הדברת מזיקים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת מזיקים
הדברת מזיקים

הדברצ מזיקים ? אין ספק שמזיקים נהפכו להיות המטרד הכי גדול של האדם המודרני. הם יכולים להסתגל ולחיות כמעט בכל סביבה, כולל בתים ומשרדים, לא רק שהם לא נעימים למראה, אלא הם גם עשויים להביא עמם סוגים רבים של מחלות ואף לגרור נזק לרכוש בבית ובמשרד.

הדברת מזיקים! עם קסם הדברות שמים סוף ל"אורחים" לא רצויים בבית או במשרד!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד בית הלקוח בפריסה ארצית.
✔️ מתמחים בכל סוגי המזיקים הנפוצים בישראל.
✔️ הדברה ירוקה ובטיחותית.
✔️שימוש באמצעים מתקדמים לחיטוי.
✔️ אחריות רשמית בכתב על העבודה .

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

יש מנעד רחב של מזיקים, כאשר כל אחד משפיע על המרחב הסביבתי בצורה אחרת, ולכן שיטת ההדברה שלהם תהיה שונה.

מזיקים בבית מהווים גורם מפריע אשר יכול לפגוע באיכות החיים ולעיתים אף לגרור פגיעה כלכלית ונזקים ברכוש! הדברת מזיקים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: הדברה והרחקת מזיקים וגם טיפול מונע לאורך זמן!

משפחת המזיקים

״מזיקים״ זה שם נרחב למיני חיות ששורצות בסביבה הביתית וגורמות לנזק לאדם ולרכוש במידה כזו או אחרת. יש מזיקים שהם קטנים יחסית וגם פחות מפריעים לסביבה (אם כי קשה יותר לאתר אותם בשל כך) כמו ג׳וקים, נמלים, יתושים, פרעושים וקרציות. עיקר הנזק שהם גורמים הוא עקיצות בגוף האדם, ותחושה לא נעימה של חרקים קטנים שמסתובבים בתוך הבית, ללא שליטה עליהם. בני המשפחה היותר מאסיביים ממשפחת המזיקים הם המכרסמים.

המכרסמים הם יונקים, בעלי מבנה שיניים מיוחד, שמשמש לא רק לאכילה אלא גם לדברים נוספים כגון חפירה והגנה מפני טורפים. חולדות ועכברים הם מהמכרסמים הנפוצים שנמצאים בקרבת בני אדם. אורך גופו של עכבר יגיע עד לכ- 4 ס״מ ואילו חולדה תהיה בין 9 ל- 11 ס״מ. המכרסמים נחשבים למזיקים הקשים מכולם. הם מזיקים לאדם מכמה בחינות – פגיעה ברכוש והעברת מחלות. ובנוסף לכל, קשה מאוד לתפוס אותם ולהיפטר מהם.

מדוע חשוב לבצע הדברת מזיקים?

מעבר לרתיעה ולגועל שיש לאדם הממוצע מפני מזיקים (במיוחד מפני מכרסמים), סיש כמה סיבות טובות להדביר אותם ולשאוף להיפטר מהם לצמיתות: ראשית, מדובר בעניין בריאותי גרידא. מזיקים חולים במחלות רבות, והם גם שליחים טובים של מחלות אלו (גם אם הם לא חולים בהן בעצמם). חלק מהמחלות יכולות להיות קטלניות לגוף האדם. למשל, פרעושים יכולים לגרום לבעיות עור כמו אלרגיות.

שנית, הגנה על המזון שלכם. מכרסמים, ובעיקר חולדות, הם אוכלי מזון ידועים לשמצה. הם אוכלים כל דבר שהם רק יכולים למצוא, והם גם יכולים להגיע לכל מקום. הבית הוא מכרה של אוכל וחגיגה בשבילם. אם תמצאו חולדה בבית, זה לא בדיוני שהיא טרפה לכם את כל המזווה.

שלישית, אוכלוסיית המזיקים גדלה ומתרבה במהירות, ואם לא ידבירו אותם במהרה – במוקדם או במאוחר הם יקימו קנים בכל מיני חלקים בבית. הנזק יהיה גדול יותר, וכך גם הקושי להיפטר מהם. ודבר אחרון – מניעת הרס של הבית, ובעיקר מניעת שרפה. חולדות ועכברים נוטים לכרסם כל דבר שניתן ללעוס אותו, כולל חוטי חשמל שלעיסתם יכולה להוביל להידלקות.

דרכי הדברת מזיקים והיפטרות ממזיקים

בסופו של יום, אין מנוס מלהיפטר מהמזיקים שנמצאו בבית, בגינה או במשרד שלכם. יש כמה שיטות להיפטר מהמזיקים, כאשר איש מקצוע נכון ומיומן יידע להתאים את השיטה לסוג המזיק. את המזיקים הקטנים בגודלם כמו פרעושים ופשפשים, ניתן להדביר בקלות באופן כימי באמצעות ריסוס מסיבי בכל חלקי הבית, גם בחלקים שבהם הם לא נראים לעין. לעיתים הם נכנסים למחילות ולסדקים קטנים כך שלא ניתן לראותם, ולפעמים נקבות החרק מטילות ביצים, שאותן אפילו עין מיומנת לא תזהה. את המזיקים המכרסמים, יהיה יותר קשה להדביר.

גודלם העצום (ביחס לנמלים למשל) מקשה עליהם למות מחומר כימי מתון. לעיתים זה ידרוש מלכודות ופיתיונות בכל רחבי הבית, ועוד כל מיני דרכים יצירתיות כתלות במכרסם עצמו, בנזק שהוא גורם ובגודל הבית שבו הוא נמצא בו. החומרים הכימיים שישמשו כדי להיפטר מהמכרסם, יהיו חזקים מאוד וגם לעיתים יזיקו לדרכי הנשימה של בני האדם ויגרו את העור.

בחברת קסם הדברות משתמשים בחומרי הדברת מזיקים טבעיים, אשר הסכנה שלהם לאדם וסביבתו היא מינורית, אך עדיין תתקבל התוצאה הרצויה של השמדת אותם מזיקים.

לא משנה איזה מזיק פלש לכם הביתה, האם הוא פשפש קטן או מכרסם גדול, מה שבטוח הוא שאסור להיות שאננים ושיש להיפטר ממנו במהרה. אחרת הנזק יהיה כבד ואולי אף בלתי הפיך, החל מהרס חלקי של הבית ועד לסכנה בריאותית של ממש. הצעד הראשון שיש לעשות הוא לקרוא למדביר מקצועי ומנוסה, שיזהה את סוג המכרסם ואופי הפעולה שלו ובהתאם לכך יתאים את סוג ההדברת מזיקים הראוי כדי להשמידו. משם הדרך למרחב נקי וטהור ממזיקים היא קצרה.

איך לבחור בצורה נכונה חברת להדברת מזיקים?

ראשית עליכם לבדוק שהחברה שבחרתם מחזיקה בכל האישורים המתאימים, ישנה חשיבות רבה להקפדה על נהלי הבטיחות, הנהלים האלו נועדו כדי להגן על הסביבה ובעיקר כדי להגן עליכם. חברה מקצועית להדברת מזיקים לא מתפשרת על איכות חומרי ההדברה, וכמובן שהיא לא מתפשרת על הכשרת המדבירים. עוד לפני הזמנת המדבר, רצוי לשאול אותו מהי הדרך הנכונה להדברת מזיקים במקרה שלכם. כדאי לברר כמה שיותר מידע על סוג ההדברה, מהי ההשפעה שלה על הסביבה ולכמה זמן היא תחזיק מעמד. רגע לפני שאתם בוחרים חברה להדברת מזיקים, בדקו מהן הביקורות שהם קיבלו באתרי האינטרנט השונים, זאת דרך מצוינת לדעת מהו טיב השירות שתקבלו. כמובן שתמיד אפשר לבקש המלצה מחברים ושכנים.

כל כמה זמן צריך לבצע הדברת מזיקים?

כל כמה זמן באמת צריך לבצע הדברת מזיקים?זאת שאלה שרבים שואלים.
ישנם פרמטרים רבים הקובעים מתי צריך לבצע את ההדברה, ברגע שמבצעים הדברת מזיקים חשוב מאוד למסור למדביר את המידע בנוגע להדברה הקודמת, מתי היא נעשתה, על ידי מי, ובאילו חומרים השתמשו, כך תוכלו להימנע מנזק סביבתי ובריאותי.
הדרך הטובה ביותר להימנע מהדברה, או לפחות לעשות אותה במרוויח זמן יותר גדולים, היא שמירה על הניקיון בבית. מכרסמים ומזיקים אחרים נמשכים למקומות מלוכלכים, פחי זבל שלא רוקנו בזמן, חלונות פתוחים ללא רשתות, כל אלו בהחלט יכולים למשוך מזיקים. הקפדה על הניקיון בבית ושימוש בחומרי ניקוי תוכל לסייע לכם גם לשמור על הניקיון ועל בריאותכם. במקרה שאתם גרים בבית פרטי, ישנה חשיבות יתרה על ניקיון החצר וגידור מתאים, ככל שתקפידו יותר, כך תמנעו חדירה של מזיקים.

על מה חשוב להקפיד לאחר ההדברה?

חשוב מאוד להקפיד על ההוראות שניתנו על ידי המדביר, מדובר בהוראות שנועדו כדי לשמור על הבטיחות שלכם. במקרה של תופעות לוואי כגון: הקאות, פריחה וכדומה. יש לפנות מייד לטיפול רפואי, חשוב לציין את כל הפרטים בנוגע להדברה.
זכרו, באחריות המדביר לספק לכם מידע מדויק שימנע פגיעה מחומרים מסוכנים, כמובן שעליכם מוטלת האחריות להקשיב להוראות. הדבר נכון במיוחד גם לגבי בעלי חיים, במקרה ששמתם לב לשינוי קיצוני בהתנהגות, רצוי לפנות מיידית לווטרינר.

שאלות ותשובות

מוזמנים לפנות אלינו באתר או להתקשר למספר למטה, הלוכדים שלנו ישמחו לעזור.

כל המדבירים שלנו עברו הכשרה מקצועית ויש להם תעודה מטעם המשרד לאיכות הסביבה הדברת מזיקים

אנו פועלים בכל אזור גוש דן.

המדבירים שלנו מהירים ויעילים. הם יגיעו אליכם תוך כמה שעות מרגע הפנייה אלינו. 

מחפשים הדברת מזיקים ? רוצים מדביר מקצועי ורציני? התקשרו אלינו עכשיו: 1-700-506-300.

מחירון הדברת מזיקים

הדברת מזיקים

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
הדברת מזיקים בנתניה

הדברת מזיקים בנתניה

  אין סיבה לחיות עם מזיקים – הדברת מזיקים בנתניה היא הפיתרון. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם

קרא עוד »
הדברת מזיקים באור יהודה

הדברת מזיקים באור יהודה

נתקלתם המכה של נמלים במטבח? יצאתם הבוקר לחצר וגיליתם שתיקנים החליטו לעשות ביקור פתע? ראיתם חולדות מתרוצצות במשרד? אל דאגה לכל דבר יש פתרון! תהליך

קרא עוד »
הדברת מזיקים בבאר יעקב

הדברת מזיקים בבאר יעקב

ישנם סוגים רבים של הדברות מזיקים, חלקם מתמקדים בסוגי מזיקים ספציפיים, חלקם מתמקדים בשיטות הדברה שונות, חלקם מתמחים בכל הדרכים והשיטות לכל סוגי המזיקים וחלקם

קרא עוד »
הדברת מזיקים בפתח תקווה

הדברת מזיקים בפתח תקווה

מי מאיתנו לא נתקל במכת נמלים במטבח, באספסוף של ג'וקים בקומת הקרקע של הבניין ולעיתים אפילו במספר חולדות מתרוצצות במחסן? אם גם אתם חלק מאותה

קרא עוד »
הדברת מזיקים בחולון

הדברת מזיקים בחולון

הג'וקים חוגגים? הדברת מזיקים בחולון תפתור את הבעיה! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות

קרא עוד »
הדברת מזיקים בבת ים

הדברת מזיקים בבת ים

הג'וקים חוגגים? הדברת מזיקים בבת ים תפתור את הבעיה! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב

קרא עוד »
הדברת מזיקים ברמת גן

הדברת מזיקים ברמת גן

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים ברמת גן לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו בעלי

קרא עוד »
הדברת מזיקים בגבעתיים

הדברת מזיקים בגבעתיים

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים בגבעתיים לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון

קרא עוד »
ריסוס מזיקים

ריסוס מזיקים

  ריסוס מזיקים עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות וביעילות בפשפש המיטה כולל טיפול מונע! ✔️ שירות הדברה 360 כולל תוספת חיטוי. ✔️ זמן המתנה של

קרא עוד »
Open chat