הדברת רימות

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת רימות
הדברת רימות

למה להזמין הדברת רימות?

הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד – אם התנאים מאפשרים להן הן יגיעו לכל מקום אפשרי!

הדברת רימות? עם קסם הדברות שמים סוף לנזקים אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות!

✔️ שירותי הדברה מתקדמים על ידי צוות מדבירים מוסמך עם תעודות מטעם המשרד להגנת הסביבה.
 
✔️ ידידותי לחיות המחמד.????
 
✔️הדברה ירוקה נטולת ריחות.
 
✔️שירות קבוע במחיר אחיד לעסקים.
 
✔️ בעלי כל סוגי הרישיונות.
✔️ אחריות מלאה על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

כשמדובר בהדברת רימות אל תתפשרו על פחות מחברה מקצועית ומנוסה שמכירה את הנושא לעומק!

מי הן הרימות ולמה צריך הדברת רימות מקצועית?

רימות הן בעצם הזבוב כשהוא בשלב הזחל. צורת הרימות היא כשל חרוט וצבען נע בין לבן לצהבהב. קשה להבדיל לפי הרימה איזה סוג של זבוב היא תהיה בסוף, אך מרבית הרימות שנמצאו בבית הן מהזבוב הביתי והנפוץ שאנחנו מכירים. הראש של הרימה יהיה לרוב מחודד, על מנת שזו תוכל להתחפר בתוך האדמה. 

הרימות ניזונות בעיקר מחומרים חיים או נרקבים, הן נוברות פנימה ואוכלות את החומר, ולאחר האכילה משאירות חורים עגולים וברורים. למרות שהן נחשבות ל״פולש שקט״ יש לטפל בהן בזריזות ובמהירות. במידה והרימות נכנסות למזון אדם הן יכולות לגרום להרעלת חיידקים ומשם הדרך למיון קצרה.

כיצד מגיעות הרימות לבית?

הגורמים העיקריים לרימות בבית או בסביבה הסמוכה אליו הם זבל שנאגר בצורה לא נכונה, נוכחות של נבלה של בעל חיים או צואת כלבים. הרימה הנקבה נמשכת לחומרים אלו ומטילה עליהם את ביציה. כאשר הביצים בוקעות, הרימות החדשות מתחילות לנגוס בחומר גם הן וכן הלאה.

זיהוי הרימות הוא הליך די פשוט. רובן גדולות דיו כדי שאנשי הבית יבחינו בהן, והן לא מהירות כך שניתן לאתר את מקום מושבן ודגירתן בקלות. לעיתים הרימות נמצאות בפחי האשפה, ואז כדאי לבדוק את הפח בעזרת כפפות ולראות אם אכן יש שם רימות.

הרימות מגיעות גם לחיות המחמד, וחובה לבדוק זאת. הרימות פוצעות את החיה ונכנסות מתחת לעור. עליך למשש את עור החיה ולראות אם קיים פצע ומעליו בליטה קשה.

הרימות אפילו מגיעות לצמחים. אמנם במקרים יותר נדירים, אך זה עדיין קורה. אם פתאום הבחנת בצמח מת למרות ששאר הסביבה שלו בריאה, תלוש את הצמח ובדוק אם יש רימות סביב השורש ובאדמה.

איך נפטרים מהרימות?

כפי שראינו, הרימות יכולות להופיע במגוון מקומות – בבית, בחצר, בפח האשפה ואפילו על חיית המחמד. כל תרחיש דורש טיפול שונה על מנת להיפטר מהן. להלן השלבים להיפטרות עצמית מהרימות:

ראשית, מצא את כל האזורים הנגועים. חפש מוצרי מזון שנרקבו, או מוצרים חיים שמאוחסנים באזורים מלוכלכים בבית. אם יש אזורי טחב וריקבון בבית, ניתן למצוא את הרימות בכל חלקי הבית.

שנית, ברגע שאתה מוצא מושבות של רימות, עליך להרוג אותן ואת הביצים שלהן. דרך אחת היא להרתיח אותן (שפיכה של מים רותחים עליהן או טבילתן במים רותחים). אפשרות נוספת היא לפזר עליהן מלח שממיס אותן או חומר הדברה שיהרוג אותן מיד. במידה והן נמצאות בלוחות חשמל ובסביבת שקעים בבית, אין מנוס מלבצע ריסוס.

לאחר מכן, צריך לבצע ניקוי מלא של האזור. יש לשטוף היטב את הפח או המשטח עליו שרצו הרימות, ולאחר הניקוי לרסס דוחה זבובים כדי למנוע התפשטות נוספת בעתיד.

מתי לערב חברת הדברת רימות?

במידה ומדובר באזור נקודתי מאוד שאתה יודע את המקור שלו – אין בעיה לטפל זאת בעצמך. הבעיה מתחילה כאשר החלה התפשטות של רימות בעוד חלקים בבית ואיבדת שליטה על כך (או שפשוט אתה כבר לא יכול לסבול זאת). סיבה נוספת לקרוא לגורם מקצועי היא במידה והרימות חזרו לאותו אזור בו כבר ביצעת חיטוי וניקיון. אם לא הצלחת לזהות האם מדובר באמת ברימה או במזיק אחר – חובה עליך להתקשר לאיש מקצוע שיזהה בוודאות מיהו המזיק. זיהוי לא נכון ישפיע על דרך הפעולה וירחיק אתכם מבית נטול רימות ומזיקים.

הדברת רימות מתבצעת כיום בכל חלקי הבית, באמצעות זיהוי ובחינת אופן ההדברה על ידי מדביר מקצועי. ניתן להדביר באמצעות חומרים כימיים שהם מאוד אפקטיביים אך גם רעילים לסביבת הבית, ומנגד אפשר להדביר גם עם חומרים טבעיים. המדבירים שישתמשו בחומרים טבעיים יודעים בדיוק איזו תערובת טבעית תחסל את הרימות באופן וודאי, וגם תזכו בבונוס – החומר לא יפיץ טיפת רעל, מה שישמור על בריאות בני הבית.

כיצד מבצעים הדברת רימות ותולעים ?

ישנם סוגים רבים של תולעים הפוקדים את אזורי המחיה הביתיים, ישנם כמה סוגי תולעים המהוום מטרד ויכולים לגרום לנזק עבור בתים פרטיים או דירות מגורים. במאמר זה נתמקד בשני סוגי התולעים הנפוצים בארץ:
תולעי מזון ותולעי עץ. כמו כן נסביר בנוגע להדברת תולעים ורימות. מובן שנפרט את המידע הרלוונטי בנוגע להדברת התולעים, וננסה להבין כיצד התנאים הסביבתיים משפיעים על היווצרות נגע התולעים.

תולעי מזון

תולעי המזון ימצאו בדרך כלל באזורים שבהם ישנו מזון רקוב, אך במקרים מסוימים יהיה אפשר לראותם גם באזורי אחסון של מזון יבש, הם יכולים להיות בתוך אריזות סגורות ופתוחות. לאחר תקופה מסוימת התולעים יהפכו לחרקים מסוגים שונים (בהתאם לסוג הביצים שהוטלו.)

תולעי עץ

כאשר יש נגע של תולעי עץ בבית, לרוב מדובר על תוצאה של קינון עש או חיפושיות, אלו חרקים המעדיפים להטיל את ביציהם בעץ, בדרך זו הם מאפשרים לתולעים סביבה נוחה להתפתחות. הם יכרסמו את העץ כדי ליצור מחילות קטנות שבהן הם יחיו, הם ימשיכו לקבל את המזון שלהם מחלקים שונים של העץ. במקרים מסוימים חלק מתולעי העץ יקבלו את מזונם מהדבק שנמצא ברהיט.

מחירון הדברת רימות

שאלות ותשובות בנושא הדברת רימות

פעם היינו צריכים לחכות בין 6-7 שעות לאחר סיום ההדברה, עם ההדברה הירוקה אפשר להיכנס בתוך שעה לבית (:

קסם הדברות עובדת עם הטכנלוגיה הכי חדשה בתחום ההדברות 

אנחנו מבטיחים לכם אחריות ב 100% על כל הדברה.

התשובה לכך היא די מורכבת, במקרה שמדובר בתולעי מזון, אפשר לטפל בגורמי המזון ולהרחיק אותם, אך אם הוטלה כבר כמות גדולה של ביצים, התהליך יהפוך למאוד מורכב. לכן עדיף לקרוא למדביר מקצועי, אפשר לומר את אותו הדבר גם על תולעי העץ.

גם ברגע שמסלקים את התולעים הקיימות בבית, זה לא מספיק כדי לחסל את נגע התולעים והרימות. צריך לזהות את סוג התולעים ולבצע הדברה בהתאם למיקומם, הדברה זו תביא למיגור הנגע של אותם רימות ותולעים על ידי כך שהיא תמנע הטלת ביצים של אותו החרק בבית. במקרה שמדובר בתולעי עץ, צריך לבצע את הריסוס בכל הרהיטים שבהם הם נמצאים, במקרה שמדובר בתולעי מזון, צריך להרחיק את מקורות המזון הנגועים ולבצע הדברת תולעים ורימות בהתאם למיקום הביצים.

התולעים בוקעות מתוך של חרקים, אלו יכולים להיות חרקים מסוגים שונים. בשלב הראשוני התולעת היא זחל המתפתח בדרך להפיכתו לחרק, בשלב הזה הזחל מכונה רימה. בין הסוגים השונים של החרקים אפשר למנות:חיפושיות, פרפרים ועוד. הם מגיעים לאזורי המחיה שלנו בחיפוש אחר מקורות מזון נגישים.
במרבית המקרים החרקים יגיעו אל הבית בעקבות הצטברות אשפה, צואה של בעלי חיים, פסולת אורגנית ושאריות מזון. ברגע שהם ימצאו את מקור המזון, הם יטילו בו את ביצים, אלו יהפכו במהרה לתולעים קטנות הנקראות רימות. כאשר מדברים על הדברת תולעים ורימות, השלב הראשון הוא למצוא את מקור הבעיה.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה

קרא עוד »

הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה

קרא עוד »

הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא

קרא עוד »

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו

קרא עוד »

הדברת תהלוכן האורן

  תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או

קרא עוד »

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא

קרא עוד »

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת מקקים ונמלים
הדברת חרקים
protoblo_admin

הדברת מקקים ונמלים

  הדברת מקקים ונמלים הם שניים מהמזיקים הנפוצים ביותר בארץ, כולנו נתקלנו בהם בעבר בביתנו, וכולנו מקווים שזה לא יחזור בשנית. הדברת מקקים ונמלים? עם

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חרקים
protoblo_admin

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל? עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת חרקים
protoblo_admin

הדברת קרדית האבק

  הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת חרקים
protoblo_admin

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
מדביר חרקים
הדברת חרקים
protoblo_admin

מדביר חרקים

  כאשר אתה חושב על מזיקים שמופיעים בבית שלך, חרקים יהיו כנראה הראשונים שיעלה במוחך. אחרי הכל, מי אוהב לראות נמלים או זבובים שורצים בביתו?

קרא עוד »

ריסוס חיפושיות

  ריסוס חיפושיות באמצעות חומרי ריסוס והדברה ירוקים ידידותיים לסביבה המקצרים את זמני ההמתנה לאחר סיום העבודה. ✔️ שירות 360 מותאם גם לגנים ולצהרונים. ✔️

קרא עוד »
הדברת חרקים בנתניה
הדברת חרקים
protoblo_admin

הדברת חרקים בנתניה

אין שום סיבה להשאיר חרקים בבית – הזמינו הדברת חרקים בנתניה. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »
הדברת חרקים בתל אביב
הדברת חרקים
protoblo_admin

הדברת חרקים בתל אביב

אפשר להיפטר מחרקים – קסם הדברות מבצעים הדברת חרקים בתל אביב. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »
Open chat