הדברת חיפושית זבל

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת חיפושית הזבל
תוכן עניינים

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל?

כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״.

חיפושית זבל, כשמה כן היא, ניזונה מזבל ועושה בו שימוש נרחב.

חיפושית זבל? עם קסם הדברות מספקים שירותי הדברת חיפושית זבל ירוקים וידידותיים!

✔️ ייעוץ ללא עלות!

✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.
✔️צוות מדברים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ הדברה אורגנית מחומריים טבעיים.
✔️מותאם למוסדות חינוך ולמכללות.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

ברמה עקרונית היא אינה מזיקה לבני אדם אלא רק לסביבתו החקלאית ולבעלי החיים ולכן חשוב להדבירה.

כדי לדעת מהי ההדברה הנכונה שתגרום להשמדת החיפושית כדאי להכיר את התנהגותה ואופי הפעילות שלה היטב. או במילים אחרות – מי את חיפושית הזבל?

 

חיפושית הזבל – תעודת זהות

חיפושית זבל

חיפושית הזבל כפי שאנחנו מכירים אותה כיום נקראת בעגה המדעית ״זיבלית״.

באופן מפתיע למדי ניתן למצוא את חיפושיות הזבל בהרבה סוגי אקלים ואזורים. הן מסוגלות לחיות במגוון בתי גידול כולל מדבריות, יערות ושדות חקלאיים.

הן נפוצות בכל היבשות למעט באנטרקטיקה ובאזורים בעלי אקלים קר באופן קיצוני. כאמור, הזבל שהחיפושית ניזונה ממנו הוא בעיקר מגללים של חיות אחרות, או ליתר דיוק – מהנוזלים שבגללים.

באמצעות הפה הן מוצצות את הנוזל מהגללים, אשר מכיל חומרים מזינים עבורן ולעיתים גם זחלים של חרקים אחרים, ובולעות אותו.

גם בכל הנוגע לצבע מפגינה חיפושית הזבל מגוון מרשים. היא מגיעה בשלל צבעים, החל משחור מבריק ועד אדום מטאלי. המראה של החיפושית הוא קשוח – רובן גדולות עם דופן קשיח.

הנקבה מתהדרת במחושים בראש ואילו הזכר ניחן בחזה מפותח בוא הוא משתמש להגנה מפני חרקים אחרים. הכנפיים שלהן חזקות ולא נשברות בקלות (להבדיל משל זבובים למשל) כך שהן יכולות לעוף קילומטרים רבים בחיפוש אחר הזבל המושלם.

גם רגליהן האחוריות של החיפושית מאוד חזקות על מנת שיוכלו לגלגל כהלכה את כדורי הזבל אותם הן אוגרות. ואם כל זה לא מספיק, חיפושית הזבל ניחנה בחוש ריח מפותח במיוחד שמאפשר לה לזהות ריח של גללים בזמן שהיא עפה באוויר.

 

דרך החיים של חיפושית הזבל

מדענים נוהגים לקבץ את חיפושיות הזבל לפי הדרך שבה הן אוגרות את מזונן: באמצעות כדורים, חפירות או הישארות על פני האדמה. החיפושית שיוצרת כדורים בעצם מגלגלת את הגללים שהיא אספה וטווה אותו לכדי כדור.

אם תסתכלו טוב טוב תיווכחו שמדובר במשהו שנראה כמו כדור צמר. זו דרכה לשמור על המזון שליקטה ולאגור אותו. לרוב מקובל לקבור את הכדורים באדמה, במידה והם משמשים למזון.

שימוש נוסף של הכדור זה לצורך מקום בו הנקבה מטילה את ביציה. חיפושיות אשר אוגרות את מזונן באמצעות חפירות הן בעלות יכולת לחפור ולהתחפר עמוק בתוך האדמה וכך גם לטמון חלק מהגללים.

ולבסוף, ישנן חיפושיות זבל אשר מעדיפות להישאר על האדמה ובכך להבטיח לעצמן קרקע יציבה (תרתי משמע) להטלת הביצים ולגידול שאר החיפושיות.

בכל הנוגע לדרך ההזדווגות של חיפושיות הזבל, הדבר הוא מרתק ביותר. חיפושית זכר וחיפושית נקבה נפגשים באופן מקרי בזמן המסע לחיפוש הגללים ודרך החיזור של הזכר היא הצעת כדור גללים מרשים לנקבה.

אם הנקבה מחליטה לקבל את הכדור (במילים אחרות – נענית להצעת החיזור) הם מגלגלים אותו יחדיו עד שהם מוצאים מקום עם אדמה רכה על מנת להטמין את הכדור טרם ההזדווגות.

לאחר ההזדווגות הנקבה מטילה ביציה, ועוטפת אותן בתערובת של גללים שנאספו ביחד עם רוק, וטומנת הכל מתחת לאדמה. הזחלים נולדים מתחת לפני האדמה ושם הם עוברים את השלב הראשוני של חייהם.

לחיפושית הזבל יש יתרון עצום שאין כמוהו למרבית החיות – היא אחת מהממחזרות הטובות בטבע. על ידי הטמנת הזבל שהיא אוספת היא מזינה את האדמה בדשן טבעי ומסייעת בשליטה על אוכלוסיות חרקים שונות כמו למשל זבובים.

כל כדור גללים שטומנת החיפושית, יכול להתפתח ל- 3,000 זבובים בתוך כשבועיים! וכל זאת כאשר חיפושית זבל ממוצעת טומנת 10 עד 12 כדורי גללים ביום. תעשו את החשבון לבד.

על מנת להבין את החשיבות האקולוגית האדירה שיש לחיפושית הזבל ניתן לראות מה קורה בטקסס שבדרום ארצות הברית.

שם חיפושית הזבל מטמינה כ- 80% (!) מזבל הפרות. במידה ואין היא עושה זאת, הזבל יתקשה ולא יהיה טוב לדשן מה שיגרום לצמחים למות, ולשטח המרעה להיות צחיח ומלא בזבובים.

 

הדברת חיפושית הזבל

אם חיפושית הזבל היא אכן נכס אקולוגי לחקלאות, מדוע בכלל להדביר אותה?

אז נכון, החיפושית במרבית המקרים גורמת להשבחת הקרקע והופכת אותה לטובה יותר לאזורי חקלאות. בנוסף, חיפושית הזבל מבריחה שלל מזיקים אשר נוטים להימשך לזבל מכיוון שהיא אוגרת את כל הזבל בעצמה ומחביאה אותו באדמה.

החיסרון העיקרי מתרחש במשקי הבית הפרטיים, באדמות שאינן מיועדות לחקלאות. כאשר זחלי החיפושית בוקעים הם עשויים לגרום לנזק רב בגלל שהם נוטים לאכול שורשים. אלו עלולים לאכול את שורשי הדשא בגינת הבית ובכך לגרום לנבילתם.

בנוסף, גם חיות המחמד ושאר הדיירים בבית עלולים לסבול מהתופעה של התפשטות חיפושית הזבל בגינה. ההתעסקות האינטנסיבית של החיפושית עם גללים ושאר זבל עלולה להעביר מחלות וחיידקים רבים.

מומלץ להדביר במקומות בהם יש פעילות אינטנסיבית של חיפושית הזבל ושאר חרקים כמו לולים, מחסנים, חצרות (במיוחד כאלו עם חיות מחמד) וכדומה.  

את חיפושית הזבל ניתן להדביר בהדברה ״רגילה״, דהיינו – הדברה באמצעות חומרים כימיים. הדברה זו אמנם אפקטיבית ביותר להרג החיפושית אך גם אפקטיבית בהפצת רעל באזור בו היא קורית ובכך גם בפגיעה בדיירי הבית ובחיות המחמד. קיימת גם אפשרות של ריסוס לחיפושיות. מומלץ להתייעץ עם מדביר מקצועי בנושא.

על מנת למקסם את יעילותה של הדברת החיפושיות מצד אחד אך למזער את נזקי ההדברה לאדם ולסביבה מצד שני, כדאי לברר על הדברה באמצעות חומרים טבעיים. הדברה מסוג זה תהיה האידיאלית ותבטיח לכם סביבה נטולת חיפושיות זבל.

הקפידו להתייעץ עם חברת הדברות או מדביר מקצועי טרם אתם ניגשים למלאכה. קסם הדברות מספקת מגוון רחב של פתרונות הדברה ברחבי הארץ. אנו מספקים הדברה בלוד, בגבעת שמואל, שוהם, ראש העין ועוד.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ