הדברת רימות

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד – אם התנאים מאפשרים להן הן יגיעו לכל מקום אפשרי!

הדברת רימות? עם קסם הדברות שמים סוף לנזקים אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות!

✔️ שירותי הדברה מתקדמים על ידי צוות מדבירים מוסמך עם תעודות מטעם המשרד להגנת הסביבה
✔️ ידידותי לחיות המחמד
✔️הדברה ירוקה נטולת ריחות
✔️שירות קבוע במחיר אחיד לעסקים
✔️ בעלי כל סוגי הרישיונות
✔️ אחריות מלאה על העבודה

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

כשמדובר בהדברת רימות אל תתפשרו על פחות מחברה מקצועית ומנוסה שמכירה את הנושא לעומק!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

מיהן הרימות ולמה צריך הדברת רימות מקצועית?

רימות הן בעצם הזבוב כשהוא בשלב הזחל. צורת הרימות היא כשל חרוט וצבען נע בין לבן לצהבהב. קשה להבדיל לפי הרימה איזה סוג של זבוב היא תהיה בסוף, אך מרבית הרימות שנמצאו בבית הן מהזבוב הביתי והנפוץ שאנחנו מכירים. הראש של הרימה יהיה לרוב מחודד, על מנת שזו תוכל להתחפר בתוך האדמה. 

הרימות ניזונות בעיקר מחומרים חיים או נרקבים, הן נוברות פנימה ואוכלות את החומר, ולאחר האכילה משאירות חורים עגולים וברורים. למרות שהן נחשבות ל״פולש שקט״ יש לטפל בהן בזריזות ובמהירות. במידה והרימות נכנסות למזון אדם הן יכולות לגרום להרעלת חיידקים ומשם הדרך למיון קצרה.

כיצד מגיעות הרימות לבית?

הגורמים העיקריים לרימות בבית או בסביבה הסמוכה אליו הם זבל שנאגר בצורה לא נכונה, נוכחות של נבלה של בעל חיים או צואת כלבים. הרימה הנקבה נמשכת לחומרים אלו ומטילה עליהם את ביציה. כאשר הביצים בוקעות, הרימות החדשות מתחילות לנגוס בחומר גם הן וכן הלאה.

זיהוי הרימות הוא הליך די פשוט. רובן גדולות דיו כדי שאנשי הבית יבחינו בהן, והן לא מהירות כך שניתן לאתר את מקום מושבן ודגירתן בקלות. לעיתים הרימות נמצאות בפחי האשפה, ואז כדאי לבדוק את הפח בעזרת כפפות ולראות אם אכן יש שם רימות.

הרימות מגיעות גם לחיות המחמד, וחובה לבדוק זאת. הרימות פוצעות את החיה ונכנסות מתחת לעור. עליך למשש את עור החיה ולראות אם קיים פצע ומעליו בליטה קשה.

הרימות אפילו מגיעות לצמחים. אמנם במקרים יותר נדירים, אך זה עדיין קורה. אם פתאום הבחנת בצמח מת למרות ששאר הסביבה שלו בריאה, תלוש את הצמח ובדוק אם יש רימות סביב השורש ובאדמה.

איך נפטרים מהרימות?

כפי שראינו, הרימות יכולות להופיע במגוון מקומות – בבית, בחצר, בפח האשפה ואפילו על חיית המחמד. שיטות הטיפול ברימות דומות לזו של הדברת חיפושיות כל תרחיש דורש טיפול שונה על מנת להיפטר מהן. להלן השלבים להיפטרות עצמית מהרימות:

ראשית, מצא את כל האזורים הנגועים. חפש מוצרי מזון שנרקבו, או מוצרים חיים שמאוחסנים באזורים מלוכלכים בבית. אם יש אזורי טחב וריקבון בבית, ניתן למצוא את הרימות בכל חלקי הבית.

שנית, ברגע שאתה מוצא מושבות של רימות, עליך להרוג אותן ואת הביצים שלהן. דרך אחת היא להרתיח אותן (שפיכה של מים רותחים עליהן או טבילתן במים רותחים). אפשרות נוספת היא לפזר עליהן מלח שממיס אותן או חומר הדברה שיהרוג אותן מיד. במידה והן נמצאות בלוחות חשמל ובסביבת שקעים בבית, אין מנוס מביצוע ריסוס לבית.

לאחר מכן, צריך לבצע ניקוי מלא של האזור. יש לשטוף היטב את הפח או המשטח עליו שרצו הרימות, ולאחר הניקוי לרסס דוחה זבובים כדי למנוע התפשטות נוספת בעתיד.

סילוק רימות בעזרת מדביר רימות זבובים

הדרך הטובה ביותר להיפטר מרימות זבובים היא לקרוא לחברת הדברה מקצועית. אנו בקסם הדברות צברנו נספק לך מדביר רימות זבובים מקצועי ומנוסה שיידע איך לפתור את הבעיה הזו בצורה הטובה והבטוחה ביותר. צרו איתנו קשר ותהיו בטוחים שהרימות לא ישובו להטריד אתכם. אנחנו מספקים שירותי הדברה מקיפים במגוון מקומות בארץ -החל מהדברה בבת ים ועד להדברה בקרית אונו ועוד.

מתי לערב חברת הדברת רימות?

במידה ומדובר באזור נקודתי מאוד שאתה יודע את המקור שלו – אין בעיה לטפל זאת בעצמך. הבעיה מתחילה כאשר החלה התפשטות של רימות בעוד חלקים בבית ואיבדת שליטה על כך (או שפשוט אתה כבר לא יכול לסבול זאת). סיבה נוספת לקרוא לגורם מקצועי היא במידה והרימות חזרו לאותו אזור בו כבר ביצעת חיטוי וניקיון. אם לא הצלחת לזהות האם מדובר באמת ברימה או במזיק אחר – חובה עליך להתקשר לאיש מקצוע שיזהה בוודאות מיהו המזיק. זיהוי לא נכון ישפיע על דרך הפעולה וירחיק אתכם מבית נטול רימות ומזיקים.

הדברת רימות מתבצעת כיום בכל חלקי הבית, באמצעות זיהוי ובחינת אופן ההדברה על ידי מדביר מקצועי. ניתן להדביר באמצעות חומרים כימיים שהם מאוד אפקטיביים אך גם רעילים לסביבת הבית, ומנגד אפשר להדביר גם עם חומרים טבעיים. המדבירים שישתמשו בחומרים טבעיים יודעים בדיוק איזו תערובת טבעית תחסל את הרימות באופן וודאי, וגם תזכו בבונוס – החומר לא יפיץ טיפת רעל, מה שישמור על בריאות בני הבית.

כיצד מבצעים הדברת רימות ותולעים ?

ישנם סוגים רבים של תולעים הפוקדים את אזורי המחיה הביתיים, ישנם כמה סוגי תולעים המהוום מטרד ויכולים לגרום לנזק עבור בתים פרטיים או דירות מגורים. במאמר זה נתמקד בשני סוגי התולעים הנפוצים בארץ:
תולעי מזון ותולעי עץ. כמו כן נסביר בנוגע להדברת תולעים ורימות. מובן שנפרט את המידע הרלוונטי בנוגע להדברת התולעים, וננסה להבין כיצד התנאים הסביבתיים משפיעים על היווצרות נגע התולעים.

תולעי מזון

תולעי המזון ימצאו בדרך כלל באזורים שבהם ישנו מזון רקוב, אך במקרים מסוימים יהיה אפשר לראותם גם באזורי אחסון של מזון יבש, הם יכולים להיות בתוך אריזות סגורות ופתוחות. לאחר תקופה מסוימת התולעים יהפכו לחרקים מסוגים שונים (בהתאם לסוג הביצים שהוטלו.)

תולעי עץ

כאשר יש נגע של תולעי עץ בבית, לרוב מדובר על תוצאה של קינון עש או חיפושיות, אלו חרקים המעדיפים להטיל את ביציהם בעץ, בדרך זו הם מאפשרים לתולעים סביבה נוחה להתפתחות. הם יכרסמו את העץ כדי ליצור מחילות קטנות שבהן הם יחיו, הם ימשיכו לקבל את המזון שלהם מחלקים שונים של העץ. במקרים מסוימים חלק מתולעי העץ יקבלו את מזונם מהדבק שנמצא ברהיט. כנסו למידע נוסף על מדביר תולעי עץ ושיטות הטיפול שלו.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת רימות
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

שאלות ותשובות בנושא הדברת רימות

פעם היינו צריכים לחכות בין 6-7 שעות לאחר סיום ההדברה, עם ההדברה הירוקה אפשר להיכנס בתוך שעה לבית (:

קסם הדברות עובדת עם הטכנלוגיה הכי חדשה בתחום ההדברות

אנחנו מבטיחים לכם אחריות ב 100% על כל הדברה.

התשובה לכך היא די מורכבת, במקרה שמדובר בתולעי מזון, אפשר לטפל בגורמי המזון ולהרחיק אותם, אך אם הוטלה כבר כמות גדולה של ביצים, התהליך יהפוך למאוד מורכב. לכן עדיף לקרוא למדביר מקצועי, אפשר לומר את אותו הדבר גם על תולעי העץ.

גם ברגע שמסלקים את התולעים הקיימות בבית, זה לא מספיק כדי לחסל את נגע התולעים והרימות. צריך לזהות את סוג התולעים ולבצע הדברה בהתאם למיקומם, הדברה זו תביא למיגור הנגע של אותם רימות ותולעים על ידי כך שהיא תמנע הטלת ביצים של אותו החרק בבית. במקרה שמדובר בתולעי עץ, צריך לבצע את הריסוס בכל הרהיטים שבהם הם נמצאים, במקרה שמדובר בתולעי מזון, צריך להרחיק את מקורות המזון הנגועים ולבצע הדברת תולעים ורימות בהתאם למיקום הביצים.

התולעים בוקעות מתוך של חרקים, אלו יכולים להיות חרקים מסוגים שונים. בשלב הראשוני התולעת היא זחל המתפתח בדרך להפיכתו לחרק, בשלב הזה הזחל מכונה רימה. בין הסוגים השונים של החרקים אפשר למנות:חיפושיות, פרפרים ועוד. הם מגיעים לאזורי המחיה שלנו בחיפוש אחר מקורות מזון נגישים.
במרבית המקרים החרקים יגיעו אל הבית בעקבות הצטברות אשפה, צואה של בעלי חיים, פסולת אורגנית ושאריות מזון. ברגע שהם ימצאו את מקור המזון, הם יטילו בו את ביצים, אלו יהפכו במהרה לתולעים קטנות הנקראות רימות. כאשר מדברים על הדברת תולעים ורימות, השלב הראשון הוא למצוא את מקור הבעיה.

מחירון הדברת רימות

 • הדברות קטנות

  200-750 ₪
 • הדברות בסדר גודל בינוני

  750-1499 ₪
 • הדברות בתים ועסקים גדולות

  1499-2999 ₪
 • הדברות בתים גדולות ומקיפות

  2999-4999 ₪
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן