הדברת ביוב

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

המטרד הכי גדול שאפשר למצוא בבית זה מזיקים. מזיקים יכולים להיות ג׳וקים, פרעושים, פשפשים ואפילו חיות גדולת יותר כמו עכברים וחולדות. המקור המרכזי הינו הביוב! הדברת ביוב זה לא עסק לחובבנים!

בקסם הדברות עובדים עם צוות המדבירים המנוסה והמוסמך לכך.השאלה הראשונה שאתם שואלים את עצמכם היא – מאיפה כל זה מגיע? שאלה זו עולה בעיקר אם אתם שומרים על סביבת מגורים היגיינית. מיד אחר כך אתם וודאי שואלים – כיצד נפטרים מהמזיקים? זו שאלת המפתח.

✔️ הדברת ביוב? שירות מקצועי כולל חיטוי וניקוי 24 שעות ביממה!

✔️  מגיעים עד בית הלקוח בשירות אקספרס ובפריסה ארצית.
✔️כל סוגי הרישיונות וההסמכות
✔️ שימוש באמצעים מתקדמים המותאם לכל סוגי הפגרים
✔️עובדים עם חברות תחזוקה
✔️ תינתן אחריות רשמית על העבודה

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

אז יש הרבה דרכים להיפטר ממזיקים, הן באמצעות שיטות מקצועיות והן בעזרת דרכים ביתיות. כמספר השיטות כך גם מספר המיתוסים סביב הדברת מזיקים בבית. אז בואו ננפץ כמה מיתוסים עיקריים בנושא:

הדברת ביוב - מזיקים מגיעים רק לבית מלוכלך

אחד המיתוסים הנפוצים ביותר, וניתן גם להבין למה. זה נכון שלכלוך ותנאי תברואה לא טובים הם קריאה למזיקים, אבל לא רק. ישנם בתים נקיים, מצוחצחים וחדשים, שאפילו עברו שירות הדברה אחר ועדיין סובלים מהתפרצויות של מזיקים. הכיצד? כל בית שנבנה קיימים בו חללים עבור קווי חשמל, צינורות וכדומה.

הפתחים יוצאים מהחלק החיצוני והתחתון של הבניין, בקרבת הביוב, ומסתיימים בדירה עצמה. דרך פתחים אלו יכולים להגיע מזיקים היישר לדירה. עכברים למשל, הם המזיקים האידיאלים לכך שכן הם חיים בסביבת הביוב והפתח הזה הוא כמו אוויר לנשימה עבורם. אך גם מזיקים אחרים כמו התיקן האמריקאי, התיקן הגרמני ואורי כדורי מגיעים מפתחי מהביוב.

הדברה של בית בלבד מספיקה

היום כולם יודעים – הדברה רק בחלק הפנימי של הבית לא מספיקה. אם בעבר הייתה חשיבה שצריך להדביר באופן נקודתי את האזורים הנגועים, הרי שכיום עם כל הידע שקיים על אורח החיים של המזיקים, זה ברור כי הדברת המעטפת של הבית, כמו הדברה בגג, בביוב ואפילו הדברה לבניין חשובה לא פחות, אם לא אף יותר.

רב המזיקים נכנסים לבית מהחצר, או ליתר דיוק מהביוב, ולכן הדברה של הביוב היא הכרחית. אם לא תתבצע הדברת ביוב על כל המשתמע מכך (במכסה, בפתחים ובפנים) – מדובר בהדברה שטחית ולא מוצלחת. בתוך הבית ההדברה נועדה לטפל במזיקים שכבר עברו את פתח הבית, והיא כמעט ולא גורמת למניעת התפשטות חוזרת.

המיתוס בהדברת ביוב - אם ראיתי אחד ונפטרתי ממנו נפטרתי מכולם

עוד מיתוס שחובה לנפץ, ויפה שעה אחת קודם. גם אם נדמה לך שיש תיקן אחד בלבד בבית ואפילו הצלחת להרוג אותו, או אם נראה לך שהעכבר שמצאת לפני שבוע הוא היחידי שמתרוצץ בביתך – כנראה שאתה טועה, ובגדול. מרבית המזיקים חיים בקבוצות.

הם חיים בשיטת ה״חבר מביא חבר״ ונוהגים לחיות בקהילות. מה גם, שקצב ההתרבות של חלק מהם, במיוחד ג׳וקים, הוא מהיר מאוד כך שאל תתפלא אם קיימת משפחה תלת - דורית של ג׳וקים באחת מפינות ביתך. לכן, אין מנוס מלבצע הדברה כוללת גם אם מצאת כמה מזיקים בודדים, ובהקדם האפשרי. כל זמן שממתינים הוא פרק זמן בו יכולה להתפתח התפשטות של ממש ואז כבר הנזק יהיה גדול מדי, וההדברה תהיה אגרסיבית בהרבה.

אם נפטרתי מכל המזיקים בבית – הצלחתי למגר את ההתפשטות

עוד מיתוס שגוי. מזיקים רבים מטילים ביצים ברחבי הבית. למשל עכבישים ופרעושים מטילים ביצים קטנות מאוד וקשה מאוד לראותן בעין לא מיומנת.

חלק מהביצים עמידות בפני חומרי הדברה, ובמיוחד כאשר מדובר בגולם. מכיוון שחומרי ההדברה לא מזיקים לביצים, לאחר זמן לא רב הן בוקעות ומתחילים חיים חדשים בתוך הבית. עין מיומנת של מדביר מקצועי תזהה גם את הביצים ותדע כיצד להיפטר מהם. מעבר לכך, מזיקים יכולים להגיע מבחוץ, ובעיקר מהביוב.

כך שגם אם נפטרת מכל המזיקים בבית, כולל הביצים, אם לא ביצעת הדברה בביוב יכול בכל רגע להיכנס מזיק חדש לביתך.

חומרים כימיים הם הטובים ביותר להדברת ביוב?

אין ספק שחומרים כימיים הם חזקים ויעילים, אבל לא נכון לומר שהם הטובים ביותר להדברה. ישנם מזיקים רבים שלאורך השנים פיתחו עמידות גבוהה כלפי חומרי ההדברה הקיימים כיום בשוק, לכן הם לא תמיד יהיו יעילים. ואלו שכן יהיו יעילים, יהיו מאוד כימיים וחזקים כדי שיוכלו להתמודד עם המזיקים שכבר ראו הכל.

למשל תיקנים, הם מהיצורים העתיקים ביותר בעולם, ליתר דיוק הם היו כאן עוד הרבה לפני כולנו (יש עדויות שהם חיו עוד בעידן הדינוזאורים), ולכן נחשבים לקשים מאוד להשמדה.

בנוסף, חומרי הדברה כימיים הם מסוכנים לבני הבית ולא מומלץ לנשום אותם שכן הם מכילים חומר רעיל. כמו כן, לעיתים חתולים נתקעים בביוב וזקוקים לחילוץ חתולים מקצועי, חומרי הדברה כימיים יהרגו אותם. מתי כן מומלץ להשתמש בהם? להדברה חיצונית שלא מזיקה לאדם – למשל כשמבצעים הדברת חצר או הדברת ביוב.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת ביוב
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן