להזמנת מדביר מקצועי

הדברת רימות

הדברת רימות
הדברת רימות

 

למה להזמין הדברת רימות?

הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד – אם התנאים מאפשרים להן הן יגיעו לכל מקום אפשרי!

הדברת רימות? עם קסם הדברות שמים סוף לנזקים אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות!

✔️ שירותי הדברה מתקדמים על ידי צוות מדבירים מוסמך עם תעודות מטעם המשרד להגנת הסביבה.
✔️ ידידותי לחיות המחמד.📜
✔️הדברה ירוקה נטולת ריחות.
✔️שירות קבוע במחיר אחיד לעסקים.
✔️ בעלי כל סוגי הרישיונות.
✔️ אחריות מלאה על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

כשמדובר בהדברת רימות אל תתפשרו על פחות מחברה מקצועית ומנוסה שמכירה את הנושא לעומק!

 

מי הן הרימות ולמה צריך הדברת רימות מקצועית?

רימות הן בעצם הזבוב כשהוא בשלב הזחל. צורת הרימות היא כשל חרוט וצבען נע בין לבן לצהבהב. קשה להבדיל לפי הרימה איזה סוג של זבוב היא תהיה בסוף, אך מרבית הרימות שנמצאו בבית הן מהזבוב הביתי והנפוץ שאנחנו מכירים. הראש של הרימה יהיה לרוב מחודד, על מנת שזו תוכל להתחפר בתוך האדמה. 

הרימות ניזונות בעיקר מחומרים חיים או נרקבים, הן נוברות פנימה ואוכלות את החומר, ולאחר האכילה משאירות חורים עגולים וברורים. למרות שהן נחשבות ל״פולש שקט״ יש לטפל בהן בזריזות ובמהירות. במידה והרימות נכנסות למזון אדם הן יכולות לגרום להרעלת חיידקים ומשם הדרך למיון קצרה.

 

כיצד מגיעות הרימות לבית?

הגורמים העיקריים לרימות בבית או בסביבה הסמוכה אליו הם זבל שנאגר בצורה לא נכונה, נוכחות של נבלה של בעל חיים או צואת כלבים. הרימה הנקבה נמשכת לחומרים אלו ומטילה עליהם את ביציה. כאשר הביצים בוקעות, הרימות החדשות מתחילות לנגוס בחומר גם הן וכן הלאה.

זיהוי הרימות הוא הליך די פשוט. רובן גדולות דיו כדי שאנשי הבית יבחינו בהן, והן לא מהירות כך שניתן לאתר את מקום מושבן ודגירתן בקלות. לעיתים הרימות נמצאות בפחי האשפה, ואז כדאי לבדוק את הפח בעזרת כפפות ולראות אם אכן יש שם רימות.

הרימות מגיעות גם לחיות המחמד, וחובה לבדוק זאת. הרימות פוצעות את החיה ונכנסות מתחת לעור. עליך למשש את עור החיה ולראות אם קיים פצע ומעליו בליטה קשה.

הרימות אפילו מגיעות לצמחים. אמנם במקרים יותר נדירים, אך זה עדיין קורה. אם פתאום הבחנת בצמח מת למרות ששאר הסביבה שלו בריאה, תלוש את הצמח ובדוק אם יש רימות סביב השורש ובאדמה.

 

איך נפטרים מהרימות?

כפי שראינו, הרימות יכולות להופיע במגוון מקומות – בבית, בחצר, בפח האשפה ואפילו על חיית המחמד. כל תרחיש דורש טיפול שונה על מנת להיפטר מהן. להלן השלבים להיפטרות עצמית מהרימות:

ראשית, מצא את כל האזורים הנגועים. חפש מוצרי מזון שנרקבו, או מוצרים חיים שמאוחסנים באזורים מלוכלכים בבית. אם יש אזורי טחב וריקבון בבית, ניתן למצוא את הרימות בכל חלקי הבית.

שנית, ברגע שאתה מוצא מושבות של רימות, עליך להרוג אותן ואת הביצים שלהן. דרך אחת היא להרתיח אותן (שפיכה של מים רותחים עליהן או טבילתן במים רותחים). אפשרות נוספת היא לפזר עליהן מלח שממיס אותן או חומר הדברה שיהרוג אותן מיד. במידה והן נמצאות בלוחות חשמל ובסביבת שקעים בבית, אין מנוס מלבצע ריסוס.

לאחר מכן, צריך לבצע ניקוי מלא של האזור. יש לשטוף היטב את הפח או המשטח עליו שרצו הרימות, ולאחר הניקוי לרסס דוחה זבובים כדי למנוע התפשטות נוספת בעתיד.

 

מתי לערב חברת הדברת רימות?

במידה ומדובר באזור נקודתי מאוד שאתה יודע את המקור שלו – אין בעיה לטפל זאת בעצמך. הבעיה מתחילה כאשר החלה התפשטות של רימות בעוד חלקים בבית ואיבדת שליטה על כך (או שפשוט אתה כבר לא יכול לסבול זאת). סיבה נוספת לקרוא לגורם מקצועי היא במידה והרימות חזרו לאותו אזור בו כבר ביצעת חיטוי וניקיון. אם לא הצלחת לזהות האם מדובר באמת ברימה או במזיק אחר – חובה עליך להתקשר לאיש מקצוע שיזהה בוודאות מיהו המזיק. זיהוי לא נכון ישפיע על דרך הפעולה וירחיק אתכם מבית נטול רימות ומזיקים.

הדברת רימות מתבצעת כיום בכל חלקי הבית, באמצעות זיהוי ובחינת אופן ההדברה על ידי מדביר מקצועי. ניתן להדביר באמצעות חומרים כימיים שהם מאוד אפקטיביים אך גם רעילים לסביבת הבית, ומנגד אפשר להדביר גם עם חומרים טבעיים. המדבירים שישתמשו בחומרים טבעיים יודעים בדיוק איזו תערובת טבעית תחסל את הרימות באופן וודאי, וגם תזכו בבונוס – החומר לא יפיץ טיפת רעל, מה שישמור על בריאות בני הבית.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים עכשיו!
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

כתבות בנושא