הדברת מזיקים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברת מזיקים שתפתור את הבעיה ב-100%!

הדברת מזיקים מסוגים שונים בחברת קסם הדברות מתבצעת באופן בטוח וידידותי לסביבה, תוך שימוש באמצעים מתקדמים ובחומרי הדברה ירוקה. ריסוס נגד מזיקים בבית ובגינה שתבצעו עם המדבירים המוסמכים שלנו יבטיח לכם שקט ממזיקים.

כאשר מדובר במזיקים הדברה מקצועית היא הטיפול היעיל ביותר כנגדם. אנו בחברת קסם הדברות מתמחים בביצוע ריסוס נגד מזיקים מכל הסוגים ומספקים שירות מקצועי שיעניק לכם שקט נפשי וסביבה נעימה. אנחנו זמינים לשירותכם 24 שעות ביממה בפריסה ארצית ומבצעים הדברת מזיקים במחירים משתלמים במיוחד. עם 20 שנות ניסיון בתחום, צברנו אלפי לקוחות מרוצים, להם אנחנו מבצעים הדברה על בסיס קבוע מדי שנה. נשמח שתצטרפו לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

מתלבטים לגבי המועד המושלם לביצוע ריסוס נגד מזיקים בגינה? סקרנים לגבי שיטות טבעיות להדברת מזיקים? מעוניינים לדעת מהם הפתרונות האפשריים ומהן העלויות? בעמוד זה יש לנו את כל התשובות בשבילכם.

פנו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

הדברת מזיקים בבית ובגינה עושים רק עם קסם הדברות!

הדברת מזיקים שתפתור את הבעיה אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ ראשוני חינם לגמרי - ללא עלות

✔️ ריסוס נגד מזיקים בגינה ובבית בזמינות 24/7
✔️ מדביר מזיקים מורשה מטעם המשרד להגנת הסביבה
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה  - הדברה נגד מזיקים ירוקה
✔️ הרחקת מזיקים בשיטות סופר יעילות!
✔️ הדברת מזיקים מחיר הכי משתלם בארץ - החל מ-250 ₪ בלבד!
✔️ שירותי הדברת מזיקים בבבית בפריסה ארצית רחבה
✔️ הדברת מזיקים בדשא, בחצר , במרפסת ובכל מקום אחר
✔️ כתב אחריות על כל ביצוע ריסוס נגד מזיקים!

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

צפו בנו בעת ביצוע ריסוס נגד מזיקים בבית פרטי:

הדברת מזיקים מקצועית מכל הסוגים

נמלה היא בעל חיים זעיר ביחס לבני אדם, ובכל זאת היא עלולה לגרום לנו לנזקים משמעותיים. גם נוכחות של תיקנים, עכבישים, פרעושים, פשפשים וחרקי מזון מובילה לפגיעה באיכות החיים שלנו, ועוד אורחים לא רצויים בבתים ובעסקים הם עכברים, חולדות, צרעות, תולעים, זבובים וכנימות. בכל המקרים הנ"ל, הפתרון הוא הדברת מזיקים מקצועית - ולנו יש את הניסיון והידע לטפל בכל בעיה במהירות וביעילות. בנוסף, אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי הדברה טבעיים ובשיטות מתקדמות על-מנת שלא תיחשפו לכימיקלים שעלולים להיות מזיקים בעצמם, ומספקים שירות הדברת מזיקים במחירים הוגנים.

20 שנות ניסיון בביצוע הדברת מזיקים

המפתח העיקרי להצלחת הדברת מזיקים בבית ובגינה, כלומר לחיסול מהיר ככל האפשר של כל אותם חרקים או מזיקים אחרים, או לחילופין הרחקתם מהבית, הוא ניסיון. קסם הדברות פועלת בתחום כבר יותר מ-20 שנה, כך שצברנו ניסיון רחב היקף, כולל בנושאים ספציפיים כגון הדברת טרמיטים, הדברת פשפשי מיטה או טיפול בחדקונית הדקל. הניסיון מאפשר לנו לזהות מיד את סוג המזיקים שאיתם אתם מתמודדים, להבין מהי שיטת הפעולה האופטימלית בהתאם למאפיינים הספציפיים של הבית, החצר או העסק (או כל מקום אחר) - וליישם את הפתרון הנכון ביותר בדרך הנכונה ביותר.

בהתאם, אנחנו יכולים להבטיח, וגם לקיים, שירותי הדברה שמקנים שקט נפשי אמיתי - כך שאתם לא תצטרכו להתמודד עם המראה של ג'וק מעופף מעל לראש שלכם, נחיל נמלים במטבח, קורי עכביש שמתפשטים ברחבי התקרה, עקיצות של פרעושים או פשפשים, עכבר שמגיח בלילות ועוד.

הדברת מזיקים בבית - עם חומרים בטוחים בלבד

בעבר, הדברת מזיקים התבססה על זרחנים אורגניים. הסיבה לכך הייתה פשוטה: חומרים אלה קוטלים חרקים מסוגים שונים באפקטיביות רבה. הבעיה היא שעם השנים עוד ועוד מחקרים גילו שלזרחנים אורגניים יש גם תופעות לוואי שעלולות להיות מזיקות אפילו יותר מהמזיקים שבהם הם נלחמים.

בין השאר עלולים חומרים אלה לגרום לקשיי קשב וריכוז, ולהחמיר את המצב אצל ילדים (וגם מבוגרים) שממילא לא מצליחים לשמור על ריכוז לאורך זמן או על קשב מלא. תופעה מסוכנת נוספת היא פגיעה מתמשכת ומצטברת במערכת העצבים. למעשה ישנם חומרים שאף הוצאו מחוץ לחוק - כך למשל ב-2021 החליט המשרד להגנת הסביבה לאסור על השימוש ב-10 חומרי הדברה פעילים ובהם קוטלי חרקים וקוטלי עשבים, וכן להגביל במידה משמעותית את אפשרות השימוש בעוד 33 חומרים בעייתיים.

אנחנו מבצעים הדברת מזיקים בבית ובגינה אך ורק עם חומרים בטוחים לחלוטין - כאמור חומרים טבעיים, או אם תרצו: הדברה ירוקה.

הדברת מזיקים בגינה - בלי לפגוע בצמחיה

לא רק בבית: גם בגינה עלולים להופיע מזיקים משלל סוגים ולפגוע בצמחיה. רשימת החרקים שכדאי מאוד לדעת לזהות וכמובן לפעול נגדם באופן נחרץ כוללת את הכנימה הקמחית, כנימות עלה, אקריות, תריפסאים, ערצבים וגם סוגים רבים של זחלים וביניהם עש המנהרות ופרודניה.

הדברת מזיקים בגינה מתבצעת גם היא באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, לבני אדם ולצמחים שאותם אתם מטפחים אצלכם בחצר, ואצלנו היא מתבצעת כאמור על ידי מדביר מזיקים בעל 20 שנות ניסיון.

הדברת מזיקים בעסק - בזמינות גבוהה במיוחד - מהרגע להרגע!

בנוסף לשירות הדברת מזיקים בבית ובחצר, אנחנו מבצעים הדברת נמלים, ג'וקים, חרקי מזון, זבובים, יתושים וחרקים אחרים גם בעסקים.

הדברת מזיקים בעסק היא שירות חיוני במיוחד. אם בבית החרקים עלולים להזיק ומעוררים אי נוחות, במקום שמתבצעת בו פעילות עסקית נוכחות של ג'וקים, עכברים או תולעים עלולה לפגוע באופן אנוש בתדמית של העסק, לגרום לשלילת רישיון העסק לפרק זמן מסוים ולייצר הפסדים כספיים משמעותיים. בהתא,ם אחת האיכויות הקריטיות של שירות זה היא זמינות מרבית - אנחנו נגיע אליכם תוך זמן קצר ונפתור עבורכם את הבעיה, כך שתוכלו לחזור לשגרת פעילות מלאה במהרה.

מה חשוב לדעת לפני ריסוס נגד מזיקים?

הדברת מזיקים, מכל סוג, מחייבת היערכות מתאימה. אמנם אנחנו משתמשים כאמור בשיטות ירוקות, אבל כשמתבצע ריסוס נגד מזיקים חשוב לאסוף את כל הפריטים הרגישים כך שהם לא ייחשפו לריסוס: כלי אוכל, מאכלים, הצעצועים של הילדים, קערת המים של החתול, מברשות השיניים ועוד. כמו כן, יש להרחיק רהיטים וחפצים אחרים מהקירות, מפני שבאזורים אלה הריסוס חשוב במיוחד (מפני שרוב החרקים אוהבים לנוע בסמוך לקירות, שם הם מרגישים מוגנים יותר). ישנן הדברות שכוללות ריסוס נגד מזיקים בתוך ארונות המטבח, ובמצב כזה תתבקשו לפנות אותם. בכל מקרה, תקבלו מאיתנו הנחיות מפורטות עוד לפני שנגיע אליכם, כך שתוכלו להיערך באופן מסודר.

מומלץ מאד להקפיד על ניקוי הבית לפני הדברת מזיקים

אחרי שמסתיימת הדברת מזיקים, אם בוצע ריסוס, יש להימנע מניקיון הבית במשך 48-72 שעות - כדי לא לפגוע ביעילות של החומרים הפעילים. בהתאם, כדאי לבצע ספונג'ה יסודית עוד לפני שהמדבירים מגיעים אליכם. פעולה נוספת שתתבצע מיד לאחר השלמת הריסוס היא פתיחת החלונות כדי לאוורר את החללים השונים. גם לגבי התנהגות אחרי הדברת מזיקים בבית תקבלו מאיתנו מידע מפורט בהתאמה לשירות הספציפי אצלכם. אנחנו מבצעים הדברת מזיקים בבית בשיטות של הדברה ירוקה ולכן אין חשש בריאותי לחזור לדירה לאחר סיום עבודתנו ואין צורך לבצע ניקיון מיוחד לאחריה.

הדברה נגד מזיקים ללא ריסוס

חשוב להדגיש שיש עוד שיטות רבות למלחמה במזיקים, גם ללא ריסוס. בין השאר ניתן לפזר פיתיונות ג'ל, להציב מלכודות מסוגים שונים, להשתמש באדמה דיאטומית וישנן גם שיטות הדברה ביולוגיות. אנחנו מיומנים מאוד בשימוש בכל השיטות, הן לטובת הדברה בתוך הבית והן עבור הדברת מזיקים בגינה. בכל מקרה נבחן את הדברים לגופם ונקבל את ההחלטה המתאימה ביותר.

מה עושים כשיש בבית עכברים או חולדות?

הדברת מכרסמים היא לרוב לכידה שלהם. ריסוס אינו יעיל נגד עכברים וחולדות, ופיזור רעל עלול להוביל למצב שבו פגר של מכרסם נמצא במקום נסתר מהעין (מפני שאי אפשר לדעת בוודאות מתי הרעל ישפיע, ואין כמובן דרך לעקוב באופן קבוע אחרי העכבר או החולדה). המפתח העיקרי להצלחת לכידת מכרסמים הוא מיקום מדויק לכל המלכודות, על בסיס היכרות עם דרך החשיבה ודרך הפעולה של עכברים ושל חולדות.

איך להרחיק עכברים עם מלכודת עכבר לכוד עכבר במלכודת

הדברת מזיקים מסוג חרקי מזון באפקטיביות גבוהה

ישנם חרקים רבים שנמשכים למזונות האהובים עלינו. ביניהם: חדקונית האורז, חיפושית הטבק, עש הקמח ההודי ויש עוד. בפרט, חשופים לסכנה קמחים למיניהם, פסטות, פירות יבשים, תבלינים וגם קטניות מסוגים שונים. הדברת מזיקים למזון אפשרית גם בלי לפגוע במזון עצמו, מעבר לפריטים הנגועים שאותם כמובן אי אפשר להציל. דרך פעולה אפשרית אחת היא מלכודות דבק שמפיצות פרומונים - הפרומונים גורמים לחרקים להימשך אל המלכודת, והדבק מונע מהם לגשת למזונות עצמם ובסופו של דבר מוביל למותם של המזיקים.

הדברת מזיקים מונעת - להקדים תרופה למכה

הדברה נגד מזיקים מתבצעת לא רק כשמתגלים חרקים או בעלי חיים אחרים שאנחנו לא רוצים בקרבתנו, אלא גם על-מנת להקדים תרופה למכה. בפרט, מומלץ לבצע הדברת מנע בתחילת הקיץ ואפילו כבר באביב, כחלק מההיערכות לעונה החמה שבה מגיעים לבתים יותר חרקים מבחורף. גם לפני כניסה לדירה חדשה, בין אם היא נבנתה זה עתה ובוודאי שאם זוהי דירה יד שנייה, רצוי לבצע הדברה כדי להיכנס לבית בלב שקט.

שירות קשוב בפריסה רחבה

קסם הדברות מספקת שירותי הדברה במרכז הארץ ובשרון, בפריסה רחבה. רשימה מלאה של אזורי הדברה תוכלו למצוא כאן באתר, וניתן כמובן גם לפנות אלינו ולוודא שאנחנו מגיעים לישוב שלכם. השירות שלנו קשוב מאוד, וכולל במידת הצורך גם ייעוץ סבלני ומפורט לגבי ההתנהגות הנכונה על-מנת למנוע הופעת מזיקים בעתיד - למשל, אחרי לכידה של חולדה או עכבר נעזור לכם לסגור את הפרצות שהובילו לחדירת המכרסמים. התשובות לכל השאלות הן תמיד בגובה העיניים, ומבוססות על ניסיון של כאמור 20 שנות פעילות מוצלחת במאבק נגד המזיקים.

למה לבחור בנו לביצוע הדברת מזיקים בדשא, בבית ובעסק?

בגלל הניסיון, בגלל שאנחנו עובדים רק עם חומרים טבעיים ובטוחים לגמרי, בגלל הזמינות הגבוהה, בגלל השירות הקשוב, בגלל שאנחנו מקפידים על עבודה שקטה ונקייה, בגלל המענה הסבלני לכל שאלה וגם בגלל המחירים ההוגנים.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברת מזיקים לוגו

ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת מזיקים בגינה
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות בנושא הדברת מזיקים:

כשאנו מבצעים הדברה נגד פרעושים, אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה ירוקה, ולכן אין סכנה לכלבים (וגם לא לחתולים). יחד עם זאת, כשיש בבית חיית מחמד, תמיד מומלץ לעדכן ולהתייעץ איתנו.

בדרך כלל, הדברה נגד מזיקים בבית עם 4 חדרים תיארך בין חצי שעה לשעה, תלוי בסוג הספציפי של המזיקים שבהם נאבקים.

כן, לוכד עכברים מנוסה יכול להציב מלכודות כלוב, ולאחר שהעכבר או העכברים נתפסים במלכודת לשחרר אותם בשטח פתוח הרחק מכם.

מזיקים עלולים להגיע לגינה שלכם בכל מזג אוויר ולכן רצוי להתייחס ברצינות לכל סימן מחשיד לאורך כל השנה. עם זאת, רוב המזיקים פעילים במיוחד בעונת הקיץ ולכן מומלץ לבצע הדברת מזיקים בדשא בגינה וכן בתוך הבית לקראת חודשים אלו.

הדברת מזיקים מחירים - כמה זה עולה?

  • מחיר הדברת מזיקים תלוי במשתנים רבים כמו גודל השטח שיש להדביר וכן מורכבות ההדברה והמזיק אותו מדבירים.

    750-200 ₪
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן