הדברת תהלוכן האורן

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת תהלוכן אורן
תוכן עניינים

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא ידעתם שהוא נקרא ״תהלוכן האורן״.

הוא ניזון בעיקר מעצי אורן ועל כן זהו שמו, והמאפיין הבולט ביותר שלו הוא השערות אשר נועדו להגן עליו מבחינה אבולוציונית.

הדברת תהלוכן האורן? עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות בתהלוכן האורן באופן יסודי, בטוח ואחראי.

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ שירות 24 שעות.
✔️הדברה אורגנית לעסקים ולחברות.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

מגע בשערותיו מותיר צריבה על עורו של הנוגע וכך נותר התהלוכן יחסית מוגן. החרק לרב אינו מזיק לבני אדם או לבעלי חיים אך עדיין חשוב לחסלו ולהדבירו מהסיבה הפשוטה – הוא גורם נזק אדיר לעצי האורן שכה חיוניים לאיזון האקולוגי של אזור אגן הים התיכון.

מי אתה, תהלוכן האורן?

תהלוכן האורן הוא זחל אשר משתייך למשפחה רחבה יותר – משפחת התהלוכנים. למרות שבני המשפחה נראים ומתנהגים למראית עין כזחלים, למעשה מדובר בסוג של עש.

צבע התהלוכן נע בין צהוב לחום, וכל תהלוכן סוחב על עצמו פלומת שערות ייחודית אשר גורמת לסרפדת וצריבות בעורו של הנוגע בו. מבין כל התהלוכנים, תהלוכן האורן הוא הנפוץ ביותר בישראל ובכלל באגן הים התיכון ובמזרח התיכון. 

הוא נחשב לאחד הזחלים העתיקים ביותר שיש במחוזותינו, עד כדי כך שהוא נמנה עם הרבה קלאסיקות ספרותיות כמו למשל ״ The life of the caterpilla״ מ- 1898.

למרות שהתהלוכן הוא חובב מושבע של אזורים חמים כמו למשל דרום אירופה, המזרח התיכון וצפון אפריקה, הוא פעיל במיוחד בתקופות הקרות ואילו בחודשי הקיץ הוא מבלה כגולם בתוך האדמה.

רק בסביבות אוגוסט יוצאים התהלוכנים מן האדמה, מזדווגים ומחפשים עצי אורן בסביבה בה הם מטילים את ביציהם. כל נקבה מייצרת קבוצת ביצים אחת אותה היא מצמידה למחט של עץ האורן.

קבוצת ביצים אחת מכילה עד 300 ביצים פחות או יותר, וממנה בוקעים הזחלים כארבעה שבועות לאחר ההטלה. הביצים מכוסות בקשקשים שעירים אשר באים מבטנה של הנקבה.

התהלוכנים הם זחלים שנחשבים לחברתיים במיוחד. עוד מהשלב הראשוני (הטלת הביצה והבקיעה ממנה) הם חיים בקבוצה אחת.

יש להם תקופת נדידה מסוימת שבה הם בונים מקומות מחסה קטנים על ידי חוטי משי, אך לאחריה הם חוזרים לקבוצה הגרעינית – בונים מושבה וקן קבוע בסמיכות למחטי האורן.

אפילו כשהם יוצאים מהמושבה – הם עושים זאת יחדיו. הם נוהגים לזחול בקבוצה אחד אחר השני כך שזה ממש נראה כמו תהלוכה ארוכה, ומכאן בעצם מגיע שמם.

אופן הפעילות של הדברת תהלוכן האורן

מושבותיהם של תהלוכני האורן פעילות בכל חודשי החורף. שעות האכילה שלהם הן בלילה (בדומה לכל עש שהוא) כך שהם עוזבים את הקן עם השקיעה, זוחלים עד לעץ האורן אותו הם רוצים לכרסם, זוללים כל הלילה ואז עם שחר חוזרים למושבה.

לפי תצפיות רבות שנעשו בשיא החורף ביערות קטלוניה על ידי אינפרא אדום, נראה כי גם בלילות הקרים ביותר הם מסוגלים לפעול ולזחול אל עבר האורנים על מנת לכרסם. אפילו אם הטמפרטורות נמוכות מאפס – אין זה ימנע מהם לעשות זאת.

ואף יותר מכך – הקנים ממוקמים מלכתחילה במקומות בהם קל יהיה להחזיר את אור קרן השמש ובימים חמים במיוחד אף להגיע לאיזון של טמפרטורה רצויה. החום במהלך היום גורם לתהלוכנים לעכל ביעילות את המזון שאספו במשך הלילה. 

השפעת תהלוכן האורן על הסביבה

הנזק הרציני שעושה התהלוכן לאורנים הוא במחטים של העץ. מעבר לכרסום ולהשחתת המחטים, האקט של ההרס שלהם מחליש את העץ עצמו, וחושף אותו יותר למזיקים ומחלות אחרות.

הנזק הכבד יותר נגרם לעצי האורן הצעירים, שהם עדיין לא הספיקו להתבסס באדמה ולהיות חזקים ולכן נוטים יותר להיות מושפעים מהנזקים של התהלוכנים. 

אמנם בני האדם הם לא הניזוקים העיקריים מתהלוכן האורן, אך הפלומה השעירה שלו יכולה להשאיר גירוד לא נעים על העור במידה ונוגעים בה, ומי שעורו רגיש לחומרים מסוימים עלול לסבול מפריחה וגירויים בשלל מקומות – גירוי בעיניים ובגרון ובעיות נשימה.

גם בעלי החיים באזורים המיוערים סובלים מאותה בעיית גירוד וגירוי. למשל כלבים הם בעלי חיים רגישים במיוחד לפלומה הדוקרנית שכן הם מריחים ומלקקים את האדמה כך שהפלומה מגיעה לחלקים חשופים ועדינים מאוד בעורם כמו האף והלשון. המגע של הפלומה עם חלקים אלו בגופם יוצר תגובה לא קלה ואף עלול להוביל לתגובות אלרגיות קיצוניות שדורשות קטיעת לשון במקרים חריגים.

איך נפטרים מתהלוכן האורן?

אין ספק שיש להיפטר מתהלוכן האורן ויפה שעה אחת קודם. הבעיה היא שלהבדיל ממזיקים יותר ״ביתיים״ שנוטים להופיע במשקי הבית ובסביבות מיושבות ופחות פראיות, תהלוכן האורן נפוץ במקומות עבותים ומיוערים מה שמקשה על מלאכת ההדברה.

השימוש בחומרי הדברה כימיים נשלל במרבית המדינות שכן חומרים אלו מזהמים את הסביבה (במיוחד באזורים בהם יש רוח שמפזרת את החומרים ברחבי האזור) ועלולים לסלק חרקים רבים אשר מועילים למערכת האקולוגית.

גם השיטה של הדברה באמצעות הזרקת חומר ישירות לאזור של שורשי העץ נמצאה כבעייתית, מכיוון שבשל הגודל הרב של שטח מיוער יהיה קושי להשתלט ולטפל באזור. דבר נוסף, זה שהתהלוכן יכול להתפשט גם באוויר, מה שמקטין את אפקטיביות הטיפול במידה ומתמקדים רק בקרקע ובאדמה.

אז מה כן ניתן לעשות?

כיום ישנן מלכודות מיוחדות אשר מולבשות על גזעי עצים ומונעות מהתהלוכנים להגיע לקרקע ובכך להשלים את המחזור הביולוגי שלהם ולהיהפך לתהלוכנים בוגרים. שיטה זו גם מבטיחה מגע מינימלי בין התהלוכנים לבני האדם ולבעלי החיים.

אופציה נוספת היא באמצעות חברות הדברה אשר מציעות שימוש בחומרי הדברה טבעיים. מה שאומר שהנזק לאדם ולסביבה האקולוגית יהיה נמוך עד אפסי, אם כי היעילות תהיה גבוהה.

שיחה עם מדביר מקצועי ובעל ניסיון, תיתן לכם מידע לגבי אופן ההדברה המדובר. באמצעות שיטה זו יהיה ניתן להציל את עצי האורן ולהפחית את הגירויים והפריחה אצל כלבים ואנשים.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ