדברה

קרא עוד »
הדברת דירה
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברת דירה

נתקלת בבעיית מזיקים בדירה שלך? אתה לא לבד. המוני ישראלים סובלים מחרקים ומכרסמים אפילו בבנייני דירות, וחשוב ללמוד מה לעשות במקרים כאלו. במאמר הבא נסביר

קרא עוד »
הדברה לבית
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה לבית

מזיקים בבית מהווים גורם מפריע אשר יכול לפגוע באיכות החיים ולעיתים אף פגיעה כלכלית ונזקים ברכוש! הדברה לבית של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: הדברה

קרא עוד »
הדברה 24 שעות
שירותי הדברה
protoblo_admin
הדברה 24 שעות

הדברת פשפש המיטה? עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות וביעילות בפשפש המיטה כולל טיפול מונע! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית

קרא עוד »
מדביר מומלץ
שירותי הדברה
protoblo_admin
מדביר מומלץ

מדביר מומלץ ומוסמך בזמינות 24/7! מצאתם חרקים, נמלים, פשפשים או אפילו חולדות בבית או בעבודה? כנראה שיש לך בעיית מזיקים. ההמלצה שלנו: קראו למדביר מומלץ

קרא עוד »
לכידת חתולים הומאנית
שירותי הדברה
protoblo_admin
לוכד חתולים

לוכד חתולים מוסמך שיפתור את הבעיה 100% בהתחייבות! לוכד חתולים הוא למעשה בעיקר מחלץ חתולים. בכל מצב שבו חתול תקוע במקום שהוא לא יכול להיחלץ

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ