הדברת רימות

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת רימות
תוכן עניינים
 

למה להזמין הדברת רימות?

הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד – אם התנאים מאפשרים להן הן יגיעו לכל מקום אפשרי!

הדברת רימות? עם קסם הדברות שמים סוף לנזקים אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות!

✔️ שירותי הדברה מתקדמים על ידי צוות מדבירים מוסמך עם תעודות מטעם המשרד להגנת הסביבה.
 
✔️ ידידותי לחיות המחמד.????
 
✔️הדברה ירוקה נטולת ריחות.
 
✔️שירות קבוע במחיר אחיד לעסקים.
 
✔️ בעלי כל סוגי הרישיונות.
✔️ אחריות מלאה על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

כשמדובר בהדברת רימות אל תתפשרו על פחות מחברה מקצועית ומנוסה שמכירה את הנושא לעומק!

מי הן הרימות ולמה צריך הדברת רימות מקצועית?

רימות הן בעצם הזבוב כשהוא בשלב הזחל. צורת הרימות היא כשל חרוט וצבען נע בין לבן לצהבהב. קשה להבדיל לפי הרימה איזה סוג של זבוב היא תהיה בסוף, אך מרבית הרימות שנמצאו בבית הן מהזבוב הביתי והנפוץ שאנחנו מכירים. הראש של הרימה יהיה לרוב מחודד, על מנת שזו תוכל להתחפר בתוך האדמה. 

הרימות ניזונות בעיקר מחומרים חיים או נרקבים, הן נוברות פנימה ואוכלות את החומר, ולאחר האכילה משאירות חורים עגולים וברורים. למרות שהן נחשבות ל״פולש שקט״ יש לטפל בהן בזריזות ובמהירות. במידה והרימות נכנסות למזון אדם הן יכולות לגרום להרעלת חיידקים ומשם הדרך למיון קצרה.

כיצד מגיעות הרימות לבית?

הגורמים העיקריים לרימות בבית או בסביבה הסמוכה אליו הם זבל שנאגר בצורה לא נכונה, נוכחות של נבלה של בעל חיים או צואת כלבים. הרימה הנקבה נמשכת לחומרים אלו ומטילה עליהם את ביציה. כאשר הביצים בוקעות, הרימות החדשות מתחילות לנגוס בחומר גם הן וכן הלאה.

זיהוי הרימות הוא הליך די פשוט. רובן גדולות דיו כדי שאנשי הבית יבחינו בהן, והן לא מהירות כך שניתן לאתר את מקום מושבן ודגירתן בקלות. לעיתים הרימות נמצאות בפחי האשפה, ואז כדאי לבדוק את הפח בעזרת כפפות ולראות אם אכן יש שם רימות.

הרימות מגיעות גם לחיות המחמד, וחובה לבדוק זאת. הרימות פוצעות את החיה ונכנסות מתחת לעור. עליך למשש את עור החיה ולראות אם קיים פצע ומעליו בליטה קשה.

הרימות אפילו מגיעות לצמחים. אמנם במקרים יותר נדירים, אך זה עדיין קורה. אם פתאום הבחנת בצמח מת למרות ששאר הסביבה שלו בריאה, תלוש את הצמח ובדוק אם יש רימות סביב השורש ובאדמה.

איך נפטרים מהרימות?

כפי שראינו, הרימות יכולות להופיע במגוון מקומות – בבית, בחצר, בפח האשפה ואפילו על חיית המחמד. שיטות הטיפול ברימות דומות לזו של הדברת חיפושיות כל תרחיש דורש טיפול שונה על מנת להיפטר מהן. להלן השלבים להיפטרות עצמית מהרימות:

ראשית, מצא את כל האזורים הנגועים. חפש מוצרי מזון שנרקבו, או מוצרים חיים שמאוחסנים באזורים מלוכלכים בבית. אם יש אזורי טחב וריקבון בבית, ניתן למצוא את הרימות בכל חלקי הבית.

שנית, ברגע שאתה מוצא מושבות של רימות, עליך להרוג אותן ואת הביצים שלהן. דרך אחת היא להרתיח אותן (שפיכה של מים רותחים עליהן או טבילתן במים רותחים). אפשרות נוספת היא לפזר עליהן מלח שממיס אותן או חומר הדברה שיהרוג אותן מיד. במידה והן נמצאות בלוחות חשמל ובסביבת שקעים בבית, אין מנוס מלבצע ריסוס.

לאחר מכן, צריך לבצע ניקוי מלא של האזור. יש לשטוף היטב את הפח או המשטח עליו שרצו הרימות, ולאחר הניקוי לרסס דוחה זבובים כדי למנוע התפשטות נוספת בעתיד.

סילוק רימות בעזרת מדביר רימות זבובים

הדרך הטובה ביותר להיפטר מרימות זבובים היא לקרוא לחברת הדברה מקצועית. אנו בקסם הדברות צברנו נספק לך מדביר רימות זבובים מקצועי ומנוסה שיידע איך לפתור את הבעיה הזו בצורה הטובה והבטוחה ביותר. צרו איתנו קשר ותהיו בטוחים שהרימות לא ישובו להטריד אתכם. אנחנו מספקים שירותי הדברה מקיפים במגוון מקומות בארץ -החל מהדברה בבת ים ועד להדברה בקרית אונו ועוד.

מתי לערב חברת הדברת רימות?

במידה ומדובר באזור נקודתי מאוד שאתה יודע את המקור שלו – אין בעיה לטפל זאת בעצמך. הבעיה מתחילה כאשר החלה התפשטות של רימות בעוד חלקים בבית ואיבדת שליטה על כך (או שפשוט אתה כבר לא יכול לסבול זאת). סיבה נוספת לקרוא לגורם מקצועי היא במידה והרימות חזרו לאותו אזור בו כבר ביצעת חיטוי וניקיון. אם לא הצלחת לזהות האם מדובר באמת ברימה או במזיק אחר – חובה עליך להתקשר לאיש מקצוע שיזהה בוודאות מיהו המזיק. זיהוי לא נכון ישפיע על דרך הפעולה וירחיק אתכם מבית נטול רימות ומזיקים.

הדברת רימות מתבצעת כיום בכל חלקי הבית, באמצעות זיהוי ובחינת אופן ההדברה על ידי מדביר מקצועי. ניתן להדביר באמצעות חומרים כימיים שהם מאוד אפקטיביים אך גם רעילים לסביבת הבית, ומנגד אפשר להדביר גם עם חומרים טבעיים. המדבירים שישתמשו בחומרים טבעיים יודעים בדיוק איזו תערובת טבעית תחסל את הרימות באופן וודאי, וגם תזכו בבונוס – החומר לא יפיץ טיפת רעל, מה שישמור על בריאות בני הבית.

כיצד מבצעים הדברת רימות ותולעים ?

ישנם סוגים רבים של תולעים הפוקדים את אזורי המחיה הביתיים, ישנם כמה סוגי תולעים המהוום מטרד ויכולים לגרום לנזק עבור בתים פרטיים או דירות מגורים. במאמר זה נתמקד בשני סוגי התולעים הנפוצים בארץ:
תולעי מזון ותולעי עץ. כמו כן נסביר בנוגע להדברת תולעים ורימות. מובן שנפרט את המידע הרלוונטי בנוגע להדברת התולעים, וננסה להבין כיצד התנאים הסביבתיים משפיעים על היווצרות נגע התולעים.

תולעי מזון

תולעי המזון ימצאו בדרך כלל באזורים שבהם ישנו מזון רקוב, אך במקרים מסוימים יהיה אפשר לראותם גם באזורי אחסון של מזון יבש, הם יכולים להיות בתוך אריזות סגורות ופתוחות. לאחר תקופה מסוימת התולעים יהפכו לחרקים מסוגים שונים (בהתאם לסוג הביצים שהוטלו.)

תולעי עץ

כאשר יש נגע של תולעי עץ בבית, לרוב מדובר על תוצאה של קינון עש או חיפושיות, אלו חרקים המעדיפים להטיל את ביציהם בעץ, בדרך זו הם מאפשרים לתולעים סביבה נוחה להתפתחות. הם יכרסמו את העץ כדי ליצור מחילות קטנות שבהן הם יחיו, הם ימשיכו לקבל את המזון שלהם מחלקים שונים של העץ. במקרים מסוימים חלק מתולעי העץ יקבלו את מזונם מהדבק שנמצא ברהיט. כנסו למידע נוסף על מדביר תולעי עץ ושיטות הטיפול שלו.

מחירון הדברת רימות

שאלות ותשובות בנושא הדברת רימות

פעם היינו צריכים לחכות בין 6-7 שעות לאחר סיום ההדברה, עם ההדברה הירוקה אפשר להיכנס בתוך שעה לבית (:

קסם הדברות עובדת עם הטכנלוגיה הכי חדשה בתחום ההדברות 

אנחנו מבטיחים לכם אחריות ב 100% על כל הדברה.

התשובה לכך היא די מורכבת, במקרה שמדובר בתולעי מזון, אפשר לטפל בגורמי המזון ולהרחיק אותם, אך אם הוטלה כבר כמות גדולה של ביצים, התהליך יהפוך למאוד מורכב. לכן עדיף לקרוא למדביר מקצועי, אפשר לומר את אותו הדבר גם על תולעי העץ.

גם ברגע שמסלקים את התולעים הקיימות בבית, זה לא מספיק כדי לחסל את נגע התולעים והרימות. צריך לזהות את סוג התולעים ולבצע הדברה בהתאם למיקומם, הדברה זו תביא למיגור הנגע של אותם רימות ותולעים על ידי כך שהיא תמנע הטלת ביצים של אותו החרק בבית. במקרה שמדובר בתולעי עץ, צריך לבצע את הריסוס בכל הרהיטים שבהם הם נמצאים, במקרה שמדובר בתולעי מזון, צריך להרחיק את מקורות המזון הנגועים ולבצע הדברת תולעים ורימות בהתאם למיקום הביצים.

התולעים בוקעות מתוך של חרקים, אלו יכולים להיות חרקים מסוגים שונים. בשלב הראשוני התולעת היא זחל המתפתח בדרך להפיכתו לחרק, בשלב הזה הזחל מכונה רימה. בין הסוגים השונים של החרקים אפשר למנות:חיפושיות, פרפרים ועוד. הם מגיעים לאזורי המחיה שלנו בחיפוש אחר מקורות מזון נגישים.
במרבית המקרים החרקים יגיעו אל הבית בעקבות הצטברות אשפה, צואה של בעלי חיים, פסולת אורגנית ושאריות מזון. ברגע שהם ימצאו את מקור המזון, הם יטילו בו את ביצים, אלו יהפכו במהרה לתולעים קטנות הנקראות רימות. כאשר מדברים על הדברת תולעים ורימות, השלב הראשון הוא למצוא את מקור הבעיה.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ